Bugarska - Second LeagueStadion Hristo BotevPodaci ažurirani na dan 04. septembar 2026.

Yantra 2019 - Sportist Svoge: statistika utakmice

Grb tima Yantra 2019
Yantra 2019
1 : 0poluvreme 0:0
Grb tima Sportist Svoge
Sportist Svoge

Yantra 2019 protiv Sportist Svoge: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Yantra 2019 je igrao protiv Sportist Svoge u ligi Second League (Bugarska). Utakmica je odigrana 23. avgust 2026.. Stadion: Stadion Hristo Botev. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Yantra 2019: 2-0-2, 1,50 bodova po utakmici. Sportist Svoge: 1-2-1, 1,25 bodova po utakmici.

Statistika golova

Yantra 2019 postiže 1,25 i prima 1,50 golova po utakmici. Sportist Svoge postiže 0,75 i prima 0,75. Prosek lige: 2,78 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Yantra 2019 50%, Sportist Svoge 25%. Over 2.5: Yantra 2019 50%, Sportist Svoge 25%. Nivo lige: BTTS 50%, Over 2.5 45%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Yantra 2019 1,62, Sportist Svoge 1,28. Šutevi po utakmici: Yantra 2019 13,0, Sportist Svoge 9,5. Prosečan posed: Yantra 2019 50%, Sportist Svoge 50%.

Prvo i drugo poluvreme

Yantra 2019: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Sportist Svoge: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (2) za Yantra 2019 i 0-15 (1) za Sportist Svoge. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Second League: 2,78 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 45%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosek golova 1,50, BTTS 0%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Yantra 2019 ima prednost domaćeg terena: u proseku stvara 1,94 xG i upućuje 15 šuteva po utakmici, dok Sportist Svoge na gostovanjima ostvaruje 1,20 xG uz 11 pokušaja. Domaćini kod kuće postižu 1,5 gola po meču, ali njihova odbrana ostaje problem, pošto u proseku prima 2 gola i još nije sačuvala mrežu. Sportist Svoge je u poslednjih pet utakmica primio samo 3 gola, a u jednom gostujućem nastupu nije primio nijedan, što jasno povećava šanse za izjednačen tok susreta. S druge strane, gosti nisu postigli gol ni u jednom dosadašnjem gostujućem meču, a u 100% takvih utakmica nisu zatresli mrežu. Bolji kvalitet prilika Yantra 2019 i ofanzivna ograničenja Sportist Svogea idu u prilog tesnoj pobedi domaćina, iako je remi veoma realna alternativa.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal za BTTS „Ne“ daje Sportist Svoge: prema sezonskim podacima još uvek nije postigao gol, a procenat mečeva bez postignutog gola iznosi 100%. Gosti su takođe sačuvali mrežu u 100% utakmica, dok Yantra u proseku postiže samo 1,0 gol po meču. U poslednjih pet nastupa Sportist je postizao prosečno 0,8 gola i imao BTTS u svega 20% mečeva, što je znatno ispod ligaškog proseka od 47%. Yantra je u poslednje vreme primala 1,6 gola po utakmici, ali dobra odbrana gostiju, koja je u tom periodu dozvolila samo 0,6 gola po meču, povećava verovatnoću da i domaćin ostane bez pogotka. Iako xG gostiju iz poslednjih pet mečeva iznosi 1,47, njihova dosadašnja efikasnost i profil utakmica i dalje više ukazuju na scenario u kojem će najmanje jedna ekipa ostati bez gola.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Model očekuje ukupno 2.50 gola, uz prognozu od 1.28 za Yantru i 1.22 za Sportist Svoge. U poslednjih pet utakmica Yantra je postizala u proseku 1.2 gola i primala 1.6, dok je Svoge postizao 0.8 gola, uz samo 0.6 primljenih. Međutim, potencijal za razvoj utakmice nije zanemarljiv, jer prosečni xG u poslednjih pet mečeva iznosi 1.42 za Yantru i 1.47 za Svoge, što govori u prilog najmanje dva gola, ali ne i otvorenoj razmeni udaraca. Tokom sezone, manje od 3.5 gola viđeno je u 67% Yantrinih utakmica i 100% Svogeovih mečeva, zbog čega under 3.5 ima jasnu prednost u odnosu na niže granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači signal je oprezno prvo poluvreme: Sportist Svoge je na poluvremenu imao nerešen rezultat u 100% dosadašnjih utakmica, a Yantra u 3 od 3 ligaške utakmice. Gosti još nisu postigli gol ni pre poluvremena ni u celoj sezoni, a istovremeno su sačuvali mrežu u 100% utakmica, što jasno ide u prilog malom broju golova i nerešenom rezultatu posle 45 minuta. Yantra je pre poluvremena u proseku postizala samo 0,33 gola, dok je Sportist u poslednjih pet utakmica u tom delu meča postizao svega 0,2 gola uz 80% sačuvanih mreža. Ipak, nakon promene strana domaćini su podložniji primanju golova, pošto su u poslednje vreme primali prosečno 1,2 gola, ali gosti postižu samo 0,6, pa nerešen konačan rezultat ostaje minimalno najverovatniji ishod nakon početka bez golova. Prednost Yantra u xG iznosi svega 1,31 prema 1,20, tako da nije dovoljna da se njena pobeda snažno favorizuje.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

