Sjedinjene Američke Države - MLS Next ProPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

New England II - Philadelphia Union II: statistika utakmice

New England II protiv Philadelphia Union II: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

New England II je igrao protiv Philadelphia Union II u ligi MLS Next Pro (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 16. avgust 2026.. Konačan rezultat: 3:4.

Trenutna forma

New England II: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici. Philadelphia Union II: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

New England II postiže 1,62 i prima 1,14 golova po utakmici. Philadelphia Union II postiže 1,09 i prima 1,32. Prosek lige: 3,26 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: New England II 62%, Philadelphia Union II 50%. Over 2.5: New England II 67%, Philadelphia Union II 50%. Nivo lige: BTTS 61%, Over 2.5 66%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: New England II 1,78, Philadelphia Union II 1,27. Šutevi po utakmici: New England II 14,6, Philadelphia Union II 10,6. Prosečan posed: New England II 51%, Philadelphia Union II 44%.

Prvo i drugo poluvreme

New England II: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,95. Philadelphia Union II: vođstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 0,55.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (8) za New England II i 16-30 (7) za Philadelphia Union II. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

MLS Next Pro: 3,26 golova po utakmici, BTTS 61%, Over 2.5 66%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 5 prethodnih međusobnih susreta: 2-2-1. Prosek golova 2,60, BTTS 40%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

New England II je neporažen u poslednjih pet utakmica, osvojivši u njima 11 bodova i postigavši 13 golova, dok je Philadelphia Union II sakupila samo 3 gola i 5 bodova. Domaćini stvaraju znatno više prilika na svom terenu: u proseku upućuju 15,33 šuta, od kojih je 5,33 u okvir gola, naspram 9,91 šuta i 3,09 u okvir gola koliko gosti beleže na gostovanjima. Prednost u kvalitetu prilika takođe je na strani New England II, čiji prosečni xG iznosi 1,82, dok protivnici na gostujućem terenu dozvoljavaju xG od 1,87. Philadelphia Union II van svog terena postiže u proseku samo 1 gol, ne postiže pogodak u 45% gostujućih utakmica i gubi 55% takvih mečeva. Odbrana domaćina nije bez greške, pošto na svom terenu prima u proseku 1,25 golova, ali slaba trenutna efikasnost gostiju ide u prilog pobedi New England II.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

New England II ima BTTS u 55% utakmica ove sezone, a u poslednjih pet mečeva taj procenat je porastao na 80%, uz 13 postignutih i 6 primljenih golova. Philadelphia Union II beleži niži BTTS procenat — 45% tokom sezone i 40% u poslednjih pet utakmica — ali njihova odbrana prima u proseku 1,73 gola po meču, dok je na gostovanjima sačuvala mrežu netaknutom u samo 9% susreta. Domaćini stvaraju više opasnosti, uz prosečno 4,73 šuta u okvir gola naspram 3,09 protivnika, a njihov xG u poslednjih pet mečeva iznosi 1,75. S druge strane, Philadelphia je postigla samo 3 gola u poslednjih pet nastupa, što znatno smanjuje sigurnost tipa, ali je New England u tom periodu protivnicima dozvolio xG od 1,60. Zato je opcija BTTS: da, odnosno da obe ekipe daju gol, minimalno verovatnija, pre svega zbog velike verovatnoće da domaćin postigne gol i dovoljno pokazatelja da će gosti iskoristiti defanzivne slabosti rivala.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

New England II je u veoma dobroj ofanzivnoj formi: u poslednjih 5 utakmica postigao je 13 golova, odnosno prosečno 2,6 po meču, dok njegov prosečni xG u tom periodu iznosi 1,75. Philadelphia Union II prima prosečno 1,73 gola po utakmici u sezoni i čuva mrežu netaknutom u samo 9% mečeva, što jasno povećava šanse domaćina da postigne gol. Gosti su postigli gol u 55% utakmica, dok New England II protivnicima dozvoljava prosečan xG od 1,42, pa je i njihov gol realan scenario. Obe ekipe zajedno postižu najmanje 2 gola u 55% i 82% svojih utakmica, zbog čega je više od 1.5 najverovatniji izbor, iako linija 3.5 češće ostaje nepokrivena.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

