Iran - Azadegan LeaguePodaci ažurirani na dan 03. novembar 2026.

Shahin Bandar Ameri - Pars Jam Bushehr: statistika utakmice

Shahin Bandar Ameri protiv Pars Jam Bushehr: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Shahin Bandar Ameri je igrao protiv Pars Jam Bushehr u ligi Azadegan League (Iran). Utakmica je odigrana 21. septembar 2026.. Konačan rezultat: 0:0.

Trenutna forma

Shahin Bandar Ameri: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici. Pars Jam Bushehr: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Shahin Bandar Ameri postiže 1,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Pars Jam Bushehr postiže 0,00 i prima 0,00. Prosek lige: 1,50 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Shahin Bandar Ameri 100%, Pars Jam Bushehr 0%. Over 2.5: Shahin Bandar Ameri 0%, Pars Jam Bushehr 0%. Nivo lige: BTTS 30%, Over 2.5 20%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Shahin Bandar Ameri 0,00, Pars Jam Bushehr 0,00. Šutevi po utakmici: Shahin Bandar Ameri -1,0, Pars Jam Bushehr -1,0. Prosečan posed: Shahin Bandar Ameri -1%, Pars Jam Bushehr -1%.

Prvo i drugo poluvreme

Shahin Bandar Ameri: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Pars Jam Bushehr: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (1) za Shahin Bandar Ameri i 0-15 (0) za Pars Jam Bushehr. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Azadegan League: 1,50 golova po utakmici, BTTS 30%, Over 2.5 20%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Pars Jam Bushehr je ubedljivo u boljoj trenutnoj formi: u poslednjih 5 utakmica ostvario je 4 pobede i 1 remi, osvojivši 13 bodova, dok je Shahin Bandar Ameri osvojio samo 2 boda uz 2 remija i 3 poraza. Gosti su u tom periodu postigli 11 golova, odnosno u proseku 2,2 po utakmici, a istovremeno su primili samo 1 pogodak. Domaćin je u pet nastupa postigao svega 2 gola i dozvolio protivnicima 6 pogodaka, što ukazuje na probleme i sa efikasnošću i sa organizacijom odbrane. Pored toga, Pars Jam zauzima 8. mesto na tabeli, dok je Shahin 13., a niz gostiju bez poraza dodatno jasno ide u prilog njihovoj pobedi. Remi je i dalje moguć zbog veoma rane faze sezone, ali razlika u poslednjim rezultatima favorizuje ishod 2.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal ukazuje na BTTS „Ne“, jer u sezonskim podacima za oba tima procenat mečeva u kojima su obe ekipe postigle gol iznosi 0%, dok je ligaški prosek svega 25%. Shahin Bandar Ameri je u poslednjih 5 utakmica postigao samo 2 gola, odnosno 0,4 po meču, a BTTS je zabeležen u 40% njegovih mečeva. Pars Jam Bushehr je u veoma dobroj formi: postigao je 11 golova u poslednjih 5 nastupa i primio samo 1, ali se BTTS pojavio u svega 20% tih utakmica. Posebno je važno sučeljavanje slabe ofanzive domaćina sa odbranom gostiju, koja je u poslednjoj seriji primala u proseku 0,2 gola po meču. Zato je verovatniji scenario u kojem će Pars Jam Bushehr sačuvati mrežu netaknutom ili Shahin neće uspeti da odgovori na gol protivnika.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Pars Jam Bushehr je u znatno boljoj formi: u poslednjih pet utakmica postigao je 11 golova, odnosno u proseku 2,2 po meču, a primio je samo 1 gol. Shahin Bandar Ameri je u istom periodu postigao svega 2 gola, u proseku 0,4, uz 6 primljenih, pa njegov napadački potencijal očigledno smanjuje rizik od velikog broja golova. Čak 60% poslednjih pet utakmica gostiju završeno je sa više od 2,5 golova, dok je kod domaćina taj procenat iznosio samo 20%, a prosek u celoj ligi veoma je nizak i iznosi 1,25 gola po meču. Prednost gostiju trebalo bi da se prvenstveno pretvori u kontrolisanu pobedu, dok slaba efikasnost Shahina ide u prilog rezultatu sa najviše tri gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najizgledniji scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda Pars Jam Bushehra na kraju meča, jer je domaćin imao nerešen rezultat nakon 45 minuta u 80% poslednjih pet utakmica, dok je gost to ostvario u 40% njih. Shahin Bandar Ameri postiže svega 0,2 gola po utakmici u prvom poluvremenu i nijednom nije vodio na odmoru, dok Pars Jam u proseku postiže 0,6 golova i vodio je u 40% takvih utakmica. Posle odmora prednost gostiju primetno raste: postižu u proseku 1,6 golova, a ne primaju nijedan, dok domaćin postiže samo 0,2 i prima 0,8 gola. Forma u ukupnih poslednjih pet utakmica takođe jasno ide u prilog gostima: Pars Jam je pobedio u 80% mečeva, postizao 2,2 gola po utakmici i primao 0,2, dok Shahin nije ostvario nijednu pobedu, postizao je 0,4 gola i dozvoljavao protivnicima 1,2 gola.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

