Italija - Serie C Group BStadio Tonino BenelliPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Vis Pesaro - Nuova Monterosi: statistika utakmice

Grb tima Vis Pesaro
Vis Pesaro
2 : 1poluvreme 2:1
Grb tima Nuova Monterosi
Nuova Monterosi

Vis Pesaro protiv Nuova Monterosi: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Vis Pesaro je igrao protiv Nuova Monterosi u ligi Serie C Group B (Italija). Utakmica je odigrana 27. septembar 2026.. Stadion: Stadio Tonino Benelli. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Vis Pesaro: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Nuova Monterosi: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Vis Pesaro postiže 1,00 i prima 2,50 golova po utakmici. Nuova Monterosi postiže 1,33 i prima 0,83. Prosek lige: 2,58 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Vis Pesaro 83%, Nuova Monterosi 67%. Over 2.5: Vis Pesaro 83%, Nuova Monterosi 33%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 47%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Vis Pesaro 1,11, Nuova Monterosi 1,44. Šutevi po utakmici: Vis Pesaro 8,7, Nuova Monterosi 11,5. Prosečan posed: Vis Pesaro 47%, Nuova Monterosi 54%.

Prvo i drugo poluvreme

Vis Pesaro: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,83. Nuova Monterosi: vođstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (4) za Vis Pesaro i 46-60 (3) za Nuova Monterosi. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Serie C Group B: 2,58 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 47%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosek golova 1,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Nuova Monterosi pokazuje primetno stabilniju formu: u poslednjih pet utakmica izgubio je samo jednom, uz 1 pobedu i 3 remija, dok je Vis Pesaro pretrpeo pet uzastopnih poraza. Domaćin je primio čak 16 golova u poslednjih pet mečeva, a kod kuće u proseku prima 2,67 golova po utakmici, uz xG protivnika od 1,98. Gosti imaju veći kvalitet u kreiranju prilika na strani, sa xG od 1,69 naspram 1,31 koliko ima Vis Pesaro, i prosečno upućuju 15,5 šuteva po meču, dok protivnici imaju 9,67. Vis Pesaro kod kuće doduše postiže prosečno 1,33 gola i još nije odigrao utakmicu bez postignutog gola, ali nema nijednu pobedu na domaćem terenu niti ijedan meč bez primljenog gola. Defanzivni problemi domaćina i znatno povoljniji trend rezultata Monterosija idu u prilog pobedi gostiju, iako njihovih 50% remija na gostovanjima povećava verovatnoću podele bodova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Signal za golove oba tima je jasan: Nuova Monterosi je zabeležila BTTS u 100% utakmica ove sezone, dok su oba tima u poslednjih pet mečeva ostvarila po 80%. Vis Pesaro trenutno ima veoma slabu odbranu, primajući u proseku 3,2 gola u poslednjih pet utakmica, uz prosečan xG protivnika od 2,14, što znatno povećava šanse gostiju da postignu gol. Gostujući tim u proseku upućuje 15,5 šuteva, od kojih su 4 u okvir gola po meču, a njegov xG iznosi 1,69, tako da ofanzivni potencijal ostaje dovoljan uprkos proseku od svega 1,0 postignutog gola. Domaćini u proseku postižu 1,5 gola kod kuće, dok protivnici na gostovanjima primaju 1,5 golova, pri čemu Nuova Monterosi nijednom nije sačuvala mrežu. Rizik za ovaj tip predstavlja pad efikasnosti Vis Pesara na 0,8 gola u poslednjih pet utakmica, ali bilans podataka i dalje više podržava scenario u kojem oba tima postižu gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Prednost tržišta preko 1.5 gola proizlazi iz toga što su oba tima postigla najmanje jedan gol u 100% dosadašnjih utakmica, dok je over 1.5 zabeležen u 75% mečeva Vis Pesara i 100% utakmica Nuova Monterosija. Vis Pesaro je u poslednjih pet mečeva primao čak 3,2 gola po utakmici, uz xGA od 2,14, što značajno povećava ofanzivni potencijal gostiju. Nuova Monterosi prosečno generiše 1,69 xG i upućuje 4,0 precizna šuta po meču, dok su domaćini u poslednjoj seriji dozvoljavali protivnicima veliki broj prilika. Istovremeno, linija 2.5 je izjednačenija: domaćini su je premašili u 25% sezonskih utakmica, a gosti u 50%, iako je svih pet poslednjih mečeva Vis Pesara prešlo ovaj prag. Prognoza od 2,75 gola stoga pre svega ukazuje na sigurniju prednost over 1.5, dok četiri ili više golova ograničava činjenica da nijedan od timova do sada nije premašio liniju 3.5.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najizgledniji scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda Nuova Monterosi na kraju utakmice, pošto je Vis Pesaro izgubio poslednjih 5 mečeva, uz prosek od samo 0,8 postignutih i čak 3,2 primljenih golova. Domaćini su u tih pet utakmica pre poluvremena postizali svega 0,2 gola po meču, a u čak 60% slučajeva odlazili su na odmor sa zaostatkom. Nuova Monterosi trenutno pokazuje znatno stabilniju formu: pretrpela je samo 1 poraz u 5 mečeva, uz 60% remija i prosek od 1,0 primljenog gola. U drugom poluvremenu gosti su postizali prosečno 0,8 golova i primali samo 0,2, dok je Vis Pesaro u tom delu igre u proseku dopuštao 1,6 golova. Iako domaćini imaju bolji učinak kod kuće tokom cele sezone, trenutna forma i prednost gostiju u drugim poluvremenima povećavaju šanse za izjednačen početak i pobedu Monterosi posle odmora.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 1
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

