Slovačka - 2. LigaPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

MFK Bytča - Žilina II: statistika utakmice

Grb tima MFK Bytča
MFK Bytča
1 : 2poluvreme 0:1
Grb tima Žilina II
Žilina II

MFK Bytča protiv Žilina II: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

MFK Bytča je igrao protiv Žilina II u ligi 2. Liga (Slovačka). Utakmica je odigrana 3. oktobar 2026.. Konačan rezultat: 1:2.

Trenutna forma

MFK Bytča: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici. Žilina II: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

MFK Bytča postiže 0,80 i prima 2,80 golova po utakmici. Žilina II postiže 1,20 i prima 0,90. Prosek lige: 2,79 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: MFK Bytča 60%, Žilina II 40%. Over 2.5: MFK Bytča 90%, Žilina II 40%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 57%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: MFK Bytča 1,17, Žilina II 1,43. Šutevi po utakmici: MFK Bytča 8,7, Žilina II 10,8. Prosečan posed: MFK Bytča 36%, Žilina II 48%.

Prvo i drugo poluvreme

MFK Bytča: vođstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,30. Žilina II: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,40.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (3) za MFK Bytča i 16-30 (5) za Žilina II. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

2. Liga: 2,79 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 57%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Žilina II zauzima 4. mesto na tabeli i pobedila je u 5 od 10 utakmica, dok je 15. MFK Bytča zabeležila 2 pobede i pretrpela 8 poraza. Gosti su bolji i u poslednjih pet utakmica: postigli su 7 golova i primili 5, dok su domaćini postigli 4, a primili 9. Najveća prednost Žiline II je odbrana — na gostovanjima prima u proseku 0,75 gola i sačuva mrežu netaknutom u 50% utakmica, dok Bytča kod kuće prima 2,4 gola i još nijednom nije sačuvala mrežu netaknutom. Ipak, tip na pobedu gostiju nije siguran, jer van svog terena postižu u proseku samo 0,5 gola, a njihov xG iznosi 0,86, naspram 1,19 koliko domaćini imaju kod kuće. Slaba efikasnost Žiline II na gostovanjima povećava šanse Bytče da osvoji bodove, ali razlika u rezultatima i broju primljenih golova ide u prilog pobedi gostiju.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači argument u prilog opciji BTTS „ne” jeste slaba efikasnost ekipe Žilina II na gostovanjima: tamo postiže u proseku 0,5 gola, a njen xG iznosi 0,86. Gosti nisu postigli gol na 50% gostujućih utakmica, dok su oba tima postigla gol u samo 25% tih mečeva. MFK Bytča ima veće šanse da postigne gol, pošto kod kuće postiže u proseku 1,67 golova i stvara xG od 1,82, dok xG primljenih golova ekipe Žilina II na gostovanjima iznosi 1,73. Sigurnost tipa umanjuje skorašnja forma gostiju: u poslednjih pet mečeva postizali su u proseku 1,4 gola, a domaćini su primali 1,8. Uprkos tome, napredak ekipe Žilina II u poslednjim utakmicama ne nadmašuje njen slab učinak u napadu na gostovanjima, pa je nešto verovatnije da bar jedan tim neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najbolji izbor je ispod 3,5 gola: ova granica nije premašena ni u jednoj utakmici Žilina II obuhvaćenoj sezonskom statistikom, a na utakmicama MFK Bytča ostala je ispod u 83% slučajeva. Domaćini postižu u proseku 1,67 gola, ali je njihov prosek u poslednjih pet utakmica pao na 0,8, što umanjuje očekivanja od njihovog napada. Gosti na strani postižu u proseku 0,5 gola i upućuju 2,25 udarca u okvir gola, mada im je prosek u poslednjih pet utakmica ukupno viši i iznosi 1,4 gola. Bolja forma gostiju i ligaški prosek od 2,79 gola govore protiv izrazito niskog rezultata, ali prognoza od 2,35 gola i dalje jasno ide u prilog liniji ispod 3,5.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

MFK Bytča je vodila na poluvremenu u 4 od 6 utakmica kod kuće i pobedila u 4 od njih, dok je Žilina II izgubila 2 od 4 gostujuće utakmice. Domaćin kod kuće postiže u proseku 1,67 golova i ostvaruje xG od 1,82; gosti na strani postižu u proseku 0,50 golova, uz xG od 0,86. U prilog tome da će Bytča voditi već na poluvremenu ide i prosek od 1,17 golova koje postiže u prvom poluvremenu kod kuće, naspram 0,25 golova Žiline II na gostovanjima. Realno je da zadrži prednost, jer gosti posle poluvremena postižu u proseku svega 0,25 golova, a u 75% gostujućih utakmica nisu zatresli mrežu u drugom poluvremenu. Ipak, tip 1/1 nije siguran: u poslednjih 5 utakmica, računajući sve terene, Bytča je pobedila samo jednom, a Žilina II dva puta, što povećava šanse za remi ili iznenađenje.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

