Nemačka - BundesligaMHPArenaPodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Stuttgart - Köln: statistika utakmice

Grb tima Stuttgart
Stuttgart
4 : 1poluvreme 1:0
Grb tima Köln
Köln

Stuttgart protiv Köln: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Stuttgart je igrao protiv Köln u ligi Bundesliga (Nemačka). Utakmica je odigrana 4. septembar 2026.. Stadion: MHPArena. Konačan rezultat: 4:1.

Trenutna forma

Stuttgart: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Köln: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Stuttgart postiže 1,00 i prima 5,00 golova po utakmici. Köln postiže 3,00 i prima 2,00. Prosek lige: 3,89 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Stuttgart 100%, Köln 100%. Over 2.5: Stuttgart 100%, Köln 100%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 78%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Stuttgart 1,24, Köln 1,87. Šutevi po utakmici: Stuttgart 11,0, Köln 18,0. Prosečan posed: Stuttgart 41%, Köln 41%.

Prvo i drugo poluvreme

Stuttgart: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Köln: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 3,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (1) za Stuttgart i 46-60 (1) za Köln. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Bundesliga: 3,89 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 78%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosek golova 3,50, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Köln je u očigledno boljoj trenutnoj formi: u poslednjih 5 utakmica ostvario je 4 pobede, jednom remizirao i nije doživeo poraz, uz 17 postignutih golova. Stuttgart u istom periodu ima učinak od 2 pobede, 1 remija i 2 poraza, dok njegovih 10 postignutih golova prati slabija odbrana, koja je dozvolila 9 pogodaka. Gosti su takođe bolje plasirani, na 7. mestu, dok domaćin zauzima 18. poziciju nakon poraza na premijeri rezultatom 1:5. Köln je sezonu započeo pobedom 3:2, pa je, uprkos primljena 2 gola, uspeo da potvrdi ofanzivnu nadmoć i u takmičarskoj utakmici. Stuttgart može da iskoristi prednost domaćeg terena, ali efikasnost i stabilniji rezultatski trend idu u prilog pobedi gostiju.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najnovija forma jasno ide u prilog golovima na obe strane: Stuttgart beleži BTTS u 60% svojih poslednjih 5 utakmica, dok Köln ima čak 80%. Domaćini su u tom periodu postizali prosečno 2,0 gola uz xG od 1,77, dok je Köln postizao impresivnih 3,4 gola po utakmici i stvarao šanse vredne 1,64 xG. Odbrana Stuttgarta je primala prosečno 1,8 gola i dozvoljavala protivnicima 1,73 xG, što gostima daje čvrstu osnovu za postizanje gola. Köln je defanzivno stabilniji, sa prosečno 1,2 primljena gola i 1,02 xG koji dopušta protivnicima, ali bi napad Stuttgarta trebalo da pronađe prilike, posebno zato što na domaćem terenu u proseku upućuje 18 šuteva, od kojih je 6 u okvir gola. Visok prosek od 3,89 gola po utakmici u ligi dodatno podržava scenario u kojem će obe ekipe postići gol. BTTS „Ne“ znači da najmanje jedna ekipa neće postići gol; to ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači izbor je više od 1.5 gola, jer je Stuttgart u poslednjih pet utakmica postizao prosečno 2.0 gola i primao 1.8, što je donosilo čak 3.8 golova po meču. Köln ima još izraženiji ofanzivni profil: postizao je prosečno 3.4 gola, a njegovih poslednjih pet utakmica donelo je ukupno prosečno 4.6 golova. U tim nizovima postignuta su najmanje tri gola u 80% Stuttgartovih mečeva i u 100% Kölnovih utakmica, mada kod granice od 2.5 oprez nalaže ograničen uzorak sezonskih podataka na gostovanjima. Pokazatelji xG takođe ukazuju na prilike na obe strane, pošto je Stuttgart stvarao prosečno 1.77 xG, a Köln 1.64 xG, dok su domaćini primali 1.73 xG. Projekcija od 3.15 gola daje veoma jasnu prednost opciji više od 1.5 gola, istovremeno ostavljajući umereniji rizik kod opcije više od 2.5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda Köln-a na kraju utakmice, jer su gosti u poslednjih pet mečeva postizali u proseku 3,4 gola i nisu izgubili nijedan od njih, pobedivši u 80% utakmica. Stuttgart je u istom periodu primao u proseku 1,8 gola, a posle poluvremena je protivnicima dozvoljavao u proseku 1,5 gola. Prvo poluvreme bi trebalo da bude izjednačenije: Stuttgart je pre odmora postizao u proseku 0,75 gola i primao samo 0,25, dok je Köln beležio 0,8 odnosno 0,6 gola. Istovremeno, Köln je u čak 40% poslednjih utakmica gubio na poluvremenu, ali je nakon promene strana postizao impresivnih 2,6 gola po meču i osvajao druga poluvremena u 80% slučajeva. To ukazuje na to da domaćini mogu održati nerešen rezultat u početnoj fazi, ali bolja napadačka forma i snaga Köln-a posle poluvremena govore u prilog konačnom uspehu gostiju.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
3 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

