URA - SC Villa: statistika utakmice
URA protiv SC Villa: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
URA je igrao protiv SC Villa u ligi Uganda Premier League (Uganda). Utakmica je odigrana 4. septembar 2026.. Konačan rezultat: 0:1.
Trenutna forma
URA: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici. SC Villa: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
URA postiže 2,00 i prima 1,00 golova po utakmici. SC Villa postiže 1,00 i prima 1,00. Prosek lige: 2,20 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: URA 100%, SC Villa 100%. Over 2.5: URA 100%, SC Villa 0%. Nivo lige: BTTS 47%, Over 2.5 40%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: URA 0,99, SC Villa 0,98. Šutevi po utakmici: URA 4,0, SC Villa 6,0. Prosečan posed: URA 67%, SC Villa 50%.
Prvo i drugo poluvreme
URA: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 2,00. SC Villa: vođstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (2) za URA i 0-15 (1) za SC Villa. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Uganda Premier League: 2,20 golova po utakmici, BTTS 47%, Over 2.5 40%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosek golova 1,50, BTTS 0%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
SC Villa zauzima 9. mesto, dok je URA 13. i ima znatno bolji učinak u poslednjih pet mečeva: 3 pobede, remi i poraz, naspram 1 pobede i čak 4 remija URA. Gosti su u tom periodu postigli 9 golova, odnosno u proseku 1,8 po utakmici, dok je URA postigla 7 golova, a njihov bodovni prosek iznosi 2,0 po meču, u poređenju sa 1,4 kod domaćina. Ipak, URA se solidno brani, primivši samo 4 gola u pet utakmica, pa remi ostaje realan scenario. SC Villa takođe nema idealnu odbranu, pošto je u istom periodu primila 5 golova, ali veća efikasnost i tri pobede u pet nastupa idu u prilog gostima.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Najnovija forma oba tima ide u prilog golovima na obe strane: URA je postizala u proseku 1,4 gola po utakmici, a SC Villa 1,8 u poslednjih pet susreta. U istom periodu domaćin je primao 0,8 gola po meču, dok su gosti primali 1,0, što svakoj ekipi pruža realnu priliku za postizanje gola. Ofanzivni potencijal potvrđuju i prosečne vrednosti xG: 1,62 za URA i 1,43 za SC Villa, što je više od njihovih protivnicima dozvoljenih vrednosti xG od 1,01, odnosno 1,27. BTTS je prošao u 60% od poslednjih pet mečeva URA i čak u 80% utakmica SC Villa, pa su aktuelni podaci znatno snažniji od niskog ligaškog nivoa od 28%. Zbog ograničenog uzorka sezonskih podataka, tip „da“ ima prednost, ali nije signal bez rizika.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najnovija forma oba tima ukazuje na utakmicu sa golovima, ali bez jasnih naznaka za visok rezultat: URA je postizala prosečno 1,4 gola u poslednjih 5 utakmica, a SC Villa 1,8. Istovremeno, obe odbrane su primale relativno malo golova, 0,8 i 1,0 po utakmici, što prognozu ograničava na oko 2,33 gola. Pokazatelji kvaliteta prilika takođe su umereni: xG ekipe URA iznosi 1,62, uz 1,27 xG koje su rivali dopuštali, dok SC Villa stvara 1,43 xG naspram 1,01 xG koliko domaćini dopuštaju. Iako je u poslednjih pet utakmica procenat mečeva sa više od 2,5 gola iznosio 40% za URA i 60% za SC Villa, cela liga je veoma neefikasna, sa prosekom od 1,43 gola i svega 14% utakmica sa više od 2,5 gola. Najjači izbor je zato manje od 3,5 gola, jer je za gubitak ove opklade potrebno najmanje četiri gola, a podaci o odbranama i profil lige to ne podržavaju.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači scenario je da SC Villa vodi na poluvremenu i zadrži pobedu, jer su gosti vodili na poluvremenu u 75% poslednjih utakmica, a u proseku su u prvom poluvremenu postizali 1,5 golova. URA je u istom periodu vodila na poluvremenu u samo 40% mečeva, dok je čak u 60% slučajeva na odmor odlazila sa nerešenim rezultatom. Konačan učinak jasno ide u prilog ekipi SC Villa: tim je pobedio u 60% poslednjih pet utakmica i postizao u proseku 1,8 golova, dok je URA zabeležila samo 20% pobeda i čak 80% remija. Gosti u ovom uzorku nisu primili nijedan gol pre poluvremena, dok je URA tada primala u proseku 0,4 gola, što dodatno podupire varijantu 2/2. Ipak, nizak prosek golova u ligi, koji iznosi 1,43 po utakmici, ograničava sigurnost prognoze i ostavlja značajnu mogućnost za nerešen rezultat na poluvremenu, a zatim pobedu gostiju.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| URA | SC Villa | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 50% | 33% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.25 | 0.16 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 1.00 | 0.50 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
URA je 200% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
3 bodovi / utakmica - URA · 1 bodovi / utakmica - SC Villa
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
URA je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2 golovi / utakmica - URA · 1 golovi / utakmica - SC Villa
URA postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok SC Villa čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).
SC Villa postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok URA čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - URA
Over / Under - SC Villa
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
URA — rezultati drugog poluvremena
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
SC Villa — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.
Prima 1.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 2.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 100% |
| Bez gola | 100% | 0% |
| Gol-razlika | -1 | +2 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 3.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 0% | 100% |
| Gol-razlika | +1 | -1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 76-90 (1). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
URA
SC Villa
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Uganda Premier League.
Timovi u odnosu na ligu
| URA | Liga | SC Villa | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.00 | 2.20 | ▼ 2.00 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 100% | 47% | ▲ 100% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 40% | ▼ 0% |
| Clean sheet | ▼ 0% | 30% | ▼ 0% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 100% | 53% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 73% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Gostujući tim
Ostali zabeleženi igrači
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
- SC VillaGolReagan MpandeAsistencija: Frank Ssebuufu
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (2): URA 0 - 1 - 1 SC Villa. Prosečan broj golova 1.50, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice URA protiv SC Villa?
Utakmica lige Uganda Premier League završena je rezultatom URA 0:1 SC Villa. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova URA i SC Villa?
U poslednjih 2 međusobnih utakmica, URA je pobedio 0 puta, SC Villa 1 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,50 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice URA protiv SC Villa?
URA prosečno postiže 2,00 golova po utakmici, a SC Villa 1,00. Prosek lige Uganda Premier League iznosi 2,20 golova, uz Over 2.5 u 40% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica tima URA i 100% utakmica tima SC Villa.
Kakva je trenutna forma timova URA i SC Villa?
U poslednjih pet utakmica, URA ima 1 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). SC Villa ima 0 pobeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice URA protiv SC Villa?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


