Naft Bandar Abbas - Naft Gachsaran: statistika utakmice
Naft Bandar Abbas protiv Naft Gachsaran: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Naft Bandar Abbas je igrao protiv Naft Gachsaran u ligi Azadegan League (Iran). Utakmica je odigrana 28. septembar 2026.. Stadion: Khalij Fars Stadium. Konačan rezultat: 0:0.
Trenutna forma
Naft Bandar Abbas: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici. Naft Gachsaran: 0-1-1, 0,50 bodova po utakmici.
Statistika golova
Naft Bandar Abbas postiže 1,00 i prima 0,50 golova po utakmici. Naft Gachsaran postiže 0,00 i prima 0,50. Prosek lige: 1,52 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Naft Bandar Abbas 50%, Naft Gachsaran 0%. Over 2.5: Naft Bandar Abbas 0%, Naft Gachsaran 0%. Nivo lige: BTTS 29%, Over 2.5 24%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Naft Bandar Abbas 0,00, Naft Gachsaran 0,00. Šutevi po utakmici: Naft Bandar Abbas -1,0, Naft Gachsaran -1,0. Prosečan posed: Naft Bandar Abbas -1%, Naft Gachsaran -1%.
Prvo i drugo poluvreme
Naft Bandar Abbas: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Naft Gachsaran: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (1) za Naft Bandar Abbas i 0-15 (0) za Naft Gachsaran. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Azadegan League: 1,52 golova po utakmici, BTTS 29%, Over 2.5 24%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosek golova 2,00, BTTS 50%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Naft Bandar Abbas zauzima 4. mesto, dok je Naft Gachsaran tek 12. na tabeli, a razliku potvrđuje i forma u poslednjih pet utakmica: domaćin je osvojio 8 bodova, a gost samo 2. Tim iz Bandar Abbasa postigao je 5 golova i primio svega 2, dok je Naft Gachsaran postigao samo 2 gola, uz 6 primljenih. Gosti nisu pobedili nijednu od poslednjih pet utakmica, doživeli su tri poraza, a u dosadašnjem delu sezone još uvek čekaju na prvu pobedu. Prednost domaćeg terena ipak ne donosi domaćinu potpunu nadmoć, pošto je njihov jedini dosadašnji meč kod kuće završen remijem, baš kao i jedino gostovanje Naft Gachsarana. Prednost u trenutnoj efikasnosti i znatno čvršća odbrana idu u prilog tesnoj pobedi domaćina, mada skroman golgeterski učinak obe ekipe povećava šanse za remi.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Najjači signal ide u prilog opciji BTTS „Ne“, jer je sezonski procenat mečeva u kojima su oba tima postigla gol kod obe ekipe 0%, dok ligaški prosek iznosi samo 19%. Naft Gachsaran još nije postigao gol u sezonskim podacima i sačuvao je mrežu u 100% utakmica, što jasno umanjuje šanse domaćina da zatrese mrežu. U poslednjih pet mečeva gosti su postizali samo 0,4 gola po utakmici, dok je Naft Bandar Abbas primao svega 0,4 gola po meču. I trenutna forma ukazuje na mali broj golova: BTTS se pojavio u samo 20% poslednjih pet mečeva svake ekipe, a ligaški prosek golova iznosi svega 1,31. Zato je verovatniji scenario u kojem barem jedan tim neće postići gol nego razmena golova. BTTS „Ne“ znači da najmanje jedan tim neće postići gol; to ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedan tim neće postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Profil utakmice ukazuje na veoma mali broj prilika za gol: ligaški prosek iznosi svega 1,31 gol po meču, a samo 19% utakmica prelazi granicu od 2.5 gola. U poslednjih pet mečeva Naft Bandar Abbas je postizao u proseku 1,0 gol i primao 0,4, dok je Naft Gachsaran postizao samo 0,4 gola po utakmici. Svaki od timova je u tom periodu imao svega 20% mečeva sa najmanje tri gola, a oba tima su golove na obe strane beležila takođe u samo 20% nastupa. Prognoza od 1,05 gola za domaćina i 0,45 za gosta daje ukupno 1,50, zbog čega under 3.5 ima izrazitu prednost, jer bi za njegov gubitak bila potrebna najmanje četiri gola uprkos veoma niskim ofanzivnim pokazateljima.