Sint-Truiden protiv Cercle Brugge: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Sint-Truiden je igrao protiv Cercle Brugge u ligi Pro League (Belgija). Utakmica je odigrana 8. mart 2026.. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Sint-Truiden: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici. Cercle Brugge: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Sint-Truiden postiže 1,63 i prima 1,11 golova po utakmici. Cercle Brugge postiže 1,26 i prima 1,48. Prosek lige: 2,59 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Sint-Truiden 56%, Cercle Brugge 59%. Over 2.5: Sint-Truiden 56%, Cercle Brugge 44%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 47%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Sint-Truiden 1,62, Cercle Brugge 1,53. Šutevi po utakmici: Sint-Truiden 14,4, Cercle Brugge 13,7. Prosečan posed: Sint-Truiden 54%, Cercle Brugge 47%.

Prvo i drugo poluvreme

Sint-Truiden: vođstvo na poluvremenu 37%, golovi u drugom poluvremenu 0,85. Cercle Brugge: vođstvo na poluvremenu 26%, golovi u drugom poluvremenu 0,48.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (13) za Sint-Truiden i 31-45+ (13) za Cercle Brugge. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Pro League: 2,59 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 47%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosek golova 2,00, BTTS 100%.

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

61Posed (%)39
Sint-TruidenCercle Brugge
15Šutevi18
Sint-TruidenCercle Brugge
7Šutevi u okvir6
Sint-TruidenCercle Brugge
1.91xG2.01
Sint-TruidenCercle Brugge
7Korneri5
Sint-TruidenCercle Brugge
66Opasni napadi63
Sint-TruidenCercle Brugge
7Prekršaji8
Sint-TruidenCercle Brugge
0Kartoni4
Sint-TruidenCercle Brugge

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Sint-TruidenCercle Brugge
1.63Postignuti golovi / utakmica1.26
Sint-TruidenCercle Brugge
1.11Primljeni golovi / utakmica1.48
Sint-TruidenCercle Brugge
54%Prosečan posed47%
Sint-TruidenCercle Brugge
4.52Šutevi u okvir / utakmica4.3
Sint-TruidenCercle Brugge

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

14.41Šutevi po utakmici13.7
Sint-TruidenCercle Brugge
4.52Šutevi u okvir4.3
Sint-TruidenCercle Brugge
11.3%Realizacija šuteva9.2%
Sint-TruidenCercle Brugge
54%Posed47%
Sint-TruidenCercle Brugge
1.62xG za1.53
Sint-TruidenCercle Brugge
1.35xG protiv1.57
Sint-TruidenCercle Brugge

Kvalitet šuta

Sint-Truiden: NapadačkiCercle Brugge: Uravnotežen
Sint-TruidenCercle Brugge
Preciznost (šutevi u okvir)31%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.360.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sint-Truiden je 29% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.8 bodovi / utakmica - Sint-Truiden · 1.4 bodovi / utakmica - Cercle Brugge

Sint-Truiden
LWWWL
Raspodela sezonskih rezultata
63% W11% D26% L
Sezona (P-N-I)
17-3-7
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +14
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
9-1-3
Poslednjih 5 kod kuće
4-0-1
WWWLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 1.2xG: 1.62xG protivnika: 1.29BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Cercle Brugge
LWLWD
Raspodela sezonskih rezultata
22% W37% D41% L
Sezona (P-N-I)
6-10-11
1.04 bodovi / utakmica · gol-razlika -6
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
5-5-3
Poslednjih 5 u gostima
4-1-0
WWDWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.8xG: 1.67xG protivnika: 1.63BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sint-Truiden je 29% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.63 golovi / utakmica - Sint-Truiden · 1.26 golovi / utakmica - Cercle Brugge

Sint-Truiden je 33% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.11 golovi / utakmica - Sint-Truiden · 1.48 golovi / utakmica - Cercle Brugge

Napadački profil tima Sint-Truiden: veoma jako

Sint-Truiden postiže gol u 81% utakmica (22 od 27 utakmica), dok Cercle Brugge čuva Clean sheet u 26% (7 od 27 utakmica).