46Posed (%)54
MFK BytčaŽilina II
13Šutevi15
MFK BytčaŽilina II
2Šutevi u okvir8
MFK BytčaŽilina II
1.57xG2.14
MFK BytčaŽilina II
6Korneri5
MFK BytčaŽilina II
84Opasni napadi88
MFK BytčaŽilina II
10Prekršaji13
MFK BytčaŽilina II
0Kartoni1
MFK BytčaŽilina II

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.8Postignuti golovi / utakmica1.2
MFK BytčaŽilina II
2.8Primljeni golovi / utakmica0.9
MFK BytčaŽilina II
36%Prosečan posed48%
MFK BytčaŽilina II
3.5Šutevi u okvir / utakmica4.8
MFK BytčaŽilina II

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8.7Šutevi po utakmici10.8
MFK BytčaŽilina II
3.5Šutevi u okvir4.8
MFK BytčaŽilina II
9.2%Realizacija šuteva11.1%
MFK BytčaŽilina II
36%Posed48%
MFK BytčaŽilina II
1.17xG za1.43
MFK BytčaŽilina II
2.12xG protiv1.57
MFK BytčaŽilina II

Kvalitet šuta

MFK Bytča: UravnoteženŽilina II: Uravnotežen
MFK BytčaŽilina II
Preciznost (šutevi u okvir)40%44%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.230.25

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Žilina II je 133% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.6 bodovi / utakmica - MFK Bytča · 1.4 bodovi / utakmica - Žilina II

MFK Bytča
LLLWL
Raspodela sezonskih rezultata
20% W0% D80% L
Sezona (P-N-I)
2-0-8
0.60 bodovi / utakmica · gol-razlika -20
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-4
0.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-3
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-3
LLWLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.4xG: 1.26xG protivnika: 2.26BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Žilina II
LWLWD
Raspodela sezonskih rezultata
50% W20% D30% L
Sezona (P-N-I)
5-2-3
1.70 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-2
Poslednjih 5 u gostima
1-1-2
WDLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.55xG protivnika: 1.45BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Žilina II je 50% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.8 golovi / utakmica - MFK Bytča · 1.2 golovi / utakmica - Žilina II

Žilina II je 211% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.8 golovi / utakmica - MFK Bytča · 0.9 golovi / utakmica - Žilina II

Napadački profil tima MFK Bytča: neujednačeno

MFK Bytča postiže gol u 60% utakmica (6 od 10 utakmica), dok Žilina II čuva Clean sheet u 40% (4 od 10 utakmica).

Napadački profil tima Žilina II: veoma jako

Žilina II postiže gol u 60% utakmica (6 od 10 utakmica), dok MFK Bytča čuva Clean sheet u 0% (0 od 10 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)12
MFK BytčaŽilina II
28Primljeni golovi (sezona)9
MFK BytčaŽilina II
3.6Prosečno golova na utakmici2.1
MFK BytčaŽilina II
5Postignuti golovi (poslednjih 5)7
MFK BytčaŽilina II
12Primljeni golovi (poslednjih 5)5
MFK BytčaŽilina II

Koliko često postižu najmanje...

60%1 gol60%
MFK BytčaŽilina II
20%2 gola40%
MFK BytčaŽilina II
0%3 gola10%
MFK BytčaŽilina II
0%4 gola10%
MFK BytčaŽilina II

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol60%
MFK BytčaŽilina II
80%2 gola30%
MFK BytčaŽilina II
60%3 gola0%
MFK BytčaŽilina II
30%4 gola0%
MFK BytčaŽilina II

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

30%BTTS na poluvremenu10%
MFK BytčaŽilina II
0%BTTS u oba poluvremena0%
MFK BytčaŽilina II
10%Postigli gol u oba poluvremena30%
MFK BytčaŽilina II

BTTS i broj golova

60%Najmanje 3 gola i BTTS40%
MFK BytčaŽilina II
30%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
MFK BytčaŽilina II
80%BTTS – poslednjih 540%
MFK BytčaŽilina II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

