Čile - Primera DivisiónEstadio Municipal Alcaldesa Ester Roa RebolledoPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Univ. Concepción - La Serena: statistika utakmice

Grb tima Univ. Concepción
Univ. Concepción
0 : 2poluvreme 0:1
Grb tima La Serena
La Serena

Univ. Concepción protiv La Serena: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Univ. Concepción je igrao protiv La Serena u ligi Primera División (Čile). Utakmica je odigrana 14. avgust 2026.. Stadion: Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo. Konačan rezultat: 0:2.

Trenutna forma

Univ. Concepción: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici. La Serena: 0-3-2, 0,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Univ. Concepción postiže 0,76 i prima 1,65 golova po utakmici. La Serena postiže 1,44 i prima 1,72. Prosek lige: 2,85 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Univ. Concepción 41%, La Serena 61%. Over 2.5: Univ. Concepción 47%, La Serena 56%. Nivo lige: BTTS 51%, Over 2.5 55%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Univ. Concepción 1,41, La Serena 1,30. Šutevi po utakmici: Univ. Concepción 13,1, La Serena 11,9. Prosečan posed: Univ. Concepción 50%, La Serena 48%.

Prvo i drugo poluvreme

Univ. Concepción: vođstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,41. La Serena: vođstvo na poluvremenu 39%, golovi u drugom poluvremenu 0,72.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (3) za Univ. Concepción i 31-45+ (7) za La Serena. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,85 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 55%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosek golova 2,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Univ. Concepción ima znatno bolji učinak na domaćem terenu: ostvaruje pobedu u 50% utakmica, dok La Serena na gostovanjima pobeđuje u samo 11% mečeva. Domaćini kod kuće primaju svega 0,88 golova po utakmici i čuvaju mrežu netaknutom u 50% nastupa, dok gosti na strani protivnicima dozvoljavaju prosečno 2,22 gola i samo jednom u devet mečeva nisu primili gol. La Serena na gostovanjima postiže 1,33 gola po utakmici, ali njen prosečni xG iznosi 1,30, dok domaćini kod kuće stvaraju šanse vredne 1,49 xG i trebalo bi da iskoriste slabost protivničke odbrane, čiji prosečni xGA iznosi 1,67. Forma oba tima je zabrinjavajuća, pošto je Univ. Concepción izgubio 4 od poslednjih 5 utakmica, a La Serena nije pobedila nijednu od pet, međutim prednost domaćeg terena i stabilnija odbrana govore u prilog domaćinu. Remi ostaje realan ishod, jer se čak 56% gostovanja La Serene završava podelom bodova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Sezonski pokazatelji za BTTS blago naginju ka golovima na obe strane: iznose 56% za Univ. Concepción i 67% za La Serenu, u odnosu na ligaški prosek od 51%. Domaćini bi trebalo da imaju dobru priliku za pogodak, pošto kod kuće postižu prosečno 1,56 gola, dok La Serena prima čak 2,22 gola po utakmici i sačuvala je mrežu netaknutom u samo 11% mečeva. Gosti takođe stvaraju osnovu za gol, uz prosečnih 1,30 xG tokom sezone, dok su u poslednjih pet utakmica podigli taj učinak na 1,68 xG i postizali prosečno 1,4 gola. Upozoravajući signal je slaba nedavna napadačka forma domaćina, koji su u pet kola postigli samo 3 gola, a BTTS je zabeležen u svega 20% njihovih utakmica. Uprkos tome, defanzivna slabost La Serene, koja je u istom periodu primila 11 golova, jasno povećava verovatnoću da će oba tima pronaći put do mreže. BTTS „Ne“ znači da najmanje jedna ekipa neće postići gol; to ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Univ. Concepción kod kuće postiže u proseku 1,56 gola, dok La Serena na gostovanjima prima čak 2,22 gola po utakmici, što jasno ide u prilog tome da će domaćin postići najmanje jedan gol. Gosti stvaraju prosečan xG od 1,30, dok domaćin protivnicima dopušta xG od 1,32, pa i La Serena ima realne osnove da postigne gol. Tokom cele sezone, utakmice sa najmanje 2 gola činile su 67% mečeva domaćina i 78% mečeva gostiju. Oprez kod granice 2,5 proizlazi iz poslednje forme Concepcióna, koji je u pet utakmica postigao samo 3 gola, a samo 20% tih mečeva završilo se sa više od 2,5 gola. Najjači signal stoga ostaje over 1,5, podržan prognozom od 2,35 gola i posebno slabom odbranom La Serenе na gostovanjima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Univ. Concepción ima jasnu prednost u prvom poluvremenu: na poluvremenu je vodio u 56% utakmica, postizao je u proseku 1,00 gol i primao samo 0,33, dok je La Serena pre odmora postizala svega 0,44 gola. Gosti u čak 78% prvih poluvremena nisu postigli gol, a u 33% slučajeva na odmor su otišli sa zaostatkom, što dodatno podržava scenario vođstva domaćina. Tokom cele sezone domaćini postižu 1,56 golova po utakmici, dok La Serena prima čak 2,22, a njen xGA iznosi 1,67 naspram 1,29 xG-a koje domaćini stvaraju. Forma oba tima je slaba, ali La Serena nije pobedila nijednu od poslednjih 5 utakmica i u njima je osvajala samo 0,4 boda po meču. Iako su gosti opasniji posle odmora i tada postižu u proseku 0,89 golova, njihova slaba odbrana, naročito 8 primljenih golova u periodu od 76. do 90. minuta, ide u prilog tome da Univ. Concepción zadrži ili poveća prednost.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

