Strømsgodset - Kongsvinger: statistika utakmice
Strømsgodset protiv Kongsvinger: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Strømsgodset je igrao protiv Kongsvinger u ligi First Division (Norveška). Utakmica je odigrana 14. oktobar 2026.. Stadion: Marienlyst Stadion. Konačan rezultat: 5:1.
Trenutna forma
Strømsgodset: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Kongsvinger: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici.
Statistika golova
Strømsgodset postiže 2,64 i prima 1,28 golova po utakmici. Kongsvinger postiže 3,04 i prima 1,48. Prosek lige: 3,85 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Strømsgodset 64%, Kongsvinger 80%. Over 2.5: Strømsgodset 64%, Kongsvinger 80%. Nivo lige: BTTS 65%, Over 2.5 72%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Strømsgodset 2,09, Kongsvinger 1,79. Šutevi po utakmici: Strømsgodset 17,6, Kongsvinger 14,2. Prosečan posed: Strømsgodset 58%, Kongsvinger 54%.
Prvo i drugo poluvreme
Strømsgodset: vođstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 1,80. Kongsvinger: vođstvo na poluvremenu 48%, golovi u drugom poluvremenu 1,84.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (18) za Strømsgodset i 46-60 (20) za Kongsvinger. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
First Division: 3,85 golova po utakmici, BTTS 65%, Over 2.5 72%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosek golova 8,00, BTTS 100%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Strømsgodset pobeđuje u 75% utakmica na domaćem terenu, dok Kongsvinger slavi u 58% gostujućih utakmica, što domaćinu daje prednost domaćeg terena. Obe ekipe osvojile su po 13 bodova u poslednjih pet utakmica, ali su gosti u tom periodu postigli 20 golova, naspram 12 domaćina, i ostaju ozbiljna pretnja. Strømsgodsetu u prilog ide kvalitet prilika koje stvara kod kuće: prosečni xG od 2,32 i 20,08 šuteva po utakmici nadmašuju gostujućih 1,49 xG i 11,83 šuta Kongsvingera. Domaćini kod kuće primaju u proseku 1,08 golova, a gosti na strani 1,17; osim toga, Kongsvinger dozvoljava protivnicima prilike sa prosečnim xG-om od 1,69, naspram 1,15 u slučaju Strømsgodseta. Efikasnost gostiju na strani od 18%, u poređenju sa 13% domaćina kod kuće, povećava rizik od iznenađenja, ali prednost Strømsgodseta u broju i kvalitetu prilika ide u prilog njegovoj pobedi.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
BTTS (oba tima daju gol) zabeležen je u 92% domaćih utakmica Strømsgodseta i 67% gostujućih utakmica Kongsvingera, što je snažniji signal od ligaškog proseka od 63%. Domaćini kod kuće postižu u proseku 3,75 gola, a gosti na strani 2,08; Strømsgodset nije postigao gol u 0%, a Kongsvinger u 8% takvih utakmica. Ofanzivni potencijal potvrđuju prosečne vrednosti xG od 1,98 za Strømsgodset i 1,49 za Kongsvinger, dok njihovi protivnici beleže prosečan xG od 1,69, odnosno 1,40. U poslednjih pet utakmica BTTS je zabeležen u 60% mečeva domaćina i 80% mečeva gostiju, mada je Strømsgodset u tom periodu primao samo 0,6 gola po utakmici. Nedavno bolja odbrana domaćina umanjuje sigurnost prognoze, ali učestalost postizanja golova oba tima ide u prilog tipu „da“.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Strømsgodset je prelazio granicu od 1,5 gola u 100% svojih utakmica, a Kongsvinger u 92%, što predstavlja najjači signal među dostupnim granicama. Domaćini postižu u proseku 3,75 gola i primaju 1,75, dok gosti postižu 2,08 i primaju 1,17 gola po utakmici. Ofanzivni potencijal potvrđuju prosečne vrednosti xG od 1,98 za Strømsgodset i 1,49 za Kongsvinger, kao i 6,75, odnosno 5,25 udaraca u okvir gola po utakmici. Granica od 2,5 takođe deluje obećavajuće, ali su je gosti prelazili u 58% utakmica, naspram 100% domaćina; zato je više od 1,5 golova sigurniji izbor uz prognozu od 3,6 gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači pojedinačni scenario je vođstvo Strømsgodseta na poluvremenu i pobeda posle 90 minuta, mada dobra forma Kongsvingera ne dozvoljava da se ovaj tip smatra sigurnim. Obe ekipe su vodile na poluvremenu u 4 od poslednjih 5 utakmica, ali su domaćini u tom periodu primali u proseku samo 0,2 gola pre poluvremena, dok su gosti primali 0,6. Tokom cele sezone Strømsgodset postiže u proseku 3,75 gola po utakmici, naspram 2,08 Kongsvingera, a njegov napadački xG iznosi 1,98, dok je kod protivnika 1,49. U prilog očuvanju ili povećanju prednosti govori prosek domaćina od 2,5 gola posle poluvremena tokom sezone, naspram 1,0 gola gostiju. Ipak, rizik od preokreta ostaje značajan: Kongsvinger je u poslednjih 5 utakmica posle poluvremena postizao u proseku 2,4 gola, a Strømsgodset samo 0,8.