90%Najmanje 1 gol pre poluvremena60%
MFK BytčaŽilina II
60%Najmanje 2 gola pre poluvremena20%
MFK BytčaŽilina II
40%Najmanje 3 gola pre poluvremena10%
MFK BytčaŽilina II

2. poluvreme

70%Najmanje 1 gol posle poluvremena60%
MFK BytčaŽilina II
60%Najmanje 2 gola posle poluvremena40%
MFK BytčaŽilina II
30%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
MFK BytčaŽilina II

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Žilina II je 171% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.7 bodovi / utakmica - MFK Bytča · 1.9 bodovi / utakmica - Žilina II

MFK Bytča — stanje na poluvremenu
20% vodi10% nerešeno70% gubi
Žilina II — stanje na poluvremenu
50% vodi40% nerešeno10% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.7Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.9
MFK BytčaŽilina II
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.8
MFK BytčaŽilina II
1.5Primljeni golovi (1. poluvreme)0.3
MFK BytčaŽilina II
2Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.1
MFK BytčaŽilina II
20%Clean sheet pre poluvremena80%
MFK BytčaŽilina II
60%Bez gola pre poluvremena50%
MFK BytčaŽilina II

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.5Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
MFK BytčaŽilina II
0.3Postignuti golovi (2. poluvreme)0.4
MFK BytčaŽilina II
1.3Primljeni golovi (2. poluvreme)0.6
MFK BytčaŽilina II
1.6Prosečan broj golova (2. poluvreme)1
MFK BytčaŽilina II
30%Clean sheet posle poluvremena50%
MFK BytčaŽilina II
70%Bez gola posle poluvremena60%
MFK BytčaŽilina II

MFK Bytča — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
7
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-10
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-10
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.70
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobeđuje u 20%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.2

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Žilina II — rezultati drugog poluvremena

10% W70% D20% L
19
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.90
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

MFK Bytča — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.800.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica1.01.4
Prosečno golova na utakmici1.42.0
1 gol80%100%
2 gola40%80%
3 gola20%20%
Clean sheet40%0%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-3-4
Poluvreme: 20% vodi - 20% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Žilina II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.601.20
Postignuti golovi / utakmica1.00.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosečno golova na utakmici1.60.8
1 gol60%60%
2 gola40%20%
3 gola20%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+20
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

MFK Bytča
PostigliPrimili
1
3
0-15
1
6
16-30
3
6
31-45
2
2
46-60
0
5
61-75
1
6
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.

Žilina II
PostigliPrimili
1
0
0-15
5
3
16-30
2
0
31-45
0
2
46-60
1
2
61-75
3
2
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (5 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.85
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.9 : 2.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
102%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
36%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
16%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 6 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

MFK Bytča

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.95
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-1.05
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+3.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.37
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.68
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
51%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
231%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.2
Kasni golovi
13% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Žilina II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.14
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.44
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.23
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.67
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
99%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
57%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.4
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 2. Liga.

Timovi u odnosu na ligu

MFK BytčaLigaŽilina II
Prosečno golova na utakmici▲ 3.602.79▼ 2.10
Oba tima su postigla gol▲ 60%54%▼ 40%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 90%57%▼ 40%
Clean sheet▼ 0%25%▲ 40%
Gol pre poluvremena▲ 90%76%▼ 60%
Gol posle poluvremena▼ 70%80%▼ 60%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.79
Prosečan broj golova po utakmici
54%
Oba tima su postigla gol
57%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheet
1.58
Domaći golovi / utakmica
1.21
Gostujući golovi / utakmica
+31%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
31%
2 gola
18%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
80%
1 gol
49%
2 gola
15%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Žilina IIGolBen Sowah Adjei
  2. Žilina IIIzmenaUšao: Dominik KmeťIzašao: Šimon Koribský
  3. MFK BytčaGolPatrik Jakubík
  4. Žilina IIGolTadeas Korencik
  5. MFK BytčaIzmenaUšao: Arthur Miroslav BozenikIzašao: Matej Pavlík

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice MFK Bytča protiv Žilina II?

Utakmica lige 2. Liga završena je rezultatom MFK Bytča 1:2 Žilina II. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice MFK Bytča protiv Žilina II?

MFK Bytča prosečno postiže 0,80 golova po utakmici, a Žilina II 1,20. Prosek lige 2. Liga iznosi 2,79 golova, uz Over 2.5 u 57% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica tima MFK Bytča i 40% utakmica tima Žilina II.

Kakva je trenutna forma timova MFK Bytča i Žilina II?

U poslednjih pet utakmica, MFK Bytča ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici). Žilina II ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice MFK Bytča protiv Žilina II?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.