Mađarska - NB IIPuskás Akadémia Pancho ArénaPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Videoton - Mezőkövesd-Zsóry: statistika utakmice

Grb tima Videoton
Videoton
1 : 2poluvreme 1:1
Grb tima Mezőkövesd-Zsóry
Mezőkövesd-Zsóry

Videoton protiv Mezőkövesd-Zsóry: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Videoton je igrao protiv Mezőkövesd-Zsóry u ligi NB II (Mađarska). Utakmica je odigrana 22. avgust 2026.. Stadion: Puskás Akadémia Pancho Aréna. Konačan rezultat: 1:2.

Trenutna forma

Videoton: 2-0-2, 1,50 bodova po utakmici. Mezőkövesd-Zsóry: 1-0-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Videoton postiže 1,75 i prima 1,25 golova po utakmici. Mezőkövesd-Zsóry postiže 0,33 i prima 0,67. Prosek lige: 2,55 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Videoton 50%, Mezőkövesd-Zsóry 0%. Over 2.5: Videoton 75%, Mezőkövesd-Zsóry 0%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 48%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Videoton 1,37, Mezőkövesd-Zsóry 1,17. Šutevi po utakmici: Videoton 9,8, Mezőkövesd-Zsóry 5,7. Prosečan posed: Videoton 50%, Mezőkövesd-Zsóry 35%.

Prvo i drugo poluvreme

Videoton: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 1,25. Mezőkövesd-Zsóry: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (3) za Videoton i 31-45+ (1) za Mezőkövesd-Zsóry. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

NB II: 2,55 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 48%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosek golova 2,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Videoton je izraziti favorit, pošto je dobio oba dosadašnja meča kod kuće, uz prosek od 2,5 postignutih golova i bez primljenog gola. Domaćin na svom terenu stvara šanse vredne prosečno 1,70 xG, upućuje 13 šuteva i čak 7 udaraca u okvir gola po meču, dok Mezőkövesd-Zsóry na gostovanjima beleži svega 0,73 xG i 6 šuteva. Gosti su izgubili oba gostujuća susreta, nisu postigli nijedan gol, a u 100% takvih mečeva nisu uspeli da zatresu mrežu. I poslednja forma ide u prilog Videotonu: postigao je 8 golova u poslednjih pet mečeva, dok je Mezőkövesd-Zsóry postigao samo 2 i pretrpeo 4 poraza. Razlika u efikasnosti i veoma čvrsta odbrana domaćina ukazuju na njihovu kontrolisanu pobedu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači argument u prilog BTTS-u nije veoma slab napad Mezőkövesd-Zsóryja: gosti postižu u proseku 0,0 golova, nisu zatresli mrežu ni u jednom od dosadašnjih mečeva, a prosečno upućuju 0 udaraca u okvir gola. Videoton je sačuvao mrežu netaknutom u 100% mečeva, dok njegov prosečni xG protiv iznosi svega 1,04, što dodatno smanjuje šanse gostiju da postignu gol. U poslednjih pet nastupa Mezőkövesd-Zsóry je postizao svega 0,4 gola po meču, uz xG od 0,88, dok je BTTS zabeležen u samo 20% njihovih utakmica. Domaćin bi trebalo da stvori svoje prilike, pošto generiše 1,61 xG i 5,0 udaraca u okvir gola po meču, ali najverovatniji ostaje scenario u kojem najmanje jedan tim, pre svega gosti, neće postići gol — odnosno BTTS Ne.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Videoton je u poslednjih 5 utakmica postizao prosečno 1,6 gola, dok je Mezőkövesd-Zsóry istovremeno postizao samo 0,4 gola po meču i nije postigao gol ni u jednom od dosadašnjih gostovanja ove sezone. Domaćin stvara više prilika, što potvrđuju prosečnih 1,61 xG i 5 udaraca u okvir gola, dok gosti stvaraju svega 0,73 xG i upućuju prosečno 6 udaraca. Poslednjih pet utakmica Videotona donelo je 80% mečeva sa najmanje tri gola, ali slabiji napad protivnika jasno smanjuje šanse za otvoren meč sa mnogo golova. Projekcija od 2,10 gola, kao i činjenica da su oba tima do sada imala po 100% utakmica sa manje od 3,5 gola, daju najveću prednost opciji manje od 3,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda Videotona na kraju utakmice, jer su domaćini imali nerešen rezultat nakon 45 minuta u 4 od poslednjih 5 mečeva, a Mezőkövesd-Zsóry u 3 od 5. Videoton ima jasnu prednost u kvalitetu kreiranja prilika: prosečni xG iznosi 1,61 naspram svega 0,73 kod gostiju, dok domaćini u proseku upućuju 5 šuteva u okvir gola po utakmici, a rival 0. Gosti su u poslednjih pet nastupa postizali samo 0,4 gola po meču i izgubili 4 od tih 5 utakmica, što umanjuje njihove šanse da zadrže povoljan rezultat nakon pauze. Istovremeno, Videoton je u poslednjih pet mečeva posle pauze u proseku postizao 1,0 gol, dok Mezőkövesd-Zsóry u tom periodu nije postigao nijedan pogodak u drugim poluvremenima. Početni remi je zato realan, ali bi veća ofanzivna aktivnost domaćina trebalo da odluči pobednika u završnici.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

