Letonija - 1. LigaPodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Smiltene - Leevon / PPK: statistika utakmice

Grb tima Smiltene
Smiltene
0 : 0poluvreme 0:0
Grb tima Leevon / PPK
Leevon / PPK

Smiltene protiv Leevon / PPK: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Smiltene je igrao protiv Leevon / PPK u ligi 1. Liga (Letonija). Utakmica je odigrana 18. april 2026.. Konačan rezultat: 0:0.

Trenutna forma

Smiltene: 0-2-1, 0,67 bodova po utakmici. Leevon / PPK: 2-1-0, 2,33 bodova po utakmici.

Statistika golova

Smiltene postiže 2,00 i prima 3,33 golova po utakmici. Leevon / PPK postiže 1,33 i prima 0,33. Prosek lige: 3,62 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Smiltene 67%, Leevon / PPK 33%. Over 2.5: Smiltene 100%, Leevon / PPK 33%. Nivo lige: BTTS 62%, Over 2.5 76%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Smiltene 1,46, Leevon / PPK 1,41. Šutevi po utakmici: Smiltene 11,0, Leevon / PPK 11,0. Prosečan posed: Smiltene 43%, Leevon / PPK 53%.

Prvo i drugo poluvreme

Smiltene: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 2,00. Leevon / PPK: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (4) za Smiltene i 46-60 (2) za Leevon / PPK. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

1. Liga: 3,62 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 76%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-2. Prosek golova 4,50, BTTS 50%.

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

47Posed (%)53
SmilteneLeevon / PPK
6Šutevi15
SmilteneLeevon / PPK
1Šutevi u okvir6
SmilteneLeevon / PPK
0.84xG1.92
SmilteneLeevon / PPK
2Korneri10
SmilteneLeevon / PPK
53Opasni napadi77
SmilteneLeevon / PPK
-1Prekršaji-1
SmilteneLeevon / PPK
-1Kartoni-1
SmilteneLeevon / PPK

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

2Postignuti golovi / utakmica1.33
SmilteneLeevon / PPK
3.33Primljeni golovi / utakmica0.33
SmilteneLeevon / PPK
43%Prosečan posed53%
SmilteneLeevon / PPK
6Šutevi u okvir / utakmica3.67
SmilteneLeevon / PPK

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11Šutevi po utakmici11
SmilteneLeevon / PPK
6Šutevi u okvir3.67
SmilteneLeevon / PPK
18.2%Realizacija šuteva12.1%
SmilteneLeevon / PPK
43%Posed53%
SmilteneLeevon / PPK
1.46xG za1.41
SmilteneLeevon / PPK
2.2xG protiv1.12
SmilteneLeevon / PPK

Kvalitet šuta

Smiltene: KontranapadačkiLeevon / PPK: Uravnotežen
SmilteneLeevon / PPK
Preciznost (šutevi u okvir)55%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.330.36

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Leevon / PPK je 248% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.67 bodovi / utakmica - Smiltene · 2.33 bodovi / utakmica - Leevon / PPK

Smiltene
DDL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W67% D33% L
Sezona (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 3.3xG: 1.46xG protivnika: 2.20BTTS: 67%Over 2.5: 100%
Leevon / PPK
WWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
67% W33% D0% L
Sezona (P-N-I)
2-1-0
2.33 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-0
2.33 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-0-0
Poslednjih 5 u gostima
2-0-0
WW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.3Primljeni golovi: 0.3xG: 1.41xG protivnika: 1.12BTTS: 33%Over 2.5: 33%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Smiltene je 50% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2 golovi / utakmica - Smiltene · 1.33 golovi / utakmica - Leevon / PPK

Leevon / PPK je 909% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

3.33 golovi / utakmica - Smiltene · 0.33 golovi / utakmica - Leevon / PPK

Napadački profil tima Smiltene: neujednačeno

Smiltene postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Leevon / PPK čuva Clean sheet u 67% (2 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Leevon / PPK: veoma jako

Leevon / PPK postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Smiltene čuva Clean sheet u 0% (0 od 3 utakmica).

6Postignuti golovi (sezona)4
SmilteneLeevon / PPK
10Primljeni golovi (sezona)1
SmilteneLeevon / PPK
5.33Prosečno golova na utakmici1.67
SmilteneLeevon / PPK
6Postignuti golovi (poslednjih 5)4
SmilteneLeevon / PPK
10Primljeni golovi (poslednjih 5)1
SmilteneLeevon / PPK

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol67%
SmilteneLeevon / PPK
67%2 gola67%
SmilteneLeevon / PPK
67%3 gola0%
SmilteneLeevon / PPK
0%4 gola0%
SmilteneLeevon / PPK

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol33%
SmilteneLeevon / PPK
100%2 gola0%
SmilteneLeevon / PPK
100%3 gola0%
SmilteneLeevon / PPK
33%4 gola0%
SmilteneLeevon / PPK

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu33%
SmilteneLeevon / PPK
0%BTTS u oba poluvremena0%
SmilteneLeevon / PPK
0%Postigli gol u oba poluvremena33%
SmilteneLeevon / PPK

