Švajcarska - Challenge LeagueStade Olympique de la PontaisePodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Stade Lausanne-Ouchy - Étoile Carouge: statistika utakmice

Stade Lausanne-Ouchy protiv Étoile Carouge: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Stade Lausanne-Ouchy je igrao protiv Étoile Carouge u ligi Challenge League (Švajcarska). Utakmica je odigrana 1. septembar 2026.. Stadion: Stade Olympique de la Pontaise. Konačan rezultat: 3:0.

Trenutna forma

Stade Lausanne-Ouchy: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici. Étoile Carouge: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Stade Lausanne-Ouchy postiže 1,60 i prima 0,60 golova po utakmici. Étoile Carouge postiže 1,20 i prima 0,60. Prosek lige: 2,88 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Stade Lausanne-Ouchy 60%, Étoile Carouge 40%. Over 2.5: Stade Lausanne-Ouchy 20%, Étoile Carouge 40%. Nivo lige: BTTS 58%, Over 2.5 54%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Stade Lausanne-Ouchy 1,93, Étoile Carouge 2,02. Šutevi po utakmici: Stade Lausanne-Ouchy 19,6, Étoile Carouge 19,8. Prosečan posed: Stade Lausanne-Ouchy 53%, Étoile Carouge 56%.

Prvo i drugo poluvreme

Stade Lausanne-Ouchy: vođstvo na poluvremenu 80%, golovi u drugom poluvremenu 0,60. Étoile Carouge: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,80.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (3) za Stade Lausanne-Ouchy i 31-45+ (2) za Étoile Carouge. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Challenge League: 2,88 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 54%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-1. Prosek golova 2,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Stade Lausanne-Ouchy je lider na tabeli i još uvek je neporažen: ostvario je 3 pobede u 4 utakmice, a u poslednjih pet mečeva zabeležio je 4 pobede i remi, uz čak 15 postignutih golova. Na svom terenu domaćin je dobio obe utakmice, postiže u proseku 2,0 gola i nije primio nijedan pogodak, uz xG od 2,14 i svega 0,96 xG koji dopušta protivnicima. Étoile Carouge je u gostima isključivo remizirao, postiže u proseku samo 0,5 golova, a u 50% takvih utakmica nije uspevao da zatrese mrežu. Gosti umeju da zadrže loptu u proseku 58% vremena, ali stvaraju znatno manje udaraca u okvir gola nego Lausanne-Ouchy, 3 naspram 6 po utakmici, dok im je efikasnost svega 3%. Čvrsta odbrana Étoile Carougea mogla bi da ublaži poraz, ali prednost domaćina u formi, kvalitetu prilika i efikasnosti jasno ukazuje na njihovu pobedu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Jači signal ide u prilog opciji BTTS „Ne“, što znači da najmanje jedna ekipa neće postići gol; to ne podrazumeva automatski rezultat 0:0 niti da nijedna ekipa neće postići gol. Stade Lausanne-Ouchy je sačuvala mrežu u 50% utakmica, dok Étoile Carouge nije postigao gol u 50% mečeva. Gosti u proseku postižu svega 0,5 golova po meču, iako njihov prosečni xG iznosi 1,71, što ukazuje na izražen problem sa realizacijom. U poslednjih pet nastupa Étoile Carouge je imala BTTS u samo 20% mečeva i ukupno primila svega 2 gola, pa su njene utakmice često jednostrane kada je reč o golovima. Lausanne-Ouchy je u odličnoj napadačkoj formi, postižući 3,0 gola po meču u poslednjih pet kola, ali istovremeno prima samo 0,6 golova, što povećava verovatnoću da domaćin pobedi bez gola gostiju. Scenariju u kojem najmanje jedna ekipa ostaje bez gola u prilog ide i sezonski BTTS domaćina od 0%, kao i ligaški prosek od 50%.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Stade Lausanne-Ouchy je u veoma dobroj golgeterskoj formi, postigavši u poslednjih 5 utakmica prosečno 3,0 gola, dok je Étoile Carouge u tom periodu primao samo 0,4 gola po meču. Domaćin stvara mnogo prilika, uz prosečan xG od 2,21 i 7,0 udaraca u okvir gola, ali su gosti do sada primali u proseku svega 0,5 gola po utakmici. Carouge ima xG od 1,71, međutim njegov stvarni prosek postignutih golova iznosi samo 0,5, dok odbrana Lausanne-Ouchy takođe u proseku prima 0,5 gola. Nijedna ekipa do sada nije odigrala utakmicu sa najmanje 4 gola, a manje od 3.5 golova zabeleženo je u 100% utakmica oba tima. Prognoza od 2,55 gola ukazuje na mogući rezultat u rasponu od 2-3 gola, zbog čega opcija manje od 3.5 ima najjaču podršku u podacima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Stade Lausanne-Ouchy je u veoma dobroj formi: pobedio je u 80% od poslednjih 5 utakmica, postizao u proseku 3,0 gola i primao samo 0,6. Ključna je slika prvih poluvremena, u kojima su domaćini vodili u 4 od poslednjih 5 mečeva, postizali u proseku 1,8 gola, dok su njihovi rivali Étoile Carouge postizali svega 0,2. Carouge je na poluvremenu remizirao u 80% svojih poslednjih pet nastupa i u tom periodu nijednom nije poveo, što dodatno podržava scenario prednosti domaćih već pre odmora. Lausanne-Ouchy takođe stvara znatno više udaraca u okvir gola na svom terenu, 7,0 naspram 3,0, a njegov xG iznosi 2,21, dok kod gostiju iznosi 1,71. Nakon promene strana domaćini i dalje osvajaju bodove u visokom ritmu, postižući u proseku 1,2 gola u poslednjih pet utakmica, pa je najverovatnije da će zadržati prednost i ostvariti pobedu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
2 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

