Sjedinjene Američke Države - USL ChampionshipHighmark StadiumPodaci ažurirani na dan 23. oktobar 2026.

Pittsburgh Riverhounds - Loudoun United: statistika utakmice

Pittsburgh Riverhounds protiv Loudoun United: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Pittsburgh Riverhounds je igrao protiv Loudoun United u ligi USL Championship (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 12. septembar 2026.. Stadion: Highmark Stadium. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Pittsburgh Riverhounds: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Loudoun United: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Pittsburgh Riverhounds postiže 1,13 i prima 1,04 golova po utakmici. Loudoun United postiže 1,18 i prima 1,77. Prosek lige: 2,71 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Pittsburgh Riverhounds 42%, Loudoun United 59%. Over 2.5: Pittsburgh Riverhounds 42%, Loudoun United 50%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 49%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Pittsburgh Riverhounds 1,17, Loudoun United 1,46. Šutevi po utakmici: Pittsburgh Riverhounds 8,9, Loudoun United 12,2. Prosečan posed: Pittsburgh Riverhounds 46%, Loudoun United 49%.

Prvo i drugo poluvreme

Pittsburgh Riverhounds: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Loudoun United: vođstvo na poluvremenu 9%, golovi u drugom poluvremenu 0,77.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (8) za Pittsburgh Riverhounds i 46-60 (6) za Loudoun United. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

USL Championship: 2,71 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 49%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 5 prethodnih međusobnih susreta: 2-2-1. Prosek golova 3,20, BTTS 80%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Pittsburgh Riverhounds je bolje plasiran na tabeli, a u poslednjih pet utakmica osvojio je 8 bodova zahvaljujući 2 pobede i 2 remija, dok Loudoun United nije pobedio ni u jednom od pet mečeva i osvojio je svega 2 boda. Domaćin na svom terenu pobeđuje u 50% utakmica, postiže u proseku 1,17 golova i prima samo 0,83, dok gost na strani postiže svega 0,78 golova, uz 1,78 primljenih. Prednost Pittsburgha vidljiva je i u kvalitetu kreiranih prilika: njegov prosečni xG kod kuće iznosi 1,27, dok Loudoun na gostovanjima dozvoljava protivnicima xG od 1,92. Odbrana domaćina poboljšala se i u aktuelnoj seriji, pošto je u poslednjih pet utakmica primila 5 golova, dok je Loudoun u istom periodu dozvolio protivnicima 10 pogodaka. Remi ostaje realan zbog 33% Loudounovih remija na gostovanjima, ali brojke jasnije ukazuju na kontrolisanu pobedu domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

BTTS je blago favorizovan, jer oba tima tokom sezone često ostvaruju ovaj scenario: Pittsburgh u 62% utakmica, a Loudoun u 56%, u odnosu na ligaški prosek od 54%. Domaćin postiže u proseku 1,46 gola i stvara 1,61 xG, dok odbrana Loudouna dopušta čak 1,78 gola i 1,92 xG po utakmici. Loudoun postiže samo 0,78 gola u proseku, ali Pittsburgh prima 1,77 gola po meču, a gosti su u poslednjih pet utakmica ostvarili visokih 1,72 xG. Poslednja forma takođe ide u prilog golovima na obe strane: Loudoun je primio 10 golova u pet utakmica, odnosno 2,0 po meču, dok je Pittsburgh u tom periodu postigao 7 golova. Rizik za tip predstavlja činjenica da je Loudoun u 44% utakmica sačuvao mrežu netaknutom, kao i njihova slabija efikasnost, ali ofanzivna prednost domaćina i ranjivost obe odbrane idu u prilog ishodu u kojem će obe ekipe postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Pittsburgh ima solidnu golgetersku osnovu, pošto u proseku postiže 1,46 gola uz xG od 1,61, dok Loudoun na gostovanjima prima čak 1,78 gola i dozvoljava protivnicima xG od 1,92. Gosti postižu samo 0,78 gola po meču, ali odbrana domaćina protivnicima dopušta 1,77 gola, što njihovu prognozu podiže na oko 1,10 gola. U poslednjih pet utakmica Loudoun je primio 10 golova, odnosno 2,0 po meču, dok su utakmice Pittsburgha prelazile granicu od 2.5 gola u 60% slučajeva. Granica više od 1.5 gola ima najveću prednost: sezonski je bila ispunjena u 69% utakmica domaćina i 56% mečeva gostiju, a ukupna prognoza od 2,72 gola jasno podržava najmanje dva gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači scenario je nerešen rezultat na poluvremenu, pošto je Pittsburgh imao nerešen rezultat posle 45 minuta u 69% utakmica, a u poslednjih pet mečeva čak u 75% slučajeva. I Loudoun počinje oprezno: u 80% svojih poslednjih pet nastupa imao je nerešen rezultat na poluvremenu, a njegov prosečan učinak pre odmora iznosi samo 0,4 gola. Posle odmora prednost bi trebalo da pređe na domaćina, koji je u poslednjih pet mečeva postizao u proseku 0,75 gola i primao 0,5, dok su gosti primali 1,2 gola. Pittsburgh je takođe u boljoj trenutnoj formi, sa 40% pobeda u poslednjih pet susreta naspram Loudounovih 0%, a njegov xG od 1,61 veći je od 1,23 kod protivnika. Uz to, odbrana gostiju u proseku dozvoljava xG od 1,92, što posle izjednačenog prvog poluvremena povećava šanse domaćina da reši utakmicu nakon odmora.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

