Brazil - Serie AEstádio Manoel BarradasPodaci ažurirani na dan 03. novembar 2026.

Vitória - Fluminense: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Vitória protiv Fluminense: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Vitória igra protiv Fluminense u ligi Serie A (Brazil). Utakmica je zakazana za 6. novembar 2026.. Stadion: Estádio Manoel Barradas.

Trenutna forma

Vitória: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Fluminense: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Vitória postiže 1,06 i prima 1,45 golova po utakmici. Fluminense postiže 1,58 i prima 1,27. Prosek lige: 2,66 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Vitória 42%, Fluminense 73%. Over 2.5: Vitória 39%, Fluminense 58%. Nivo lige: BTTS 59%, Over 2.5 51%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Vitória 1,30, Fluminense 1,67. Šutevi po utakmici: Vitória 11,9, Fluminense 14,7. Prosečan posed: Vitória 45%, Fluminense 59%.

Prvo i drugo poluvreme

Vitória: vođstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,58. Fluminense: vođstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,97.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (9) za Vitória i 76-90+ (18) za Fluminense. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Serie A: 2,66 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 51%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-2-1. Prosek golova 2,33, BTTS 67%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(3.04)
(3.41)
(2.38)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.06Postignuti golovi / utakmica1.58
VitóriaFluminense
1.45Primljeni golovi / utakmica1.27
VitóriaFluminense
45%Prosečan posed59%
VitóriaFluminense
4.09Šutevi u okvir / utakmica5.58
VitóriaFluminense

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11.91Šutevi po utakmici14.7
VitóriaFluminense
4.09Šutevi u okvir5.58
VitóriaFluminense
8.9%Realizacija šuteva10.7%
VitóriaFluminense
45%Posed59%
VitóriaFluminense
1.3xG za1.67
VitóriaFluminense
1.7xG protiv1.44
VitóriaFluminense

Kvalitet šuta

Vitória: UravnoteženFluminense: Dominantan
VitóriaFluminense
Preciznost (šutevi u okvir)34%38%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.260.28

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Fluminense je 20% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1 bodovi / utakmica - Vitória · 1.2 bodovi / utakmica - Fluminense

Vitória
WLDDL
Raspodela sezonskih rezultata
30% W24% D45% L
Sezona (P-N-I)
10-8-15
1.15 bodovi / utakmica · gol-razlika -13
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
10-2-4
Poslednjih 5 kod kuće
2-1-2
LWLWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.2xG: 1.19xG protivnika: 1.81BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Fluminense
WLLLW
Raspodela sezonskih rezultata
45% W27% D27% L
Sezona (P-N-I)
15-9-9
1.64 bodovi / utakmica · gol-razlika +10
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-6-7
Poslednjih 5 u gostima
1-1-3
DLWLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.2xG: 1.69xG protivnika: 1.31BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Fluminense je 49% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.06 golovi / utakmica - Vitória · 1.58 golovi / utakmica - Fluminense

Fluminense je 14% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.45 golovi / utakmica - Vitória · 1.27 golovi / utakmica - Fluminense

Napadački profil tima Vitória: veoma jako

Vitória postiže gol u 70% utakmica (23 od 33 utakmica), dok Fluminense čuva Clean sheet u 18% (6 od 33 utakmica).

Napadački profil tima Fluminense: veoma jako

Fluminense postiže gol u 88% utakmica (29 od 33 utakmica), dok Vitória čuva Clean sheet u 33% (11 od 33 utakmica).

35Postignuti golovi (sezona)52
VitóriaFluminense
48Primljeni golovi (sezona)42
VitóriaFluminense
2.52Prosečno golova na utakmici2.85
VitóriaFluminense
7Postignuti golovi (poslednjih 5)8
VitóriaFluminense
6Primljeni golovi (poslednjih 5)6
VitóriaFluminense

Koliko često postižu najmanje...

70%1 gol88%
VitóriaFluminense
24%2 gola45%
VitóriaFluminense
6%3 gola21%
VitóriaFluminense
6%4 gola3%
VitóriaFluminense

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol82%
VitóriaFluminense
52%2 gola36%
VitóriaFluminense
18%3 gola9%
VitóriaFluminense
6%4 gola0%
VitóriaFluminense

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

15%BTTS na poluvremenu18%
VitóriaFluminense
0%BTTS u oba poluvremena12%
VitóriaFluminense
15%Postigli gol u oba poluvremena30%
VitóriaFluminense

BTTS i broj golova

30%Najmanje 3 gola i BTTS55%
VitóriaFluminense
9%Najmanje 3 gola bez BTTS3%
VitóriaFluminense
60%BTTS – poslednjih 560%
VitóriaFluminense

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

76%Najmanje 1 gol pre poluvremena70%
VitóriaFluminense
30%Najmanje 2 gola pre poluvremena24%
VitóriaFluminense
9%Najmanje 3 gola pre poluvremena6%
VitóriaFluminense

