Sarıyer protiv Sivasspor: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Sarıyer je igrao protiv Sivasspor u ligi 1. Lig (Turska). Utakmica je odigrana 7. februar 2026.. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Sarıyer: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici. Sivasspor: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Sarıyer postiže 1,00 i prima 1,39 golova po utakmici. Sivasspor postiže 1,17 i prima 1,00. Prosek lige: 2,87 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Sarıyer 43%, Sivasspor 48%. Over 2.5: Sarıyer 57%, Sivasspor 35%. Nivo lige: BTTS 50%, Over 2.5 54%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Sarıyer 1,39, Sivasspor 1,25. Šutevi po utakmici: Sarıyer 11,5, Sivasspor 11,0. Prosečan posed: Sarıyer 49%, Sivasspor 50%.

Prvo i drugo poluvreme

Sarıyer: vođstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 0,65. Sivasspor: vođstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,70.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (6) za Sarıyer i 76-90+ (8) za Sivasspor. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

1. Lig: 2,87 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 54%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 1,00, BTTS 0%.

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

36Posed (%)64
SarıyerSivasspor
7Šutevi7
SarıyerSivasspor
3Šutevi u okvir3
SarıyerSivasspor
0.9xG0.95
SarıyerSivasspor
2Korneri1
SarıyerSivasspor
33Opasni napadi40
SarıyerSivasspor
15Prekršaji18
SarıyerSivasspor
3Kartoni2
SarıyerSivasspor

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica1.17
SarıyerSivasspor
1.39Primljeni golovi / utakmica1
SarıyerSivasspor
49%Prosečan posed50%
SarıyerSivasspor
3.96Šutevi u okvir / utakmica3.52
SarıyerSivasspor

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11.48Šutevi po utakmici11
SarıyerSivasspor
3.96Šutevi u okvir3.52
SarıyerSivasspor
8.7%Realizacija šuteva10.7%
SarıyerSivasspor
49%Posed50%
SarıyerSivasspor
1.39xG za1.25
SarıyerSivasspor
1.39xG protiv1.25
SarıyerSivasspor

Kvalitet šuta

Sarıyer: UravnoteženSivasspor: Uravnotežen
SarıyerSivasspor
Preciznost (šutevi u okvir)34%32%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.250.33

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sarıyer je 13% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.8 bodovi / utakmica - Sarıyer · 1.6 bodovi / utakmica - Sivasspor

Sarıyer
WWWLL
Raspodela sezonskih rezultata
35% W13% D52% L
Sezona (P-N-I)
8-3-12
1.17 bodovi / utakmica · gol-razlika -9
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-2-5
Poslednjih 5 kod kuće
3-0-2
WLWWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.4xG: 1.33xG protivnika: 1.52BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Sivasspor
WLWDD
Raspodela sezonskih rezultata
30% W39% D30% L
Sezona (P-N-I)
7-9-7
1.30 bodovi / utakmica · gol-razlika +4
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-3-6
Poslednjih 5 u gostima
1-1-3
LLLDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.8xG: 1.20xG protivnika: 1.32BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sivasspor je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Sarıyer · 1.17 golovi / utakmica - Sivasspor

Sivasspor je 39% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.39 golovi / utakmica - Sarıyer · 1 golovi / utakmica - Sivasspor

Napadački profil tima Sarıyer: jako

Sarıyer postiže gol u 65% utakmica (15 od 23 utakmica), dok Sivasspor čuva Clean sheet u 39% (9 od 23 utakmica).

Napadački profil tima Sivasspor: jako

Sivasspor postiže gol u 70% utakmica (16 od 23 utakmica), dok Sarıyer čuva Clean sheet u 26% (6 od 23 utakmica).

23Postignuti golovi (sezona)27
SarıyerSivasspor
32Primljeni golovi (sezona)23
SarıyerSivasspor
2.39Prosečno golova na utakmici2.17
SarıyerSivasspor
5Postignuti golovi (poslednjih 5)5
SarıyerSivasspor
7Primljeni golovi (poslednjih 5)4
SarıyerSivasspor

Koliko često postižu najmanje...

65%1 gol70%
SarıyerSivasspor
22%2 gola26%
SarıyerSivasspor
13%3 gola13%
SarıyerSivasspor
0%4 gola4%
SarıyerSivasspor

Koliko često primaju najmanje...

74%1 gol61%
SarıyerSivasspor
48%2 gola30%
SarıyerSivasspor
13%3 gola4%
SarıyerSivasspor
4%4 gola4%
SarıyerSivasspor

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

13%BTTS na poluvremenu13%
SarıyerSivasspor
0%BTTS u oba poluvremena4%
SarıyerSivasspor
17%Postigli gol u oba poluvremena13%
SarıyerSivasspor

BTTS i broj golova

35%Najmanje 3 gola i BTTS26%
SarıyerSivasspor
22%Najmanje 3 gola bez BTTS9%
SarıyerSivasspor
40%BTTS – poslednjih 540%
SarıyerSivasspor

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

61%Najmanje 1 gol pre poluvremena57%
SarıyerSivasspor
22%Najmanje 2 gola pre poluvremena13%
SarıyerSivasspor
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
SarıyerSivasspor

