Sjedinjene Američke Države - USL League OnePodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Westchester SC - Naples: statistika utakmice

Grb tima Westchester SC
Westchester SC
3 : 2poluvreme 3:0
Grb tima Naples
Naples

Westchester SC protiv Naples: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Westchester SC je igrao protiv Naples u ligi USL League One (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Konačan rezultat: 3:2.

Trenutna forma

Westchester SC: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Naples: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Westchester SC postiže 1,47 i prima 1,42 golova po utakmici. Naples postiže 1,11 i prima 1,63. Prosek lige: 2,87 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Westchester SC 42%, Naples 47%. Over 2.5: Westchester SC 47%, Naples 47%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 60%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Westchester SC 1,50, Naples 1,47. Šutevi po utakmici: Westchester SC 11,8, Naples 12,3. Prosečan posed: Westchester SC 48%, Naples 53%.

Prvo i drugo poluvreme

Westchester SC: vođstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 0,79. Naples: vođstvo na poluvremenu 37%, golovi u drugom poluvremenu 0,63.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (7) za Westchester SC i 76-90+ (9) za Naples. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

USL League One: 2,87 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 60%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-2. Prosek golova 2,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Westchester SC pobeđuje kod kuće u 56% utakmica i tamo postiže u proseku 2,56 gola po meču, dok Naples na gostovanjima postiže svega 0,89 gola. Domaćini su znatno efikasniji: u gol pretvaraju 20% pokušaja, naspram samo 7% gostiju, a beleže i prosečno 5,44 udarca u okvir gola, dok protivnici imaju 3,33. Odbrana Westchester SC-a kod kuće prima 0,89 gola po utakmici, dok Naples dozvoljava protivnicima 1,78 gola i izgubio je čak 78% gostujućih mečeva. I trenutna forma ide u prilog domaćinima, koji su u prethodnih pet utakmica osvojili 5 bodova, dok je Naples izgubio 4 od poslednjih 5 mečeva i u njima primio 10 golova. Iako xG domaćina kod kuće iznosi 1,68, naspram 1,44 koliko Naples ostvaruje na gostovanjima, prednost Westchestera u efikasnosti i organizaciji igre na domaćem terenu ukazuje na njihovu pobedu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Scenario u kojem oba tima postižu gol nešto je verovatniji, jer Naples prima u proseku 1,78 gola po meču i sačuvalo je mrežu netaknutom u samo 11% utakmica. Westchester stvara šanse vredne u proseku 1,50 xG, upućuje 4,3 udarca u okvir gola po meču, dok protivnici dozvoljavaju prosečno 1,56 xG. Gosti postižu samo 0,89 gola po meču, ali je njihov xG u poslednjih pet nastupa porastao na 1,49, dok je Westchester u tom periodu protivnicima dopuštao čak 2,17 xG. BTTS je zabeležen u 60% od poslednjih pet mečeva Naplesa, a ligaški prosek od 55% takođe podržava tip „da“, iako 40% sezonskih utakmica Westchestera sa BTTS-om ograničava sigurnost prognoze.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Westchester bi trebalo da stvori solidan broj prilika, pošto njegov prosečni xG iznosi 1,50, dok Naples prima prosečno 1,78 gola i protivnicima dozvoljava xG od 1,56. Gosti, međutim, postižu samo 0,89 gola po utakmici, a Westchester je sačuvao mrežu netaknutom u 40% mečeva, što njihovu prognozu ograničava na oko 1,15 gola. U poslednjih pet utakmica oba tima su imala po 60% mečeva sa najmanje tri gola, ali ukupna očekivana vrednost od 2,70 golova i dalje češće ukazuje na ishod sa manje od četiri pogotka. Tokom sezone, granica manje od 3,5 gola bila je pogođena u 70% utakmica Westchestera i čak 78% utakmica Naplesa. Pored toga, nijedna ekipa u proseku ne postiže više od 1,30 gola, zbog čega je manje od 3,5 najjači izbor.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Westchester SC ima jasnu prednost u rezultatima celih utakmica: pobeđuje u 50% mečeva i osvaja prosečno 1,60 bodova, dok Naples slavi u samo 11% utakmica, a gubi čak 78%. Domaćin je vodio na poluvremenu u 5 od 10 mečeva, dok je Naples bilo u prednosti samo 2 puta, a u čak 44% slučajeva na odmor je odlazilo sa zaostatkom. Napad Westchester SC-a kreira prosečno xG 1,50 i upućuje 4,3 udarca u okvir gola po utakmici, dok odbrana gostiju prosečno dopušta 1,56 xG i 1,78 gola. Posle poluvremena Naples prima prosečno 1,22 gola, a u poslednjih pet nastupa čak 1,40, što dodatno podržava scenario zadržavanja ili povećanja prednosti domaćina. Oprez nalaže slabija trenutna forma Westchester SC-a, sa samo 20% pobeda u poslednjih pet utakmica, ali ukupna razlika u kvalitetu i slabost Naplesa na gostovanjima i dalje najviše podržavaju varijantu 1/1.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