38Posed (%)62
Vis PesaroNuova Monterosi
16Šutevi28
Vis PesaroNuova Monterosi
5Šutevi u okvir8
Vis PesaroNuova Monterosi
1.77xG2.91
Vis PesaroNuova Monterosi
2Korneri4
Vis PesaroNuova Monterosi
58Opasni napadi83
Vis PesaroNuova Monterosi
15Prekršaji12
Vis PesaroNuova Monterosi
1Kartoni0
Vis PesaroNuova Monterosi

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Vis PesaroNuova Monterosi
1Postignuti golovi / utakmica1.33
Vis PesaroNuova Monterosi
2.5Primljeni golovi / utakmica0.83
Vis PesaroNuova Monterosi
47%Prosečan posed54%
Vis PesaroNuova Monterosi
2.5Šutevi u okvir / utakmica3.5
Vis PesaroNuova Monterosi

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8.67Šutevi po utakmici11.5
Vis PesaroNuova Monterosi
2.5Šutevi u okvir3.5
Vis PesaroNuova Monterosi
11.5%Realizacija šuteva11.6%
Vis PesaroNuova Monterosi
47%Posed54%
Vis PesaroNuova Monterosi
1.11xG za1.44
Vis PesaroNuova Monterosi
2.22xG protiv1.49
Vis PesaroNuova Monterosi

Kvalitet šuta

Vis Pesaro: UravnoteženNuova Monterosi: Uravnotežen
Vis PesaroNuova Monterosi
Preciznost (šutevi u okvir)29%30%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.400.38

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Nuova Monterosi je 500% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.2 bodovi / utakmica - Vis Pesaro · 1.2 bodovi / utakmica - Nuova Monterosi

Vis Pesaro
DLLLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W17% D83% L
Sezona (P-N-I)
0-1-5
0.17 bodovi / utakmica · gol-razlika -9
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-2
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-2
DLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 2.6xG: 1.11xG protivnika: 2.13BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Nuova Monterosi
LWDDD
Raspodela sezonskih rezultata
33% W50% D17% L
Sezona (P-N-I)
2-3-1
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-1
Poslednjih 5 u gostima
0-1-1
LD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.44xG protivnika: 1.64BTTS: 80%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Nuova Monterosi je 33% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Vis Pesaro · 1.33 golovi / utakmica - Nuova Monterosi

Nuova Monterosi je 201% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.5 golovi / utakmica - Vis Pesaro · 0.83 golovi / utakmica - Nuova Monterosi

Napadački profil tima Vis Pesaro: veoma jako

Vis Pesaro postiže gol u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Nuova Monterosi čuva Clean sheet u 33% (2 od 6 utakmica).