66Posed (%)34
Yantra 2019Sportist Svoge
17Šutevi7
Yantra 2019Sportist Svoge
4Šutevi u okvir2
Yantra 2019Sportist Svoge
1.75xG0.77
Yantra 2019Sportist Svoge
10Korneri3
Yantra 2019Sportist Svoge
55Opasni napadi25
Yantra 2019Sportist Svoge
17Prekršaji20
Yantra 2019Sportist Svoge
0Kartoni0
Yantra 2019Sportist Svoge

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Yantra 2019Sportist Svoge
1.25Postignuti golovi / utakmica0.75
Yantra 2019Sportist Svoge
1.5Primljeni golovi / utakmica0.75
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Prosečan posed50%
Yantra 2019Sportist Svoge
4Šutevi u okvir / utakmica4.75
Yantra 2019Sportist Svoge

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

13Šutevi po utakmici9.5
Yantra 2019Sportist Svoge
4Šutevi u okvir4.75
Yantra 2019Sportist Svoge
9.6%Realizacija šuteva7.9%
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Posed50%
Yantra 2019Sportist Svoge
1.62xG za1.28
Yantra 2019Sportist Svoge
1.54xG protiv1.25
Yantra 2019Sportist Svoge

Kvalitet šuta

Yantra 2019: UravnoteženSportist Svoge: Uravnotežen
Yantra 2019Sportist Svoge
Preciznost (šutevi u okvir)31%50%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.16

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Yantra 2019 je 20% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.5 bodovi / utakmica - Yantra 2019 · 1.25 bodovi / utakmica - Sportist Svoge

Yantra 2019
LLWW
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% R50% P
Sezona (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-1
LW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.3Primljeni golovi: 1.5xG: 1.62xG protivnika: 1.54BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Sportist Svoge
DDWL
Raspodela sezonskih rezultata
25% W50% R25% P
Sezona (P-N-I)
1-2-1
1.25 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-1
1.25 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 u gostima
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.8xG: 1.28xG protivnika: 1.25BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Yantra 2019 je 67% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.25 golovi / utakmica - Yantra 2019 · 0.75 golovi / utakmica - Sportist Svoge

Sportist Svoge je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - Yantra 2019 · 0.75 golovi / utakmica - Sportist Svoge

Napadački profil tima Yantra 2019: jako

Yantra 2019 postiže gol u 75% utakmica (3 od 4 utakmica), dok Sportist Svoge čuva Clean sheet u 50% (2 od 4 utakmica).

