Japan - J1 LeagueNOEVIR Stadium KobePodaci ažurirani na dan 31. avgust 2026.

Vissel Kobe - Cerezo Osaka: statistika utakmice

Grb tima Vissel Kobe
Vissel Kobe
1 : 0poluvreme 0:0
Grb tima Cerezo Osaka
Cerezo Osaka

Vissel Kobe protiv Cerezo Osaka: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Vissel Kobe je igrao protiv Cerezo Osaka u ligi J1 League (Japan). Utakmica je odigrana 29. avgust 2026.. Stadion: NOEVIR Stadium Kobe. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Vissel Kobe: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici. Cerezo Osaka: 2-0-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Vissel Kobe postiže 1,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Cerezo Osaka postiže 1,00 i prima 1,33. Prosek lige: 3,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Vissel Kobe 33%, Cerezo Osaka 33%. Over 2.5: Vissel Kobe 33%, Cerezo Osaka 67%. Nivo lige: BTTS 59%, Over 2.5 59%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Vissel Kobe 1,13, Cerezo Osaka 1,08. Šutevi po utakmici: Vissel Kobe 9,3, Cerezo Osaka 8,7. Prosečan posed: Vissel Kobe 56%, Cerezo Osaka 58%.

Prvo i drugo poluvreme

Vissel Kobe: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,33. Cerezo Osaka: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (1) za Vissel Kobe i 16-30 (2) za Cerezo Osaka. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

J1 League: 3,00 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 59%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosek golova 3,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Vissel Kobe ima izraženiji ofanzivni potencijal na svom terenu: postiže u proseku 2 gola po utakmici, upućuje 13 šuteva i stvara prilike vredne 1,57 xG. Cerezo Osaka na gostovanjima još nije postigao gol, a njegov prosečni xG iznosi svega 0,78; gosti samo jednom po meču upućuju udarac u okvir gola i nisu postigli pogodak u 100% gostujućih utakmica. Domaćin takođe nije bez greške u odbrani, pošto kod kuće prima u proseku 2 gola uz 1,61 xG protivnika, što povećava šanse Cereza za prekid golgeterskog posta. Iako je Osaka pobedila u 4 od poslednjih 5 utakmica ukupno, njen jedini dosadašnji meč u gostima završen je porazom od 0:3. Prednost Vissel Kobea u kvalitetu prilika i efikasnosti na domaćem stadionu govori u prilog tesnoj pobedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal za tržište BTTS (obe ekipe daju gol) ne dolazi iz napada Cerezo Osake: u gostujućim utakmicama ekipa u proseku postiže 0,0 golova, nije iskoristila nijednu priliku za gol i nijednom nije zatresla mrežu. Vissel Kobe sačuva mrežu netaknutom u 50% domaćih utakmica, primajući kod kuće svega 0,5 golova po meču, što dodatno smanjuje šanse gostiju. Domaćin bi trebalo da stvori više opasnosti, jer kod kuće beleži 1,5 golova i 4,5 udaraca u okvir po meču, naspram 1,0 udarca u okvir Cereza u gostima. Poslednjih pet mečeva daje nešto bolju sliku o gostima, koji su u proseku postizali 1,4 gola, ali se BTTS kod Vissela pojavio u samo 20% tih utakmica, a kod Cereza u 40%. Iako su prosečni xG obe ekipe u poslednjih pet mečeva slični, 1,13 i 1,14, rizik da Cerezo ponovo ostane bez gola i dalje je veći od verovatnoće da će obe ekipe postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Vissel Kobe kod kuće postiže prosečno 1,5 golova i prima samo 0,5, dok Cerezo Osaka na gostovanjima još nije postigao gol, a prima prosečno 3,0. Šira forma je izjednačenija: u poslednjih pet utakmica Kobe je postizao 1,6 golova, Cerezo 1,4, dok su oba tima primala po 1,0 gol po meču. Istovremeno, njihov prosečni xG u poslednjih pet nastupa iznosi samo 1,13 i 1,14, a utakmice Kobea i Cereza završavale su se sa više od 2,5 golova u 40% odnosno 60% slučajeva. Ipak, najjači signal daje granica 3,5: oba tima su do sada imala 100% utakmica sa manje od ove vrednosti, zbog čega je under 3,5 najverovatniji izbor.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Vissel Kobe ima znatno bolji učinak u sezoni: pobedio je u 100% utakmica, postizao prosečno 1,5 golova i primao samo 0,5, dok je Cerezo izgubio 100% mečeva, uz prosečno 0,0 postignutih i 3,0 primljenih golova. Domaćin je vodio na poluvremenu u 50% utakmica, dok je gost u dosadašnjem meču na poluvremenu zaostajao za protivnikom i pre pauze primao prosečno 2,0 gola. Prednost Kobea vidljiva je i u stvaranju prilika: upućuje prosečno 4,5 preciznih udaraca, naspram 1,0 koliko ima Cerezo, dok xG gostiju iznosi svega 0,78. Ipak, trenutna forma gostiju je dobra, sa 4 pobede u 5 mečeva i prosečno 1,2 gola pre poluvremena, pa deo verovatnoće pripada varijantama remija ili vođstva Cereza. Uprkos tome, kombinacija prednosti domaćeg terena, bolje odbrane i veoma slabog trenutnog učinka Cereza najviše podržava scenario u kojem Vissel Kobe vodi na poluvremenu i pobeđuje do konačnog zvižduka.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