52Posed (%)48
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
15Šutevi12
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
7Šutevi u okvir3
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1.69xG1.22
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0Korneri5
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
35Opasni napadi34
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
11Prekršaji12
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
3Kartoni3
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1.6Postignuti golovi / utakmica1.2
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0.6Primljeni golovi / utakmica0.6
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
53%Prosečan posed56%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
5.8Šutevi u okvir / utakmica5
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

19.6Šutevi po utakmici19.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
5.8Šutevi u okvir5
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
8.2%Realizacija šuteva6.1%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
53%Posed56%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1.93xG za2.02
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1.29xG protiv1.19
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Kvalitet šuta

Stade Lausanne-Ouchy: NapadačkiÉtoile Carouge: Dominantan
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
Preciznost (šutevi u okvir)30%25%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.100.10
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.280.24

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Stade Lausanne-Ouchy je 38% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.2 bodovi / utakmica - Stade Lausanne-Ouchy · 1.6 bodovi / utakmica - Étoile Carouge

Stade Lausanne-Ouchy
WDWWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
60% W40% D0% L
Sezona (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodovi / utakmica · gol-razlika +5
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 0.6xG: 1.93xG protivnika: 1.29BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Étoile Carouge
WDLDW
Raspodela sezonskih rezultata
40% W40% D20% L
Sezona (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-2-0
Poslednjih 5 u gostima
0-2-0
DD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.6xG: 2.02xG protivnika: 1.19BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Stade Lausanne-Ouchy je 33% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.6 golovi / utakmica - Stade Lausanne-Ouchy · 1.2 golovi / utakmica - Étoile Carouge

Napadački profil tima Stade Lausanne-Ouchy: veoma jako

Stade Lausanne-Ouchy postiže gol u 100% utakmica (5 od 5 utakmica), dok Étoile Carouge čuva Clean sheet u 40% (2 od 5 utakmica).

Napadački profil tima Étoile Carouge: neujednačeno

Étoile Carouge postiže gol u 60% utakmica (3 od 5 utakmica), dok Stade Lausanne-Ouchy čuva Clean sheet u 40% (2 od 5 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)6
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
3Primljeni golovi (sezona)3
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
2.2Prosečno golova na utakmici1.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
8Postignuti golovi (poslednjih 5)6
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
3Primljeni golovi (poslednjih 5)3
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol60%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
60%2 gola40%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%3 gola20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%4 gola0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Koliko često primaju najmanje...

60%1 gol60%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%2 gola0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%3 gola0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%4 gola0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

58%
Prosek lige

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu40%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%BTTS u oba poluvremena0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
40%Postigli gol u oba poluvremena20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

BTTS i broj golova

20%Najmanje 3 gola i BTTS20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%Najmanje 3 gola bez BTTS20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
60%BTTS – poslednjih 540%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena60%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
20%Najmanje 2 gola pre poluvremena40%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena40%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena20%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Stade Lausanne-Ouchy je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2.4 bodovi / utakmica - Stade Lausanne-Ouchy · 0.8 bodovi / utakmica - Étoile Carouge

Stade Lausanne-Ouchy — stanje na poluvremenu
80% vodi0% nerešeno20% gubi
Étoile Carouge — stanje na poluvremenu
0% vodi80% nerešeno20% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

2.4Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1Postignuti golovi (1. poluvreme)0.4
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0.2Primljeni golovi (1. poluvreme)0.6
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1.2Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
80%Clean sheet pre poluvremena40%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
20%Bez gola pre poluvremena60%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.8Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0.6Postignuti golovi (2. poluvreme)0.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
0.4Primljeni golovi (2. poluvreme)0
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.8
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
60%Clean sheet posle poluvremena100%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge
40%Bez gola posle poluvremena60%
Stade Lausanne-OuchyÉtoile Carouge