3 : 0
1. poluvreme
0 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

49Posed (%)51
Westchester SCNaples
17Šutevi13
Westchester SCNaples
8Šutevi u okvir4
Westchester SCNaples
2.18xG1.96
Westchester SCNaples
4Korneri5
Westchester SCNaples
75Opasni napadi119
Westchester SCNaples
17Prekršaji14
Westchester SCNaples
3Kartoni1
Westchester SCNaples

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.47Postignuti golovi / utakmica1.11
Westchester SCNaples
1.42Primljeni golovi / utakmica1.63
Westchester SCNaples
48%Prosečan posed53%
Westchester SCNaples
4.68Šutevi u okvir / utakmica3.84
Westchester SCNaples

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11.84Šutevi po utakmici12.32
Westchester SCNaples
4.68Šutevi u okvir3.84
Westchester SCNaples
12.4%Realizacija šuteva9%
Westchester SCNaples
48%Posed53%
Westchester SCNaples
1.5xG za1.47
Westchester SCNaples
1.8xG protiv1.39
Westchester SCNaples

Kvalitet šuta

Westchester SC: UravnoteženNaples: Uravnotežen
Westchester SCNaples
Preciznost (šutevi u okvir)40%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Westchester SC je 67% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1 bodovi / utakmica - Westchester SC · 0.6 bodovi / utakmica - Naples

Westchester SC
LDWDL
Raspodela sezonskih rezultata
26% W21% D53% L
Sezona (P-N-I)
5-4-10
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-2-2
Poslednjih 5 kod kuće
3-1-1
DWWLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.40xG protivnika: 2.10BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Naples
LLLLW
Raspodela sezonskih rezultata
32% W11% D58% L
Sezona (P-N-I)
6-2-11
1.05 bodovi / utakmica · gol-razlika -10
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-4
0.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-7
Poslednjih 5 u gostima
0-0-5
LLLLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.8xG: 1.55xG protivnika: 1.51BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Westchester SC je 32% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.47 golovi / utakmica - Westchester SC · 1.11 golovi / utakmica - Naples

Westchester SC je 15% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.42 golovi / utakmica - Westchester SC · 1.63 golovi / utakmica - Naples

Napadački profil tima Westchester SC: jako

Westchester SC postiže gol u 58% utakmica (11 od 19 utakmica), dok Naples čuva Clean sheet u 26% (5 od 19 utakmica).

Napadački profil tima Naples: veoma jako

Naples postiže gol u 74% utakmica (14 od 19 utakmica), dok Westchester SC čuva Clean sheet u 21% (4 od 19 utakmica).

28Postignuti golovi (sezona)21
Westchester SCNaples
27Primljeni golovi (sezona)31
Westchester SCNaples
2.89Prosečno golova na utakmici2.74
Westchester SCNaples
5Postignuti golovi (poslednjih 5)5
Westchester SCNaples
5Primljeni golovi (poslednjih 5)9
Westchester SCNaples

Koliko često postižu najmanje...

58%1 gol74%
Westchester SCNaples
42%2 gola32%
Westchester SCNaples
21%3 gola5%
Westchester SCNaples
16%4 gola0%
Westchester SCNaples

Koliko često primaju najmanje...

79%1 gol74%
Westchester SCNaples
37%2 gola47%
Westchester SCNaples
16%3 gola26%
Westchester SCNaples
11%4 gola11%
Westchester SCNaples

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

21%BTTS na poluvremenu11%
Westchester SCNaples
5%BTTS u oba poluvremena11%
Westchester SCNaples
32%Postigli gol u oba poluvremena26%
Westchester SCNaples

BTTS i broj golova

32%Najmanje 3 gola i BTTS42%
Westchester SCNaples
16%Najmanje 3 gola bez BTTS5%
Westchester SCNaples
20%BTTS – poslednjih 560%
Westchester SCNaples

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

79%Najmanje 1 gol pre poluvremena84%
Westchester SCNaples
42%Najmanje 2 gola pre poluvremena16%
Westchester SCNaples
21%Najmanje 3 gola pre poluvremena5%
Westchester SCNaples

2. poluvreme

79%Najmanje 1 gol posle poluvremena79%
Westchester SCNaples
42%Najmanje 2 gola posle poluvremena53%
Westchester SCNaples
16%Najmanje 3 gola posle poluvremena21%
Westchester SCNaples

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Naples je 9% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.26 bodovi / utakmica - Westchester SC · 1.37 bodovi / utakmica - Naples

Westchester SC — stanje na poluvremenu
32% vodi32% nerešeno37% gubi
Naples — stanje na poluvremenu
37% vodi26% nerešeno37% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.26Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.37
Westchester SCNaples
0.68Postignuti golovi (1. poluvreme)0.47
Westchester SCNaples
0.79Primljeni golovi (1. poluvreme)0.58
Westchester SCNaples
1.47Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.05
Westchester SCNaples
47%Clean sheet pre poluvremena53%
Westchester SCNaples
53%Bez gola pre poluvremena53%
Westchester SCNaples