Napadački profil tima Nuova Monterosi: veoma jako

Nuova Monterosi postiže gol u 100% utakmica (6 od 6 utakmica), dok Vis Pesaro čuva Clean sheet u 0% (0 od 6 utakmica).

6Postignuti golovi (sezona)8
Vis PesaroNuova Monterosi
15Primljeni golovi (sezona)5
Vis PesaroNuova Monterosi
3.5Prosečno golova na utakmici2.17
Vis PesaroNuova Monterosi
6Postignuti golovi (poslednjih 5)5
Vis PesaroNuova Monterosi
13Primljeni golovi (poslednjih 5)5
Vis PesaroNuova Monterosi

Koliko često postižu najmanje...

83%1 gol100%
Vis PesaroNuova Monterosi
17%2 gola17%
Vis PesaroNuova Monterosi
0%3 gola17%
Vis PesaroNuova Monterosi
0%4 gola0%
Vis PesaroNuova Monterosi

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol67%
Vis PesaroNuova Monterosi
100%2 gola17%
Vis PesaroNuova Monterosi
33%3 gola0%
Vis PesaroNuova Monterosi
17%4 gola0%
Vis PesaroNuova Monterosi

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

17%BTTS na poluvremenu17%
Vis PesaroNuova Monterosi
0%BTTS u oba poluvremena0%
Vis PesaroNuova Monterosi
0%Postigli gol u oba poluvremena17%
Vis PesaroNuova Monterosi

BTTS i broj golova

83%Najmanje 3 gola i BTTS17%
Vis PesaroNuova Monterosi
0%Najmanje 3 gola bez BTTS17%
Vis PesaroNuova Monterosi
100%BTTS – poslednjih 580%
Vis PesaroNuova Monterosi

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

83%Najmanje 1 gol pre poluvremena83%
Vis PesaroNuova Monterosi
50%Najmanje 2 gola pre poluvremena17%
Vis PesaroNuova Monterosi
17%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Vis PesaroNuova Monterosi

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena83%
Vis PesaroNuova Monterosi
67%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
Vis PesaroNuova Monterosi
33%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Vis PesaroNuova Monterosi

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Nuova Monterosi je 152% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.33 bodovi / utakmica - Vis Pesaro · 0.83 bodovi / utakmica - Nuova Monterosi

Vis Pesaro — stanje na poluvremenu
0% vodi33% nerešeno67% gubi
Nuova Monterosi — stanje na poluvremenu
17% vodi33% nerešeno50% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.33Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.83
Vis PesaroNuova Monterosi
0.17Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
Vis PesaroNuova Monterosi
1.33Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
Vis PesaroNuova Monterosi
1.5Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
Vis PesaroNuova Monterosi
17%Clean sheet pre poluvremena33%
Vis PesaroNuova Monterosi
83%Bez gola pre poluvremena67%
Vis PesaroNuova Monterosi

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.83Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2.33
Vis PesaroNuova Monterosi
0.83Postignuti golovi (2. poluvreme)1
Vis PesaroNuova Monterosi
1.17Primljeni golovi (2. poluvreme)0.17
Vis PesaroNuova Monterosi
2Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.17
Vis PesaroNuova Monterosi
0%Clean sheet posle poluvremena83%
Vis PesaroNuova Monterosi
33%Bez gola posle poluvremena17%
Vis PesaroNuova Monterosi

Vis Pesaro — rezultati drugog poluvremena

17% W33% D50% L
2
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.33
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.2

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Nuova Monterosi — rezultati drugog poluvremena

