Poljska - 3 Liga Group 3Podaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Sparta Katowice - Warta Gorzów: statistika utakmice

Sparta Katowice protiv Warta Gorzów: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Sparta Katowice je igrao protiv Warta Gorzów u ligi 3 Liga Group 3 (Poljska). Utakmica je odigrana 3. oktobar 2026.. Konačan rezultat: 1:1.

Trenutna forma

Sparta Katowice: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Warta Gorzów: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Sparta Katowice postiže 1,80 i prima 0,60 golova po utakmici. Warta Gorzów postiže 1,00 i prima 1,60. Prosek lige: 3,01 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Sparta Katowice 50%, Warta Gorzów 60%. Over 2.5: Sparta Katowice 50%, Warta Gorzów 40%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 58%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Sparta Katowice 1,77, Warta Gorzów 1,25. Šutevi po utakmici: Sparta Katowice 12,3, Warta Gorzów 8,0. Prosečan posed: Sparta Katowice 49%, Warta Gorzów 41%.

Prvo i drugo poluvreme

Sparta Katowice: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,30. Warta Gorzów: vođstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,60.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (5) za Sparta Katowice i 0-15 (3) za Warta Gorzów. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

3 Liga Group 3: 3,01 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 58%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosek golova 4,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Sparta Katowice je favorit: pobedila je u svim utakmicama kod kuće, postigavši u proseku 2,33 gola i primivši samo 0,5, dok Warta Gorzów u gostima postiže u proseku 1,2 gola i prima 2,4. Prednost domaćina potvrđuje i kvalitet prilika: njihov xG kod kuće iznosi 1,96, naspram 1,05 koliko gosti beleže u gostima, a Warta tamo protivnicima dopušta xG od 1,9. Sparta kod kuće u proseku upućuje 15,5 šuteva po utakmici, više nego dvostruko u odnosu na Wartu u gostima (6,33), što povećava šanse da probije odbranu gostiju. U poslednjih pet utakmica domaćin je ostvario 4 pobede, postigao 10 golova i primio 2, dok je Warta pobedila samo jednom, uz 4 postignuta i 8 primljenih golova. Gosti nisu ostali bez postignutog gola ni u jednoj utakmici u gostima, pa mogu da zaprete, ali veličina Spartine prednosti govori u prilog pobedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Warta je u 80% svojih utakmica postizala golove na mečevima na kojima su obe ekipe dale gol, dok je taj procenat na utakmicama Sparte iznosio samo 40%, što slabi argument za opciju „da“. Domaćin prima u proseku 0,8 golova po sezoni, a u poslednjih 5 mečeva svega 0,4, dok je Warta u poslednje vreme postizala prosečno 0,8 golova. Glavni argument za tip „ne“ jeste mogućnost da gosti ne postignu gol. BTTS „Ne“ znači da bar jedna ekipa neće postići gol; to ne znači nužno da će utakmica završiti rezultatom 0:0. Sparta ima dobre šanse da postigne gol protiv Warte, koja prima u proseku 2,4 gola po meču, iako sama tokom sezone postiže svega 0,8. Pošto je Warta do sada postigla gol na svakoj utakmici, prednost scenarija u kojem jedna od ekipa ne postiže gol je mala.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najbolji izbor je manje od 3,5 gola: sve dosadašnje utakmice Sparte završene su sa najviše 3 gola, mada se to u mečevima Warte dešavalo u samo 40% slučajeva. U poslednjih 5 nastupa oba tima postizano je u proseku po 2,4 gola, a granica od 2,5 gola premašena je u 40%, odnosno 20% tih utakmica. Sparta je u tom periodu primila samo 2 gola, dok je Warta postigla 4, što ograničava očekivanja od napada gostiju. Domaćin ipak ima prednost u napadu: postigao je 10 golova u poslednjih 5 utakmica, a Warta je primila 8, pa prognoza predviđa oko 1,6 gola Sparte. Ukupno očekivanje od 2,5 gola ide u prilog granici manje od 3,5, ali slabija odbrana Warte ne dozvoljava da se sa jednakom sigurnošću izabere granica manje od 2,5.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu: Sparta je na poluvreme otišla nerešenim rezultatom u 3 od dosadašnjih 5 utakmica, postigavši i primivši u tom periodu u proseku svega po 0,2 gola. Warta je, doduše, gubila na poluvremenu u 2 od 4 utakmice, pa vođstvo domaćina već posle 45 minuta ostaje ozbiljna alternativa. U prilog pobedi Sparte na kraju govore njena nedavna forma: 4 pobede u 5 utakmica i u proseku 2,0 postignuta gola, naspram 0,8 gola Warte. Razlika je naročito izražena u drugom poluvremenu — Sparta je u poslednje vreme tada postizala u proseku 1,6 gola po utakmici, dok je Warta primala 1,25. Ova kombinacija opreznih prvih poluvremena Sparte i njene efikasnije igre nakon pauze daje scenariju X/1 blagu prednost u odnosu na 1/1.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