41Posed (%)59
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
10Šutevi14
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
2Šutevi u okvir1
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.05xG1.3
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
3Korneri7
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
39Opasni napadi49
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
5Prekršaji8
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1Kartoni2
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.13Postignuti golovi / utakmica1.18
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.04Primljeni golovi / utakmica1.77
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
46%Prosečan posed49%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
3.25Šutevi u okvir / utakmica4.05
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8.92Šutevi po utakmici12.23
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
3.25Šutevi u okvir4.05
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
12.6%Realizacija šuteva9.7%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
46%Posed49%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.17xG za1.46
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.27xG protiv1.72
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Kvalitet šuta

Pittsburgh Riverhounds: KontranapadačkiLoudoun United: Uravnotežen
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
Preciznost (šutevi u okvir)36%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.350.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Pittsburgh Riverhounds je 300% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.6 bodovi / utakmica - Pittsburgh Riverhounds · 0.4 bodovi / utakmica - Loudoun United

Pittsburgh Riverhounds
WWLDD
Raspodela sezonskih rezultata
42% W21% D38% L
Sezona (P-N-I)
10-5-9
1.46 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-2-4
Poslednjih 5 kod kuće
1-2-2
LLDWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.05xG protivnika: 1.34BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Loudoun United
LDDLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
14% W50% D36% L
Sezona (P-N-I)
3-11-8
0.91 bodovi / utakmica · gol-razlika -13
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-3-4
Poslednjih 5 u gostima
1-2-2
DLWDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.73xG protivnika: 1.58BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Pittsburgh Riverhounds je 70% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.04 golovi / utakmica - Pittsburgh Riverhounds · 1.77 golovi / utakmica - Loudoun United

Napadački profil tima Pittsburgh Riverhounds: jako

Pittsburgh Riverhounds postiže gol u 63% utakmica (15 od 24 utakmica), dok Loudoun United čuva Clean sheet u 36% (8 od 22 utakmica).

Napadački profil tima Loudoun United: jako

Loudoun United postiže gol u 73% utakmica (16 od 22 utakmica), dok Pittsburgh Riverhounds čuva Clean sheet u 33% (8 od 24 utakmica).

27Postignuti golovi (sezona)26
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
25Primljeni golovi (sezona)39
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
2.17Prosečno golova na utakmici2.95
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
7Postignuti golovi (poslednjih 5)5
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
5Primljeni golovi (poslednjih 5)10
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Koliko često postižu najmanje...

63%1 gol73%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
33%2 gola32%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
17%3 gola9%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0%4 gola5%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol64%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
33%2 gola50%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
4%3 gola36%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0%4 gola23%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

42%
Pittsburgh Riverhounds - BTTSBTTS — procenat utakmica u kojima su oba tima postigla gol.10 od 24 utakmica
55%
Prosek lige

Obrasci golova

8%BTTS na poluvremenu27%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
4%BTTS u oba poluvremena23%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
21%Postigli gol u oba poluvremena27%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

BTTS i broj golova

38%Najmanje 3 gola i BTTS50%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
4%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
60%BTTS – poslednjih 540%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena64%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
13%Najmanje 2 gola pre poluvremena36%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
4%Najmanje 3 gola pre poluvremena9%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

2. poluvreme

71%Najmanje 1 gol posle poluvremena73%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
42%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
17%Najmanje 3 gola posle poluvremena32%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Pittsburgh Riverhounds je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodovi / utakmica - Pittsburgh Riverhounds · 0.86 bodovi / utakmica - Loudoun United

Pittsburgh Riverhounds — stanje na poluvremenu
25% vodi54% nerešeno21% gubi
Loudoun United — stanje na poluvremenu
9% vodi59% nerešeno32% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.86
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0.38Postignuti golovi (1. poluvreme)0.41
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0.29Primljeni golovi (1. poluvreme)0.77
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0.67Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.18
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
71%Clean sheet pre poluvremena45%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
71%Bez gola pre poluvremena64%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.38Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0.67Postignuti golovi (2. poluvreme)0.77
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
0.67Primljeni golovi (2. poluvreme)1
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
1.33Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.77
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
54%Clean sheet posle poluvremena41%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United
50%Bez gola posle poluvremena36%
Pittsburgh RiverhoundsLoudoun United