2. poluvreme

96%Najmanje 1 gol posle poluvremena65%
SarıyerSivasspor
48%Najmanje 2 gola posle poluvremena35%
SarıyerSivasspor
13%Najmanje 3 gola posle poluvremena22%
SarıyerSivasspor

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sivasspor je 17% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.04 bodovi / utakmica - Sarıyer · 1.22 bodovi / utakmica - Sivasspor

Sarıyer — stanje na poluvremenu
17% vodi52% nerešeno30% gubi
Sivasspor — stanje na poluvremenu
22% vodi57% nerešeno22% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.04Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.22
SarıyerSivasspor
0.35Postignuti golovi (1. poluvreme)0.35
SarıyerSivasspor
0.48Primljeni golovi (1. poluvreme)0.35
SarıyerSivasspor
0.83Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.7
SarıyerSivasspor
57%Clean sheet pre poluvremena65%
SarıyerSivasspor
70%Bez gola pre poluvremena65%
SarıyerSivasspor

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.22Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.26
SarıyerSivasspor
0.65Postignuti golovi (2. poluvreme)0.7
SarıyerSivasspor
0.91Primljeni golovi (2. poluvreme)0.65
SarıyerSivasspor
1.57Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.35
SarıyerSivasspor
39%Clean sheet posle poluvremena61%
SarıyerSivasspor
48%Bez gola posle poluvremena57%
SarıyerSivasspor

Sarıyer — rezultati drugog poluvremena

35% W17% D48% L
24
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
28
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.04
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti206%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobeđuje u 35%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Sivasspor — rezultati drugog poluvremena

30% W35% D35% L
28
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
29
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.22
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti136%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobeđuje u 30%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Sarıyer — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.602.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosečno golova na utakmici0.81.6
1 gol60%100%
2 gola20%40%
3 gola0%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-20
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 20% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Sivasspor — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.4
Prosečno golova na utakmici0.81.0
1 gol60%80%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola60%60%
Gol-razlika0+1
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Sarıyer
PostigliPrimili
1
2
0-15
4
2
16-30
3
7
31-45
4
5
46-60
5
5
61-75
6
11
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.

Sivasspor
PostigliPrimili
5
2
0-15
3
2
16-30
3
4
31-45
1
7
46-60
7
3
61-75
8
5
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.28
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
79%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
46%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-56%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
45%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Sarıyer

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.39
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+3.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.39
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
60%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
115%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.63
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
26% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 4% postiže se u prvih 15 minuta.
26%

Sivasspor

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.17
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-10.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.08
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
97%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
60%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
30% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 19% postiže se u prvih 15 minuta.
30%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 1. Lig.

Timovi u odnosu na ligu

SarıyerLigaSivasspor
Prosečno golova na utakmici▼ 2.392.87▼ 2.17
Oba tima su postigla gol▼ 43%50%▼ 48%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 57%54%▼ 35%
Clean sheet▼ 26%29%▲ 39%
Gol pre poluvremena▼ 61%71%▼ 57%
Gol posle poluvremena▲ 96%80%▼ 65%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.87
Prosečan broj golova po utakmici
50%
Oba tima su postigla gol
54%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheet
1.66
Domaći golovi / utakmica
1.21
Gostujući golovi / utakmica
+37%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
40%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
80%
1 gol
49%
2 gola
20%
3 gola
7%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. SivassporŽuti kartonCharis Charisis
  2. SivassporŽuti kartonRey Manaj
  3. SarıyerŽuti kartonHasan Emre Yeşilyurt
  4. SarıyerGolMoustapha CamaraAsistencija: Enver Kulašin
  5. SarıyerIzmenaUšao: Papis Malaly DembéléIzašao: Cebrail Karayel
  6. SivassporIzmenaUšao: Kamil FidanIzašao: Valon Ethemi
  7. SivassporIzmenaUšao: Aliou BadjiIzašao: Yusuf Cihat Çelik
  8. SarıyerŽuti kartonHasan Emre Yeşilyurt
  9. SarıyerIzmenaUšao: Hamidou TraoréIzašao: Adrien Regattin
  10. SarıyerIzmenaUšao: Oğuzhan YılmazIzašao: Emeka Friday Eze
  11. SivassporIzmenaUšao: Daniel AvramovskiIzašao: Charis Charisis
  12. SarıyerŽuti kartonÖmer Bayram

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Profil sudije

Sezonski proseci i raspodela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudija.

Ömer Tolga GüldibiVođene utakmice: 10
5Kartoni po utakmici
0Penali po utakmici
1 / X / 230%Pobede domaćina30%Nerešeno40%Pobede gostiju

Međusobni dueli

Prethodni duel: Sarıyer 0 - 0 - 1 Sivasspor. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Sivasspor
1 : 0
Sarıyer Spor Kulübü

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Sarıyer protiv Sivasspor?

Utakmica lige 1. Lig završena je rezultatom Sarıyer 1:0 Sivasspor. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Sarıyer protiv Sivasspor?

Sarıyer prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Sivasspor 1,17. Prosek lige 1. Lig iznosi 2,87 golova, uz Over 2.5 u 54% utakmica. BTTS se javlja u 43% utakmica tima Sarıyer i 48% utakmica tima Sivasspor.

Kakva je trenutna forma timova Sarıyer i Sivasspor?

U poslednjih pet utakmica, Sarıyer ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici). Sivasspor ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Sarıyer protiv Sivasspor?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.