BTTS i broj golova

67%Najmanje 3 gola i BTTS33%
SmilteneLeevon / PPK
33%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
SmilteneLeevon / PPK
67%BTTS – poslednjih 533%
SmilteneLeevon / PPK

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena33%
SmilteneLeevon / PPK
33%Najmanje 2 gola pre poluvremena33%
SmilteneLeevon / PPK
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
SmilteneLeevon / PPK

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena67%
SmilteneLeevon / PPK
100%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
SmilteneLeevon / PPK
100%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
SmilteneLeevon / PPK

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Smiltene — stanje na poluvremenu
0% vodi0% nerešeno100% gubi
Leevon / PPK — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1
SmilteneLeevon / PPK
0Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
SmilteneLeevon / PPK
1.33Primljeni golovi (1. poluvreme)0.33
SmilteneLeevon / PPK
1.33Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.67
SmilteneLeevon / PPK
0%Clean sheet pre poluvremena67%
SmilteneLeevon / PPK
100%Bez gola pre poluvremena67%
SmilteneLeevon / PPK

Posle poluvremena (2. poluvreme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2.33
SmilteneLeevon / PPK
2Postignuti golovi (2. poluvreme)1
SmilteneLeevon / PPK
2Primljeni golovi (2. poluvreme)0
SmilteneLeevon / PPK
4Prosečan broj golova (2. poluvreme)1
SmilteneLeevon / PPK
0%Clean sheet posle poluvremena100%
SmilteneLeevon / PPK
33%Bez gola posle poluvremena33%
SmilteneLeevon / PPK

Smiltene — rezultati drugog poluvremena

67% W0% D33% L
0
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-4
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Leevon / PPK — rezultati drugog poluvremena

67% W33% D0% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Smiltene — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.002.00
Postignuti golovi / utakmica0.02.0
Primljeni golovi / utakmica1.32.0
Prosečno golova na utakmici1.34.0
1 gol100%100%
2 gola33%100%
3 gola0%100%
Clean sheet0%0%
Bez gola100%33%
Gol-razlika-40
Poluvreme: 0% vodi - 0% nerešeno - 100% gubi
2. poluvreme: 67% pobeda - 0% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Leevon / PPK — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.002.33
Postignuti golovi / utakmica0.31.0
Primljeni golovi / utakmica0.30.0
Prosečno golova na utakmici0.71.0
1 gol33%67%
2 gola33%33%
3 gola0%0%
Clean sheet67%100%
Bez gola67%33%
Gol-razlika0+3
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 67% pobeda - 33% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Smiltene
PostigliPrimili
0
2
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
1
3
46-60
1
2
61-75
4
1
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 46-60 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

Leevon / PPK
PostigliPrimili
1
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
2
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 2.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
97%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+29%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
45%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Smiltene

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.74
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.59
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.54
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-1.13
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
117%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
175%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+2.0
Kasni golovi
67% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
67%

Leevon / PPK

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.29
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.71
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.08
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.79
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
70%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
19%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.7
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 25% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 1. Liga.

Timovi u odnosu na ligu

SmilteneLigaLeevon / PPK
Prosečno golova na utakmici▲ 5.333.62▼ 1.67
Oba tima su postigla gol▲ 67%62%▼ 33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 100%76%▼ 33%
Clean sheet▼ 0%21%▲ 67%
Gol pre poluvremena▲ 100%81%▼ 33%
Gol posle poluvremena▲ 100%81%▼ 67%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.62
Prosečan broj golova po utakmici
62%
Oba tima su postigla gol
76%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheet
1.71
Domaći golovi / utakmica
1.90
Gostujući golovi / utakmica
+-10%
Prednost domaćeg napada
+-11%
Prednost domaće odbrane
+-10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
81%
1 gol
29%
2 gola
14%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
81%
1 gol
62%
2 gola
38%
3 gola
14%
4 gola

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Smiltene 0 - 0 - 2 Leevon / PPK. Prosečan broj golova 4.50, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

FS Leevon / FK PPK
3 : 2
FK Smiltene BJSS
FK Smiltene BJSS
0 : 4
FS Leevon / FK PPK

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Smiltene protiv Leevon / PPK?

Utakmica lige 1. Liga završena je rezultatom Smiltene 0:0 Leevon / PPK. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Smiltene i Leevon / PPK?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Smiltene je pobedio 0 puta, Leevon / PPK 2 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 4,50 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Smiltene protiv Leevon / PPK?

Smiltene prosečno postiže 2,00 golova po utakmici, a Leevon / PPK 1,33. Prosek lige 1. Liga iznosi 3,62 golova, uz Over 2.5 u 76% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica tima Smiltene i 33% utakmica tima Leevon / PPK.

Kakva je trenutna forma timova Smiltene i Leevon / PPK?

U poslednjih pet utakmica, Smiltene ima 0 pobeda, 2 remija i 1 poraza (0,67 bodova po utakmici). Leevon / PPK ima 2 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,33 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Smiltene protiv Leevon / PPK?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.