Argentina - Prim B NacionalEstadio 20 de OctubrePodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Tristán Suárez - Almirante Brown: statistika utakmice

Tristán Suárez protiv Almirante Brown: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Tristán Suárez je igrao protiv Almirante Brown u ligi Prim B Nacional (Argentina). Utakmica je odigrana 16. avgust 2026.. Stadion: Estadio 20 de Octubre. Konačan rezultat: 3:1.

Trenutna forma

Tristán Suárez: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici. Almirante Brown: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Tristán Suárez postiže 1,00 i prima 0,52 golova po utakmici. Almirante Brown postiže 0,79 i prima 0,54. Prosek lige: 1,94 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Tristán Suárez 30%, Almirante Brown 25%. Over 2.5: Tristán Suárez 26%, Almirante Brown 17%. Nivo lige: BTTS 40%, Over 2.5 32%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Tristán Suárez 1,16, Almirante Brown 1,30. Šutevi po utakmici: Tristán Suárez 8,7, Almirante Brown 9,9. Prosečan posed: Tristán Suárez 44%, Almirante Brown 51%.

Prvo i drugo poluvreme

Tristán Suárez: vođstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,48. Almirante Brown: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,46.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (7) za Tristán Suárez i 76-90+ (6) za Almirante Brown. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Prim B Nacional: 1,94 golova po utakmici, BTTS 40%, Over 2.5 32%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosek golova 1,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Tristán Suárez znatno bolje koristi prednost domaćeg terena: pobeđuje u 45% utakmica kod kuće i tamo postiže u proseku 1,00 gol, dok Almirante Brown u gostima slavi u samo 18% mečeva i postiže svega 0,45 golova po utakmici. Domaćin je takođe u veoma dobroj trenutnoj formi, pošto je pobedio u 4 od poslednjih 5 utakmica uz gol-razliku 7:2, dok su gosti u tom periodu zabeležili 2 pobede i 3 remija. Odbrana Tristán Suáreza kod kuće prima u proseku samo 0,55 golova i čuva mrežu netaknutom u 64% utakmica, što je značajno imajući u vidu da Almirante Brown u 55% gostujućih nastupa nije postigao gol. Domaćin takođe stvara nešto bolje prilike, uz prosečan xG od 1,26 naspram 1,08 kod gostiju, dok protivnici dozvoljavaju rivalima xG od 1,37. Visok i podjednak udeo remija od 45% kod oba tima u domaćim, odnosno gostujućim podacima povećava verovatnoću izjednačene utakmice, ali prednost Tristán Suáreza govori u prilog tesnoj pobedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Tip za BTTS „Ne“ ima jasno uporište u veoma niskim pokazateljima oba tima: Tristán Suárez beleži BTTS u 23% utakmica, a Almirante Brown u 27%, u poređenju sa 41% za celu ligu. Gosti u proseku postižu samo 0,45 golova po gostujućoj utakmici i nisu postigli gol u 55% takvih mečeva, dok domaćin sačuva mrežu u 62% utakmica kod kuće. I poslednja defanzivna forma ide u prilog scenariju u kojem bar jedan tim ne postiže gol: u poslednjih pet utakmica Tristán Suárez je primio 2 gola, a Almirante Brown svega 1. Iako domaćin ima viši prosečni xG, 1,48 naspram 1,08 kod gostiju, njegova efikasnost i mala golgeterska produkcija rivala više ukazuju na rezultat 1:0 ili 0:0 nego na golove na obe strane. BTTS „Ne“ znači da bar jedan tim neće postići gol; to ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedan tim neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Očekuje se veoma zatvoren meč: manje od 2.5 gola završilo se u 85% utakmica Tristán Suáreza i 82% mečeva Almirante Browna, u poređenju sa ligaškim prosekom od 68%. Još jači signal odnosi se na granicu od 3.5 gola, koju nije prešao nijedan meč gostujuće ekipe, dok su domaćini ostajali ispod nje u 92% slučajeva. Almirante Brown postiže u proseku samo 0,45 golova po meču, uz 55% utakmica bez postignutog gola, dok Tristán Suárez prima svega 0,46 golova. U poslednjih pet mečeva obe ekipe su ukupno primile samo 3 gola, a udeo utakmica sa više od 2.5 gola iznosio je 20% odnosno 0%. Prognoza 1,05:0,45 daje ukupno 1,50 gola, zbog čega under 3.5 ima najveću statističku prednost.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najizgledniji scenario je nerešeno na poluvremenu i pobeda Tristán Suárez na kraju utakmice, pošto su domaćini imali nerešen rezultat posle 45 minuta u 77% mečeva, a Almirante Brown u 55%. Prva poluvremena obećavaju veoma zatvorenu igru: domaćini u njima postižu u proseku 0,31 gola, gosti 0,36, dok ukupni prosek oba tima ne prelazi 0,54 i 0,45 gola. Posle odmora prednost Tristán Suárez jasno raste, jer postiže u proseku 0,77 gola, naspram svega 0,09 gola Almirante Brown, koji tada dodatno prima 0,55 golova po utakmici. Domaćini su pobedili u 62% mečeva ove sezone i osvajaju 2,08 boda po utakmici, u poređenju sa 18% pobeda i 1,00 bodom gostiju. I xG je na strani domaće ekipe, koja stvara šanse vredne 1,48 xG, naspram 1,08 xG rivala, pa je najverovatnije da će nerešen rezultat biti prekinut nakon promene strana.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

