Engleska - ChampionshipFratton ParkPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Portsmouth - Sheffield United: statistika utakmice

Grb tima Portsmouth
Portsmouth
3 : 2poluvreme 1:0
Grb tima Sheffield United
Sheffield United

Portsmouth protiv Sheffield United: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Portsmouth je igrao protiv Sheffield United u ligi Championship (Engleska). Utakmica je odigrana 14. oktobar 2026.. Stadion: Fratton Park. Konačan rezultat: 3:2.

Trenutna forma

Portsmouth: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Sheffield United: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Portsmouth postiže 1,13 i prima 1,38 golova po utakmici. Sheffield United postiže 1,33 i prima 1,22. Prosek lige: 2,88 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Portsmouth 50%, Sheffield United 56%. Over 2.5: Portsmouth 50%, Sheffield United 67%. Nivo lige: BTTS 66%, Over 2.5 63%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Portsmouth 1,67, Sheffield United 1,04. Šutevi po utakmici: Portsmouth 15,9, Sheffield United 8,4. Prosečan posed: Portsmouth 53%, Sheffield United 42%.

Prvo i drugo poluvreme

Portsmouth: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Sheffield United: vođstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,56.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (3) za Portsmouth i 0-15 (3) za Sheffield United. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Championship: 2,88 golova po utakmici, BTTS 66%, Over 2.5 63%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-2. Prosek golova 2,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Portsmouth ima blagu prednost zahvaljujući većem broju prilika kod kuće: u proseku upućuje 18,75 šuteva po utakmici i beleži xG od 1,92, dok Sheffield United na gostovanjima beleži 8,25 šuteva i xG od 1,01. Domaćin, međutim, postiže samo 1,25 golova po utakmici na svom terenu, uz realizaciju šuteva od 7%, pa ne koristi u potpunosti svoje prilike. Obe odbrane dozvoljavaju protivnicima da stvaraju šanse: Portsmouth kod kuće prima u proseku 1,75 golova, dok gosti protivnicima dopuštaju prilike čiji je xG 1,82. U poslednjih pet utakmica domaćin je postigao 5 golova i zabeležio 2 poraza, dok je Sheffield United postigao 4 gola i izgubio 4 puta. Portsmouthova prednost u stvaranju prilika i slabija forma gostiju u poslednje vreme idu u prilog pobedi domaćina, mada njihova neefikasnost ostavlja realnu mogućnost remija.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

BTTS se dogodio u 50% utakmica Portsmoutha i 75% utakmica Sheffield Uniteda, što daje umerenu prednost scenariju u kom obe ekipe postižu gol. Portsmouth prima u proseku 1,5 gola po utakmici, a Sheffield United 1,25, pa obe odbrane omogućavaju protivnicima prilike za postizanje gola. Šanse domaćina povećava činjenica da su gosti u poslednjih 5 utakmica primali u proseku 1,6 golova, uz dozvoljeni xG od 1,70. S druge strane, Sheffield United postiže u proseku 1,25 gola po utakmici, iako je njegov učinak u poslednjih 5 mečeva pao na 0,8 gola po utakmici. Rizik tipa „da“ povećava i to što Portsmouth nije postigao gol u 50% svojih utakmica, pa prednost ovog izbora ostaje mala.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Portsmouth postiže u proseku 1,0 gol kod kuće, a Sheffield United 1,25 na gostovanjima, što ukazuje na umerenu golgetersku produkciju oba tima. Njihovi prosečni xG u tim uslovima su slični i iznose 1,03, odnosno 1,01, iako odbrane dozvoljavaju protivnicima prilike vredne 1,70 i 1,82 xG. U poslednjih pet utakmica Portsmouth je postizao u proseku 1,0 gol, a Sheffield United 0,8, pa slabija nedavna efikasnost ograničava potencijal za visok broj golova. Manje od 4 gola postignuto je u 50% domaćih utakmica Portsmoutha i 75% gostujućih mečeva Sheffield Uniteda. Zato je, uz prognozu od 2,55 golova, najsigurniji izbor manje od 3,5 gola, mada slabiji defanzivni pokazatelji ne dopuštaju da se taj izbor smatra bezrizičnim.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Nerešen rezultat na poluvremenu predstavlja dobru polaznu tačku: oba tima su na odmor odlazila izjednačena u 3 od 4 utakmice, a u poslednjih 5 mečeva to se Portsmouthu dogodilo 2 puta, a Sheffield Unitedu 3 puta. Posle pauze više toga ide u prilog domaćinu, jer je u poslednjih 5 utakmica tada postizao u proseku 0,6 golova, dok su gosti postizali samo 0,2 i primali 1,0. Sheffield United je izgubio drugo poluvreme u 4 od tih 5 utakmica i pretrpeo 4 poraza u konačnom ishodu, što povećava verovatnoću da neće sačuvati nerešen rezultat. Prednost Portsmoutha ipak nije velika — prosečni xG oba tima su slični i iznose 1,03 prema 1,01 — zato je scenario X/1 najverovatniji, ali X/X ostaje značajna alternativa.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
2 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

