Iran - Azadegan LeagueNaft Gachsaran StadiumPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Naft Gachsaran - Fard Alborz: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Naft Gachsaran protiv Fard Alborz: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Naft Gachsaran igra protiv Fard Alborz u ligi Azadegan League (Iran). Utakmica je zakazana za 19. oktobar 2026.. Stadion: Naft Gachsaran Stadium.

Trenutna forma

Naft Gachsaran: 0-3-2, 0,60 bodova po utakmici. Fard Alborz: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Naft Gachsaran postiže 0,20 i prima 0,60 golova po utakmici. Fard Alborz postiže 1,00 i prima 0,40. Prosek lige: 1,58 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Naft Gachsaran 20%, Fard Alborz 20%. Over 2.5: Naft Gachsaran 0%, Fard Alborz 20%. Nivo lige: BTTS 30%, Over 2.5 23%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Naft Gachsaran 0,00, Fard Alborz 0,00. Šutevi po utakmici: Naft Gachsaran -1,0, Fard Alborz -1,0. Prosečan posed: Naft Gachsaran -1%, Fard Alborz -1%.

Prvo i drugo poluvreme

Naft Gachsaran: vođstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Fard Alborz: vođstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,60.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (1) za Naft Gachsaran i 76-90+ (2) za Fard Alborz. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Azadegan League: 1,58 golova po utakmici, BTTS 30%, Over 2.5 23%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-2-0. Prosek golova 1,00, BTTS 50%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Naft GachsaranFard Alborz
0.2Postignuti golovi / utakmica1
Naft GachsaranFard Alborz
0.6Primljeni golovi / utakmica0.4
Naft GachsaranFard Alborz
-1%Prosečan posed-1%
Naft GachsaranFard Alborz
-1Šutevi u okvir / utakmica-1
Naft GachsaranFard Alborz

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

-1Šutevi po utakmici-1
Naft GachsaranFard Alborz
-1Šutevi u okvir-1
Naft GachsaranFard Alborz
-20%Realizacija šuteva-100%
Naft GachsaranFard Alborz
-1%Posed-1%
Naft GachsaranFard Alborz
0xG za0
Naft GachsaranFard Alborz
0xG protiv0
Naft GachsaranFard Alborz

Kvalitet šuta

Naft Gachsaran: UravnoteženFard Alborz: Uravnotežen
Naft GachsaranFard Alborz
Preciznost (šutevi u okvir)0%0%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.000.00
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.000.00

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Fard Alborz je 167% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.6 bodovi / utakmica - Naft Gachsaran · 1.6 bodovi / utakmica - Fard Alborz

Naft Gachsaran
DLDDL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W60% D40% L
Sezona (P-N-I)
0-3-2
0.60 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-3-2
0.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-1
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-1
LD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.2Primljeni golovi: 0.6xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 0%
Fard Alborz
DWDLW
Raspodela sezonskih rezultata
40% W40% D20% L
Sezona (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-1
Poslednjih 5 u gostima
1-0-1
WL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.4xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Fard Alborz je 400% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.2 golovi / utakmica - Naft Gachsaran · 1 golovi / utakmica - Fard Alborz

Fard Alborz je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.6 golovi / utakmica - Naft Gachsaran · 0.4 golovi / utakmica - Fard Alborz

Napadački profil tima Naft Gachsaran: teže

Naft Gachsaran postiže gol u 20% utakmica (1 od 5 utakmica), dok Fard Alborz čuva Clean sheet u 60% (3 od 5 utakmica).

Napadački profil tima Fard Alborz: neujednačeno

Fard Alborz postiže gol u 60% utakmica (3 od 5 utakmica), dok Naft Gachsaran čuva Clean sheet u 40% (2 od 5 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)5
Naft GachsaranFard Alborz
3Primljeni golovi (sezona)2
Naft GachsaranFard Alborz
0.8Prosečno golova na utakmici1.4
Naft GachsaranFard Alborz
1Postignuti golovi (poslednjih 5)5
Naft GachsaranFard Alborz
3Primljeni golovi (poslednjih 5)2
Naft GachsaranFard Alborz

Koliko često postižu najmanje...

20%1 gol60%
Naft GachsaranFard Alborz
0%2 gola20%
Naft GachsaranFard Alborz
0%3 gola20%
Naft GachsaranFard Alborz
0%4 gola0%
Naft GachsaranFard Alborz

Koliko često primaju najmanje...

