Soroksár SC - Kozármisleny: statistika utakmice
Soroksár SC protiv Kozármisleny: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Soroksár SC je igrao protiv Kozármisleny u ligi NB II (Mađarska). Utakmica je odigrana 1. novembar 2026.. Stadion: Szamosi Mihály Sporttelep. Konačan rezultat: 0:1.
Trenutna forma
Soroksár SC: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Kozármisleny: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
Soroksár SC postiže 2,64 i prima 1,36 golova po utakmici. Kozármisleny postiže 0,82 i prima 1,82. Prosek lige: 2,91 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Soroksár SC 45%, Kozármisleny 36%. Over 2.5: Soroksár SC 73%, Kozármisleny 55%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 56%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Soroksár SC 1,36, Kozármisleny 1,14. Šutevi po utakmici: Soroksár SC 10,0, Kozármisleny 6,0. Prosečan posed: Soroksár SC 55%, Kozármisleny 41%.
Prvo i drugo poluvreme
Soroksár SC: vođstvo na poluvremenu 45%, golovi u drugom poluvremenu 1,36. Kozármisleny: vođstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,64.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (6) za Soroksár SC i 61-75 (3) za Kozármisleny. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
NB II: 2,91 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 56%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosek golova 3,50, BTTS 100%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Soroksár SC zauzima 1. mesto i pobedio je u 7 od 11 utakmica ove sezone, dok 15. Kozármisleny ima samo 2 pobede i 8 poraza. Na svom terenu domaćin je pobedio u 83% utakmica, postizavši u proseku 3 gola i primajući 0,83, dok su gosti na strani izgubili 71% mečeva i primaju u proseku 2 gola. Prednost domaćina u realizaciji prilika je očigledna: realizuju 30% šuteva kod kuće, naspram 9% gostiju na strani, mada je razlika u kvalitetu stvorenih prilika manja — xG iznosi 1,39, odnosno 1,27. Odbrana Kozármislenyja na gostovanjima dozvoljava prilike vredne prosečno 1,87 xG, što dodatno ide u prilog domaćinu, ali 12 primljenih golova u poslednjih 5 utakmica pokazuje da pobeda nije zagarantovana.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Tokom sezone, na 25% utakmica Soroksára oba tima su postigla gol, a kod Kozármislenyja taj procenat iznosi 43%, što ide u prilog opreznom tipu „BTTS – Ne“. Domaćini nisu postigli gol u 50% utakmica, a gosti u 43%; njihovi proseci postignutih golova iznose svega 0,75, odnosno 0,86. Rizik za ovu prognozu predstavlja nedavna forma Soroksára: u poslednjih pet utakmica postizao je u proseku 3,0 gola, a oba tima su postigla gol u 80% tih mečeva. Ipak, kod Kozármislenyja su oba tima postigla gol u samo 40% poslednjih pet utakmica, pa je i dalje verovatnije da bar jedan tim neće postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
U dosadašnjim međusobnim mečevima oba tima svaki put su postignuta najmanje 2 gola, što je najjači signal za opkladu na više od 1,5 gola. Soroksár postiže u proseku 0,75 golova i prima 1,50, dok Kozármisleny postiže 0,86 i prima 2,00, pa slabije odbrane mogu da nadoknade umerenu efikasnost napada. U poslednjih 5 utakmica domaćina postizano je u proseku 5,4 gola, a na mečevima gostiju 2,6; ipak, to je promenljiviji signal od rezultata za nižu granicu. Više od 2,5 gola postignuto je u 25% mečeva Soroksára i 71% utakmica Kozármislenyja, pa je viša granica znatno slabije potkrepljena podacima. Prognoza od ukupno 2,82 gola ide u prilog izboru više od 1,5 gola, uprkos neizvesnosti u pogledu scenarija sa više golova.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Soroksár je vodio na poluvremenu u 2 od 4 utakmice kod kuće i u njima nije primio gol u prvom poluvremenu, dok je Kozármisleny gubio na poluvremenu u 5 od 7 utakmica i u tom periodu nije postigao nijedan gol. To jasno ide u prilog vođstvu domaćina posle 45 minuta. U prilog tome da zadrže prednost govori i nedavna golgeterska forma: Soroksár je postizao u proseku 3,0 gola u poslednjih pet utakmica, dok je Kozármisleny za to vreme primao 1,2 gola. Rizik od preokreta ostaje značajan, jer domaćini kod kuće primaju u proseku 1,5 gola u drugom poluvremenu, a gosti tada postižu 0,86 gola. Uprkos toj ogradi, vođstvo Soroksára na poluvremenu i njegova pobeda na kraju najjači su pojedinačni scenario.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Soroksár SC | Kozármisleny | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 42% | 41% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.14 | 0.19 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.63 | 0.33 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Soroksár SC je 14% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1.6 bodovi / utakmica - Soroksár SC · 1.4 bodovi / utakmica - Kozármisleny
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Soroksár SC je 222% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2.64 golovi / utakmica - Soroksár SC · 0.82 golovi / utakmica - Kozármisleny
Soroksár SC je 34% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.36 golovi / utakmica - Soroksár SC · 1.82 golovi / utakmica - Kozármisleny
Soroksár SC postiže gol u 100% utakmica (11 od 11 utakmica), dok Kozármisleny čuva Clean sheet u 18% (2 od 11 utakmica).
Kozármisleny postiže gol u 55% utakmica (6 od 11 utakmica), dok Soroksár SC čuva Clean sheet u 55% (6 od 11 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Soroksár SC
Over / Under - Kozármisleny
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Soroksár SC je 90% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.73 bodovi / utakmica - Soroksár SC · 0.91 bodovi / utakmica - Kozármisleny
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Soroksár SC — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 45% utakmica i pobeđuje u 64%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Kozármisleny — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobeđuje u 18%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.9 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.2 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.2 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.2 | 2.4 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 gola | 60% | 60% |
| 3 gola | 40% | 40% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 20% | 20% |
| Gol-razlika | +1 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.4 | 1.8 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gola | 0% | 60% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Bez gola | 80% | 40% |
| Gol-razlika | 0 | +1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilans kasnih golova (76–90): +4 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Soroksár SC
Kozármisleny
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige NB II.
Timovi u odnosu na ligu
| Soroksár SC | Liga | Kozármisleny | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 4.00 | 2.91 | ▼ 2.64 |
| Oba tima su postigla gol | ▼ 45% | 55% | ▼ 36% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 73% | 56% | • 55% |
| Clean sheet | ▲ 55% | 24% | ▼ 18% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 82% | 71% | ▼ 64% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 73% | 82% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (2): Soroksár SC 1 - 1 - 0 Kozármisleny. Prosečan broj golova 3.50, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Soroksár SC protiv Kozármisleny?
Utakmica lige NB II završena je rezultatom Soroksár SC 0:1 Kozármisleny. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Soroksár SC i Kozármisleny?
U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Soroksár SC je pobedio 1 puta, Kozármisleny 0 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,50 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Soroksár SC protiv Kozármisleny?
Soroksár SC prosečno postiže 2,64 golova po utakmici, a Kozármisleny 0,82. Prosek lige NB II iznosi 2,91 golova, uz Over 2.5 u 56% utakmica. BTTS se javlja u 45% utakmica tima Soroksár SC i 36% utakmica tima Kozármisleny.
Kakva je trenutna forma timova Soroksár SC i Kozármisleny?
U poslednjih pet utakmica, Soroksár SC ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Kozármisleny ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Soroksár SC protiv Kozármisleny?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Soroksár SC protiv Kozármisleny. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