44Posed (%)56
Vissel KobeCerezo Osaka
12Šutevi13
Vissel KobeCerezo Osaka
6Šutevi u okvir3
Vissel KobeCerezo Osaka
1.5xG1.51
Vissel KobeCerezo Osaka
4Korneri9
Vissel KobeCerezo Osaka
44Opasni napadi67
Vissel KobeCerezo Osaka
13Prekršaji11
Vissel KobeCerezo Osaka
2Kartoni1
Vissel KobeCerezo Osaka

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica1
Vissel KobeCerezo Osaka
1Primljeni golovi / utakmica1.33
Vissel KobeCerezo Osaka
56%Prosečan posed58%
Vissel KobeCerezo Osaka
2Šutevi u okvir / utakmica3.33
Vissel KobeCerezo Osaka

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.33Šutevi po utakmici8.67
Vissel KobeCerezo Osaka
2Šutevi u okvir3.33
Vissel KobeCerezo Osaka
10.7%Realizacija šuteva11.5%
Vissel KobeCerezo Osaka
56%Posed58%
Vissel KobeCerezo Osaka
1.13xG za1.08
Vissel KobeCerezo Osaka
1.2xG protiv1.52
Vissel KobeCerezo Osaka

Kvalitet šuta

Vissel Kobe: UravnoteženCerezo Osaka: Uravnotežen
Vissel KobeCerezo Osaka
Preciznost (šutevi u okvir)21%38%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.500.30

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Cerezo Osaka je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.33 bodovi / utakmica - Vissel Kobe · 2 bodovi / utakmica - Cerezo Osaka

Vissel Kobe
WDL
Raspodela sezonskih rezultata
33% W33% R33% P
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.13xG protivnika: 1.20BTTS: 33%Over 2.5: 33%
Cerezo Osaka
WLW
Raspodela sezonskih rezultata
67% W0% R33% P
Sezona (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.3xG: 1.08xG protivnika: 1.52BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Vissel Kobe je 33% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Vissel Kobe · 1.33 golovi / utakmica - Cerezo Osaka

Napadački profil tima Vissel Kobe: jako

Vissel Kobe postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Cerezo Osaka čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Cerezo Osaka: jako

Cerezo Osaka postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Vissel Kobe čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)3
Vissel KobeCerezo Osaka
3Primljeni golovi (sezona)4
Vissel KobeCerezo Osaka
2Prosečno golova na utakmici2.33
Vissel KobeCerezo Osaka
3Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Vissel KobeCerezo Osaka
3Primljeni golovi (poslednjih 5)4
Vissel KobeCerezo Osaka

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol67%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%2 gola33%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%3 gola0%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%4 gola0%
Vissel KobeCerezo Osaka

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol67%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%2 gola33%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%3 gola33%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%4 gola0%
Vissel KobeCerezo Osaka

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu33%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%BTTS u oba poluvremena0%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%Postigli gol u oba poluvremena0%
Vissel KobeCerezo Osaka

BTTS i broj golova

33%Najmanje 3 gola i BTTS33%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%Najmanje 3 gola bez BTTS33%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%BTTS – poslednjih 533%
Vissel KobeCerezo Osaka

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%Najmanje 2 gola pre poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena33%
Vissel KobeCerezo Osaka

2. poluvreme

33%Najmanje 1 gol posle poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
Vissel KobeCerezo Osaka
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Vissel KobeCerezo Osaka

