Ulsan - Gangwon: statistika utakmice
Ulsan protiv Gangwon: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Ulsan je igrao protiv Gangwon u ligi K League 1 (Južna Koreja). Utakmica je odigrana 1. novembar 2026.. Stadion: Ulsan Munsu Football Stadium. Konačan rezultat: 2:1.
Trenutna forma
Ulsan: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Gangwon: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Ulsan postiže 1,58 i prima 1,42 golova po utakmici. Gangwon postiže 1,21 i prima 0,91. Prosek lige: 2,49 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Ulsan 70%, Gangwon 45%. Over 2.5: Ulsan 64%, Gangwon 36%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 47%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Ulsan 1,69, Gangwon 1,66. Šutevi po utakmici: Ulsan 13,9, Gangwon 13,1. Prosečan posed: Ulsan 48%, Gangwon 52%.
Prvo i drugo poluvreme
Ulsan: vođstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 1,03. Gangwon: vođstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,70.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (13) za Ulsan i 76-90+ (13) za Gangwon. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
K League 1: 2,49 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 47%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 6 prethodnih međusobnih susreta: 1-2-3. Prosek golova 3,33, BTTS 83%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Ulsan ima prednost domaćeg terena: pobedio je u 53% utakmica kod kuće i postizao u proseku 1,76 golova, dok je Gangwon pobedio u 38% gostujućih utakmica i postizao u proseku 1,25 golova. Domaćini stvaraju i nešto više prilika — njihov xG kod kuće iznosi 1,83, naspram 1,58 xG gostiju na gostovanjima. Prednost Gangwona je odbrana: na strani prima u proseku 1,00 gol i ostaje bez primljenog gola u 44% utakmica, dok Ulsan kod kuće prima 1,53 gola i beleži 18% utakmica bez primljenog gola. U poslednjih pet utakmica Ulsan je postigao 10 golova, ali je isto toliko i primio, dok je Gangwon postigao 5, a primio samo 4. Efikasniji napad domaćina donosi im blagu prednost, iako čvrsta odbrana gostiju i njihovih 38% remija na gostovanjima znače da je podela bodova i dalje realna.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
U poslednjih 5 utakmica, Ulsan je beležio golove oba tima u 100% mečeva, a Gangwon u 60%, što ide u prilog tipovanju na „da“. Ulsan je u tom periodu postizao prosečno 2,0 gola, ali je isto toliko i primao, pa se njegov snažan napad nadovezuje na ranjivost u odbrani. Gangwon je postizao samo 1,0 gol po utakmici, ali je njegov prosečni xG iznosio 1,62, što ukazuje na prilike za postizanje golova. Ovaj signal slabe statistike za celu sezonu: procenat utakmica u kojima su oba tima postigla gol iznosi 47% za Ulsan i 44% za Gangwon, dok gosti sačuvaju mrežu netaknutom u 44% mečeva. Zato je prednost scenarija „da“ mala, ali poslednja golgeterska forma Ulsana i broj prilika koje stvara Gangwon ipak pretežu u njegovu korist.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najjači izbor je ispod 3.5 gola: ova granica nije premašena u 94% utakmica Ulsana i 81% utakmica Gangwona. Obe ekipe primaju u proseku malo golova — Ulsan 0,82, a Gangwon 1,00 po utakmici — što smanjuje šanse za visok rezultat. Ipak, potreban je oprez, jer su na poslednjih 5 utakmica Ulsana u proseku postignuta 4 gola, a na svakoj od njih premašena je granica od 2.5 gola. Gangwon je drugačiji slučaj: na njegovih poslednjih 5 utakmica u proseku je postignuto 1,8 golova, a samo 20% njih završeno je sa više od 2.5 gola. Prognoza od 2,37 gola uzima u obzir ovu razliku i ukazuje na to da linija 3.5 daje jasniji signal od linije 2.5.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Nerešen rezultat na poluvremenu je najverovatniji: Gangwon je na poluvreme odlazio nerešenim rezultatom u 44% utakmica, a Ulsan u 41%; u poslednjih pet susreta to se dogodilo 4, odnosno 2 puta. Iako je Gangwon tokom sezone češće vodio na poluvremenu (38% prema 18% za Ulsan), nijedna ekipa nije vodila nakon prvog poluvremena u poslednjih pet utakmica. Nerešenom ishodu u prilog ide i to što je Ulsan remizirao u 53% utakmica tokom sezone, a Gangwon u 38% utakmica, kao i u 3 od poslednjih 5. Ulsan bi posle pauze mogao da preuzme inicijativu — u poslednje vreme postizao je u proseku 1,6 golova u drugom poluvremenu, naspram 0,8 koliko je postizao Gangwon — ali su gosti u tom periodu primali samo 0,4 gola po utakmici. Zato, uz malu razliku u prosečnom broju postignutih golova tokom sezone, 1,18 prema 1,25, podaci najviše podržavaju nerešen rezultat na poluvremenu i na kraju utakmice.