33Posed (%)67
Tristán SuárezAlmirante Brown
8Šutevi7
Tristán SuárezAlmirante Brown
5Šutevi u okvir3
Tristán SuárezAlmirante Brown
1.35xG1.13
Tristán SuárezAlmirante Brown
4Korneri5
Tristán SuárezAlmirante Brown
68Opasni napadi64
Tristán SuárezAlmirante Brown
11Prekršaji12
Tristán SuárezAlmirante Brown
2Kartoni4
Tristán SuárezAlmirante Brown

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Tristán SuárezAlmirante Brown
1Postignuti golovi / utakmica0.79
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.52Primljeni golovi / utakmica0.54
Tristán SuárezAlmirante Brown
44%Prosečan posed51%
Tristán SuárezAlmirante Brown
3.09Šutevi u okvir / utakmica2.96
Tristán SuárezAlmirante Brown

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8.7Šutevi po utakmici9.92
Tristán SuárezAlmirante Brown
3.09Šutevi u okvir2.96
Tristán SuárezAlmirante Brown
11.5%Realizacija šuteva8%
Tristán SuárezAlmirante Brown
44%Posed51%
Tristán SuárezAlmirante Brown
1.16xG za1.3
Tristán SuárezAlmirante Brown
1.27xG protiv1.25
Tristán SuárezAlmirante Brown

Kvalitet šuta

Tristán Suárez: UravnoteženAlmirante Brown: Uravnotežen
Tristán SuárezAlmirante Brown
Preciznost (šutevi u okvir)36%30%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.320.27

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Tristán Suárez je 33% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.4 bodovi / utakmica - Tristán Suárez · 1.8 bodovi / utakmica - Almirante Brown

Tristán Suárez
LWWWW
Raspodela sezonskih rezultata
48% W39% D13% L
Sezona (P-N-I)
11-9-3
1.83 bodovi / utakmica · gol-razlika +11
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-5-1
Poslednjih 5 kod kuće
2-2-1
LDDWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 0.4xG: 1.11xG protivnika: 1.17BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Almirante Brown
DDDWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
42% W33% D25% L
Sezona (P-N-I)
10-8-6
1.58 bodovi / utakmica · gol-razlika +6
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-3-0
1.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-5-4
Poslednjih 5 u gostima
0-3-2
DLLDD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.2xG: 1.24xG protivnika: 1.09BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Tristán Suárez je 27% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Tristán Suárez · 0.79 golovi / utakmica - Almirante Brown

Napadački profil tima Tristán Suárez: neujednačeno

Tristán Suárez postiže gol u 65% utakmica (15 od 23 utakmica), dok Almirante Brown čuva Clean sheet u 58% (14 od 24 utakmica).

