Argentina - Primera DivisiónEstadio Mâs MonumentalPodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

River Plate - Argentinos Juniors: statistika utakmice

River Plate protiv Argentinos Juniors: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

River Plate je igrao protiv Argentinos Juniors u ligi Primera División (Argentina). Utakmica je odigrana 16. avgust 2026.. Stadion: Estadio Mâs Monumental. Konačan rezultat: 2:0.

Trenutna forma

River Plate: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici. Argentinos Juniors: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

River Plate postiže 1,21 i prima 0,88 golova po utakmici. Argentinos Juniors postiže 1,30 i prima 0,74. Prosek lige: 2,07 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: River Plate 29%, Argentinos Juniors 43%. Over 2.5: River Plate 29%, Argentinos Juniors 35%. Nivo lige: BTTS 43%, Over 2.5 35%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: River Plate 1,83, Argentinos Juniors 1,74. Šutevi po utakmici: River Plate 16,4, Argentinos Juniors 14,5. Prosečan posed: River Plate 66%, Argentinos Juniors 63%.

Prvo i drugo poluvreme

River Plate: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,75. Argentinos Juniors: vođstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,78.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (8) za River Plate i 76-90+ (8) za Argentinos Juniors. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,07 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 35%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 1,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

River Plate ima jasnu prednost domaćeg terena u kreiranju prilika: u proseku upućuje 19,71 šut, beleži xG od 2,14 i poseduje loptu 68% vremena. Domaćin se, međutim, nalazi u veoma lošoj formi, pošto je izgubio poslednjih pet utakmica, postigao u njima samo 1 gol i primio 7. Argentinos Juniors su neporaženi već pet mečeva, uz 4 pobede i 1 remi, a bilans im je 10 postignutih i 4 primljena gola. Gosti su efikasniji, pretvarajući u golove 13% pokušaja naspram 8% kod River Platea, a tokom cele sezone izgubili su samo 3 od 23 utakmice. Iako Argentinos Juniors na gostovanjima u proseku postižu 1,22 gola i primaju 1,22, njihova trenutna konstantnost i ofanzivna kriza domaćina idu u prilog pobedi gostiju.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači argument u prilog BTTS-u nije naročito čvrsta odbrana River Platea na domaćem terenu: ekipa prima u proseku samo 0,43 gola po utakmici i čuva mrežu netaknutom u 64% mečeva. River takođe ima nizak sezonski procenat utakmica u kojima su obe ekipe postigle gol, koji iznosi 36%, naspram ligaškog proseka od 43%. Domaćini su, međutim, u očiglednoj ofanzivnoj krizi, pošto su u poslednjih 5 utakmica postigli svega 1 gol, odnosno u proseku 0,2 po meču, dok je BTTS zabeležen u samo 20% tih utakmica. Argentinos Juniors su u dobroj golgeterskoj formi, sa 10 postignutih golova u poslednjih 5 nastupa, ali je njihov potencijal za postizanje gola protiv odbrane Rivera ograničen; gosti u proseku upućuju 3,44 udarca u okvir gola, dok River beleži čak 6,64. Scenario u kojem jedna od ekipa ne postiže gol stoga je verovatniji, posebno zato što može proisteći i iz još jednog slabog ofanzivnog nastupa Rivera i iz čistog gola domaćina.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači signal je nizak potencijal za veoma visok broj golova: utakmice River Plate završavale su se sa manje od 3.5 gola u 93% slučajeva, a Argentinos Juniors u 78%. River kod kuće prima svega 0,43 gola po meču i čuva mrežu netaknutom u 64% utakmica, što značajno ograničava šanse gostiju uprkos njihovoj dobroj trenutnoj formi. Domaćini su istovremeno u očiglednom padu forme, pošto su u poslednjih 5 mečeva postigli samo 1 gol, odnosno u proseku 0,2 po utakmici. Argentinos je u tom periodu postigao 10 golova, ali očekivani ukupan broj od 1,95 gola i dalje jasno podržava opciju manje od 3.5; argentinska liga u proseku donosi samo 2,07 gola po meču.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači signal predstavlja trenutna forma ekipe Argentinos Juniors: gosti su pobedili u 4 od poslednjih 5 utakmica, u njima su postizali prosečno 2,0 gola i nisu izgubili nijedan meč, dok je River Plate pretrpeo 5 uzastopnih poraza uz samo 0,2 postignuta gola po utakmici. U prvim poluvremenima tih mečeva River nije postigao nijedan gol, na poluvremenu je gubio u 60% utakmica, a Argentinos je vodio posle 45 minuta u 60% mečeva. Gosti zadržavaju prednost i u drugom poluvremenu, pošto su u poslednjih pet nastupa postizali prosečno 1,2 gola u nastavku, dok je River postizao samo 0,2. Statistika cele sezone favorizuje domaćina u defanzivi, sa svega 0,43 primljena gola u proseku i 64% utakmica bez primljenog gola, ali njihova trenutna kriza jasno slabi taj argument. Zato je scenario u kojem Argentinos vodi na poluvremenu i ostvaruje konačnu pobedu najverovatniji, iako visok kvalitet Rivera tokom sezone smanjuje njegovu prednost u odnosu na varijantu nerešenog rezultata na poluvremenu i pobede gostiju.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