54Posed (%)46
VideotonMezőkövesd-Zsóry
16Šutevi13
VideotonMezőkövesd-Zsóry
3Šutevi u okvir3
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.84xG1.45
VideotonMezőkövesd-Zsóry
7Korneri5
VideotonMezőkövesd-Zsóry
86Opasni napadi59
VideotonMezőkövesd-Zsóry
18Prekršaji9
VideotonMezőkövesd-Zsóry
4Kartoni4
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.75Postignuti golovi / utakmica0.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.25Primljeni golovi / utakmica0.67
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%Prosečan posed35%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
5.5Šutevi u okvir / utakmica1.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.75Šutevi po utakmici5.67
VideotonMezőkövesd-Zsóry
5.5Šutevi u okvir1.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
17.9%Realizacija šuteva5.9%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%Posed35%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.37xG za1.17
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.2xG protiv1.06
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Kvalitet šuta

Videoton: Efikasna realizacijaMezőkövesd-Zsóry: Uravnotežen
VideotonMezőkövesd-Zsóry
Preciznost (šutevi u okvir)56%23%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.21
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.320.25

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Videoton je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.5 bodovi / utakmica - Videoton · 1 bodovi / utakmica - Mezőkövesd-Zsóry

Videoton
WLWL
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.3xG: 1.37xG protivnika: 1.20BTTS: 50%Over 2.5: 75%
Mezőkövesd-Zsóry
LLW
Raspodela sezonskih rezultata
33% W0% D67% L
Sezona (P-N-I)
1-0-2
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-2
Poslednjih 5 u gostima
0-0-2
LL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.3Primljeni golovi: 0.7xG: 1.17xG protivnika: 1.06BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Videoton je 430% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.75 golovi / utakmica - Videoton · 0.33 golovi / utakmica - Mezőkövesd-Zsóry

Mezőkövesd-Zsóry je 87% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.25 golovi / utakmica - Videoton · 0.67 golovi / utakmica - Mezőkövesd-Zsóry

Napadački profil tima Videoton: veoma jako

Videoton postiže gol u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok Mezőkövesd-Zsóry čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Mezőkövesd-Zsóry: teže

Mezőkövesd-Zsóry postiže gol u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok Videoton čuva Clean sheet u 50% (2 od 4 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)1
VideotonMezőkövesd-Zsóry
5Primljeni golovi (sezona)2
VideotonMezőkövesd-Zsóry
3Prosečno golova na utakmici1
VideotonMezőkövesd-Zsóry
7Postignuti golovi (poslednjih 5)1
VideotonMezőkövesd-Zsóry
5Primljeni golovi (poslednjih 5)2
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol33%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%2 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%3 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%4 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Koliko često primaju najmanje...

50%1 gol67%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%2 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%3 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0%4 gola0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

25%BTTS na poluvremenu0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0%BTTS u oba poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%Postigli gol u oba poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%BTTS – poslednjih 50%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena33%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
75%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Videoton je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.5 bodovi / utakmica - Videoton · 1.33 bodovi / utakmica - Mezőkövesd-Zsóry