Stade Lausanne-Ouchy — rezultati drugog poluvremena

60% W0% D40% L
12
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvreme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.40
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti75%

Vodi na poluvremenu u 80% utakmica i pobeđuje u 60%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Étoile Carouge — rezultati drugog poluvremena

40% W60% D0% L
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.80
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.6

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Stade Lausanne-Ouchy — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.401.80
Postignuti golovi / utakmica1.00.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.4
Prosečno golova na utakmici1.21.0
1 gol100%100%
2 gola20%0%
3 gola0%0%
Clean sheet80%60%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+4+1
Poluvreme: 80% vodi - 0% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 0% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Étoile Carouge — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.801.80
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.0
Prosečno golova na utakmici1.00.8
1 gol60%40%
2 gola40%20%
3 gola0%20%
Clean sheet40%100%
Bez gola60%60%
Gol-razlika-1+4
Poluvreme: 0% vodi - 80% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 60% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Stade Lausanne-Ouchy
PostigliPrimili
3
1
0-15
2
0
16-30
0
0
31-45
1
1
46-60
0
0
61-75
2
1
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Étoile Carouge
PostigliPrimili
0
1
0-15
0
2
16-30
2
0
31-45
2
0
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.1 : 0.9
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
69%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
0%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
60%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Stade Lausanne-Ouchy

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.64
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.36
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.33
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.69
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
97%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
49%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.4
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 38% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Étoile Carouge

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.83
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.23
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.82
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.59
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
98%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
36%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.4
Kasni golovi
17% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Challenge League.

Timovi u odnosu na ligu

Stade Lausanne-OuchyLigaÉtoile Carouge
Prosečno golova na utakmici▼ 2.202.88▼ 1.80
Oba tima su postigla gol▲ 60%58%▼ 40%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 20%54%▼ 40%
Clean sheet▲ 40%23%▲ 40%
Gol pre poluvremena▲ 100%85%▼ 60%
Gol posle poluvremena▲ 100%85%▼ 40%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.88
Prosečan broj golova po utakmici
58%
Oba tima su postigla gol
54%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheet
1.65
Domaći golovi / utakmica
1.23
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće odbrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
85%
1 gol
38%
2 gola
12%
3 gola
8%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
85%
1 gol
35%
2 gola
15%
3 gola
8%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Stade Lausanne-OuchyŽuti kartonVasco Tritten
  2. Étoile CarougeŽuti kartonFlorian Hoxha
  3. Étoile CarougeŽuti kartonNour Al Islam Boulkous
  4. Stade Lausanne-OuchyGolMalko Sartoretti
  5. Étoile CarougeIzmenaUšao: Óscar Correia FerreiraIzašao: Samuel Bossiwa Bessolo
  6. Stade Lausanne-OuchyIzmenaUšao: Ronaldo FreitasIzašao: Chinwendu Johan Nkama
  7. Stade Lausanne-OuchyGolRonaldo FreitasAsistencija: Vasco Tritten
  8. Stade Lausanne-OuchyŽuti kartonThéo Bouchlarhem
  9. Étoile CarougeIzmenaUšao: Boris CespedesIzašao: Madyen El Jaouhari
  10. Étoile CarougeŽuti kartonÓscar Correia Ferreira
  11. Stade Lausanne-OuchyIzmenaUšao: Julen CarrascoIzašao: Théo Barbet
  12. Stade Lausanne-OuchyŽuti kartonJamie Atangana
  13. Stade Lausanne-OuchyGolJulen CarrascoAsistencija: Cobel Sow Garcia

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (4): Stade Lausanne-Ouchy 2 - 1 - 1 Étoile Carouge. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Stade Lausanne-Ouchy protiv Étoile Carouge?

Utakmica lige Challenge League završena je rezultatom Stade Lausanne-Ouchy 3:0 Étoile Carouge. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Stade Lausanne-Ouchy i Étoile Carouge?

U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Stade Lausanne-Ouchy je pobedio 2 puta, Étoile Carouge 1 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Stade Lausanne-Ouchy protiv Étoile Carouge?

Stade Lausanne-Ouchy prosečno postiže 1,60 golova po utakmici, a Étoile Carouge 1,20. Prosek lige Challenge League iznosi 2,88 golova, uz Over 2.5 u 54% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica tima Stade Lausanne-Ouchy i 40% utakmica tima Étoile Carouge.

Kakva je trenutna forma timova Stade Lausanne-Ouchy i Étoile Carouge?

U poslednjih pet utakmica, Stade Lausanne-Ouchy ima 3 pobeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici). Étoile Carouge ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Stade Lausanne-Ouchy protiv Étoile Carouge?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Stade Lausanne-Ouchy protiv Étoile Carouge. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.