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači signal je nerešen rezultat na poluvremenu: u poslednjim utakmicama domaćin je bio nerešen nakon 45 minuta u 75% slučajeva, a gosti u 80%, uz prosečno samo 0,75 i 0,60 golova pre odmora. Naft Bandar Abbas ipak ima znatno bolju trenutnu formu, sa 1,6 osvojenih bodova po utakmici naspram 0,4 kod rivala, a njegov učinak u poslednjih pet mečeva iznosi 40% pobeda i samo 20% poraza. Domaćin u poslednje vreme postiže prosečno 1,0 gol, a prima 0,4, dok Naft Gachsaran postiže 0,4 gola, a protivnicima dopušta 1,2. Uprkos toj prednosti, domaćin u drugom poluvremenu u proseku nije postizao nijedan gol u poslednjih pet nastupa, dok su gosti završavali druga poluvremena nerešenim rezultatom u 20% utakmica i često održavaju nizak rezultat. Scenario X/X je stoga najverovatniji, iako varijanta nerešenog rezultata na poluvremenu i kasnije pobede domaćina ostaje snažna alternativa.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Naft Bandar Abbas | Naft Gachsaran | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 0% | 0% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.00 | 0.00 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.00 | 0.00 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Naft Bandar Abbas je 300% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
2 bodovi / utakmica - Naft Bandar Abbas · 0.5 bodovi / utakmica - Naft Gachsaran
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Naft Bandar Abbas postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Naft Gachsaran čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Naft Gachsaran postiže gol u 0% utakmica (0 od 2 utakmica), dok Naft Bandar Abbas čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Naft Bandar Abbas
Over / Under - Naft Gachsaran
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Naft Bandar Abbas je 100% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
2 bodovi / utakmica - Naft Bandar Abbas · 1 bodovi / utakmica - Naft Gachsaran
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Naft Bandar Abbas — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Naft Gachsaran — rezultati drugog poluvremena
Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.5 | 0.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.5 | 0.0 |
| 1 gol | 100% | 0% |
| 2 gola | 50% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 100% |
| Bez gola | 0% | 100% |
| Gol-razlika | +1 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.0 | 0.5 |
| 1 gol | 0% | 50% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 50% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | -1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
Najviše primaju u 76-90 (1). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Naft Bandar Abbas
Naft Gachsaran
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Azadegan League.
Timovi u odnosu na ligu
| Naft Bandar Abbas | Liga | Naft Gachsaran | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | • 1.50 | 1.52 | ▼ 0.50 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 50% | 29% | ▼ 0% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 24% | ▼ 0% |
| Clean sheet | • 50% | 50% | • 50% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 100% | 57% | ▼ 0% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 0% | 43% | ▲ 50% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (2): Naft Bandar Abbas 1 - 1 - 0 Naft Gachsaran. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Naft Bandar Abbas protiv Naft Gachsaran?
Utakmica lige Azadegan League završena je rezultatom Naft Bandar Abbas 0:0 Naft Gachsaran. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Naft Bandar Abbas i Naft Gachsaran?
U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Naft Bandar Abbas je pobedio 1 puta, Naft Gachsaran 0 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Naft Bandar Abbas protiv Naft Gachsaran?
Naft Bandar Abbas prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Naft Gachsaran 0,00. Prosek lige Azadegan League iznosi 1,52 golova, uz Over 2.5 u 24% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Naft Bandar Abbas i 0% utakmica tima Naft Gachsaran.
Kakva je trenutna forma timova Naft Bandar Abbas i Naft Gachsaran?
U poslednjih pet utakmica, Naft Bandar Abbas ima 1 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici). Naft Gachsaran ima 0 pobeda, 1 remija i 1 poraza (0,50 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Naft Bandar Abbas protiv Naft Gachsaran?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Naft Bandar Abbas protiv Naft Gachsaran. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