New England II ima jasnu prednost u prvom poluvremenu: na poluvremenu je vodio u 36% utakmica, dok je Philadelphia Union II vodila samo u 10%, a čak u 60% mečeva je na poluvremenu imala zaostatak. U poslednjih pet nastupa domaćin je vodio na poluvremenu u 60% utakmica, postigavši u proseku 1,6 golova pre pauze, dok gosti nijednom nisu vodili i postigli su svega 0,25 golova. Prednost New England II vidljiva je i na kraju utakmice: tim dobija 45% mečeva, naspram 27% kod Philadelphia, a u poslednjih pet utakmica je neporažen i postiže u proseku 2,6 golova. Domaćin stvara više kvalitetnih prilika, sa xG od 1,42 u odnosu na 1,11 kod protivnika, dok Philadelphia u proseku prima 1,73 gola po meču i ima samo 9% utakmica bez primljenog gola. Najverovatniji je, dakle, scenario u kojem New England II stiče prednost pre pauze i zadržava je do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 3
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

60Posed (%)40
New England IIPhiladelphia Union II
30Šutevi13
New England IIPhiladelphia Union II
12Šutevi u okvir7
New England IIPhiladelphia Union II
3.12xG1.59
New England IIPhiladelphia Union II
8Korneri2
New England IIPhiladelphia Union II
56Opasni napadi39
New England IIPhiladelphia Union II
19Prekršaji19
New England IIPhiladelphia Union II
2Kartoni4
New England IIPhiladelphia Union II

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

New England IIPhiladelphia Union II
1.62Postignuti golovi / utakmica1.09
New England IIPhiladelphia Union II
1.14Primljeni golovi / utakmica1.32
New England IIPhiladelphia Union II
51%Prosečan posed44%
New England IIPhiladelphia Union II
5.29Šutevi u okvir / utakmica3.91
New England IIPhiladelphia Union II
New England IIPhiladelphia Union II

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

14.62Šutevi po utakmici10.64
New England IIPhiladelphia Union II
5.29Šutevi u okvir3.91
New England IIPhiladelphia Union II
11.1%Realizacija šuteva10.3%
New England IIPhiladelphia Union II
51%Posed44%
New England IIPhiladelphia Union II
1.78xG za1.27
New England IIPhiladelphia Union II
1.25xG protiv1.64
New England IIPhiladelphia Union II

Kvalitet šuta

New England II: NapadačkiPhiladelphia Union II: Uravnotežen
New England IIPhiladelphia Union II
Preciznost (šutevi u okvir)36%37%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.28

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

New England II je 120% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.2 bodovi / utakmica - New England II · 1 bodovi / utakmica - Philadelphia Union II

New England II
DWDWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
52% W29% D19% L
Sezona (P-N-I)
11-6-4
1.86 bodovi / utakmica · gol-razlika +10
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-3-3
Poslednjih 5 kod kuće
2-1-2
WLLDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.6Primljeni golovi: 1.2xG: 1.75xG protivnika: 1.60BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Philadelphia Union II
DLLDW
Raspodela sezonskih rezultata
36% W18% D45% L
Sezona (P-N-I)
8-4-10
1.27 bodovi / utakmica · gol-razlika -5
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-2-6
Poslednjih 5 u gostima
1-1-3
LWLLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.6xG: 1.49xG protivnika: 1.52BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

New England II je 49% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.62 golovi / utakmica - New England II · 1.09 golovi / utakmica - Philadelphia Union II

New England II je 16% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.14 golovi / utakmica - New England II · 1.32 golovi / utakmica - Philadelphia Union II

Napadački profil tima New England II: veoma jako

New England II postiže gol u 86% utakmica (18 od 21 utakmica), dok Philadelphia Union II čuva Clean sheet u 18% (4 od 22 utakmica).

Napadački profil tima Philadelphia Union II: jako

Philadelphia Union II postiže gol u 64% utakmica (14 od 22 utakmica), dok New England II čuva Clean sheet u 33% (7 od 21 utakmica).