2. poluvreme

79%Najmanje 1 gol posle poluvremena88%
VitóriaFluminense
42%Najmanje 2 gola posle poluvremena55%
VitóriaFluminense
15%Najmanje 3 gola posle poluvremena33%
VitóriaFluminense

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Fluminense je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.27 bodovi / utakmica - Vitória · 1.52 bodovi / utakmica - Fluminense

Vitória — stanje na poluvremenu
30% vodi36% nerešeno33% gubi
Fluminense — stanje na poluvremenu
36% vodi42% nerešeno21% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.27Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.52
VitóriaFluminense
0.48Postignuti golovi (1. poluvreme)0.61
VitóriaFluminense
0.67Primljeni golovi (1. poluvreme)0.39
VitóriaFluminense
1.15Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
VitóriaFluminense
52%Clean sheet pre poluvremena64%
VitóriaFluminense
58%Bez gola pre poluvremena48%
VitóriaFluminense

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.18Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.48
VitóriaFluminense
0.58Postignuti golovi (2. poluvreme)0.97
VitóriaFluminense
0.79Primljeni golovi (2. poluvreme)0.88
VitóriaFluminense
1.36Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.85
VitóriaFluminense
48%Clean sheet posle poluvremena33%
VitóriaFluminense
58%Bez gola posle poluvremena33%
VitóriaFluminense

Vitória — rezultati drugog poluvremena

30% W27% D42% L
42
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvreme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
-7
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.27
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobeđuje u 30%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Fluminense — rezultati drugog poluvremena

39% W30% D30% L
50
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvreme)
49
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.52
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti125%

Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobeđuje u 45%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Vitória — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.800.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosečno golova na utakmici1.21.4
1 gol80%80%
2 gola40%40%
3 gola0%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola20%80%
Gol-razlika+2-1
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Fluminense — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.20
Postignuti golovi / utakmica0.61.0
Primljeni golovi / utakmica0.21.0
Prosečno golova na utakmici0.82.0
1 gol60%100%
2 gola20%60%
3 gola0%40%
Clean sheet80%20%
Bez gola40%60%
Gol-razlika+20
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 0% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Vitória
PostigliPrimili
3
2
0-15
8
7
16-30
5
13
31-45
5
6
46-60
9
9
61-75
5
11
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (13). Bilans kasnih golova (76–90): -6 - završnica je slabost.

Fluminense
PostigliPrimili
3
7
0-15
9
1
16-30
8
5
31-45
8
10
46-60
6
9
61-75
18
10
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (18 goals). Najviše primaju u 46-60 (10). Bilans kasnih golova (76–90): +8 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.68
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
101%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
58%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-13%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
62%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Vitória

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.40
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.01
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+3.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.24
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
69%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
128%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.15
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
14% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

Fluminense

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.23
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.08
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-5.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.09
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.17
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
140%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
83%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.44
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.4
Kasni golovi
35% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
35%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Serie A.

Timovi u odnosu na ligu

VitóriaLigaFluminense
Prosečno golova na utakmici▼ 2.522.66▲ 2.85
Oba tima su postigla gol▼ 42%59%▲ 73%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 39%51%▲ 58%
Clean sheet▲ 33%23%▼ 18%
Gol pre poluvremena▲ 76%74%▼ 70%
Gol posle poluvremena• 79%78%▲ 88%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.66
Prosečan broj golova po utakmici
59%
Oba tima su postigla gol
51%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheet
1.53
Domaći golovi / utakmica
1.13
Gostujući golovi / utakmica
+35%
Prednost domaćeg napada
+26%
Prednost domaće odbrane
+24%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
74%
1 gol
33%
2 gola
9%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
44%
2 gola
18%
3 gola
5%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (3): Vitória 0 - 2 - 1 Fluminense. Prosečan broj golova 2.33, oba tima su postigla gol u 67% utakmica.

Fluminense
2 : 2
Vitória
EC Vitória
0 : 1
Fluminense FC
Fluminense FC
1 : 1
EC Vitória

Česta pitanja

Kada igraju Vitória i Fluminense?

Vitória igra protiv Fluminense 6. novembar 2026. u ligi Serie A, na stadionu Estádio Manoel Barradas. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Vitória i Fluminense?

U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Vitória je pobedio 0 puta, Fluminense 1 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,33 golova, a oba tima su dala gol u 67% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Vitória protiv Fluminense?

Vitória prosečno postiže 1,06 golova po utakmici, a Fluminense 1,58. Prosek lige Serie A iznosi 2,66 golova, uz Over 2.5 u 51% utakmica. BTTS se javlja u 42% utakmica tima Vitória i 73% utakmica tima Fluminense.

Kakva je trenutna forma timova Vitória i Fluminense?

U poslednjih pet utakmica, Vitória ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Fluminense ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Vitória protiv Fluminense?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.