Napadački profil tima Cercle Brugge: veoma jako

Cercle Brugge postiže gol u 74% utakmica (20 od 27 utakmica), dok Sint-Truiden čuva Clean sheet u 26% (7 od 27 utakmica).

44Postignuti golovi (sezona)34
Sint-TruidenCercle Brugge
30Primljeni golovi (sezona)40
Sint-TruidenCercle Brugge
2.74Prosečno golova na utakmici2.74
Sint-TruidenCercle Brugge
11Postignuti golovi (poslednjih 5)6
Sint-TruidenCercle Brugge
6Primljeni golovi (poslednjih 5)9
Sint-TruidenCercle Brugge

Koliko često postižu najmanje...

81%1 gol74%
Sint-TruidenCercle Brugge
52%2 gola33%
Sint-TruidenCercle Brugge
22%3 gola11%
Sint-TruidenCercle Brugge
7%4 gola7%
Sint-TruidenCercle Brugge

Koliko često primaju najmanje...

74%1 gol74%
Sint-TruidenCercle Brugge
33%2 gola48%
Sint-TruidenCercle Brugge
4%3 gola19%
Sint-TruidenCercle Brugge
0%4 gola7%
Sint-TruidenCercle Brugge

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

30%BTTS na poluvremenu22%
Sint-TruidenCercle Brugge
4%BTTS u oba poluvremena7%
Sint-TruidenCercle Brugge
30%Postigli gol u oba poluvremena11%
Sint-TruidenCercle Brugge

BTTS i broj golova

48%Najmanje 3 gola i BTTS37%
Sint-TruidenCercle Brugge
7%Najmanje 3 gola bez BTTS7%
Sint-TruidenCercle Brugge
40%BTTS – poslednjih 540%
Sint-TruidenCercle Brugge

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

70%Najmanje 1 gol pre poluvremena81%
Sint-TruidenCercle Brugge
33%Najmanje 2 gola pre poluvremena52%
Sint-TruidenCercle Brugge
22%Najmanje 3 gola pre poluvremena15%
Sint-TruidenCercle Brugge

2. poluvreme

78%Najmanje 1 gol posle poluvremena63%
Sint-TruidenCercle Brugge
48%Najmanje 2 gola posle poluvremena41%
Sint-TruidenCercle Brugge
15%Najmanje 3 gola posle poluvremena15%
Sint-TruidenCercle Brugge

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sint-Truiden je 36% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.56 bodovi / utakmica - Sint-Truiden · 1.15 bodovi / utakmica - Cercle Brugge

Sint-Truiden — stanje na poluvremenu
37% vodi44% nerešeno19% gubi
Cercle Brugge — stanje na poluvremenu
26% vodi37% nerešeno37% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.56Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.15
Sint-TruidenCercle Brugge
0.78Postignuti golovi (1. poluvreme)0.78
Sint-TruidenCercle Brugge
0.52Primljeni golovi (1. poluvreme)0.78
Sint-TruidenCercle Brugge
1.3Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.56
Sint-TruidenCercle Brugge
56%Clean sheet pre poluvremena41%
Sint-TruidenCercle Brugge
44%Bez gola pre poluvremena56%
Sint-TruidenCercle Brugge

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.63Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.15
Sint-TruidenCercle Brugge
0.85Postignuti golovi (2. poluvreme)0.48
Sint-TruidenCercle Brugge
0.59Primljeni golovi (2. poluvreme)0.7
Sint-TruidenCercle Brugge
1.44Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.19
Sint-TruidenCercle Brugge
59%Clean sheet posle poluvremena52%
Sint-TruidenCercle Brugge
44%Bez gola posle poluvremena59%
Sint-TruidenCercle Brugge

Sint-Truiden — rezultati drugog poluvremena

44% W30% D26% L
42
Bodovi na poluvremenu
21
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvreme)
44
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.56
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti170%

Vodi na poluvremenu u 37% utakmica i pobeđuje u 63%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Cercle Brugge — rezultati drugog poluvremena