67Posed (%)33
PortsmouthSheffield United
24Šutevi11
PortsmouthSheffield United
6Šutevi u okvir4
PortsmouthSheffield United
2.42xG1.28
PortsmouthSheffield United
10Korneri6
PortsmouthSheffield United
69Opasni napadi43
PortsmouthSheffield United
6Prekršaji7
PortsmouthSheffield United
3Kartoni3
PortsmouthSheffield United

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

PortsmouthSheffield United
1.13Postignuti golovi / utakmica1.33
PortsmouthSheffield United
1.38Primljeni golovi / utakmica1.22
PortsmouthSheffield United
53%Prosečan posed42%
PortsmouthSheffield United
4.38Šutevi u okvir / utakmica3.33
PortsmouthSheffield United

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

15.88Šutevi po utakmici8.44
PortsmouthSheffield United
4.38Šutevi u okvir3.33
PortsmouthSheffield United
7.1%Realizacija šuteva15.8%
PortsmouthSheffield United
53%Posed42%
PortsmouthSheffield United
1.67xG za1.04
PortsmouthSheffield United
1.27xG protiv1.71
PortsmouthSheffield United

Kvalitet šuta

Portsmouth: NapadačkiSheffield United: Kontranapadački
PortsmouthSheffield United
Preciznost (šutevi u okvir)28%39%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.260.40

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sheffield United je 20% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1 bodovi / utakmica - Portsmouth · 1.2 bodovi / utakmica - Sheffield United

Portsmouth
LWDDL
Raspodela sezonskih rezultata
25% W25% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-2-4
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-2
Poslednjih 5 kod kuće
1-1-2
LLWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.0xG: 1.68xG protivnika: 1.22BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Sheffield United
LWLLW
Raspodela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
3-3-3
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-2-1
Poslednjih 5 u gostima
1-2-1
DDWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.4xG: 1.03xG protivnika: 1.69BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sheffield United je 18% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.13 golovi / utakmica - Portsmouth · 1.33 golovi / utakmica - Sheffield United

Sheffield United je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.38 golovi / utakmica - Portsmouth · 1.22 golovi / utakmica - Sheffield United

Napadački profil tima Portsmouth: jako

Portsmouth postiže gol u 63% utakmica (5 od 8 utakmica), dok Sheffield United čuva Clean sheet u 33% (3 od 9 utakmica).

Napadački profil tima Sheffield United: jako

Sheffield United postiže gol u 67% utakmica (6 od 9 utakmica), dok Portsmouth čuva Clean sheet u 25% (2 od 8 utakmica).

9Postignuti golovi (sezona)12
PortsmouthSheffield United
11Primljeni golovi (sezona)11
PortsmouthSheffield United
2.5Prosečno golova na utakmici2.56
PortsmouthSheffield United
4Postignuti golovi (poslednjih 5)7
PortsmouthSheffield United
5Primljeni golovi (poslednjih 5)7
PortsmouthSheffield United

Koliko često postižu najmanje...

63%1 gol67%
PortsmouthSheffield United
38%2 gola44%
PortsmouthSheffield United
13%3 gola22%
PortsmouthSheffield United
0%4 gola0%
PortsmouthSheffield United

Koliko često primaju najmanje...

75%1 gol67%
PortsmouthSheffield United
50%2 gola44%
PortsmouthSheffield United
13%3 gola11%
PortsmouthSheffield United
0%4 gola0%
PortsmouthSheffield United

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu44%
PortsmouthSheffield United
13%BTTS u oba poluvremena11%
PortsmouthSheffield United
38%Postigli gol u oba poluvremena22%
PortsmouthSheffield United

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS56%
PortsmouthSheffield United
0%Najmanje 3 gola bez BTTS11%
PortsmouthSheffield United
20%BTTS – poslednjih 560%
PortsmouthSheffield United

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

88%Najmanje 1 gol pre poluvremena56%
PortsmouthSheffield United
38%Najmanje 2 gola pre poluvremena44%
PortsmouthSheffield United
25%Najmanje 3 gola pre poluvremena33%
PortsmouthSheffield United

2. poluvreme

63%Najmanje 1 gol posle poluvremena56%
PortsmouthSheffield United
25%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
PortsmouthSheffield United
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena22%
PortsmouthSheffield United

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sheffield United je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodovi / utakmica - Portsmouth · 1.33 bodovi / utakmica - Sheffield United

