The Strongest - Real Tomayapo: statistika utakmice
The Strongest protiv Real Tomayapo: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
The Strongest je igrao protiv Real Tomayapo u ligi LFPB (Bolivija). Utakmica je odigrana 6. septembar 2026.. Stadion: Estadio Hernando Siles. Konačan rezultat: 3:1.
Trenutna forma
The Strongest: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici. Real Tomayapo: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
The Strongest postiže 1,71 i prima 1,18 golova po utakmici. Real Tomayapo postiže 0,76 i prima 1,88. Prosek lige: 3,04 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: The Strongest 71%, Real Tomayapo 47%. Over 2.5: The Strongest 59%, Real Tomayapo 47%. Nivo lige: BTTS 62%, Over 2.5 61%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: The Strongest 1,70, Real Tomayapo 1,14. Šutevi po utakmici: The Strongest 16,3, Real Tomayapo 10,5. Prosečan posed: The Strongest 55%, Real Tomayapo 43%.
Prvo i drugo poluvreme
The Strongest: vođstvo na poluvremenu 24%, golovi u drugom poluvremenu 0,94. Real Tomayapo: vođstvo na poluvremenu 6%, golovi u drugom poluvremenu 0,59.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (8) za The Strongest i 61-75 (5) za Real Tomayapo. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
LFPB: 3,04 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 61%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-1. Prosek golova 2,33, BTTS 0%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
The Strongest zauzima 3. mesto, dok je Real Tomayapo tek 14., a bilans domaćina tokom cele sezone iznosi 9 pobeda i samo 2 poraza, naspram 4 pobede i 9 poraza gostiju. Na svom terenu The Strongest postiže u proseku 1,88 golova uz xG od 1,72, dok Tomayapo na gostovanjima postiže samo 0,67 golova i ne uspeva da zatrese mrežu u čak 44% utakmica. Domaćin stvara znatno više prilika: u proseku upućuje 16,5 šuteva, od kojih je 5,88 u okvir gola po utakmici, dok protivnici beleže 9,56 šuteva i 3,22 udarca u okvir. Odbrana gostiju na strani prima čak 2,67 golova po utakmici, dok njen prosečni xGA iznosi 1,96, što se dobro uklapa u ofanzivnu prednost The Strongest-a. Real Tomayapo je popravio formu u poslednje vreme, pobedivši u 3 od poslednjih 5 utakmica i primivši u njima samo 3 gola, ali njegovih 78% poraza na gostovanjima i gol-razlika od -18 van sopstvenog stadiona govore u prilog pobedi domaćina.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Signal za golove oba tima pre svega pojačava slaba odbrana Real Tomayapa na gostovanjima: prima prosečno 2,67 gola, uz xG protivnika od 1,96. The Strongest je u poslednjih 5 utakmica postizao prosečno 2,4 gola i u 80% slučajeva igrao mečeve sa BTTS, dok njegov trenutni xG iznosi 1,76. Gosti imaju ograničenu sezonsku efikasnost, sa prosekom od 0,67 gola i čak 44% utakmica bez postignutog gola, što značajno smanjuje sigurnost tipa. Ipak, Real Tomayapo je u poslednjih 5 nastupa postizao 1,4 gola uz xG od 1,55, dok su domaćini u tom periodu primali prosečno 2,2 gola, pa je scenario u kojem gosti postižu gol nešto verovatniji nego da ostanu bez njega. BTTS „Ne“ znači da najmanje jedan tim neće postići gol. To ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedan tim neće postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najjači signal ukazuje na manje od 3,5 gola, jer The Strongest ove sezone nije odigrao nijednu utakmicu sa najmanje četiri gola, a u proseku postiže samo 0,88 gola. Real Tomayapo doduše prima čak 2,67 gola u gostima, ali njegov sopstveni prosek postignutih golova iznosi svega 0,67, a u 44% utakmica ne postiže gol. Potencijal domaćina povećava xG od 1,28, u poređenju sa 1,96 xG koliko gosti u proseku dozvoljavaju, zato je najverovatniji rezultat sa 2-3 gola, a ne potpuno zatvorena utakmica. Poslednjih pet mečeva The Strongest bilo je otvorenije, sa prosekom od 4,6 gola i svih pet utakmica iznad 2,5, ali to je jasno viši nivo u odnosu na njihove sezonske proseke. Granica od 3,5 pruža bezbednosnu marginu u odnosu na ovaj kratkoročni skok, dok cela sezona domaćina i ograničena ofanziva Tomayapa govore u prilog najviše tri gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najizgledniji scenario je nerešeno na poluvremenu i pobeda The Strongest na kraju utakmice, pošto su domaćini imali nerešen rezultat posle 45 minuta u 6 od 8 mečeva kod kuće, odnosno u 75% slučajeva. Real Tomayapo je u čak 67% gostovanja odlazio na poluvreme sa zaostatkom, ali je njegova novija forma u prvom poluvremenu opreznija: na poluvremenu je bilo nerešeno u 3 od poslednjih 5 mečeva. Posle odmora prednost domaćina trebalo bi da raste, jer tada postižu prosečno 0,75 golova, dok gosti na strani u drugom poluvremenu primaju čak 1,44 gola. Tokom cele sezone Tomayapo je izgubio 78% gostujućih mečeva i dozvoljavao protivnicima prosečno 2,67 golova, dok The Strongest ima viši xG u napadu, 1,28 naspram 1,01. Ipak, poslednjih pet mečeva gostiju donelo je samo 0,6 primljenih golova po utakmici, zbog čega nerešen rezultat na poluvremenu ostaje znatno verovatniji od ranog vođstva domaćina.