Wisła Płock II protiv Wigry Suwałki: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Wisła Płock II je igrao protiv Wigry Suwałki u ligi 3 Liga Group 1 (Poljska). Utakmica je odigrana 21. mart 2026.. Konačan rezultat: 2:2.

Trenutna forma

Wisła Płock II: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Wigry Suwałki: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Wisła Płock II postiže 1,71 i prima 1,43 golova po utakmici. Wigry Suwałki postiže 1,82 i prima 1,41. Prosek lige: 3,45 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Wisła Płock II 86%, Wigry Suwałki 55%. Over 2.5: Wisła Płock II 76%, Wigry Suwałki 68%. Nivo lige: BTTS 64%, Over 2.5 68%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Wisła Płock II 1,46, Wigry Suwałki 1,34. Šutevi po utakmici: Wisła Płock II 10,0, Wigry Suwałki 6,3. Prosečan posed: Wisła Płock II 46%, Wigry Suwałki 33%.

Prvo i drugo poluvreme

Wisła Płock II: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,86. Wigry Suwałki: vođstvo na poluvremenu 45%, golovi u drugom poluvremenu 0,91.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (9) za Wisła Płock II i 0-15 (8) za Wigry Suwałki. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

3 Liga Group 1: 3,45 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 68%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 5,00, BTTS 100%.

Po poluvremenima

1 : 2
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

51Posed (%)49
Wisła Płock IIWigry Suwałki
7Šutevi15
Wisła Płock IIWigry Suwałki
4Šutevi u okvir6
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.37xG1.94
Wisła Płock IIWigry Suwałki
4Korneri3
Wisła Płock IIWigry Suwałki
88Opasni napadi79
Wisła Płock IIWigry Suwałki
6Prekršaji10
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0Kartoni0
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.71Postignuti golovi / utakmica1.82
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.43Primljeni golovi / utakmica1.41
Wisła Płock IIWigry Suwałki
46%Prosečan posed33%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
4.71Šutevi u okvir / utakmica2.18
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.95Šutevi po utakmici6.27
Wisła Płock IIWigry Suwałki
4.71Šutevi u okvir2.18
Wisła Płock IIWigry Suwałki
17.2%Realizacija šuteva29%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
46%Posed33%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.46xG za1.34
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.62xG protiv1.72
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Kvalitet šuta

Wisła Płock II: KontranapadačkiWigry Suwałki: Kontranapadački
Wisła Płock IIWigry Suwałki
Preciznost (šutevi u okvir)47%35%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.150.21
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.360.83

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Wisła Płock II je 44% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.6 bodovi / utakmica - Wisła Płock II · 1.8 bodovi / utakmica - Wigry Suwałki

Wisła Płock II
WWDWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
52% W19% D29% L
Sezona (P-N-I)
11-4-6
1.76 bodovi / utakmica · gol-razlika +6
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-3-1
Poslednjih 5 kod kuće
3-2-0
WDWDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.58xG protivnika: 1.22BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Wigry Suwałki
WWLLW
Raspodela sezonskih rezultata
55% W14% D32% L
Sezona (P-N-I)
12-3-7
1.77 bodovi / utakmica · gol-razlika +9
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-2-4
Poslednjih 5 u gostima
3-0-2
WWWLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.4xG: 1.19xG protivnika: 1.67BTTS: 0%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Wigry Suwałki je 6% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.71 golovi / utakmica - Wisła Płock II · 1.82 golovi / utakmica - Wigry Suwałki

Napadački profil tima Wisła Płock II: veoma jako

Wisła Płock II postiže gol u 95% utakmica (20 od 21 utakmica), dok Wigry Suwałki čuva Clean sheet u 32% (7 od 22 utakmica).

Napadački profil tima Wigry Suwałki: veoma jako

Wigry Suwałki postiže gol u 77% utakmica (17 od 22 utakmica), dok Wisła Płock II čuva Clean sheet u 14% (3 od 21 utakmica).

36Postignuti golovi (sezona)40
Wisła Płock IIWigry Suwałki
30Primljeni golovi (sezona)31
Wisła Płock IIWigry Suwałki
3.14Prosečno golova na utakmici3.23
Wisła Płock IIWigry Suwałki
10Postignuti golovi (poslednjih 5)8
Wisła Płock IIWigry Suwałki
6Primljeni golovi (poslednjih 5)7
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Koliko često postižu najmanje...

95%1 gol77%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
57%2 gola50%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
10%3 gola32%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
10%4 gola14%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Koliko često primaju najmanje...