41Posed (%)59
River PlateArgentinos Juniors
8Šutevi9
River PlateArgentinos Juniors
3Šutevi u okvir0
River PlateArgentinos Juniors
0.97xG0.77
River PlateArgentinos Juniors
2Korneri4
River PlateArgentinos Juniors
34Opasni napadi26
River PlateArgentinos Juniors
15Prekršaji15
River PlateArgentinos Juniors
1Kartoni4
River PlateArgentinos Juniors

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

River PlateArgentinos Juniors
1.21Postignuti golovi / utakmica1.3
River PlateArgentinos Juniors
0.88Primljeni golovi / utakmica0.74
River PlateArgentinos Juniors
66%Prosečan posed63%
River PlateArgentinos Juniors
5.29Šutevi u okvir / utakmica5.39
River PlateArgentinos Juniors

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

16.42Šutevi po utakmici14.48
River PlateArgentinos Juniors
5.29Šutevi u okvir5.39
River PlateArgentinos Juniors
7.4%Realizacija šuteva9%
River PlateArgentinos Juniors
66%Posed63%
River PlateArgentinos Juniors
1.83xG za1.74
River PlateArgentinos Juniors
1.06xG protiv1.17
River PlateArgentinos Juniors

Kvalitet šuta

River Plate: DominantanArgentinos Juniors: Dominantan
River PlateArgentinos Juniors
Preciznost (šutevi u okvir)32%37%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.230.24

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

River Plate
LLLLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
46% W13% D42% L
Sezona (P-N-I)
11-3-10
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +8
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
7-1-6
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-3
WWLLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 1.4xG: 1.51xG protivnika: 1.03BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Argentinos Juniors
DWWWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
61% W26% D13% L
Sezona (P-N-I)
14-6-3
2.09 bodovi / utakmica · gol-razlika +13
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-2-3
Poslednjih 5 u gostima
3-0-2
LWLWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.8xG: 1.85xG protivnika: 1.28BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Argentinos Juniors je 7% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.21 golovi / utakmica - River Plate · 1.3 golovi / utakmica - Argentinos Juniors

Argentinos Juniors je 19% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.88 golovi / utakmica - River Plate · 0.74 golovi / utakmica - Argentinos Juniors

Napadački profil tima River Plate: neujednačeno

River Plate postiže gol u 63% utakmica (15 od 24 utakmica), dok Argentinos Juniors čuva Clean sheet u 52% (12 od 23 utakmica).

Napadački profil tima Argentinos Juniors: veoma jako

Argentinos Juniors postiže gol u 83% utakmica (19 od 23 utakmica), dok River Plate čuva Clean sheet u 38% (9 od 24 utakmica).

29Postignuti golovi (sezona)30
River PlateArgentinos Juniors
21Primljeni golovi (sezona)17
River PlateArgentinos Juniors
2.08Prosečno golova na utakmici2.04
River PlateArgentinos Juniors
2Postignuti golovi (poslednjih 5)10
River PlateArgentinos Juniors
7Primljeni golovi (poslednjih 5)4
River PlateArgentinos Juniors

Koliko često postižu najmanje...

63%1 gol83%
River PlateArgentinos Juniors
46%2 gola35%
River PlateArgentinos Juniors
13%3 gola13%
River PlateArgentinos Juniors
0%4 gola0%
River PlateArgentinos Juniors

Koliko često primaju najmanje...

63%1 gol48%
River PlateArgentinos Juniors
13%2 gola22%
River PlateArgentinos Juniors
8%3 gola4%
River PlateArgentinos Juniors
4%4 gola0%
River PlateArgentinos Juniors

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

43%
Prosek lige

Obrasci golova

21%BTTS na poluvremenu17%
River PlateArgentinos Juniors
8%BTTS u oba poluvremena4%
River PlateArgentinos Juniors
42%Postigli gol u oba poluvremena22%
River PlateArgentinos Juniors

BTTS i broj golova

25%Najmanje 3 gola i BTTS30%
River PlateArgentinos Juniors
4%Najmanje 3 gola bez BTTS4%
River PlateArgentinos Juniors
20%BTTS – poslednjih 560%
River PlateArgentinos Juniors

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

75%Najmanje 1 gol pre poluvremena61%
River PlateArgentinos Juniors
25%Najmanje 2 gola pre poluvremena26%
River PlateArgentinos Juniors
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena9%
River PlateArgentinos Juniors

2. poluvreme

67%Najmanje 1 gol posle poluvremena74%
River PlateArgentinos Juniors
29%Najmanje 2 gola posle poluvremena22%
River PlateArgentinos Juniors
13%Najmanje 3 gola posle poluvremena9%
River PlateArgentinos Juniors

