Nigerija - NPFLYakubu Gowon StadiumPodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Rivers United - Barau: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Rivers United protiv Barau: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Rivers United igra protiv Barau u ligi NPFL (Nigerija). Utakmica je zakazana za 18. oktobar 2026.. Stadion: Yakubu Gowon Stadium.

Trenutna forma

Rivers United: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici. Barau: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Rivers United postiže 1,63 i prima 0,25 golova po utakmici. Barau postiže 1,50 i prima 1,13. Prosek lige: 2,41 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Rivers United 25%, Barau 63%. Over 2.5: Rivers United 13%, Barau 50%. Nivo lige: BTTS 44%, Over 2.5 42%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Rivers United 1,66, Barau 1,78. Šutevi po utakmici: Rivers United 7,3, Barau 9,3. Prosečan posed: Rivers United 38%, Barau 35%.

Prvo i drugo poluvreme

Rivers United: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,88. Barau: vođstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (4) za Rivers United i 76-90+ (4) za Barau. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

NPFL: 2,41 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 42%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosek golova 3,00, BTTS 50%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.63Postignuti golovi / utakmica1.5
Rivers UnitedBarau
0.25Primljeni golovi / utakmica1.13
Rivers UnitedBarau
38%Prosečan posed35%
Rivers UnitedBarau
3.88Šutevi u okvir / utakmica4.38
Rivers UnitedBarau

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

7.25Šutevi po utakmici9.25
Rivers UnitedBarau
3.88Šutevi u okvir4.38
Rivers UnitedBarau
22.4%Realizacija šuteva16.2%
Rivers UnitedBarau
38%Posed35%
Rivers UnitedBarau
1.66xG za1.78
Rivers UnitedBarau
0.85xG protiv1.03
Rivers UnitedBarau

Kvalitet šuta

Rivers United: KontranapadačkiBarau: Kontranapadački
Rivers UnitedBarau
Preciznost (šutevi u okvir)54%47%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.230.19
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.420.34

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Rivers United je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.8 bodovi / utakmica - Rivers United · 1.2 bodovi / utakmica - Barau

Rivers United
WDDWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
4-4-0
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +11
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-3-0
1.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
4-0-0
WWWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 0.2xG: 1.36xG protivnika: 1.05BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Barau
DWDLD
Raspodela sezonskih rezultata
38% W50% D13% L
Sezona (P-N-I)
3-4-1
1.63 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-3-1
Poslednjih 5 u gostima
0-3-1
DDDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.62xG protivnika: 1.09BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Rivers United je 9% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.63 golovi / utakmica - Rivers United · 1.5 golovi / utakmica - Barau

Rivers United je 352% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.25 golovi / utakmica - Rivers United · 1.13 golovi / utakmica - Barau

Napadački profil tima Rivers United: jako

Rivers United postiže gol u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok Barau čuva Clean sheet u 38% (3 od 8 utakmica).

Napadački profil tima Barau: neujednačeno

Barau postiže gol u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok Rivers United čuva Clean sheet u 75% (6 od 8 utakmica).

13Postignuti golovi (sezona)12
Rivers UnitedBarau
2Primljeni golovi (sezona)9
Rivers UnitedBarau
1.88Prosečno golova na utakmici2.63
Rivers UnitedBarau
8Postignuti golovi (poslednjih 5)6
Rivers UnitedBarau
1Primljeni golovi (poslednjih 5)7
Rivers UnitedBarau

Koliko često postižu najmanje...

75%1 gol75%
Rivers UnitedBarau
50%2 gola50%
Rivers UnitedBarau
13%3 gola25%
Rivers UnitedBarau
13%4 gola0%
Rivers UnitedBarau

Koliko često primaju najmanje...