86%1 gol68%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
38%2 gola45%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
14%3 gola18%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
5%4 gola9%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

64%
Prosek lige

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu23%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
5%BTTS u oba poluvremena9%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
33%Postigli gol u oba poluvremena36%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

BTTS i broj golova

76%Najmanje 3 gola i BTTS50%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0%Najmanje 3 gola bez BTTS18%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
80%BTTS – poslednjih 50%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

76%Najmanje 1 gol pre poluvremena77%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
43%Najmanje 2 gola pre poluvremena41%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
14%Najmanje 3 gola pre poluvremena18%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

2. poluvreme

90%Najmanje 1 gol posle poluvremena82%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
43%Najmanje 2 gola posle poluvremena59%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
19%Najmanje 3 gola posle poluvremena32%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Wigry Suwałki je 14% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.52 bodovi / utakmica - Wisła Płock II · 1.73 bodovi / utakmica - Wigry Suwałki

Wisła Płock II — stanje na poluvremenu
33% vodi52% nerešeno14% gubi
Wigry Suwałki — stanje na poluvremenu
45% vodi36% nerešeno18% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.52Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.73
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0.76Postignuti golovi (1. poluvreme)0.91
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0.62Primljeni golovi (1. poluvreme)0.5
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.38Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.41
Wisła Płock IIWigry Suwałki
57%Clean sheet pre poluvremena59%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
33%Bez gola pre poluvremena41%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.48Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.41
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0.86Postignuti golovi (2. poluvreme)0.91
Wisła Płock IIWigry Suwałki
0.71Primljeni golovi (2. poluvreme)0.91
Wisła Płock IIWigry Suwałki
1.57Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.82
Wisła Płock IIWigry Suwałki
43%Clean sheet posle poluvremena41%
Wisła Płock IIWigry Suwałki
43%Bez gola posle poluvremena45%
Wisła Płock IIWigry Suwałki

Wisła Płock II — rezultati drugog poluvremena

43% W19% D38% L
32
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvreme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.52
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti158%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 52%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Wigry Suwałki — rezultati drugog poluvremena

36% W32% D32% L
38
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
+9
Gol-razlika (1. poluvreme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.73
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti122%

Vodi na poluvremenu u 45% utakmica i pobeđuje u 55%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Wisła Płock II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.202.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.80.4
Prosečno golova na utakmici1.81.4
1 gol80%80%
2 gola80%20%
3 gola20%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+1+3
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 20% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Wigry Suwałki — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.00
Postignuti golovi / utakmica0.80.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosečno golova na utakmici1.41.6
1 gol100%60%
2 gola40%40%
3 gola0%40%
Clean sheet60%60%
Bez gola40%80%
Gol-razlika+10
Poluvreme: 60% vodi - 0% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Wisła Płock II
PostigliPrimili
6
4
0-15
5
2
16-30
7
9
31-45
1
7
46-60
8
1
61-75
9
7
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (9). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Wigry Suwałki
PostigliPrimili
8
3
0-15
8
2
16-30
4
6
31-45
8
6
46-60
6
6
61-75
6
8
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.19
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.6 : 1.6
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
92%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
71%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+57%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
73%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
1%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 100 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Wisła Płock II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.16
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.44
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.25
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.19
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
88%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
95%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.84
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Wigry Suwałki

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.79
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.48
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.31
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
121%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
72%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.03
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
15% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 3 Liga Group 1.

Timovi u odnosu na ligu

Wisła Płock IILigaWigry Suwałki
Prosečno golova na utakmici▼ 3.143.45▼ 3.23
Oba tima su postigla gol▲ 86%64%▼ 55%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 76%68%• 68%
Clean sheet▼ 14%20%▲ 32%
Gol pre poluvremena• 76%77%• 77%
Gol posle poluvremena▲ 90%87%▼ 82%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.45
Prosečan broj golova po utakmici
64%
Oba tima su postigla gol
68%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheet
1.95
Domaći golovi / utakmica
1.50
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
47%
2 gola
15%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
87%
1 gol
57%
2 gola
32%
3 gola
12%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Ostali zabeleženi igrači

—Adrian Bielka⚽ 1

Gostujući tim

Ostali zabeleženi igrači

—Bartosz Gużewski⚽ 1

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Wigry SuwałkiGolBartosz Gużewski
  2. Wisła Płock IIGolAdrian Bielka

Međusobni dueli

Prethodni duel: Wisła Płock II 0 - 0 - 1 Wigry Suwałki. Prosečan broj golova 5.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Wigry Suwałki
3 : 2
Wisła Płock II

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Wisła Płock II protiv Wigry Suwałki?

Utakmica lige 3 Liga Group 1 završena je rezultatom Wisła Płock II 2:2 Wigry Suwałki. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Wisła Płock II protiv Wigry Suwałki?

Wisła Płock II prosečno postiže 1,71 golova po utakmici, a Wigry Suwałki 1,82. Prosek lige 3 Liga Group 1 iznosi 3,45 golova, uz Over 2.5 u 68% utakmica. BTTS se javlja u 86% utakmica tima Wisła Płock II i 55% utakmica tima Wigry Suwałki.

Kakva je trenutna forma timova Wisła Płock II i Wigry Suwałki?

U poslednjih pet utakmica, Wisła Płock II ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Wigry Suwałki ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Wisła Płock II protiv Wigry Suwałki?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.