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Ulsan | Gangwon | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 36% | 35% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.12 | 0.13 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.32 | 0.26 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Ulsan je 17% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1.4 bodovi / utakmica - Ulsan · 1.2 bodovi / utakmica - Gangwon
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Ulsan je 31% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.58 golovi / utakmica - Ulsan · 1.21 golovi / utakmica - Gangwon
Gangwon je 56% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.42 golovi / utakmica - Ulsan · 0.91 golovi / utakmica - Gangwon
Ulsan postiže gol u 82% utakmica (27 od 33 utakmica), dok Gangwon čuva Clean sheet u 42% (14 od 33 utakmica).
Gangwon postiže gol u 73% utakmica (24 od 33 utakmica), dok Ulsan čuva Clean sheet u 18% (6 od 33 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Ulsan
Over / Under - Gangwon
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Gangwon je 14% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.09 bodovi / utakmica - Ulsan · 1.24 bodovi / utakmica - Gangwon
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Ulsan — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobeđuje u 45%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Gangwon — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.40 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 1.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.2 | 0.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.6 | 2.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gola | 40% | 100% |
| 3 gola | 20% | 40% |
| Clean sheet | 20% | 40% |
| Bez gola | 80% | 0% |
| Gol-razlika | -4 | +4 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.80 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.2 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.6 | 0.8 |
| 1 gol | 40% | 40% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Bez gola | 80% | 60% |
| Gol-razlika | -1 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 61-75 (13 goals). Najviše primaju u 76-90 (10). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 76-90 (13 goals). Najviše primaju u 31-45 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +10 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Ulsan
Gangwon
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige K League 1.
Timovi u odnosu na ligu
| Ulsan | Liga | Gangwon | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.00 | 2.49 | ▼ 2.12 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 70% | 55% | ▼ 45% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 64% | 47% | ▼ 36% |
| Clean sheet | ▼ 18% | 28% | ▲ 42% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 67% | 61% | ▲ 67% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 88% | 77% | ▼ 64% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (6): Ulsan 1 - 2 - 3 Gangwon. Prosečan broj golova 3.33, oba tima su postigla gol u 83% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Ulsan protiv Gangwon?
Utakmica lige K League 1 završena je rezultatom Ulsan 2:1 Gangwon. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Ulsan i Gangwon?
U poslednjih 6 međusobnih utakmica, Ulsan je pobedio 1 puta, Gangwon 3 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,33 golova, a oba tima su dala gol u 83% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Ulsan protiv Gangwon?
Ulsan prosečno postiže 1,58 golova po utakmici, a Gangwon 1,21. Prosek lige K League 1 iznosi 2,49 golova, uz Over 2.5 u 47% utakmica. BTTS se javlja u 70% utakmica tima Ulsan i 45% utakmica tima Gangwon.
Kakva je trenutna forma timova Ulsan i Gangwon?
U poslednjih pet utakmica, Ulsan ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Gangwon ima 1 pobeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Ulsan protiv Gangwon?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