63Posed (%)37
Sparta KatowiceWarta Gorzów
28Šutevi4
Sparta KatowiceWarta Gorzów
12Šutevi u okvir3
Sparta KatowiceWarta Gorzów
3.39xG0.72
Sparta KatowiceWarta Gorzów
12Korneri3
Sparta KatowiceWarta Gorzów
112Opasni napadi34
Sparta KatowiceWarta Gorzów
17Prekršaji12
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0Kartoni0
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Sparta KatowiceWarta Gorzów
1.8Postignuti golovi / utakmica1
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0.6Primljeni golovi / utakmica1.6
Sparta KatowiceWarta Gorzów
49%Prosečan posed41%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
4.7Šutevi u okvir / utakmica3.4
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.3Šutevi po utakmici8
Sparta KatowiceWarta Gorzów
4.7Šutevi u okvir3.4
Sparta KatowiceWarta Gorzów
14.6%Realizacija šuteva12.5%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
49%Posed41%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
1.77xG za1.25
Sparta KatowiceWarta Gorzów
1.27xG protiv1.45
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Kvalitet šuta

Sparta Katowice: Efikasna realizacijaWarta Gorzów: Kontranapadački
Sparta KatowiceWarta Gorzów
Preciznost (šutevi u okvir)38%43%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.16
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.380.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sparta Katowice je 160% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.6 bodovi / utakmica - Sparta Katowice · 1 bodovi / utakmica - Warta Gorzów

Sparta Katowice
WWDWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
70% W20% D10% L
Sezona (P-N-I)
7-2-1
2.30 bodovi / utakmica · gol-razlika +12
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
5-0-0
WWWWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.4xG: 1.80xG protivnika: 1.32BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Warta Gorzów
LDWLD
Raspodela sezonskih rezultata
30% W40% D30% L
Sezona (P-N-I)
3-4-3
1.30 bodovi / utakmica · gol-razlika -6
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-2-2
Poslednjih 5 u gostima
1-2-2
LDWDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.6xG: 1.12xG protivnika: 1.10BTTS: 60%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sparta Katowice je 80% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.8 golovi / utakmica - Sparta Katowice · 1 golovi / utakmica - Warta Gorzów

Sparta Katowice je 167% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.6 golovi / utakmica - Sparta Katowice · 1.6 golovi / utakmica - Warta Gorzów

Napadački profil tima Sparta Katowice: veoma jako

Sparta Katowice postiže gol u 90% utakmica (9 od 10 utakmica), dok Warta Gorzów čuva Clean sheet u 30% (3 od 10 utakmica).

Napadački profil tima Warta Gorzów: jako

Warta Gorzów postiže gol u 80% utakmica (8 od 10 utakmica), dok Sparta Katowice čuva Clean sheet u 40% (4 od 10 utakmica).

18Postignuti golovi (sezona)10
Sparta KatowiceWarta Gorzów
6Primljeni golovi (sezona)16
Sparta KatowiceWarta Gorzów
2.4Prosečno golova na utakmici2.6
Sparta KatowiceWarta Gorzów
10Postignuti golovi (poslednjih 5)4
Sparta KatowiceWarta Gorzów
2Primljeni golovi (poslednjih 5)8
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Koliko često postižu najmanje...

90%1 gol80%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
60%2 gola20%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
20%3 gola0%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
10%4 gola0%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Koliko često primaju najmanje...