58Posed (%)42
StuttgartKöln
22Šutevi17
StuttgartKöln
8Šutevi u okvir3
StuttgartKöln
2.39xG1.62
StuttgartKöln
10Korneri8
StuttgartKöln
62Opasni napadi48
StuttgartKöln
4Prekršaji5
StuttgartKöln
1Kartoni3
StuttgartKöln

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica3
StuttgartKöln
5Primljeni golovi / utakmica2
StuttgartKöln
41%Prosečan posed41%
StuttgartKöln
4Šutevi u okvir / utakmica6
StuttgartKöln

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11Šutevi po utakmici18
StuttgartKöln
4Šutevi u okvir6
StuttgartKöln
9.1%Realizacija šuteva16.7%
StuttgartKöln
41%Posed41%
StuttgartKöln
1.24xG za1.87
StuttgartKöln
2.4xG protiv1.72
StuttgartKöln

Kvalitet šuta

Stuttgart: UravnoteženKöln: Kontranapadački
StuttgartKöln
Preciznost (šutevi u okvir)36%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.10
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.250.50

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Stuttgart
L
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 5.0xG: 1.24xG protivnika: 2.40BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Köln
W
5 uzastopnih pobeda
Raspodela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.87xG protivnika: 1.72BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Köln je 200% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Stuttgart · 3 golovi / utakmica - Köln

Köln je 150% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

5 golovi / utakmica - Stuttgart · 2 golovi / utakmica - Köln

Napadački profil tima Stuttgart: veoma jako

Stuttgart postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Köln čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

Napadački profil tima Köln: veoma jako

Köln postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Stuttgart čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)3
StuttgartKöln
5Primljeni golovi (sezona)2
StuttgartKöln
6Prosečno golova na utakmici5
StuttgartKöln
1Postignuti golovi (poslednjih 5)3
StuttgartKöln
5Primljeni golovi (poslednjih 5)2
StuttgartKöln

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol100%
StuttgartKöln
0%2 gola100%
StuttgartKöln
0%3 gola100%
StuttgartKöln
0%4 gola0%
StuttgartKöln

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol100%
StuttgartKöln
100%2 gola100%
StuttgartKöln
100%3 gola0%
StuttgartKöln
100%4 gola0%
StuttgartKöln

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
StuttgartKöln
0%BTTS u oba poluvremena0%
StuttgartKöln
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
StuttgartKöln

BTTS i broj golova

100%Najmanje 3 gola i BTTS100%
StuttgartKöln
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
StuttgartKöln
100%BTTS – poslednjih 5100%
StuttgartKöln

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena100%
StuttgartKöln
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
StuttgartKöln
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
StuttgartKöln

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
StuttgartKöln
100%Najmanje 2 gola posle poluvremena100%
StuttgartKöln
100%Najmanje 3 gola posle poluvremena100%
StuttgartKöln

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Stuttgart — stanje na poluvremenu
0% vodi0% nerešeno100% gubi
Köln — stanje na poluvremenu
0% vodi0% nerešeno100% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0
StuttgartKöln
0Postignuti golovi (1. poluvreme)0
StuttgartKöln
1Primljeni golovi (1. poluvreme)1
StuttgartKöln
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
StuttgartKöln
0%Clean sheet pre poluvremena0%
StuttgartKöln
100%Bez gola pre poluvremena100%
StuttgartKöln