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Argentinos Juniors je 15% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.21 bodovi / utakmica - River Plate · 1.39 bodovi / utakmica - Argentinos Juniors

River Plate — stanje na poluvremenu
25% vodi46% nerešeno29% gubi
Argentinos Juniors — stanje na poluvremenu
30% vodi48% nerešeno22% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.21Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.39
River PlateArgentinos Juniors
0.46Postignuti golovi (1. poluvreme)0.52
River PlateArgentinos Juniors
0.54Primljeni golovi (1. poluvreme)0.43
River PlateArgentinos Juniors
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.96
River PlateArgentinos Juniors
50%Clean sheet pre poluvremena65%
River PlateArgentinos Juniors
54%Bez gola pre poluvremena57%
River PlateArgentinos Juniors

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.75Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.91
River PlateArgentinos Juniors
0.75Postignuti golovi (2. poluvreme)0.78
River PlateArgentinos Juniors
0.33Primljeni golovi (2. poluvreme)0.3
River PlateArgentinos Juniors
1.08Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.09
River PlateArgentinos Juniors
75%Clean sheet posle poluvremena70%
River PlateArgentinos Juniors
42%Bez gola posle poluvremena39%
River PlateArgentinos Juniors

River Plate — rezultati drugog poluvremena

46% W38% D17% L
29
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
42
Bodovi u drugom poluvremenu
+10
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.21
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti184%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 46%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.2

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Argentinos Juniors — rezultati drugog poluvremena

52% W35% D13% L
32
Bodovi na poluvremenu
12
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
44
Bodovi u drugom poluvremenu
+11
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.39
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti203%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobeđuje u 61%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

River Plate — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.600.40
Postignuti golovi / utakmica0.20.2
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosečno golova na utakmici0.81.0
1 gol60%60%
2 gola20%20%
3 gola0%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-2-3
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Argentinos Juniors — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.002.00
Postignuti golovi / utakmica0.81.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.4
Prosečno golova na utakmici1.21.6
1 gol100%80%
2 gola20%40%
3 gola0%20%
Clean sheet60%60%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+2+4
Poluvreme: 60% vodi - 20% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 20% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

River Plate
PostigliPrimili
1
2
0-15
3
6
16-30
6
5
31-45
7
1
46-60
4
2
61-75
8
5
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

Argentinos Juniors
PostigliPrimili
3
4
0-15
4
5
16-30
5
1
31-45
5
3
46-60
5
2
61-75
8
2
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 16-30 (5). Bilans kasnih golova (76–90): +6 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.06
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.1
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
36%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-51%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
52%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

River Plate

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.77
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.44
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-11.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.62
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
103%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
99%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-1.50
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
28% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 3% postiže se u prvih 15 minuta.
28%

Argentinos Juniors

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.57
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.01
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.44
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
146%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
63%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.51
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
27% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
27%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

River PlateLigaArgentinos Juniors
Prosečno golova na utakmici• 2.082.07• 2.04
Oba tima su postigla gol▼ 29%43%• 43%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 29%35%• 35%
Clean sheet▲ 38%35%▲ 52%
Gol pre poluvremena▲ 75%59%▲ 61%
Gol posle poluvremena▼ 67%71%▲ 74%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.07
Prosečan broj golova po utakmici
43%
Oba tima su postigla gol
35%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
35%
Clean sheet
1.18
Domaći golovi / utakmica
0.89
Gostujući golovi / utakmica
+33%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće odbrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
59%
1 gol
21%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
35%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Argentinos JuniorsŽuti kartonFacundo Gutiérrez
  2. Argentinos JuniorsŽuti kartonSebastián Prieto
  3. River PlateGolGonzalo Ariel Montiel
  4. River PlateŽuti kartonThiago Almada
  5. River PlateIzmenaUšao: Rafael Santos Borré AmauryIzašao: Lucas Beltrán
  6. River PlateIzmenaUšao: Fausto Mariano VeraIzašao: Joaquín Freitas
  7. Argentinos JuniorsIzmenaUšao: Iván Andrés Morales BravoIzašao: Nicolás Adrián Oroz

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: River Plate 0 - 0 - 1 Argentinos Juniors. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice River Plate protiv Argentinos Juniors?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom River Plate 2:0 Argentinos Juniors. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice River Plate protiv Argentinos Juniors?

River Plate prosečno postiže 1,21 golova po utakmici, a Argentinos Juniors 1,30. Prosek lige Primera División iznosi 2,07 golova, uz Over 2.5 u 35% utakmica. BTTS se javlja u 29% utakmica tima River Plate i 43% utakmica tima Argentinos Juniors.

Kakva je trenutna forma timova River Plate i Argentinos Juniors?

U poslednjih pet utakmica, River Plate ima 0 pobeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici). Argentinos Juniors ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice River Plate protiv Argentinos Juniors?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.