Estonija - MeistriliigaA. Le Coq ArenaPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Tallinna FC Flora - Tammeka: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Tallinna FC Flora protiv Tammeka: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Tallinna FC Flora igra protiv Tammeka u ligi Meistriliiga (Estonija). Utakmica je zakazana za 18. oktobar 2026.. Stadion: A. Le Coq Arena.

Trenutna forma

Tallinna FC Flora: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Tammeka: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Tallinna FC Flora postiže 1,94 i prima 1,42 golova po utakmici. Tammeka postiže 1,35 i prima 1,58. Prosek lige: 3,11 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Tallinna FC Flora 58%, Tammeka 48%. Over 2.5: Tallinna FC Flora 81%, Tammeka 58%. Nivo lige: BTTS 57%, Over 2.5 65%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Tallinna FC Flora 1,90, Tammeka 1,56. Šutevi po utakmici: Tallinna FC Flora 15,4, Tammeka 13,1. Prosečan posed: Tallinna FC Flora 58%, Tammeka 50%.

Prvo i drugo poluvreme

Tallinna FC Flora: vođstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 1,06. Tammeka: vođstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 0,71.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (13) za Tallinna FC Flora i 76-90+ (11) za Tammeka. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Meistriliiga: 3,11 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 65%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 5-0-2. Prosek golova 3,71, BTTS 100%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Tallinna FC FloraTammeka
1.94Postignuti golovi / utakmica1.35
Tallinna FC FloraTammeka
1.42Primljeni golovi / utakmica1.58
Tallinna FC FloraTammeka
58%Prosečan posed50%
Tallinna FC FloraTammeka
5.03Šutevi u okvir / utakmica4.74
Tallinna FC FloraTammeka

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

15.35Šutevi po utakmici13.1
Tallinna FC FloraTammeka
5.03Šutevi u okvir4.74
Tallinna FC FloraTammeka
12.6%Realizacija šuteva10.3%
Tallinna FC FloraTammeka
58%Posed50%
Tallinna FC FloraTammeka
1.9xG za1.56
Tallinna FC FloraTammeka
1.47xG protiv1.62
Tallinna FC FloraTammeka

Kvalitet šuta

Tallinna FC Flora: DominantanTammeka: Uravnotežen
Tallinna FC FloraTammeka
Preciznost (šutevi u okvir)33%36%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.390.28

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Tallinna FC Flora je 17% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.4 bodovi / utakmica - Tallinna FC Flora · 1.2 bodovi / utakmica - Tammeka

Tallinna FC Flora
DWWLL
Raspodela sezonskih rezultata
58% W3% D39% L
Sezona (P-N-I)
18-1-12
1.77 bodovi / utakmica · gol-razlika +16
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
9-0-7
Poslednjih 5 kod kuće
3-0-2
LWWWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 2.2xG: 1.58xG protivnika: 1.70BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Tammeka
WLLWL
Raspodela sezonskih rezultata
48% W6% D45% L
Sezona (P-N-I)
15-2-14
1.52 bodovi / utakmica · gol-razlika -7
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
7-1-8
Poslednjih 5 u gostima
2-0-3
LWWLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 2.4xG: 1.40xG protivnika: 1.71BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Tallinna FC Flora je 44% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.94 golovi / utakmica - Tallinna FC Flora · 1.35 golovi / utakmica - Tammeka

Tallinna FC Flora je 11% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.42 golovi / utakmica - Tallinna FC Flora · 1.58 golovi / utakmica - Tammeka

Napadački profil tima Tallinna FC Flora: veoma jako

Tallinna FC Flora postiže gol u 87% utakmica (27 od 31 utakmica), dok Tammeka čuva Clean sheet u 32% (10 od 31 utakmica).

Napadački profil tima Tammeka: veoma jako

Tammeka postiže gol u 74% utakmica (23 od 31 utakmica), dok Tallinna FC Flora čuva Clean sheet u 29% (9 od 31 utakmica).

60Postignuti golovi (sezona)42
Tallinna FC FloraTammeka
44Primljeni golovi (sezona)49
Tallinna FC FloraTammeka
3.35Prosečno golova na utakmici2.94
Tallinna FC FloraTammeka
9Postignuti golovi (poslednjih 5)9
Tallinna FC FloraTammeka
11Primljeni golovi (poslednjih 5)12
Tallinna FC FloraTammeka

Koliko često postižu najmanje...

87%1 gol74%
Tallinna FC FloraTammeka
58%2 gola39%
Tallinna FC FloraTammeka
29%3 gola19%
Tallinna FC FloraTammeka
10%4 gola3%
Tallinna FC FloraTammeka

Koliko često primaju najmanje...

71%1 gol68%
Tallinna FC FloraTammeka
48%2 gola39%
Tallinna FC FloraTammeka
19%3 gola26%
Tallinna FC FloraTammeka
3%4 gola13%
Tallinna FC FloraTammeka

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu32%
Tallinna FC FloraTammeka
3%BTTS u oba poluvremena3%
Tallinna FC FloraTammeka
32%Postigli gol u oba poluvremena26%
Tallinna FC FloraTammeka

BTTS i broj golova

58%Najmanje 3 gola i BTTS48%
Tallinna FC FloraTammeka
23%Najmanje 3 gola bez BTTS10%
Tallinna FC FloraTammeka
80%BTTS – poslednjih 560%
Tallinna FC FloraTammeka

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

77%Najmanje 1 gol pre poluvremena74%
Tallinna FC FloraTammeka
55%Najmanje 2 gola pre poluvremena55%
Tallinna FC FloraTammeka
16%Najmanje 3 gola pre poluvremena29%
Tallinna FC FloraTammeka

