Pachuca protiv América: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Pachuca je igrao protiv América u ligi Liga MX (Meksiko). Utakmica je odigrana 19. januar 2026.. Konačan rezultat: 0:0.

Trenutna forma

Pachuca: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. América: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Pachuca postiže 1,29 i prima 1,29 golova po utakmici. América postiže 1,67 i prima 1,10. Prosek lige: 2,96 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Pachuca 48%, América 57%. Over 2.5: Pachuca 52%, América 52%. Nivo lige: BTTS 58%, Over 2.5 54%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Pachuca 1,50, América 1,63. Šutevi po utakmici: Pachuca 14,1, América 14,0. Prosečan posed: Pachuca 52%, América 55%.

Prvo i drugo poluvreme

Pachuca: vođstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,52. América: vođstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 1,14.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (10) za Pachuca i 76-90+ (11) za América. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Liga MX: 2,96 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 54%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 2,00, BTTS 0%.

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

37Posed (%)63
PachucaAmérica
7Šutevi10
PachucaAmérica
2Šutevi u okvir2
PachucaAmérica
0.8xG1.2
PachucaAmérica
3Korneri6
PachucaAmérica
30Opasni napadi59
PachucaAmérica
16Prekršaji8
PachucaAmérica
3Kartoni1
PachucaAmérica

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.29Postignuti golovi / utakmica1.67
PachucaAmérica
1.29Primljeni golovi / utakmica1.1
PachucaAmérica
52%Prosečan posed55%
PachucaAmérica
4.62Šutevi u okvir / utakmica4.95
PachucaAmérica

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

14.14Šutevi po utakmici13.95
PachucaAmérica
4.62Šutevi u okvir4.95
PachucaAmérica
9.1%Realizacija šuteva11.9%
PachucaAmérica
52%Posed55%
PachucaAmérica
1.5xG za1.63
PachucaAmérica
1.29xG protiv1.1
PachucaAmérica

Kvalitet šuta

Pachuca: NapadačkiAmérica: Uravnotežen
PachucaAmérica
Preciznost (šutevi u okvir)33%35%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.280.34

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Pachuca je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.2 bodovi / utakmica - Pachuca · 0.8 bodovi / utakmica - América

Pachuca
LWLLW
Raspodela sezonskih rezultata
38% W19% D43% L
Sezona (P-N-I)
8-4-9
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-0-5
Poslednjih 5 kod kuće
3-0-2
WLLWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.35xG protivnika: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 60%
América
LLWDL
Raspodela sezonskih rezultata
52% W24% D24% L
Sezona (P-N-I)
11-5-5
1.81 bodovi / utakmica · gol-razlika +12
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-5-3
Poslednjih 5 u gostima
0-2-3
LDLLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 1.4xG: 0.97xG protivnika: 1.36BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

América je 29% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.29 golovi / utakmica - Pachuca · 1.67 golovi / utakmica - América

América je 17% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.29 golovi / utakmica - Pachuca · 1.1 golovi / utakmica - América

Napadački profil tima Pachuca: jako

Pachuca postiže gol u 67% utakmica (14 od 21 utakmica), dok América čuva Clean sheet u 29% (6 od 21 utakmica).

Napadački profil tima América: veoma jako

América postiže gol u 81% utakmica (17 od 21 utakmica), dok Pachuca čuva Clean sheet u 19% (4 od 21 utakmica).

27Postignuti golovi (sezona)35
PachucaAmérica
27Primljeni golovi (sezona)23
PachucaAmérica
2.57Prosečno golova na utakmici2.76
PachucaAmérica
6Postignuti golovi (poslednjih 5)2
PachucaAmérica
7Primljeni golovi (poslednjih 5)7
PachucaAmérica

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol81%
PachucaAmérica
43%2 gola52%
PachucaAmérica
19%3 gola24%
PachucaAmérica
0%4 gola10%
PachucaAmérica

Koliko često primaju najmanje...

81%1 gol71%
PachucaAmérica
48%2 gola38%
PachucaAmérica
0%3 gola0%
PachucaAmérica
0%4 gola0%
PachucaAmérica

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu24%
PachucaAmérica
0%BTTS u oba poluvremena5%
PachucaAmérica
29%Postigli gol u oba poluvremena33%
PachucaAmérica

BTTS i broj golova

43%Najmanje 3 gola i BTTS48%
PachucaAmérica
10%Najmanje 3 gola bez BTTS5%
PachucaAmérica
60%BTTS – poslednjih 520%
PachucaAmérica

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

71%Najmanje 1 gol pre poluvremena71%
PachucaAmérica
52%Najmanje 2 gola pre poluvremena29%
PachucaAmérica
29%Najmanje 3 gola pre poluvremena5%
PachucaAmérica