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Vissel Kobe — stanje na poluvremenu
33% vodi33% nerešeno33% gubi
Cerezo Osaka — stanje na poluvremenu
33% vodi33% nerešeno33% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.33Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.33
Vissel KobeCerezo Osaka
0.67Postignuti golovi (1. poluvreme)0.67
Vissel KobeCerezo Osaka
0.67Primljeni golovi (1. poluvreme)1
Vissel KobeCerezo Osaka
1.33Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.67
Vissel KobeCerezo Osaka
33%Clean sheet pre poluvremena33%
Vissel KobeCerezo Osaka
33%Bez gola pre poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.33
Vissel KobeCerezo Osaka
0.33Postignuti golovi (2. poluvreme)0.33
Vissel KobeCerezo Osaka
0.33Primljeni golovi (2. poluvreme)0.33
Vissel KobeCerezo Osaka
0.67Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.67
Vissel KobeCerezo Osaka
67%Clean sheet posle poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka
67%Bez gola posle poluvremena67%
Vissel KobeCerezo Osaka

Vissel Kobe — rezultati drugog poluvremena

0% W100% R0% P
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Cerezo Osaka — rezultati drugog poluvremena

33% W33% R33% P
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti203%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 67%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.7

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Vissel Kobe — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.331.00
Postignuti golovi / utakmica0.70.3
Primljeni golovi / utakmica0.70.3
Prosečno golova na utakmici1.30.7
1 gol100%33%
2 gola33%33%
3 gola0%0%
Clean sheet33%67%
Bez gola33%67%
Gol-razlika00
Poluvreme: 33% vodi - 33% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 100% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Cerezo Osaka — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.331.33
Postignuti golovi / utakmica0.70.3
Primljeni golovi / utakmica1.00.3
Prosečno golova na utakmici1.70.7
1 gol67%67%
2 gola67%0%
3 gola33%0%
Clean sheet33%67%
Bez gola67%67%
Gol-razlika-10
Poluvreme: 33% vodi - 33% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 33% pobeda - 33% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Vissel Kobe
PostigliPrimili
0
1
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Cerezo Osaka
PostigliPrimili
0
1
0-15
2
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.17
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
72%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
33%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+39%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
45%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Vissel Kobe

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.07
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.13
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.20
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
67%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
67%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Cerezo Osaka

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.44
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.11
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+2.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.08
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.19
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
67%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
89%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige J1 League.

Timovi u odnosu na ligu

Vissel KobeLigaCerezo Osaka
Prosečno golova na utakmici 2.003.00 2.33
Oba tima su postigla gol 33%59% 33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 33%59% 67%
Clean sheet 33%24% 33%
Gol pre poluvremena 100%76% 67%
Gol posle poluvremena 33%79% 67%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.00
Prosečan broj golova po utakmici
59%
Oba tima su postigla gol
59%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.50
Domaći golovi / utakmica
1.50
Gostujući golovi / utakmica
+0%
Prednost domaćeg napada
+0%
Prednost domaće odbrane
+12%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
50%
2 gola
15%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
79%
1 gol
50%
2 gola
18%
3 gola
9%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Vissel KobeŽuti kartonRen Komatsu
  2. Cerezo OsakaIzmenaUšao: Thiago Eduardo de AndradeIzašao: Yumeki Yokoyama
  3. Vissel KobeGolRen Komatsu
  4. Cerezo OsakaIzmenaUšao: Lucas FernandesIzašao: Takumi Nakamura
  5. Vissel KobeIzmenaUšao: Yuya KuwasakiIzašao: Yuan Iwamoto
  6. Cerezo OsakaŽuti kartonLucas Fernandes
  7. Vissel KobeŽuti kartonYuta Goke
  8. Vissel KobeIzmenaUšao: Mitsuki HidakaIzašao: Ren Komatsu
  9. Vissel KobeIzmenaUšao: Issei TakahashiIzašao: Katsuya Nagato

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Vissel Kobe 0 - 1 - 1 Cerezo Osaka. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Cerezo Osaka
1 : 1
Vissel Kobe
Vissel Kobe
1 : 3
Cerezo Osaka

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Vissel Kobe protiv Cerezo Osaka?

Utakmica lige J1 League završena je rezultatom Vissel Kobe 1:0 Cerezo Osaka. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Vissel Kobe i Cerezo Osaka?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Vissel Kobe je pobedio 0 puta, Cerezo Osaka 1 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,00 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Vissel Kobe protiv Cerezo Osaka?

Vissel Kobe prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Cerezo Osaka 1,00. Prosek lige J1 League iznosi 3,00 golova, uz Over 2.5 u 59% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica tima Vissel Kobe i 33% utakmica tima Cerezo Osaka.

Kakva je trenutna forma timova Vissel Kobe i Cerezo Osaka?

U poslednjih pet utakmica, Vissel Kobe ima 1 pobeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici). Cerezo Osaka ima 2 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Vissel Kobe protiv Cerezo Osaka?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.