Videoton — stanje na poluvremenu
25% vodi75% nerešeno0% gubi
Mezőkövesd-Zsóry — stanje na poluvremenu
33% vodi33% nerešeno33% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0.25Primljeni golovi (1. poluvreme)0.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
0.75Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.67
VideotonMezőkövesd-Zsóry
75%Clean sheet pre poluvremena67%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%Bez gola pre poluvremena67%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.67
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1.25Postignuti golovi (2. poluvreme)0
VideotonMezőkövesd-Zsóry
1Primljeni golovi (2. poluvreme)0.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
2.25Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.33
VideotonMezőkövesd-Zsóry
50%Clean sheet posle poluvremena67%
VideotonMezőkövesd-Zsóry
25%Bez gola posle poluvremena100%
VideotonMezőkövesd-Zsóry

Videoton — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
6
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti200%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.8

Prima 0.8 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Mezőkövesd-Zsóry — rezultati drugog poluvremena

0% W67% D33% L
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Videoton — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.501.50
Postignuti golovi / utakmica0.51.3
Primljeni golovi / utakmica0.31.0
Prosečno golova na utakmici0.82.3
1 gol50%100%
2 gola25%75%
3 gola0%50%
Clean sheet75%50%
Bez gola50%25%
Gol-razlika+1+1
Poluvreme: 25% vodi - 75% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 50% pobeda - 0% nerešeno - 50% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Mezőkövesd-Zsóry — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.330.67
Postignuti golovi / utakmica0.30.0
Primljeni golovi / utakmica0.30.3
Prosečno golova na utakmici0.70.3
1 gol67%33%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet67%67%
Bez gola67%100%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 33% vodi - 33% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 67% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Videoton
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
3
1
46-60
2
0
61-75
0
3
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

Mezőkövesd-Zsóry
PostigliPrimili
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 0.8
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
78%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
25%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
0%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
33%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Videoton

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.17
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.33
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.38
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
108%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
134%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.8
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Mezőkövesd-Zsóry

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.45
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.84
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.39
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
35%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
41%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige NB II.

Timovi u odnosu na ligu

VideotonLigaMezőkövesd-Zsóry
Prosečno golova na utakmici▲ 3.002.55▼ 1.00
Oba tima su postigla gol▼ 50%55%▼ 0%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 75%48%▼ 0%
Clean sheet▲ 50%26%▲ 33%
Gol pre poluvremena▼ 50%66%• 67%
Gol posle poluvremena▲ 100%76%▼ 33%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.55
Prosečan broj golova po utakmici
55%
Oba tima su postigla gol
48%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
26%
Clean sheet
1.62
Domaći golovi / utakmica
0.93
Gostujući golovi / utakmica
+74%
Prednost domaćeg napada
+43%
Prednost domaće odbrane
+35%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
66%
1 gol
28%
2 gola
7%
3 gola
7%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
41%
2 gola
21%
3 gola
7%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. VideotonGolDonát Zsótér
  2. Mezőkövesd-ZsóryIzmenaUšao: Zoltán VarjasIzašao: Bence Keresztes
  3. Mezőkövesd-ZsóryŽuti kartonGyörgy Ottucsák
  4. Mezőkövesd-ZsóryGolPéter Zachán
  5. VideotonIzmenaUšao: Dominik KovácsIzašao: Dominik Cipf
  6. VideotonŽuti kartonCsaba Spandler
  7. VideotonŽuti kartonDominik Nagy
  8. VideotonŽuti kartonDániel Németh
  9. VideotonŽuti kartonDonát Zsótér

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Videoton 1 - 1 - 0 Mezőkövesd-Zsóry. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Mezőkövesd-Zsóry SE
0 : 2
Videoton FC Fehérvár
Videoton FC Fehérvár
1 : 1
Mezőkövesd-Zsóry SE

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Videoton protiv Mezőkövesd-Zsóry?

Utakmica lige NB II završena je rezultatom Videoton 1:2 Mezőkövesd-Zsóry. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Videoton i Mezőkövesd-Zsóry?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Videoton je pobedio 1 puta, Mezőkövesd-Zsóry 0 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Videoton protiv Mezőkövesd-Zsóry?

Videoton prosečno postiže 1,75 golova po utakmici, a Mezőkövesd-Zsóry 0,33. Prosek lige NB II iznosi 2,55 golova, uz Over 2.5 u 48% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Videoton i 0% utakmica tima Mezőkövesd-Zsóry.

Kakva je trenutna forma timova Videoton i Mezőkövesd-Zsóry?

U poslednjih pet utakmica, Videoton ima 2 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,50 bodova po utakmici). Mezőkövesd-Zsóry ima 1 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Videoton protiv Mezőkövesd-Zsóry?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.