34Postignuti golovi (sezona)24
New England IIPhiladelphia Union II
24Primljeni golovi (sezona)29
New England IIPhiladelphia Union II
2.76Prosečno golova na utakmici2.41
New England IIPhiladelphia Union II
13Postignuti golovi (poslednjih 5)3
New England IIPhiladelphia Union II
6Primljeni golovi (poslednjih 5)8
New England IIPhiladelphia Union II

Koliko često postižu najmanje...

86%1 gol64%
New England IIPhiladelphia Union II
52%2 gola27%
New England IIPhiladelphia Union II
19%3 gola9%
New England IIPhiladelphia Union II
5%4 gola9%
New England IIPhiladelphia Union II

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol82%
New England IIPhiladelphia Union II
38%2 gola27%
New England IIPhiladelphia Union II
5%3 gola9%
New England IIPhiladelphia Union II
5%4 gola9%
New England IIPhiladelphia Union II

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

50%
Philadelphia Union II - BTTSBTTS — procenat utakmica u kojima su oba tima postigla gol.11 od 22 utakmica
61%
Prosek lige

Obrasci golova

14%BTTS na poluvremenu14%
New England IIPhiladelphia Union II
5%BTTS u oba poluvremena0%
New England IIPhiladelphia Union II
29%Postigli gol u oba poluvremena18%
New England IIPhiladelphia Union II

BTTS i broj golova

57%Najmanje 3 gola i BTTS36%
New England IIPhiladelphia Union II
10%Najmanje 3 gola bez BTTS14%
New England IIPhiladelphia Union II
80%BTTS – poslednjih 540%
New England IIPhiladelphia Union II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

76%Najmanje 1 gol pre poluvremena68%
New England IIPhiladelphia Union II
38%Najmanje 2 gola pre poluvremena27%
New England IIPhiladelphia Union II
14%Najmanje 3 gola pre poluvremena5%
New England IIPhiladelphia Union II

2. poluvreme

86%Najmanje 1 gol posle poluvremena68%
New England IIPhiladelphia Union II
43%Najmanje 2 gola posle poluvremena45%
New England IIPhiladelphia Union II
14%Najmanje 3 gola posle poluvremena14%
New England IIPhiladelphia Union II

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

New England II je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodovi / utakmica - New England II · 1.14 bodovi / utakmica - Philadelphia Union II

New England II — stanje na poluvremenu
33% vodi29% nerešeno38% gubi
Philadelphia Union II — stanje na poluvremenu
23% vodi45% nerešeno32% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.14
New England IIPhiladelphia Union II
0.67Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
New England IIPhiladelphia Union II
0.62Primljeni golovi (1. poluvreme)0.5
New England IIPhiladelphia Union II
1.29Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
New England IIPhiladelphia Union II
52%Clean sheet pre poluvremena55%
New England IIPhiladelphia Union II
57%Bez gola pre poluvremena64%
New England IIPhiladelphia Union II

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.81Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.14
New England IIPhiladelphia Union II
0.95Postignuti golovi (2. poluvreme)0.55
New England IIPhiladelphia Union II
0.52Primljeni golovi (2. poluvreme)0.77
New England IIPhiladelphia Union II
1.48Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.32
New England IIPhiladelphia Union II
52%Clean sheet posle poluvremena50%
New England IIPhiladelphia Union II
29%Bez gola posle poluvremena59%
New England IIPhiladelphia Union II

New England II — rezultati drugog poluvremena

48% W38% D14% L
27
Bodovi na poluvremenu
14
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
38
Bodovi u drugom poluvremenu
+9
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.29
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti158%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 52%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Philadelphia Union II — rezultati drugog poluvremena

23% W45% D32% L
25
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
25
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.14
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti157%

Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobeđuje u 36%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

New England II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.001.80
Postignuti golovi / utakmica1.61.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosečno golova na utakmici2.21.6
1 gol100%80%
2 gola80%60%
3 gola40%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola0%20%
Gol-razlika+5+2
Poluvreme: 60% vodi - 20% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 60% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 8
Philadelphia Union II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.2
Primljeni golovi / utakmica0.80.6
Prosečno golova na utakmici1.00.8
1 gol60%60%
2 gola40%20%
3 gola0%0%
Clean sheet40%60%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-3-2
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