25%1 gol63%
Rivers UnitedBarau
0%2 gola25%
Rivers UnitedBarau
0%3 gola13%
Rivers UnitedBarau
0%4 gola13%
Rivers UnitedBarau

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu13%
Rivers UnitedBarau
0%BTTS u oba poluvremena0%
Rivers UnitedBarau
25%Postigli gol u oba poluvremena38%
Rivers UnitedBarau

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS50%
Rivers UnitedBarau
13%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Rivers UnitedBarau
20%BTTS – poslednjih 560%
Rivers UnitedBarau

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena75%
Rivers UnitedBarau
25%Najmanje 2 gola pre poluvremena13%
Rivers UnitedBarau
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Rivers UnitedBarau

2. poluvreme

50%Najmanje 1 gol posle poluvremena75%
Rivers UnitedBarau
38%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Rivers UnitedBarau
13%Najmanje 3 gola posle poluvremena38%
Rivers UnitedBarau

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Rivers United je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodovi / utakmica - Rivers United · 1.5 bodovi / utakmica - Barau

Rivers United — stanje na poluvremenu
50% vodi50% nerešeno0% gubi
Barau — stanje na poluvremenu
38% vodi38% nerešeno25% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.5
Rivers UnitedBarau
0.75Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
Rivers UnitedBarau
0Primljeni golovi (1. poluvreme)0.38
Rivers UnitedBarau
0.75Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.88
Rivers UnitedBarau
100%Clean sheet pre poluvremena63%
Rivers UnitedBarau
50%Bez gola pre poluvremena50%
Rivers UnitedBarau

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.75
Rivers UnitedBarau
0.88Postignuti golovi (2. poluvreme)1
Rivers UnitedBarau
0.25Primljeni golovi (2. poluvreme)0.75
Rivers UnitedBarau
1.13Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.75
Rivers UnitedBarau
75%Clean sheet posle poluvremena50%
Rivers UnitedBarau
50%Bez gola posle poluvremena38%
Rivers UnitedBarau

Rivers United — rezultati drugog poluvremena

25% W75% D0% L
16
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+6
Gol-razlika (1. poluvreme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Barau — rezultati drugog poluvremena

50% W25% D25% L
12
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
14
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Rivers United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.40
Postignuti golovi / utakmica0.61.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.2
Prosečno golova na utakmici0.61.2
1 gol40%40%
2 gola20%40%
3 gola0%20%
Clean sheet100%80%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+3+4
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 80% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Barau — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.401.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosečno golova na utakmici0.81.8
1 gol80%80%
2 gola0%40%
3 gola0%40%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 40% vodi - 20% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Rivers United
PostigliPrimili
1
0
0-15
3
0
16-30
2
0
31-45
2
1
46-60
4
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (4 goals). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

Barau
PostigliPrimili
1
0
0-15
2
1
16-30
1
2
31-45
1
0
46-60
3
2
61-75
4
4
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.25
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.4 : 0.9
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
94%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
44%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+33%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
56%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Rivers United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.81
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.57
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-7.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.60
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
96%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
35%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.20
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
8% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
8%

Barau

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.75
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.38
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.28
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.10
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
211%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
66%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.43
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.5
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige NPFL.

Timovi u odnosu na ligu

Rivers UnitedLigaBarau
Prosečno golova na utakmici▼ 1.882.41▲ 2.63
Oba tima su postigla gol▼ 25%44%▲ 63%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 13%42%▲ 50%
Clean sheet▲ 75%35%▲ 38%
Gol pre poluvremena▼ 50%71%▲ 75%
Gol posle poluvremena▼ 50%68%▲ 75%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.41
Prosečan broj golova po utakmici
44%
Oba tima su postigla gol
42%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
35%
Clean sheet
1.70
Domaći golovi / utakmica
0.71
Gostujući golovi / utakmica
+139%
Prednost domaćeg napada
+58%
Prednost domaće odbrane
+53%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
29%
2 gola
9%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
68%
1 gol
37%
2 gola
20%
3 gola
6%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Rivers United 1 - 0 - 1 Barau. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Rivers United
1 : 0
Barau
Barau
4 : 1
Rivers United

Česta pitanja

Kada igraju Rivers United i Barau?

Rivers United igra protiv Barau 18. oktobar 2026. u ligi NPFL, na stadionu Yakubu Gowon Stadium. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Rivers United i Barau?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Rivers United je pobedio 1 puta, Barau 1 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Rivers United protiv Barau?

Rivers United prosečno postiže 1,63 golova po utakmici, a Barau 1,50. Prosek lige NPFL iznosi 2,41 golova, uz Over 2.5 u 42% utakmica. BTTS se javlja u 25% utakmica tima Rivers United i 63% utakmica tima Barau.

Kakva je trenutna forma timova Rivers United i Barau?

U poslednjih pet utakmica, Rivers United ima 2 pobeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici). Barau ima 1 pobeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Rivers United protiv Barau?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.