68Posed (%)32
Univ. ConcepciónLa Serena
16Šutevi12
Univ. ConcepciónLa Serena
5Šutevi u okvir4
Univ. ConcepciónLa Serena
1.68xG1.22
Univ. ConcepciónLa Serena
8Korneri2
Univ. ConcepciónLa Serena
43Opasni napadi25
Univ. ConcepciónLa Serena
10Prekršaji16
Univ. ConcepciónLa Serena
1Kartoni3
Univ. ConcepciónLa Serena

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Univ. ConcepciónLa Serena
0.76Postignuti golovi / utakmica1.44
Univ. ConcepciónLa Serena
1.65Primljeni golovi / utakmica1.72
Univ. ConcepciónLa Serena
50%Prosečan posed48%
Univ. ConcepciónLa Serena
3.88Šutevi u okvir / utakmica4.33
Univ. ConcepciónLa Serena

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

13.12Šutevi po utakmici11.89
Univ. ConcepciónLa Serena
3.88Šutevi u okvir4.33
Univ. ConcepciónLa Serena
5.8%Realizacija šuteva12.1%
Univ. ConcepciónLa Serena
50%Posed48%
Univ. ConcepciónLa Serena
1.41xG za1.3
Univ. ConcepciónLa Serena
1.57xG protiv1.5
Univ. ConcepciónLa Serena

Kvalitet šuta

Univ. Concepción: UravnoteženLa Serena: Uravnotežen
Univ. ConcepciónLa Serena
Preciznost (šutevi u okvir)30%36%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.200.33

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

La Serena je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.4 bodovi / utakmica - Univ. Concepción · 0.6 bodovi / utakmica - La Serena

Univ. Concepción
DDLLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
29% W24% D47% L
Sezona (P-N-I)
5-4-8
1.12 bodovi / utakmica · gol-razlika -15
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-1-3
Poslednjih 5 kod kuće
2-1-2
WWLDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.56xG protivnika: 1.15BTTS: 40%Over 2.5: 40%
La Serena
LDDLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
22% W44% D33% L
Sezona (P-N-I)
4-8-6
1.11 bodovi / utakmica · gol-razlika -5
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-3-2
0.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-5-3
Poslednjih 5 u gostima
0-4-1
DLDDD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.2xG: 1.43xG protivnika: 1.64BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

La Serena je 89% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.76 golovi / utakmica - Univ. Concepción · 1.44 golovi / utakmica - La Serena

Napadački profil tima Univ. Concepción: jako

Univ. Concepción postiže gol u 65% utakmica (11 od 17 utakmica), dok La Serena čuva Clean sheet u 22% (4 od 18 utakmica).