22% W48% D30% L
31
Bodovi na poluvremenu
21
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.15
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti85%

Vodi na poluvremenu u 26% utakmica i pobeđuje u 22%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Sint-Truiden — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.80
Postignuti golovi / utakmica1.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosečno golova na utakmici2.01.4
1 gol60%100%
2 gola60%40%
3 gola60%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+4+1
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 0% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 7
Cercle Brugge — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.600.40
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.61.2
Prosečno golova na utakmici1.41.6
1 gol60%60%
2 gola40%60%
3 gola20%40%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+1-4
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Sint-Truiden
PostigliPrimili
4
2
0-15
8
7
16-30
9
5
31-45
4
6
46-60
6
6
61-75
13
4
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (13 goals). Najviše primaju u 16-30 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +9 - dobija u završnici.

Cercle Brugge
PostigliPrimili
4
3
0-15
4
8
16-30
13
10
31-45
3
10
46-60
4
4
61-75
6
5
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (13 goals). Najviše primaju u 31-45 (10). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.74
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.6 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
106%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
58%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-27%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
60%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Sint-Truiden

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.27
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.25
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.01
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.24
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
118%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
91%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.20
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
30% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
30%

Cercle Brugge

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.04
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.18
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-6.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.27
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.09
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
103%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
107%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.36
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
18% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 12% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Pro League.

Timovi u odnosu na ligu

Sint-TruidenLigaCercle Brugge
Prosečno golova na utakmici▲ 2.742.59▲ 2.74
Oba tima su postigla gol▲ 56%54%▲ 59%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 56%47%▼ 44%
Clean sheet• 26%27%• 26%
Gol pre poluvremena▼ 70%72%▲ 81%
Gol posle poluvremena▲ 78%73%▼ 63%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.59
Prosečan broj golova po utakmici
54%
Oba tima su postigla gol
47%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.38
Domaći golovi / utakmica
1.22
Gostujući golovi / utakmica
+13%
Prednost domaćeg napada
+12%
Prednost domaće odbrane
+7%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
72%
1 gol
36%
2 gola
12%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
73%
1 gol
40%
2 gola
16%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Sint-TruidenGolArbnor MujaAsistencija: Taiga Hata
  2. Cercle BruggeŽuti kartonLawrence Agyekum
  3. Cercle BruggeGolEdan Diop
  4. Cercle BruggeIzmenaUšao: Oumar Diakitu00e9Izašao: Dante Vanzeir
  5. Cercle BruggeŽuti kartonOumar Diakitu00e9
  6. Cercle BruggeIzmenaUšao: Steve NgouraIzašao: Lawrence Agyekum
  7. Sint-TruidenGolKaito MatsuzawaAsistencija: Ryotaro Ito
  8. Cercle BruggeŽuti kartonValy Konaté
  9. Cercle BruggeŽuti kartonSteve Ngoura

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Profil sudije

Sezonski proseci i raspodela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudija.

Bert VerbekeVođene utakmice: 21
3,33Kartoni po utakmici
0Penali po utakmici
1 / X / 238%Pobede domaćina10%Nerešeno52%Pobede gostiju

Međusobni dueli

Prethodni duel: Sint-Truiden 0 - 1 - 0 Cercle Brugge. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Cercle Brugge KSV
1 : 1
Sint-Truidense VV

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Sint-Truiden protiv Cercle Brugge?

Utakmica lige Pro League završena je rezultatom Sint-Truiden 2:1 Cercle Brugge. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Sint-Truiden protiv Cercle Brugge?

Sint-Truiden prosečno postiže 1,63 golova po utakmici, a Cercle Brugge 1,26. Prosek lige Pro League iznosi 2,59 golova, uz Over 2.5 u 47% utakmica. BTTS se javlja u 56% utakmica tima Sint-Truiden i 59% utakmica tima Cercle Brugge.

Kakva je trenutna forma timova Sint-Truiden i Cercle Brugge?

U poslednjih pet utakmica, Sint-Truiden ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici). Cercle Brugge ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Sint-Truiden protiv Cercle Brugge?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.