2. poluvreme

62%Najmanje 1 gol posle poluvremena86%
PachucaAmérica
24%Najmanje 2 gola posle poluvremena52%
PachucaAmérica
14%Najmanje 3 gola posle poluvremena24%
PachucaAmérica

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

América je 7% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.24 bodovi / utakmica - Pachuca · 1.33 bodovi / utakmica - América

Pachuca — stanje na poluvremenu
29% vodi38% nerešeno33% gubi
América — stanje na poluvremenu
29% vodi48% nerešeno24% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.24Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.33
PachucaAmérica
0.76Postignuti golovi (1. poluvreme)0.52
PachucaAmérica
0.81Primljeni golovi (1. poluvreme)0.52
PachucaAmérica
1.57Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.05
PachucaAmérica
52%Clean sheet pre poluvremena57%
PachucaAmérica
48%Bez gola pre poluvremena48%
PachucaAmérica

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.19Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.76
PachucaAmérica
0.52Postignuti golovi (2. poluvreme)1.14
PachucaAmérica
0.48Primljeni golovi (2. poluvreme)0.57
PachucaAmérica
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.71
PachucaAmérica
62%Clean sheet posle poluvremena52%
PachucaAmérica
57%Bez gola posle poluvremena38%
PachucaAmérica

Pachuca — rezultati drugog poluvremena

24% W48% D29% L
26
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
25
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.24
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti131%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

América — rezultati drugog poluvremena

52% W19% D29% L
28
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
37
Bodovi u drugom poluvremenu
+12
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti179%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobeđuje u 52%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Pachuca — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.400.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.80.6
Prosečno golova na utakmici1.61.0
1 gol80%60%
2 gola60%40%
3 gola20%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola40%60%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 40% vodi - 20% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 80% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
América — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.000.40
Postignuti golovi / utakmica0.20.2
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosečno golova na utakmici0.61.2
1 gol60%80%
2 gola0%40%
3 gola0%0%
Clean sheet60%20%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-1-4
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Pachuca
PostigliPrimili
2
5
0-15
4
6
16-30
10
6
31-45
4
3
46-60
3
5
61-75
4
2
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (10 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

América
PostigliPrimili
2
1
0-15
4
3
16-30
5
7
31-45
5
5
46-60
8
4
61-75
11
3
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 31-45 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +8 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.67
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
90%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
53%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-25%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
54%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Pachuca

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.21
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.21
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.21
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
76%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
102%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.13
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.2
Kasni golovi
15% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 7% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

América

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.53
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.04
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-6.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.04
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
133%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
65%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-1.01
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.6
Kasni golovi
31% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
31%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Liga MX.

Timovi u odnosu na ligu

PachucaLigaAmérica
Prosečno golova na utakmici▼ 2.572.96▼ 2.76
Oba tima su postigla gol▼ 48%58%• 57%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 52%54%▼ 52%
Clean sheet▼ 19%24%▲ 29%
Gol pre poluvremena• 71%72%• 71%
Gol posle poluvremena▼ 62%78%▲ 86%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.96
Prosečan broj golova po utakmici
58%
Oba tima su postigla gol
54%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.70
Domaći golovi / utakmica
1.26
Gostujući golovi / utakmica
+35%
Prednost domaćeg napada
+26%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
72%
1 gol
39%
2 gola
19%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
47%
2 gola
21%
3 gola
7%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. PachucaŽuti kartonAlan Mozo Rodríguez
  2. PachucaŽuti kartonPedro Pedraza Reyna
  3. AméricaŽuti kartonRodrigo Dourado Cunha

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Profil sudije

Sezonski proseci i raspodela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudija.

Luis Enrique Santander AguirreVođene utakmice: 17
3,65Kartoni po utakmici
0Penali po utakmici
1 / X / 247%Pobede domaćina35%Nerešeno18%Pobede gostiju

Međusobni dueli

Prethodni duel: Pachuca 0 - 0 - 1 América. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Club América
2 : 0
CF Pachuca

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Pachuca protiv América?

Utakmica lige Liga MX završena je rezultatom Pachuca 0:0 América. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Pachuca protiv América?

Pachuca prosečno postiže 1,29 golova po utakmici, a América 1,67. Prosek lige Liga MX iznosi 2,96 golova, uz Over 2.5 u 54% utakmica. BTTS se javlja u 48% utakmica tima Pachuca i 57% utakmica tima América.

Kakva je trenutna forma timova Pachuca i América?

U poslednjih pet utakmica, Pachuca ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). América ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Pachuca protiv América?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.