Napadački profil tima La Serena: veoma jako

La Serena postiže gol u 78% utakmica (14 od 18 utakmica), dok Univ. Concepción čuva Clean sheet u 29% (5 od 17 utakmica).

13Postignuti golovi (sezona)26
Univ. ConcepciónLa Serena
28Primljeni golovi (sezona)31
Univ. ConcepciónLa Serena
2.41Prosečno golova na utakmici3.17
Univ. ConcepciónLa Serena
3Postignuti golovi (poslednjih 5)8
Univ. ConcepciónLa Serena
9Primljeni golovi (poslednjih 5)11
Univ. ConcepciónLa Serena

Koliko često postižu najmanje...

65%1 gol78%
Univ. ConcepciónLa Serena
12%2 gola39%
Univ. ConcepciónLa Serena
0%3 gola22%
Univ. ConcepciónLa Serena
0%4 gola6%
Univ. ConcepciónLa Serena

Koliko često primaju najmanje...

71%1 gol78%
Univ. ConcepciónLa Serena
41%2 gola44%
Univ. ConcepciónLa Serena
29%3 gola28%
Univ. ConcepciónLa Serena
12%4 gola17%
Univ. ConcepciónLa Serena

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

18%BTTS na poluvremenu22%
Univ. ConcepciónLa Serena
0%BTTS u oba poluvremena6%
Univ. ConcepciónLa Serena
0%Postigli gol u oba poluvremena17%
Univ. ConcepciónLa Serena

BTTS i broj golova

29%Najmanje 3 gola i BTTS44%
Univ. ConcepciónLa Serena
18%Najmanje 3 gola bez BTTS11%
Univ. ConcepciónLa Serena
40%BTTS – poslednjih 5100%
Univ. ConcepciónLa Serena

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

82%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
Univ. ConcepciónLa Serena
35%Najmanje 2 gola pre poluvremena39%
Univ. ConcepciónLa Serena
6%Najmanje 3 gola pre poluvremena17%
Univ. ConcepciónLa Serena

2. poluvreme

65%Najmanje 1 gol posle poluvremena78%
Univ. ConcepciónLa Serena
35%Najmanje 2 gola posle poluvremena56%
Univ. ConcepciónLa Serena
12%Najmanje 3 gola posle poluvremena33%
Univ. ConcepciónLa Serena

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

La Serena je 96% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.82 bodovi / utakmica - Univ. Concepción · 1.61 bodovi / utakmica - La Serena

Univ. Concepción — stanje na poluvremenu
18% vodi29% nerešeno53% gubi
La Serena — stanje na poluvremenu
39% vodi44% nerešeno17% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.82Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.61
Univ. ConcepciónLa Serena
0.35Postignuti golovi (1. poluvreme)0.72
Univ. ConcepciónLa Serena
0.88Primljeni golovi (1. poluvreme)0.56
Univ. ConcepciónLa Serena
1.24Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.28
Univ. ConcepciónLa Serena
35%Clean sheet pre poluvremena61%
Univ. ConcepciónLa Serena
65%Bez gola pre poluvremena50%
Univ. ConcepciónLa Serena

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.12Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
Univ. ConcepciónLa Serena
0.41Postignuti golovi (2. poluvreme)0.72
Univ. ConcepciónLa Serena
0.76Primljeni golovi (2. poluvreme)1.17
Univ. ConcepciónLa Serena
1.18Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.89
Univ. ConcepciónLa Serena
59%Clean sheet posle poluvremena28%
Univ. ConcepciónLa Serena
71%Bez gola posle poluvremena56%
Univ. ConcepciónLa Serena