60%1 gol70%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%2 gola40%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%3 gola20%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%4 gola20%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu10%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%BTTS u oba poluvremena10%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
40%Postigli gol u oba poluvremena10%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

BTTS i broj golova

30%Najmanje 3 gola i BTTS40%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
20%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
40%BTTS – poslednjih 560%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

70%Najmanje 1 gol pre poluvremena60%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena20%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena70%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
60%Najmanje 2 gola posle poluvremena40%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
10%Najmanje 3 gola posle poluvremena30%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sparta Katowice je 64% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.8 bodovi / utakmica - Sparta Katowice · 1.1 bodovi / utakmica - Warta Gorzów

Sparta Katowice — stanje na poluvremenu
50% vodi30% nerešeno20% gubi
Warta Gorzów — stanje na poluvremenu
20% vodi50% nerešeno30% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.8Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.1
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.3
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0.2Primljeni golovi (1. poluvreme)0.5
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0.7Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.8
Sparta KatowiceWarta Gorzów
80%Clean sheet pre poluvremena60%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
50%Bez gola pre poluvremena70%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Posle poluvremena (2. poluvreme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
Sparta KatowiceWarta Gorzów
1.3Postignuti golovi (2. poluvreme)0.6
Sparta KatowiceWarta Gorzów
0.4Primljeni golovi (2. poluvreme)1
Sparta KatowiceWarta Gorzów
1.7Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.6
Sparta KatowiceWarta Gorzów
60%Clean sheet posle poluvremena40%
Sparta KatowiceWarta Gorzów
20%Bez gola posle poluvremena50%
Sparta KatowiceWarta Gorzów

Sparta Katowice — rezultati drugog poluvremena

60% W20% D20% L
18
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvreme)
20
Bodovi u drugom poluvremenu
+9
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.80
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti140%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 70%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Warta Gorzów — rezultati drugog poluvremena

20% W40% D40% L
11
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.10
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti150%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobeđuje u 30%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Sparta Katowice — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.602.60
Postignuti golovi / utakmica0.41.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.2
Prosečno golova na utakmici0.61.8
1 gol60%100%
2 gola0%60%
3 gola0%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola60%0%
Gol-razlika+1+7
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 80% pobeda - 20% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Warta Gorzów — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.000.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosečno golova na utakmici0.61.4
1 gol60%80%
2 gola0%20%
3 gola0%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-1-3
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Sparta Katowice
PostigliPrimili
2
0
0-15
1
0
16-30
2
2
31-45
3
1
46-60
5
1
61-75
5
2
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

Warta Gorzów
PostigliPrimili
3
3
0-15
0
0
16-30
1
3
31-45
3
2
46-60
3
4
61-75
0
4
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 61-75 (4). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.7 : 0.8
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
83%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
55%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+80%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
72%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Sparta Katowice

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.50
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.70
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.67
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
102%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
48%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.8
Kasni golovi
28% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
28%

Warta Gorzów

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.40
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+4.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.25
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.15
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
81%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
90%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 30% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 3 Liga Group 3.

Timovi u odnosu na ligu

Sparta KatowiceLigaWarta Gorzów
Prosečno golova na utakmici▼ 2.403.01▼ 2.60
Oba tima su postigla gol▼ 50%56%▲ 60%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 50%58%▼ 40%
Clean sheet▲ 40%25%▲ 30%
Gol pre poluvremena• 70%70%▼ 60%
Gol posle poluvremena▲ 100%82%▼ 70%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.01
Prosečan broj golova po utakmici
56%
Oba tima su postigla gol
58%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheet
1.77
Domaći golovi / utakmica
1.24
Gostujući golovi / utakmica
+43%
Prednost domaćeg napada
+30%
Prednost domaće odbrane
+25%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
70%
1 gol
33%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
82%
1 gol
52%
2 gola
24%
3 gola
9%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Sparta Katowice 1 - 0 - 1 Warta Gorzów. Prosečan broj golova 4.50, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Sparta Katowice
3 : 4
Warta Gorzów
Warta Gorzów
0 : 2
Sparta Katowice

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Sparta Katowice protiv Warta Gorzów?

Utakmica lige 3 Liga Group 3 završena je rezultatom Sparta Katowice 1:1 Warta Gorzów. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Sparta Katowice i Warta Gorzów?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Sparta Katowice je pobedio 1 puta, Warta Gorzów 1 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 4,50 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Sparta Katowice protiv Warta Gorzów?

Sparta Katowice prosečno postiže 1,80 golova po utakmici, a Warta Gorzów 1,00. Prosek lige 3 Liga Group 3 iznosi 3,01 golova, uz Over 2.5 u 58% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Sparta Katowice i 60% utakmica tima Warta Gorzów.

Kakva je trenutna forma timova Sparta Katowice i Warta Gorzów?

U poslednjih pet utakmica, Sparta Katowice ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Warta Gorzów ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Sparta Katowice protiv Warta Gorzów?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.