Napadački profil tima Almirante Brown: teže

Almirante Brown postiže gol u 58% utakmica (14 od 24 utakmica), dok Tristán Suárez čuva Clean sheet u 65% (15 od 23 utakmica).

23Postignuti golovi (sezona)19
Tristán SuárezAlmirante Brown
12Primljeni golovi (sezona)13
Tristán SuárezAlmirante Brown
1.52Prosečno golova na utakmici1.33
Tristán SuárezAlmirante Brown
7Postignuti golovi (poslednjih 5)5
Tristán SuárezAlmirante Brown
2Primljeni golovi (poslednjih 5)1
Tristán SuárezAlmirante Brown

Koliko često postižu najmanje...

65%1 gol58%
Tristán SuárezAlmirante Brown
26%2 gola17%
Tristán SuárezAlmirante Brown
9%3 gola4%
Tristán SuárezAlmirante Brown
0%4 gola0%
Tristán SuárezAlmirante Brown

Koliko često primaju najmanje...

35%1 gol42%
Tristán SuárezAlmirante Brown
9%2 gola13%
Tristán SuárezAlmirante Brown
9%3 gola0%
Tristán SuárezAlmirante Brown
0%4 gola0%
Tristán SuárezAlmirante Brown

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

40%
Prosek lige

Obrasci golova

22%BTTS na poluvremenu8%
Tristán SuárezAlmirante Brown
0%BTTS u oba poluvremena0%
Tristán SuárezAlmirante Brown
17%Postigli gol u oba poluvremena13%
Tristán SuárezAlmirante Brown

BTTS i broj golova

22%Najmanje 3 gola i BTTS17%
Tristán SuárezAlmirante Brown
4%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Tristán SuárezAlmirante Brown
20%BTTS – poslednjih 520%
Tristán SuárezAlmirante Brown

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

57%Najmanje 1 gol pre poluvremena42%
Tristán SuárezAlmirante Brown
35%Najmanje 2 gola pre poluvremena8%
Tristán SuárezAlmirante Brown
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Tristán SuárezAlmirante Brown

2. poluvreme

43%Najmanje 1 gol posle poluvremena63%
Tristán SuárezAlmirante Brown
17%Najmanje 2 gola posle poluvremena21%
Tristán SuárezAlmirante Brown
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Tristán SuárezAlmirante Brown

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Almirante Brown je 9% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.3 bodovi / utakmica - Tristán Suárez · 1.42 bodovi / utakmica - Almirante Brown

Tristán Suárez — stanje na poluvremenu
22% vodi65% nerešeno13% gubi
Almirante Brown — stanje na poluvremenu
25% vodi67% nerešeno8% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.3Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.42
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.52Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.39Primljeni golovi (1. poluvreme)0.17
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.91Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.5
Tristán SuárezAlmirante Brown
65%Clean sheet pre poluvremena83%
Tristán SuárezAlmirante Brown
57%Bez gola pre poluvremena67%
Tristán SuárezAlmirante Brown

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.65Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.5
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.48Postignuti golovi (2. poluvreme)0.46
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.13Primljeni golovi (2. poluvreme)0.38
Tristán SuárezAlmirante Brown
0.61Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.83
Tristán SuárezAlmirante Brown
91%Clean sheet posle poluvremena75%
Tristán SuárezAlmirante Brown
61%Bez gola posle poluvremena63%
Tristán SuárezAlmirante Brown

Tristán Suárez — rezultati drugog poluvremena

35% W61% D4% L
30
Bodovi na poluvremenu
12
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvreme)
38
Bodovi u drugom poluvremenu
+8
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.30
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti218%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobeđuje u 48%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Almirante Brown — rezultati drugog poluvremena