Univ. Concepción — rezultati drugog poluvremena

24% W41% D35% L
14
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-9
Gol-razlika (1. poluvreme)
19
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.82
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti161%

Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobeđuje u 29%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

La Serena — rezultati drugog poluvremena

22% W33% D44% L
29
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvreme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
-8
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.61
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti56%

Vodi na poluvremenu u 39% utakmica i pobeđuje u 22%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.6

Prima 0.6 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Univ. Concepción — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.201.20
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica1.20.6
Prosečno golova na utakmici1.41.0
1 gol80%40%
2 gola40%40%
3 gola20%20%
Clean sheet20%80%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-5-1
Poluvreme: 0% vodi - 20% nerešeno - 80% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
La Serena — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.41.2
Primljeni golovi / utakmica0.61.6
Prosečno golova na utakmici1.02.8
1 gol60%100%
2 gola40%100%
3 gola0%40%
Clean sheet60%0%
Bez gola60%20%
Gol-razlika-1-2
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Univ. Concepción
PostigliPrimili
1
4
0-15
2
6
16-30
3
5
31-45
2
3
46-60
3
4
61-75
2
6
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.

La Serena
PostigliPrimili
2
2
0-15
4
2
16-30
7
6
31-45
5
5
46-60
3
5
61-75
5
11
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilans kasnih golova (76–90): -6 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.79
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
98%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
51%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-28%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
51%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
8%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 13 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Univ. Concepción

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.16
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.73
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+10.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.65
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.08
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
45%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
140%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.72
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
15% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

La Serena

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.08
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.14
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.22
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
122%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
102%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.51
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
19% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

Univ. ConcepciónLigaLa Serena
Prosečno golova na utakmici▼ 2.412.85▲ 3.17
Oba tima su postigla gol▼ 41%51%▲ 61%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 47%55%• 56%
Clean sheet▲ 29%27%▼ 22%
Gol pre poluvremena▲ 82%73%▼ 67%
Gol posle poluvremena▼ 65%77%• 78%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.85
Prosečan broj golova po utakmici
51%
Oba tima su postigla gol
55%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.68
Domaći golovi / utakmica
1.18
Gostujući golovi / utakmica
+42%
Prednost domaćeg napada
+30%
Prednost domaće odbrane
+18%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
73%
1 gol
37%
2 gola
15%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
44%
2 gola
21%
3 gola
12%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. La SerenaIzmenaUšao: Matías PintoIzašao: Alexander Antonio Oroz Huerta
  2. La SerenaŽuti kartonMatías Nicolás Marín Vega
  3. Univ. ConcepciónŽuti kartonBryan Ogaz
  4. La SerenaŽuti kartonMatías Pinto
  5. Univ. ConcepciónIzmenaUšao: Iam GonzálezIzašao: Martin Suazo
  6. La SerenaGolRafael Marcelo DelgadoAsistencija: Felipe Chamorro
  7. La SerenaŽuti kartonFrancis Manuel Mac Allister
  8. Univ. ConcepciónIzmenaUšao: Moises Alejandro González TorresIzašao: Facundo Mater
  9. La SerenaIzmenaUšao: Joaquín Ignacio Gutiérrez JaraIzašao: Matías Pinto

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: Univ. Concepción 0 - 1 - 0 La Serena. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Univ. Concepción protiv La Serena?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Univ. Concepción 0:2 La Serena. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Univ. Concepción protiv La Serena?

Univ. Concepción prosečno postiže 0,76 golova po utakmici, a La Serena 1,44. Prosek lige Primera División iznosi 2,85 golova, uz Over 2.5 u 55% utakmica. BTTS se javlja u 41% utakmica tima Univ. Concepción i 61% utakmica tima La Serena.

Kakva je trenutna forma timova Univ. Concepción i La Serena?

U poslednjih pet utakmica, Univ. Concepción ima 0 pobeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici). La Serena ima 0 pobeda, 3 remija i 2 poraza (0,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Univ. Concepción protiv La Serena?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.