Portsmouth — stanje na poluvremenu
25% vodi25% nerešeno50% gubi
Sheffield United — stanje na poluvremenu
22% vodi67% nerešeno11% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.33
PortsmouthSheffield United
0.63Postignuti golovi (1. poluvreme)0.78
PortsmouthSheffield United
1Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
PortsmouthSheffield United
1.63Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.44
PortsmouthSheffield United
25%Clean sheet pre poluvremena56%
PortsmouthSheffield United
50%Bez gola pre poluvremena44%
PortsmouthSheffield United

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.38Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.11
PortsmouthSheffield United
0.5Postignuti golovi (2. poluvreme)0.56
PortsmouthSheffield United
0.38Primljeni golovi (2. poluvreme)0.56
PortsmouthSheffield United
0.88Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.11
PortsmouthSheffield United
63%Clean sheet posle poluvremena56%
PortsmouthSheffield United
50%Bez gola posle poluvremena67%
PortsmouthSheffield United

Portsmouth — rezultati drugog poluvremena

25% W63% D13% L
8
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
11
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 25%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.6

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Sheffield United — rezultati drugog poluvremena

22% W44% D33% L
12
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti150%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Portsmouth — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosečno golova na utakmici1.00.8
1 gol80%60%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet40%60%
Bez gola60%60%
Gol-razlika-10
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Sheffield United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.600.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosečno golova na utakmici1.41.4
1 gol60%80%
2 gola40%40%
3 gola40%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola40%60%
Gol-razlika+1-1
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Portsmouth
PostigliPrimili
3
1
0-15
1
2
16-30
1
5
31-45
1
2
46-60
2
1
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Sheffield United
PostigliPrimili
3
3
0-15
1
1
16-30
3
2
31-45
2
0
46-60
1
2
61-75
2
3
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.53
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.4
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
88%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
53%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-21%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
42%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
13%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Portsmouth

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.40
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.65
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.54
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
71%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
108%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
11% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
11%

Sheffield United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.67
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.78
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.29
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.49
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
104%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
76%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.13
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.2
Kasni golovi
17% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 25% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Championship.

Timovi u odnosu na ligu

PortsmouthLigaSheffield United
Prosečno golova na utakmici▼ 2.502.88▼ 2.56
Oba tima su postigla gol▼ 50%66%▼ 56%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 50%63%▲ 67%
Clean sheet▲ 25%20%▲ 33%
Gol pre poluvremena▲ 88%78%▼ 56%
Gol posle poluvremena▼ 63%78%▼ 56%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.88
Prosečan broj golova po utakmici
66%
Oba tima su postigla gol
63%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheet
1.60
Domaći golovi / utakmica
1.28
Gostujući golovi / utakmica
+25%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće odbrane
+9%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
38%
2 gola
17%
3 gola
8%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
45%
2 gola
19%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. PortsmouthŽuti kartonJayden Meghoma
  2. Sheffield UnitedŽuti kartonHamza Choudhury
  3. PortsmouthGolZachary Swanson
  4. Sheffield UnitedŽuti kartonHamza Choudhury
  5. PortsmouthGolAdrian SegečićAsistencija: Ryan Kavuma-McQueen
  6. Sheffield UnitedGolJaphet Manzambi TangangaAsistencija: Tahith Chong
  7. Sheffield UnitedŽuti kartonSam McCallum
  8. PortsmouthŽuti kartonNicolas Schmid
  9. Sheffield UnitedIzmenaUšao: Ollie ArblasterIzašao: Joseph Matthew Rothwell
  10. PortsmouthIzmenaUšao: Colby David BishopIzašao: Marko Milovanović
  11. Sheffield UnitedGolThomas Christopher CannonAsistencija: Kalvin Mark Phillips
  12. PortsmouthIzmenaUšao: Keshi AndersonIzašao: Abu Kamara
  13. PortsmouthŽuti kartonEbou Adams
  14. PortsmouthIzmenaUšao: Odin BaileyIzašao: Keshi Anderson
  15. PortsmouthGolEbou AdamsAsistencija: Adrian Segečić

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Portsmouth 0 - 0 - 2 Sheffield United. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Portsmouth protiv Sheffield United?

Utakmica lige Championship završena je rezultatom Portsmouth 3:2 Sheffield United. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Portsmouth i Sheffield United?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Portsmouth je pobedio 0 puta, Sheffield United 2 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Portsmouth protiv Sheffield United?

Portsmouth prosečno postiže 1,13 golova po utakmici, a Sheffield United 1,33. Prosek lige Championship iznosi 2,88 golova, uz Over 2.5 u 63% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Portsmouth i 56% utakmica tima Sheffield United.

Kakva je trenutna forma timova Portsmouth i Sheffield United?

U poslednjih pet utakmica, Portsmouth ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Sheffield United ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Portsmouth protiv Sheffield United?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.