Azerbejdžan - Premyer LiqasıŞəhər stadionuPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Qabala - Sabah: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Qabala protiv Sabah: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Qabala igra protiv Sabah u ligi Premyer Liqası (Azerbejdžan). Utakmica je zakazana za 17. oktobar 2026.. Stadion: Şəhər stadionu.

Trenutna forma

Qabala: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Sabah: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Qabala postiže 0,43 i prima 1,57 golova po utakmici. Sabah postiže 2,33 i prima 0,17. Prosek lige: 2,42 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Qabala 29%, Sabah 17%. Over 2.5: Qabala 43%, Sabah 50%. Nivo lige: BTTS 43%, Over 2.5 43%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Qabala 1,24, Sabah 1,87. Šutevi po utakmici: Qabala 10,6, Sabah 14,5. Prosečan posed: Qabala 51%, Sabah 60%.

Prvo i drugo poluvreme

Qabala: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,14. Sabah: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,17.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Qabala i 16-30 (4) za Sabah. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Premyer Liqası: 2,42 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 43%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-3. Prosek golova 3,33, BTTS 33%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.43Postignuti golovi / utakmica2.33
QabalaSabah
1.57Primljeni golovi / utakmica0.17
QabalaSabah
51%Prosečan posed60%
QabalaSabah
3Šutevi u okvir / utakmica6.17
QabalaSabah

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

10.57Šutevi po utakmici14.5
QabalaSabah
3Šutevi u okvir6.17
QabalaSabah
4.1%Realizacija šuteva16.1%
QabalaSabah
51%Posed60%
QabalaSabah
1.24xG za1.87
QabalaSabah
1.44xG protiv1.11
QabalaSabah

Kvalitet šuta

Qabala: UravnoteženSabah: Dominantan
QabalaSabah
Preciznost (šutevi u okvir)28%43%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.140.38

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sabah je 225% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.8 bodovi / utakmica - Qabala · 2.6 bodovi / utakmica - Sabah

Qabala
DWLLL
Raspodela sezonskih rezultata
14% W14% D71% L
Sezona (P-N-I)
1-1-5
0.57 bodovi / utakmica · gol-razlika -8
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-2
Poslednjih 5 kod kuće
1-1-2
LDWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.32xG protivnika: 1.48BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Sabah
WWWWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
83% W17% D0% L
Sezona (P-N-I)
5-1-0
2.67 bodovi / utakmica · gol-razlika +13
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-0
Poslednjih 5 u gostima
2-1-0
WWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 0.2xG: 1.94xG protivnika: 1.22BTTS: 20%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sabah je 442% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.43 golovi / utakmica - Qabala · 2.33 golovi / utakmica - Sabah

Sabah je 824% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.57 golovi / utakmica - Qabala · 0.17 golovi / utakmica - Sabah

Napadački profil tima Qabala: teže

Qabala postiže gol u 29% utakmica (2 od 7 utakmica), dok Sabah čuva Clean sheet u 83% (5 od 6 utakmica).

Napadački profil tima Sabah: veoma jako

Sabah postiže gol u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Qabala čuva Clean sheet u 14% (1 od 7 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)14
QabalaSabah
11Primljeni golovi (sezona)1
QabalaSabah
2Prosečno golova na utakmici2.5
QabalaSabah
3Postignuti golovi (poslednjih 5)12
QabalaSabah
9Primljeni golovi (poslednjih 5)1
QabalaSabah

Koliko često postižu najmanje...

29%1 gol83%
QabalaSabah
14%2 gola67%
QabalaSabah
0%3 gola50%
QabalaSabah
0%4 gola17%
QabalaSabah

Koliko često primaju najmanje...

86%1 gol17%
QabalaSabah
29%2 gola0%
QabalaSabah
29%3 gola0%
QabalaSabah
14%4 gola0%
QabalaSabah

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu0%
QabalaSabah
0%BTTS u oba poluvremena0%
QabalaSabah
14%Postigli gol u oba poluvremena50%
QabalaSabah

BTTS i broj golova

29%Najmanje 3 gola i BTTS17%
QabalaSabah
14%Najmanje 3 gola bez BTTS33%
QabalaSabah
40%BTTS – poslednjih 520%
QabalaSabah

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

57%Najmanje 1 gol pre poluvremena50%
QabalaSabah
29%Najmanje 2 gola pre poluvremena50%
QabalaSabah
14%Najmanje 3 gola pre poluvremena17%
QabalaSabah