2. poluvreme

87%Najmanje 1 gol posle poluvremena77%
Tallinna FC FloraTammeka
55%Najmanje 2 gola posle poluvremena35%
Tallinna FC FloraTammeka
19%Najmanje 3 gola posle poluvremena6%
Tallinna FC FloraTammeka

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Tallinna FC Flora je 26% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.39 bodovi / utakmica - Tallinna FC Flora · 1.1 bodovi / utakmica - Tammeka

Tallinna FC Flora — stanje na poluvremenu
32% vodi42% nerešeno26% gubi
Tammeka — stanje na poluvremenu
23% vodi42% nerešeno35% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.39Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.1
Tallinna FC FloraTammeka
0.87Postignuti golovi (1. poluvreme)0.65
Tallinna FC FloraTammeka
0.71Primljeni golovi (1. poluvreme)1.06
Tallinna FC FloraTammeka
1.58Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.71
Tallinna FC FloraTammeka
48%Clean sheet pre poluvremena39%
Tallinna FC FloraTammeka
45%Bez gola pre poluvremena55%
Tallinna FC FloraTammeka

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.74Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.61
Tallinna FC FloraTammeka
1.06Postignuti golovi (2. poluvreme)0.71
Tallinna FC FloraTammeka
0.71Primljeni golovi (2. poluvreme)0.52
Tallinna FC FloraTammeka
1.77Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.23
Tallinna FC FloraTammeka
58%Clean sheet posle poluvremena61%
Tallinna FC FloraTammeka
35%Bez gola posle poluvremena45%
Tallinna FC FloraTammeka

Tallinna FC Flora — rezultati drugog poluvremena

52% W19% D29% L
43
Bodovi na poluvremenu
27
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
54
Bodovi u drugom poluvremenu
+11
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.39
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti181%

Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobeđuje u 58%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Tammeka — rezultati drugog poluvremena

42% W35% D23% L
34
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
-13
Gol-razlika (1. poluvreme)
50
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.10
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti209%

Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobeđuje u 48%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Tallinna FC Flora — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.60
Postignuti golovi / utakmica0.61.2
Primljeni golovi / utakmica1.21.0
Prosečno golova na utakmici1.82.2
1 gol80%60%
2 gola60%60%
3 gola20%40%
Clean sheet20%40%
Bez gola60%60%
Gol-razlika-3+1
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Tammeka — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.401.40
Postignuti golovi / utakmica1.00.8
Primljeni golovi / utakmica1.41.0
Prosečno golova na utakmici2.41.8
1 gol100%100%
2 gola100%60%
3 gola40%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-2-1
Poluvreme: 40% vodi - 20% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Tallinna FC Flora
PostigliPrimili
7
4
0-15
10
9
16-30
10
9
31-45
10
7
46-60
13
7
61-75
10
8
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (13 goals). Najviše primaju u 16-30 (9). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Tammeka
PostigliPrimili
0
6
0-15
10
14
16-30
10
13
31-45
5
2
46-60
6
6
61-75
11
8
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 16-30 (14). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.15
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.8 : 1.4
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
101%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
53%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+18%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
64%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Tallinna FC Flora

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.43
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.09
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-5.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.04
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
109%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
107%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.37
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
17% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 12% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

Tammeka

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.17
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+7.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.21
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.04
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
102%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
89%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.32
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
26% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
26%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Meistriliiga.

Timovi u odnosu na ligu

Tallinna FC FloraLigaTammeka
Prosečno golova na utakmici▲ 3.353.11▼ 2.94
Oba tima su postigla gol• 58%57%▼ 48%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 81%65%▼ 58%
Clean sheet▲ 29%23%▲ 32%
Gol pre poluvremena• 77%76%▼ 74%
Gol posle poluvremena• 87%88%▼ 77%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.11
Prosečan broj golova po utakmici
57%
Oba tima su postigla gol
65%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheet
1.78
Domaći golovi / utakmica
1.33
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće odbrane
+5%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
46%
2 gola
17%
3 gola
7%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
88%
1 gol
46%
2 gola
17%
3 gola
8%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (7): Tallinna FC Flora 5 - 0 - 2 Tammeka. Prosečan broj golova 3.71, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Tallinna FC Flora
3 : 2
Tammeka
Tammeka
3 : 1
Tallinna FC Flora
Tammeka
3 : 1
Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora
2 : 1
JK Tammeka Tartu
JK Tammeka Tartu
1 : 2
Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora
3 : 1
JK Tammeka Tartu
JK Tammeka Tartu
1 : 2
Tallinna FC Flora

Česta pitanja

Kada igraju Tallinna FC Flora i Tammeka?

Tallinna FC Flora igra protiv Tammeka 18. oktobar 2026. u ligi Meistriliiga, na stadionu A. Le Coq Arena. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Tallinna FC Flora i Tammeka?

U poslednjih 7 međusobnih utakmica, Tallinna FC Flora je pobedio 5 puta, Tammeka 2 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,71 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Tallinna FC Flora protiv Tammeka?

Tallinna FC Flora prosečno postiže 1,94 golova po utakmici, a Tammeka 1,35. Prosek lige Meistriliiga iznosi 3,11 golova, uz Over 2.5 u 65% utakmica. BTTS se javlja u 58% utakmica tima Tallinna FC Flora i 48% utakmica tima Tammeka.

Kakva je trenutna forma timova Tallinna FC Flora i Tammeka?

U poslednjih pet utakmica, Tallinna FC Flora ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Tammeka ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Tallinna FC Flora protiv Tammeka?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Tallinna FC Flora protiv Tammeka. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.