60%1 gol40%
Naft GachsaranFard Alborz
0%2 gola0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%3 gola0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%4 gola0%
Naft GachsaranFard Alborz

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%BTTS u oba poluvremena0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
Naft GachsaranFard Alborz

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Najmanje 3 gola bez BTTS20%
Naft GachsaranFard Alborz
20%BTTS – poslednjih 520%
Naft GachsaranFard Alborz

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

40%Najmanje 1 gol pre poluvremena60%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Naft GachsaranFard Alborz

2. poluvreme

40%Najmanje 1 gol posle poluvremena40%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena20%
Naft GachsaranFard Alborz
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena20%
Naft GachsaranFard Alborz

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Fard Alborz je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.2 bodovi / utakmica - Naft Gachsaran · 1.6 bodovi / utakmica - Fard Alborz

Naft Gachsaran — stanje na poluvremenu
20% vodi60% nerešeno20% gubi
Fard Alborz — stanje na poluvremenu
40% vodi40% nerešeno20% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.2Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.6
Naft GachsaranFard Alborz
0.2Postignuti golovi (1. poluvreme)0.4
Naft GachsaranFard Alborz
0.2Primljeni golovi (1. poluvreme)0.2
Naft GachsaranFard Alborz
0.4Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.6
Naft GachsaranFard Alborz
80%Clean sheet pre poluvremena80%
Naft GachsaranFard Alborz
80%Bez gola pre poluvremena60%
Naft GachsaranFard Alborz

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.6Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.2
Naft GachsaranFard Alborz
0Postignuti golovi (2. poluvreme)0.6
Naft GachsaranFard Alborz
0.4Primljeni golovi (2. poluvreme)0.2
Naft GachsaranFard Alborz
0.4Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.8
Naft GachsaranFard Alborz
60%Clean sheet posle poluvremena80%
Naft GachsaranFard Alborz
100%Bez gola posle poluvremena80%
Naft GachsaranFard Alborz

Naft Gachsaran — rezultati drugog poluvremena

0% W60% D40% L
6
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.20
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Fard Alborz — rezultati drugog poluvremena

20% W60% D20% L
8
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.60
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobeđuje u 40%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Naft Gachsaran — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.200.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.0
Primljeni golovi / utakmica0.20.4
Prosečno golova na utakmici0.40.4
1 gol40%40%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet80%60%
Bez gola80%100%
Gol-razlika0-2
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 60% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Fard Alborz — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.2
Prosečno golova na utakmici0.60.8
1 gol60%40%
2 gola0%20%
3 gola0%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola60%80%
Gol-razlika+1+2
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Naft Gachsaran
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (1). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

Fard Alborz
PostigliPrimili
1
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.10
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.3 : 0.8
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
70%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
20%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-9%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
12%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
32%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 3 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Naft Gachsaran

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.40
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.20
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.60
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
24%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
82%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.2
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Fard Alborz

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.60
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+1.00
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.40
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
137%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
47%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
40% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
40%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Azadegan League.

Timovi u odnosu na ligu

Naft GachsaranLigaFard Alborz
Prosečno golova na utakmici▼ 0.801.58▼ 1.40
Oba tima su postigla gol▼ 20%30%▼ 20%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 0%23%▼ 20%
Clean sheet▼ 40%45%▲ 60%
Gol pre poluvremena▼ 40%45%▲ 60%
Gol posle poluvremena▼ 40%53%▼ 40%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.58
Prosečan broj golova po utakmici
30%
Oba tima su postigla gol
23%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
45%
Clean sheet
0.85
Domaći golovi / utakmica
0.73
Gostujući golovi / utakmica
+16%
Prednost domaćeg napada
+14%
Prednost domaće odbrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
45%
1 gol
15%
2 gola
8%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
53%
1 gol
20%
2 gola
8%
3 gola
0%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Naft Gachsaran 0 - 2 - 0 Fard Alborz. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Naft Gachsaran
1 : 1
Fard Alborz
Fard Alborz
0 : 0
Naft Gachsaran

Česta pitanja

Kada igraju Naft Gachsaran i Fard Alborz?

Naft Gachsaran igra protiv Fard Alborz 19. oktobar 2026. u ligi Azadegan League, na stadionu Naft Gachsaran Stadium. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Naft Gachsaran i Fard Alborz?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Naft Gachsaran je pobedio 0 puta, Fard Alborz 0 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Naft Gachsaran protiv Fard Alborz?

Naft Gachsaran prosečno postiže 0,20 golova po utakmici, a Fard Alborz 1,00. Prosek lige Azadegan League iznosi 1,58 golova, uz Over 2.5 u 23% utakmica. BTTS se javlja u 20% utakmica tima Naft Gachsaran i 20% utakmica tima Fard Alborz.

Kakva je trenutna forma timova Naft Gachsaran i Fard Alborz?

U poslednjih pet utakmica, Naft Gachsaran ima 0 pobeda, 3 remija i 2 poraza (0,60 bodova po utakmici). Fard Alborz ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Naft Gachsaran protiv Fard Alborz?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.