2. poluvreme

71%Najmanje 1 gol posle poluvremena83%
QabalaSabah
14%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
QabalaSabah
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
QabalaSabah

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sabah je 251% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.57 bodovi / utakmica - Qabala · 2 bodovi / utakmica - Sabah

Qabala — stanje na poluvremenu
0% vodi57% nerešeno43% gubi
Sabah — stanje na poluvremenu
50% vodi50% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.57Bodovi po utakmici (1. poluvreme)2
QabalaSabah
0.29Postignuti golovi (1. poluvreme)1.17
QabalaSabah
0.86Primljeni golovi (1. poluvreme)0
QabalaSabah
1.14Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.17
QabalaSabah
43%Clean sheet pre poluvremena100%
QabalaSabah
71%Bez gola pre poluvremena50%
QabalaSabah

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.71Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2.33
QabalaSabah
0.14Postignuti golovi (2. poluvreme)1.17
QabalaSabah
0.71Primljeni golovi (2. poluvreme)0.17
QabalaSabah
0.86Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.33
QabalaSabah
43%Clean sheet posle poluvremena83%
QabalaSabah
86%Bez gola posle poluvremena17%
QabalaSabah

Qabala — rezultati drugog poluvremena

14% W29% D57% L
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-4
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.57
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.2

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Sabah — rezultati drugog poluvremena

67% W33% D0% L
12
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvreme)
14
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti166%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 83%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Qabala — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.600.80
Postignuti golovi / utakmica0.40.2
Primljeni golovi / utakmica1.00.8
Prosečno golova na utakmici1.41.0
1 gol60%80%
2 gola40%20%
3 gola20%0%
Clean sheet40%40%
Bez gola60%80%
Gol-razlika-3-3
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Sabah — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.202.20
Postignuti golovi / utakmica1.41.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.2
Prosečno golova na utakmici1.41.2
1 gol60%80%
2 gola60%40%
3 gola20%0%
Clean sheet100%80%
Bez gola40%20%
Gol-razlika+7+4
Poluvreme: 60% vodi - 40% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 7

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Qabala
PostigliPrimili
1
2
0-15
1
2
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
3
61-75
0
2
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 61-75 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

Sabah
PostigliPrimili
2
0
0-15
4
0
16-30
1
0
31-45
3
0
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.25
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.3 : 2.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
93%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
23%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+48%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
24%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
12%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Qabala

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.94
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+2.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.81
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.13
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
31%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
154%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.23
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Sabah

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.76
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+1.40
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.46
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.94
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
228%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
12%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.07
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
14% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Premyer Liqası.

Timovi u odnosu na ligu

QabalaLigaSabah
Prosečno golova na utakmici▼ 2.002.42• 2.50
Oba tima su postigla gol▼ 29%43%▼ 17%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)• 43%43%▲ 50%
Clean sheet▼ 14%34%▲ 83%
Gol pre poluvremena▼ 57%63%▼ 50%
Gol posle poluvremena▼ 71%78%▲ 83%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.42
Prosečan broj golova po utakmici
43%
Oba tima su postigla gol
43%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
34%
Clean sheet
1.40
Domaći golovi / utakmica
1.02
Gostujući golovi / utakmica
+37%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće odbrane
+18%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
63%
1 gol
30%
2 gola
13%
3 gola
8%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
35%
2 gola
13%
3 gola
5%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (3): Qabala 0 - 0 - 3 Sabah. Prosečan broj golova 3.33, oba tima su postigla gol u 33% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju Qabala i Sabah?

Qabala igra protiv Sabah 17. oktobar 2026. u ligi Premyer Liqası, na stadionu Şəhər stadionu. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Qabala i Sabah?

U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Qabala je pobedio 0 puta, Sabah 3 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,33 golova, a oba tima su dala gol u 33% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Qabala protiv Sabah?

Qabala prosečno postiže 0,43 golova po utakmici, a Sabah 2,33. Prosek lige Premyer Liqası iznosi 2,42 golova, uz Over 2.5 u 43% utakmica. BTTS se javlja u 29% utakmica tima Qabala i 17% utakmica tima Sabah.

Kakva je trenutna forma timova Qabala i Sabah?

U poslednjih pet utakmica, Qabala ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Sabah ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Qabala protiv Sabah?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.