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Strømsgodset | Kongsvinger | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 41% | 45% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.12 | 0.13 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.37 | 0.48 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Kongsvinger je 15% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2.64 golovi / utakmica - Strømsgodset · 3.04 golovi / utakmica - Kongsvinger
Strømsgodset je 16% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.28 golovi / utakmica - Strømsgodset · 1.48 golovi / utakmica - Kongsvinger
Strømsgodset postiže gol u 96% utakmica (24 od 25 utakmica), dok Kongsvinger čuva Clean sheet u 16% (4 od 25 utakmica).
Kongsvinger postiže gol u 96% utakmica (24 od 25 utakmica), dok Strømsgodset čuva Clean sheet u 32% (8 od 25 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Strømsgodset
Over / Under - Kongsvinger
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Strømsgodset — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobeđuje u 64%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Kongsvinger — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 48% utakmica i pobeđuje u 68%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.60 | 2.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.6 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.4 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gola | 40% | 20% |
| 3 gola | 40% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Bez gola | 20% | 20% |
| Gol-razlika | +7 | +3 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.6 | 3.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 0.2 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.4 | 3.2 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 60% | 60% |
| 3 gola | 60% | 60% |
| Clean sheet | 40% | 80% |
| Bez gola | 20% | 0% |
| Gol-razlika | +4 | +14 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 61-75 (18 goals). Najviše primaju u 46-60 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +12 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 46-60 (20 goals). Najviše primaju u 31-45 (10). Bilans kasnih golova (76–90): +4 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Strømsgodset
Kongsvinger
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige First Division.
Timovi u odnosu na ligu
| Strømsgodset | Liga | Kongsvinger | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | • 3.92 | 3.85 | ▲ 4.52 |
| Oba tima su postigla gol | • 64% | 65% | ▲ 80% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 64% | 72% | ▲ 80% |
| Clean sheet | ▲ 32% | 18% | ▼ 16% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 60% | 78% | ▲ 88% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 90% | ▲ 92% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Prethodni duel: Strømsgodset 0 - 1 - 0 Kongsvinger. Prosečan broj golova 8.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Strømsgodset protiv Kongsvinger?
Utakmica lige First Division završena je rezultatom Strømsgodset 5:1 Kongsvinger. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Strømsgodset protiv Kongsvinger?
Strømsgodset prosečno postiže 2,64 golova po utakmici, a Kongsvinger 3,04. Prosek lige First Division iznosi 3,85 golova, uz Over 2.5 u 72% utakmica. BTTS se javlja u 64% utakmica tima Strømsgodset i 80% utakmica tima Kongsvinger.
Kakva je trenutna forma timova Strømsgodset i Kongsvinger?
U poslednjih pet utakmica, Strømsgodset ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Kongsvinger ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Strømsgodset protiv Kongsvinger?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