Pittsburgh Riverhounds — rezultati drugog poluvremena

33% W38% D29% L
31
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
33
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.29
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti168%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 42%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Loudoun United — rezultati drugog poluvremena

18% W45% D36% L
19
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
-8
Gol-razlika (1. poluvreme)
22
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.86
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti156%

Vodi na poluvremenu u 9% utakmica i pobeđuje u 14%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Pittsburgh Riverhounds — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.401.60
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.4
Prosečno golova na utakmici0.61.0
1 gol20%60%
2 gola20%20%
3 gola20%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola80%40%
Gol-razlika+1+1
Poluvreme: 20% vodi - 80% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Loudoun United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.800.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.81.2
Prosečno golova na utakmici1.21.8
1 gol40%60%
2 gola40%20%
3 gola20%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%80%
Gol-razlika-2-3
Poluvreme: 0% vodi - 80% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Pittsburgh Riverhounds
PostigliPrimili
6
3
0-15
5
4
16-30
0
2
31-45
8
5
46-60
4
5
61-75
4
6
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

Loudoun United
PostigliPrimili
2
5
0-15
3
9
16-30
4
3
31-45
6
6
46-60
5
5
61-75
6
11
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (6 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.56
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.4 : 1.1
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
94%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
51%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+25%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
46%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Pittsburgh Riverhounds

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.19
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.04
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.23
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
75%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
87%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.14
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
15% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

Loudoun United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.26
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.33
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.28
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
98%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
117%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.51
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.4
Kasni golovi
23% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
23%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige USL Championship.

Timovi u odnosu na ligu

Pittsburgh RiverhoundsLigaLoudoun United
Prosečno golova na utakmici▼ 2.172.71▲ 2.95
Oba tima su postigla gol▼ 42%55%▲ 59%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 42%49%• 50%
Clean sheet▲ 33%27%▲ 36%
Gol pre poluvremena▼ 50%64%• 64%
Gol posle poluvremena▼ 71%79%▼ 73%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.71
Prosečan broj golova po utakmici
55%
Oba tima su postigla gol
49%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.51
Domaći golovi / utakmica
1.20
Gostujući golovi / utakmica
+26%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće odbrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
64%
1 gol
33%
2 gola
11%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
79%
1 gol
47%
2 gola
20%
3 gola
8%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Pittsburgh RiverhoundsGolSamuel BassettAsistencija: Charles Ahl
  2. Loudoun UnitedIzmenaUšao: Giorgi LomtadzeIzašao: Bolu Akinyode
  3. Loudoun UnitedŽuti kartonSean Young
  4. Loudoun UnitedIzmenaUšao: Christian TorresIzašao: Richard Aman
  5. Pittsburgh RiverhoundsIzmenaUšao: Albert Dikwa LegaIzašao: Trevor Amann
  6. Loudoun UnitedIzmenaUšao: Liam ButtsIzašao: Akil Watts
  7. Pittsburgh RiverhoundsŽuti kartonJoao Victor Souza
  8. Loudoun UnitedŽuti kartonAbdellatif Aboukoura

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (5): Pittsburgh Riverhounds 2 - 2 - 1 Loudoun United. Prosečan broj golova 3.20, oba tima su postigla gol u 80% utakmica.

Loudoun United
2 : 3
Pittsburgh Riverhounds
Pittsburgh Riverhounds FC
2 : 2
Loudoun United FC
Loudoun United FC
2 : 1
Pittsburgh Riverhounds FC
Loudoun United
0 : 2
Pittsburgh Riverhounds
Pittsburgh Riverhounds
1 : 1
Loudoun United

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Pittsburgh Riverhounds protiv Loudoun United?

Utakmica lige USL Championship završena je rezultatom Pittsburgh Riverhounds 1:0 Loudoun United. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Pittsburgh Riverhounds i Loudoun United?

U poslednjih 5 međusobnih utakmica, Pittsburgh Riverhounds je pobedio 2 puta, Loudoun United 1 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,20 golova, a oba tima su dala gol u 80% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Pittsburgh Riverhounds protiv Loudoun United?

Pittsburgh Riverhounds prosečno postiže 1,13 golova po utakmici, a Loudoun United 1,18. Prosek lige USL Championship iznosi 2,71 golova, uz Over 2.5 u 49% utakmica. BTTS se javlja u 42% utakmica tima Pittsburgh Riverhounds i 59% utakmica tima Loudoun United.

Kakva je trenutna forma timova Pittsburgh Riverhounds i Loudoun United?

U poslednjih pet utakmica, Pittsburgh Riverhounds ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Loudoun United ima 0 pobeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Pittsburgh Riverhounds protiv Loudoun United?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Pittsburgh Riverhounds protiv Loudoun United. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.