67% W33% D0% L
5
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
14
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.83
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti194%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Vis Pesaro — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.401.00
Postignuti golovi / utakmica0.21.0
Primljeni golovi / utakmica1.41.2
Prosečno golova na utakmici1.62.2
1 gol80%100%
2 gola60%80%
3 gola20%40%
Clean sheet20%0%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-6-1
Poluvreme: 0% vodi - 40% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Nuova Monterosi — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.402.20
Postignuti golovi / utakmica0.20.8
Primljeni golovi / utakmica0.80.2
Prosečno golova na utakmici1.01.0
1 gol80%80%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet20%80%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-3+3
Poluvreme: 0% vodi - 40% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Vis Pesaro
PostigliPrimili
0
3
0-15
0
3
16-30
1
2
31-45
4
3
46-60
1
1
61-75
0
3
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

Nuova Monterosi
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
1
16-30
1
3
31-45
3
0
46-60
0
1
61-75
3
0
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.83
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.9 : 1.9
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
110%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
75%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-47%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
83%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Vis Pesaro

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-1.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.39
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.11
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.28
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
68%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
225%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.03
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.7
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Nuova Monterosi

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.55
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.11
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.66
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
120%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
56%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.7
Kasni golovi
38% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
38%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Serie C Group B.

Timovi u odnosu na ligu

Vis PesaroLigaNuova Monterosi
Prosečno golova na utakmici▲ 3.502.58▼ 2.17
Oba tima su postigla gol▲ 83%56%▲ 67%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 83%47%▼ 33%
Clean sheet▼ 0%27%▲ 33%
Gol pre poluvremena▲ 83%71%▲ 83%
Gol posle poluvremena▲ 100%74%▲ 83%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.58
Prosečan broj golova po utakmici
56%
Oba tima su postigla gol
47%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.47
Domaći golovi / utakmica
1.11
Gostujući golovi / utakmica
+32%
Prednost domaćeg napada
+24%
Prednost domaće odbrane
+24%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
38%
2 gola
9%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
74%
1 gol
39%
2 gola
15%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Vis PesaroŽuti kartonFederico Pompilio
  2. Vis PesaroGolDenis TonucciAsistencija: Manuel Pucciarelli
  3. Vis PesaroGolAmadou Konate DiagneAsistencija: Giacomo Maucci
  4. Nuova MonterosiGolDiego BorghiniAsistencija: Salvatore Santoro
  5. Vis PesaroIzmenaUšao: Giorgio BailoIzašao: Federico Pompilio
  6. Vis PesaroIzmenaUšao: Giovanni GambinoIzašao: Manuel Di Paola
  7. Vis PesaroIzmenaUšao: Nicolò BerengoIzašao: Manuel Pucciarelli
  8. Nuova MonterosiIzmenaUšao: Alessandro MurgiaIzašao: Enrico Celeghin

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Vis Pesaro 1 - 1 - 0 Nuova Monterosi. Prosečan broj golova 1.50, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Nuova Monterosi
0 : 0
Vis Pesaro
Vis Pesaro
2 : 1
Nuova Monterosi

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Vis Pesaro protiv Nuova Monterosi?

Utakmica lige Serie C Group B završena je rezultatom Vis Pesaro 2:1 Nuova Monterosi. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Vis Pesaro i Nuova Monterosi?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Vis Pesaro je pobedio 1 puta, Nuova Monterosi 0 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,50 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Vis Pesaro protiv Nuova Monterosi?

Vis Pesaro prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Nuova Monterosi 1,33. Prosek lige Serie C Group B iznosi 2,58 golova, uz Over 2.5 u 47% utakmica. BTTS se javlja u 83% utakmica tima Vis Pesaro i 67% utakmica tima Nuova Monterosi.

Kakva je trenutna forma timova Vis Pesaro i Nuova Monterosi?

U poslednjih pet utakmica, Vis Pesaro ima 0 pobeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Nuova Monterosi ima 1 pobeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Vis Pesaro protiv Nuova Monterosi?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Vis Pesaro protiv Nuova Monterosi. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.