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (2. poluvreme)3
StuttgartKöln
1Postignuti golovi (2. poluvreme)3
StuttgartKöln
4Primljeni golovi (2. poluvreme)1
StuttgartKöln
5Prosečan broj golova (2. poluvreme)4
StuttgartKöln
0%Clean sheet posle poluvremena0%
StuttgartKöln
0%Bez gola posle poluvremena0%
StuttgartKöln

Stuttgart — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
0
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+3.0

Prima 3.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Köln — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
0
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Stuttgart — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.000.00
Postignuti golovi / utakmica0.01.0
Primljeni golovi / utakmica1.04.0
Prosečno golova na utakmici1.05.0
1 gol100%100%
2 gola0%100%
3 gola0%100%
Clean sheet0%0%
Bez gola100%0%
Gol-razlika-1-3
Poluvreme: 0% vodi - 0% nerešeno - 100% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 0% nerešeno - 100% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Köln — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.003.00
Postignuti golovi / utakmica0.03.0
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosečno golova na utakmici1.04.0
1 gol100%100%
2 gola0%100%
3 gola0%100%
Clean sheet0%0%
Bez gola100%0%
Gol-razlika-1+2
Poluvreme: 0% vodi - 0% nerešeno - 100% gubi
2. poluvreme: 100% pobeda - 0% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Stuttgart
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

Köln
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
1
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

5.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.5 : 4.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
141%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
100%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-36%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
4+
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Stuttgart

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-1.16
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-2.84
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.24
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-2.60
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
35%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
500%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Köln

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.85
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+1.13
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.28
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
300%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
69%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+3.0
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Bundesliga.

Timovi u odnosu na ligu

StuttgartLigaKöln
Prosečno golova na utakmici▲ 6.003.89▲ 5.00
Oba tima su postigla gol▲ 100%56%▲ 100%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 100%78%▲ 100%
Clean sheet▼ 0%28%▼ 0%
Gol pre poluvremena▲ 100%89%▲ 100%
Gol posle poluvremena▲ 100%78%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.89
Prosečan broj golova po utakmici
56%
Oba tima su postigla gol
78%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheet
2.89
Domaći golovi / utakmica
1.00
Gostujući golovi / utakmica
+189%
Prednost domaćeg napada
+65%
Prednost domaće odbrane
+78%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
89%
1 gol
44%
2 gola
11%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
78%
2 gola
56%
3 gola
22%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. KölnŽuti kartonJahmai Simpson-Pusey
  2. StuttgartŽuti kartonMaximilian Mittelstädt
  3. StuttgartGolErmedin DemirovićAsistencija: Finn Jeltsch
  4. StuttgartGolRamon HendriksAsistencija: Mikey Moore
  5. KölnAsistencijaMikey MooreGol: Ramon Hendriks
  6. KölnŽuti kartonTom Krauß
  7. KölnIzmenaUšao: Imad RondićIzašao: Tom Krauß
  8. StuttgartIzmenaUšao: Yanik SpaltIzašao: Angelo Stiller

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Stuttgart 2 - 0 - 0 Köln. Prosečan broj golova 3.50, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

VfB Stuttgart 1893
3 : 1
1. FC Köln
1. FC Köln
1 : 2
VfB Stuttgart 1893

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Stuttgart protiv Köln?

Utakmica lige Bundesliga završena je rezultatom Stuttgart 4:1 Köln. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Stuttgart i Köln?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Stuttgart je pobedio 2 puta, Köln 0 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,50 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Stuttgart protiv Köln?

Stuttgart prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Köln 3,00. Prosek lige Bundesliga iznosi 3,89 golova, uz Over 2.5 u 78% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica tima Stuttgart i 100% utakmica tima Köln.

Kakva je trenutna forma timova Stuttgart i Köln?

U poslednjih pet utakmica, Stuttgart ima 0 pobeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Köln ima 1 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Stuttgart protiv Köln?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Stuttgart protiv Köln. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.