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.37Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.84
Westchester SCNaples
0.79Postignuti golovi (2. poluvreme)0.63
Westchester SCNaples
0.63Primljeni golovi (2. poluvreme)1.05
Westchester SCNaples
1.42Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.68
Westchester SCNaples
47%Clean sheet posle poluvremena37%
Westchester SCNaples
58%Bez gola posle poluvremena47%
Westchester SCNaples

Westchester SC — rezultati drugog poluvremena

37% W26% D37% L
24
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
26
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.26
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti81%

Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobeđuje u 26%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.

Odbrana posle poluvremena-0.2

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Naples — rezultati drugog poluvremena

16% W37% D47% L
26
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
-8
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.37
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti86%

Vodi na poluvremenu u 37% utakmica i pobeđuje u 32%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Westchester SC — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.6
Prosečno golova na utakmici0.81.2
1 gol60%80%
2 gola20%40%
3 gola0%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%60%
Gol-razlika00
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Naples — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.600.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.21.6
Prosečno golova na utakmici0.62.2
1 gol60%100%
2 gola0%60%
3 gola0%40%
Clean sheet80%0%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+1-5
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 20% nerešeno - 80% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Westchester SC
PostigliPrimili
4
3
0-15
5
4
16-30
4
8
31-45
3
4
46-60
5
4
61-75
7
4
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

Naples
PostigliPrimili
1
4
0-15
4
3
16-30
4
4
31-45
0
6
46-60
3
5
61-75
9
9
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 76-90 (9). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.81
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.5 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
98%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
45%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-11%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
43%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Westchester SC

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.30
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.35
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-10.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.38
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
83%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
129%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Naples

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.08
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.60
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+2.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.36
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.24
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
101%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
92%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.45
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
43% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 5% postiže se u prvih 15 minuta.
43%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige USL League One.

Timovi u odnosu na ligu

Westchester SCLigaNaples
Prosečno golova na utakmici• 2.892.87▼ 2.74
Oba tima su postigla gol▼ 42%55%▼ 47%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 47%60%▼ 47%
Clean sheet▼ 21%26%• 26%
Gol pre poluvremena▲ 79%70%▲ 84%
Gol posle poluvremena• 79%78%• 79%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.87
Prosečan broj golova po utakmici
55%
Oba tima su postigla gol
60%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
26%
Clean sheet
1.77
Domaći golovi / utakmica
1.10
Gostujući golovi / utakmica
+61%
Prednost domaćeg napada
+38%
Prednost domaće odbrane
+34%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
70%
1 gol
39%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
47%
2 gola
20%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Westchester SCŽuti kartonPiero Elias
  2. Westchester SCGolConor McGlynnAsistencija: Timofey Timchenko
  3. Westchester SCGolJonathan JimenezAsistencija: Kyle Evans
  4. Westchester SCGolPiero EliasAsistencija: Dean Diego Guezen
  5. Westchester SCIzmenaUšao: Aidan BorraIzašao: Piero Elias
  6. NaplesIzmenaUšao: Christopher GarciaIzašao: Taylor Gray
  7. Westchester SCIzmenaUšao: Ermin MackicIzašao: Aleksei Armas
  8. Westchester SCŽuti kartonDean Diego Guezen
  9. NaplesŽuti kartonOmar Ciss
  10. NaplesIzmenaUšao: Alexander Bulai-TudorIzašao: Omar Ciss
  11. Westchester SCŽuti kartonJonathan Jimenez
  12. NaplesIzmenaUšao: William ArevaloIzašao: Raul Miglietti
  13. Westchester SCIzmenaUšao: Samory PowderIzašao: Jonathan Jimenez

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (4): Westchester SC 1 - 1 - 2 Naples. Prosečan broj golova 2.50, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.

Naples
1 : 0
Westchester SC
Westchester SC
2 : 0
FC Naples
FC Naples
2 : 2
Westchester SC
FC Naples
2 : 1
Westchester SC

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Westchester SC protiv Naples?

Utakmica lige USL League One završena je rezultatom Westchester SC 3:2 Naples. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Westchester SC i Naples?

U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Westchester SC je pobedio 1 puta, Naples 2 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,50 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Westchester SC protiv Naples?

Westchester SC prosečno postiže 1,47 golova po utakmici, a Naples 1,11. Prosek lige USL League One iznosi 2,87 golova, uz Over 2.5 u 60% utakmica. BTTS se javlja u 42% utakmica tima Westchester SC i 47% utakmica tima Naples.

Kakva je trenutna forma timova Westchester SC i Naples?

U poslednjih pet utakmica, Westchester SC ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Naples ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Westchester SC protiv Naples?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.