New England II
PostigliPrimili
4
1
0-15
3
7
16-30
7
5
31-45
8
2
46-60
4
3
61-75
8
6
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (8 goals). Najviše primaju u 16-30 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Philadelphia Union II
PostigliPrimili
2
4
0-15
7
2
16-30
3
6
31-45
3
3
46-60
6
6
61-75
3
8
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.58
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.5 : 1.1
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
79%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
56%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+1%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
55%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

New England II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.53
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.16
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
88%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
80%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.34
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
24% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 12% postiže se u prvih 15 minuta.
24%

Philadelphia Union II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.37
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.14
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.18
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.32
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
77%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
72%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.27
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
13% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige MLS Next Pro.

Timovi u odnosu na ligu

New England IILigaPhiladelphia Union II
Prosečno golova na utakmici▼ 2.763.26▼ 2.41
Oba tima su postigla gol• 62%61%▼ 50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)• 67%66%▼ 50%
Clean sheet▲ 33%22%▼ 18%
Gol pre poluvremena• 76%76%▼ 68%
Gol posle poluvremena▲ 86%84%▼ 68%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.26
Prosečan broj golova po utakmici
61%
Oba tima su postigla gol
66%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheet
1.84
Domaći golovi / utakmica
1.42
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
44%
2 gola
18%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
84%
1 gol
57%
2 gola
26%
3 gola
9%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Philadelphia Union IIGolJordan Griffin
  2. New England IIŽuti kartonCarlos Zambrano Zarzalejo
  3. New England IIGolMyles Morgan
  4. Philadelphia Union IIŽuti kartonStas Kornzeniowski
  5. Philadelphia Union IIGolKellan LeBlancAsistencija: Stas Kornzeniowski
  6. Philadelphia Union IIIzmenaUšao: Isaiah MendozaIzašao: Rafael Guillermo Uzcátegui Golding
  7. New England IIIzmenaUšao: Aarin PrajapatiIzašao: Carlos Zambrano Zarzalejo
  8. Philadelphia Union IIŽuti kartonIsaiah Mendoza
  9. New England IIGolCristiano Oliveira
  10. Philadelphia Union IIGolKellan LeBlanc
  11. Philadelphia Union IIIzmenaUšao: Oliver PrattIzašao: Matheus De Paula
  12. Philadelphia Union IIŽuti kartonFinn Sundstrom
  13. New England IIŽuti kartonCristiano Oliveira
  14. Philadelphia Union IIGolStas Kornzeniowski
  15. New England IIŽuti kartonJavaun Mussenden
  16. Philadelphia Union IIŽuti kartonMamoutou Berthé

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (5): New England II 2 - 2 - 1 Philadelphia Union II. Prosečan broj golova 2.60, oba tima su postigla gol u 40% utakmica.

New England II
0 : 4
Philadelphia Union II
Philadelphia Union II
0 : 1
New England II
Philadelphia Union II
1 : 3
New England Revolution II
Philadelphia Union II
2 : 2
New England Revolution II
New England Revolution II
0 : 0
Philadelphia Union II

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice New England II protiv Philadelphia Union II?

Utakmica lige MLS Next Pro završena je rezultatom New England II 3:4 Philadelphia Union II. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova New England II i Philadelphia Union II?

U poslednjih 5 međusobnih utakmica, New England II je pobedio 2 puta, Philadelphia Union II 1 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,60 golova, a oba tima su dala gol u 40% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice New England II protiv Philadelphia Union II?

New England II prosečno postiže 1,62 golova po utakmici, a Philadelphia Union II 1,09. Prosek lige MLS Next Pro iznosi 3,26 golova, uz Over 2.5 u 66% utakmica. BTTS se javlja u 62% utakmica tima New England II i 50% utakmica tima Philadelphia Union II.

Kakva je trenutna forma timova New England II i Philadelphia Union II?

U poslednjih pet utakmica, New England II ima 3 pobeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici). Philadelphia Union II ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice New England II protiv Philadelphia Union II?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.