38% W38% D25% L
34
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvreme)
36
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.42
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti168%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 42%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Tristán Suárez — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.202.20
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.40.0
Prosečno golova na utakmici1.00.8
1 gol60%60%
2 gola40%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%100%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+1+4
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Almirante Brown — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.60
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.00.2
Prosečno golova na utakmici0.40.8
1 gol40%60%
2 gola0%20%
3 gola0%0%
Clean sheet100%80%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+2+2
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Tristán Suárez
PostigliPrimili
4
2
0-15
7
2
16-30
1
5
31-45
6
1
46-60
2
1
61-75
3
1
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Almirante Brown
PostigliPrimili
3
2
0-15
3
1
16-30
2
1
31-45
3
4
46-60
2
1
61-75
6
4
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (4). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.43
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.8 : 0.7
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
73%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
28%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-30%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
38%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
15%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 7 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Tristán Suárez

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.59
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-12.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.16
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.75
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
85%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
68%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.57
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.0
Kasni golovi
13% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Almirante Brown

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.20
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-11.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.51
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.71
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
104%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
46%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.22
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
32% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 16% postiže se u prvih 15 minuta.
32%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Prim B Nacional.

Timovi u odnosu na ligu

Tristán SuárezLigaAlmirante Brown
Prosečno golova na utakmici▼ 1.521.94▼ 1.33
Oba tima su postigla gol▼ 30%40%▼ 25%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 26%32%▼ 17%
Clean sheet▲ 65%38%▲ 58%
Gol pre poluvremena• 57%56%▼ 42%
Gol posle poluvremena▼ 43%71%▼ 63%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.94
Prosečan broj golova po utakmici
40%
Oba tima su postigla gol
32%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheet
1.18
Domaći golovi / utakmica
0.76
Gostujući golovi / utakmica
+55%
Prednost domaćeg napada
+36%
Prednost domaće odbrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
56%
1 gol
22%
2 gola
6%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
28%
2 gola
8%
3 gola
2%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Almirante BrownŽuti kartonSantiago Leonel Gauna
  2. Tristán SuárezGolDiego Eugenio Becker
  3. Tristán SuárezŽuti kartonAgustín Baldi
  4. Almirante BrownIzmenaUšao: Leonardo Rafael JaraIzašao: Santiago Leonel Gauna
  5. Almirante BrownŽuti kartonMarcos Ulises Abreliano
  6. Tristán SuárezIzmenaUšao: Jonathan BerónIzašao: Sebastián Francisco Ramírez
  7. Almirante BrownIzmenaUšao: Gabriel Martiniano AltamiranoIzašao: Enzo Fabián Cardozo
  8. Tristán SuárezIzmenaUšao: Nicolás SánchezIzašao: Diego Eugenio Becker
  9. Almirante BrownIzmenaUšao: Milton ZanottiIzašao: Javier Ezequiel Martínez
  10. Tristán SuárezGolJonathan BerónAsistencija: Nicolás Sánchez
  11. Almirante BrownGolMilton ZanottiAsistencija: Leonardo Rafael Jara
  12. Almirante BrownCrveni kartonGabriel Martiniano Altamirano
  13. Tristán SuárezŽuti kartonJonathan Berón

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: Tristán Suárez 1 - 0 - 0 Almirante Brown. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Tristán Suárez protiv Almirante Brown?

Utakmica lige Prim B Nacional završena je rezultatom Tristán Suárez 3:1 Almirante Brown. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Tristán Suárez protiv Almirante Brown?

Tristán Suárez prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Almirante Brown 0,79. Prosek lige Prim B Nacional iznosi 1,94 golova, uz Over 2.5 u 32% utakmica. BTTS se javlja u 30% utakmica tima Tristán Suárez i 25% utakmica tima Almirante Brown.

Kakva je trenutna forma timova Tristán Suárez i Almirante Brown?

U poslednjih pet utakmica, Tristán Suárez ima 4 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici). Almirante Brown ima 2 pobeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Tristán Suárez protiv Almirante Brown?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.