-1Posed (%)-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Šutevi-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Šutevi u okvir-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Korneri-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Opasni napadi0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Prekršaji-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Kartoni-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Postignuti golovi / utakmica0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Primljeni golovi / utakmica0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1%Prosečan posed-1%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Šutevi u okvir / utakmica-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

-1Šutevi po utakmici-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Šutevi u okvir-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-100%Realizacija šuteva0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1%Posed-1%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG za0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG protiv0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Kvalitet šuta

Shahin Bandar Ameri: UravnoteženPars Jam Bushehr: Uravnotežen
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
Preciznost (šutevi u okvir)0%0%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.000.00
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.000.00

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Shahin Bandar Ameri
D
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W100% D0% L
Sezona (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 100%Over 2.5: 0%
Pars Jam Bushehr
D
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W100% D0% L
Sezona (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 0.0xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Napadački profil tima Shahin Bandar Ameri: neujednačeno

Shahin Bandar Ameri postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Pars Jam Bushehr čuva Clean sheet u 100% (1 od 1 utakmica).

Napadački profil tima Pars Jam Bushehr: neujednačeno

Pars Jam Bushehr postiže gol u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Shahin Bandar Ameri čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Primljeni golovi (sezona)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
2Prosečno golova na utakmici0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Postignuti golovi (poslednjih 5)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Primljeni golovi (poslednjih 5)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%2 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%3 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%4 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%2 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%3 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%4 gola0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

30%
Prosek lige

Obrasci golova

100%BTTS na poluvremenu0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%BTTS u oba poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%BTTS – poslednjih 50%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

2. poluvreme

0%Najmanje 1 gol posle poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Shahin Bandar Ameri — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi
Pars Jam Bushehr — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Postignuti golovi (1. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Primljeni golovi (1. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
2Prosečan broj golova (1. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Clean sheet pre poluvremena100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Bez gola pre poluvremena100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Postignuti golovi (2. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Primljeni golovi (2. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Prosečan broj golova (2. poluvreme)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Clean sheet posle poluvremena100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Bez gola posle poluvremena100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Shahin Bandar Ameri — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-1.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Pars Jam Bushehr — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Shahin Bandar Ameri — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica1.00.0
Primljeni golovi / utakmica1.00.0
Prosečno golova na utakmici2.00.0
1 gol100%0%
2 gola100%0%
3 gola0%0%
Clean sheet0%100%
Bez gola0%100%
Gol-razlika00
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 100% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 100% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Pars Jam Bushehr — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosečno golova na utakmici0.00.0
1 gol0%0%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola100%100%
Gol-razlika00
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 100% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Shahin Bandar Ameri
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

Pars Jam Bushehr
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.5 : 0.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
67%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Shahin Bandar Ameri

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
0.00
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+1.00
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-1.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
167%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
111%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Pars Jam Bushehr

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
0.00
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
0.00
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
0%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
0%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Azadegan League.

Timovi u odnosu na ligu

Shahin Bandar AmeriLigaPars Jam Bushehr
Prosečno golova na utakmici▲ 2.001.50▼ 0.00
Oba tima su postigla gol▲ 100%30%▼ 0%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 0%20%▼ 0%
Clean sheet▼ 0%50%▲ 100%
Gol pre poluvremena▲ 100%50%▼ 0%
Gol posle poluvremena▼ 0%40%▼ 0%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.50
Prosečan broj golova po utakmici
30%
Oba tima su postigla gol
20%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
50%
Clean sheet
0.60
Domaći golovi / utakmica
0.90
Gostujući golovi / utakmica
+-33%
Prednost domaćeg napada
+-50%
Prednost domaće odbrane
+-20%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
50%
1 gol
20%
2 gola
10%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
40%
1 gol
20%
2 gola
10%
3 gola
0%
4 gola

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Shahin Bandar Ameri protiv Pars Jam Bushehr?

Utakmica lige Azadegan League završena je rezultatom Shahin Bandar Ameri 0:0 Pars Jam Bushehr. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Shahin Bandar Ameri protiv Pars Jam Bushehr?

Shahin Bandar Ameri prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Pars Jam Bushehr 0,00. Prosek lige Azadegan League iznosi 1,50 golova, uz Over 2.5 u 20% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica tima Shahin Bandar Ameri i 0% utakmica tima Pars Jam Bushehr.

Kakva je trenutna forma timova Shahin Bandar Ameri i Pars Jam Bushehr?

U poslednjih pet utakmica, Shahin Bandar Ameri ima 0 pobeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Pars Jam Bushehr ima 0 pobeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Shahin Bandar Ameri protiv Pars Jam Bushehr?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.