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| The Strongest | Real Tomayapo | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 35% | 34% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.10 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.30 | 0.22 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
The Strongest je 29% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1.8 bodovi / utakmica - The Strongest · 1.4 bodovi / utakmica - Real Tomayapo
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
The Strongest je 125% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.71 golovi / utakmica - The Strongest · 0.76 golovi / utakmica - Real Tomayapo
The Strongest je 59% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.18 golovi / utakmica - The Strongest · 1.88 golovi / utakmica - Real Tomayapo
The Strongest postiže gol u 82% utakmica (14 od 17 utakmica), dok Real Tomayapo čuva Clean sheet u 24% (4 od 17 utakmica).
Real Tomayapo postiže gol u 65% utakmica (11 od 17 utakmica), dok The Strongest čuva Clean sheet u 29% (5 od 17 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - The Strongest
Over / Under - Real Tomayapo
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
The Strongest je 91% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.24 bodovi / utakmica - The Strongest · 0.65 bodovi / utakmica - Real Tomayapo
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
The Strongest — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 24% utakmica i pobeđuje u 53%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Real Tomayapo — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 6% utakmica i pobeđuje u 24%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.40 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.2 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.2 | 2.2 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 60% | 80% |
| 3 gola | 40% | 40% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Bez gola | 20% | 20% |
| Gol-razlika | +1 | +1 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.60 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 0.6 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.8 | 1.2 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 20% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 80% | 40% |
| Gol-razlika | -2 | 0 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 16-30 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 61-75 (10). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
The Strongest
Real Tomayapo
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige LFPB.
Timovi u odnosu na ligu
| The Strongest | Liga | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▼ 2.88 | 3.04 | ▼ 2.65 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 71% | 62% | ▼ 47% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 59% | 61% | ▼ 47% |
| Clean sheet | ▲ 29% | 23% | • 24% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 76% | 73% | ▼ 59% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 71% | 87% | • 88% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (3): The Strongest 1 - 1 - 1 Real Tomayapo. Prosečan broj golova 2.33, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice The Strongest protiv Real Tomayapo?
Utakmica lige LFPB završena je rezultatom The Strongest 3:1 Real Tomayapo. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova The Strongest i Real Tomayapo?
U poslednjih 3 međusobnih utakmica, The Strongest je pobedio 1 puta, Real Tomayapo 1 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,33 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice The Strongest protiv Real Tomayapo?
The Strongest prosečno postiže 1,71 golova po utakmici, a Real Tomayapo 0,76. Prosek lige LFPB iznosi 3,04 golova, uz Over 2.5 u 61% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica tima The Strongest i 47% utakmica tima Real Tomayapo.
Kakva je trenutna forma timova The Strongest i Real Tomayapo?
U poslednjih pet utakmica, The Strongest ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici). Real Tomayapo ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice The Strongest protiv Real Tomayapo?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