Napadački profil tima Sportist Svoge: jako

Sportist Svoge postiže gol u 50% utakmica (2 od 4 utakmica), dok Yantra 2019 čuva Clean sheet u 25% (1 od 4 utakmica).

5Postignuti golovi (sezona)3
Yantra 2019Sportist Svoge
6Primljeni golovi (sezona)3
Yantra 2019Sportist Svoge
2.75Prosečno golova na utakmici1.5
Yantra 2019Sportist Svoge
5Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Yantra 2019Sportist Svoge
6Primljeni golovi (poslednjih 5)3
Yantra 2019Sportist Svoge

Koliko često postižu najmanje...

75%1 gol50%
Yantra 2019Sportist Svoge
25%2 gola25%
Yantra 2019Sportist Svoge
25%3 gola0%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%4 gola0%
Yantra 2019Sportist Svoge

Koliko često primaju najmanje...

75%1 gol50%
Yantra 2019Sportist Svoge
75%2 gola25%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%3 gola0%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%4 gola0%
Yantra 2019Sportist Svoge

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

25%BTTS na poluvremenu25%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%BTTS u oba poluvremena25%
Yantra 2019Sportist Svoge
25%Postigli gol u oba poluvremena25%
Yantra 2019Sportist Svoge

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS25%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Yantra 2019Sportist Svoge
50%BTTS – poslednjih 525%
Yantra 2019Sportist Svoge

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena25%
Yantra 2019Sportist Svoge
25%Najmanje 2 gola pre poluvremena25%
Yantra 2019Sportist Svoge
25%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Yantra 2019Sportist Svoge

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena75%
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Najmanje 2 gola posle poluvremena25%
Yantra 2019Sportist Svoge
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Yantra 2019Sportist Svoge

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Yantra 2019 je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.5 bodovi / utakmica - Yantra 2019 · 1 bodovi / utakmica - Sportist Svoge

Yantra 2019 — stanje na poluvremenu
25% vodi75% nerešeno0% gubi
Sportist Svoge — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1
Yantra 2019Sportist Svoge
0.75Postignuti golovi (1. poluvreme)0.25
Yantra 2019Sportist Svoge
0.5Primljeni golovi (1. poluvreme)0.25
Yantra 2019Sportist Svoge
1.25Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.5
Yantra 2019Sportist Svoge
75%Clean sheet pre poluvremena75%
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Bez gola pre poluvremena75%
Yantra 2019Sportist Svoge

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.25
Yantra 2019Sportist Svoge
0.5Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
Yantra 2019Sportist Svoge
1Primljeni golovi (2. poluvreme)0.5
Yantra 2019Sportist Svoge
1.5Prosečan broj golova (2. poluvreme)1
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Clean sheet posle poluvremena50%
Yantra 2019Sportist Svoge
50%Bez gola posle poluvremena50%
Yantra 2019Sportist Svoge

Yantra 2019 — rezultati drugog poluvremena

50% W0% R50% P
6
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti200%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Sportist Svoge — rezultati drugog poluvremena

25% W50% R25% P
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Yantra 2019 — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.501.50
Postignuti golovi / utakmica0.80.5
Primljeni golovi / utakmica0.51.0
Prosečno golova na utakmici1.31.5
1 gol50%100%
2 gola25%50%
3 gola25%0%
Clean sheet75%50%
Bez gola50%50%
Gol-razlika+1-2
Poluvreme: 25% vodi - 75% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 50% pobeda - 0% nerešeno - 50% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Sportist Svoge — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.25
Postignuti golovi / utakmica0.30.5
Primljeni golovi / utakmica0.30.5
Prosečno golova na utakmici0.51.0
1 gol25%75%
2 gola25%25%
3 gola0%0%
Clean sheet75%50%
Bez gola75%50%
Gol-razlika00
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 25% pobeda - 50% nerešeno - 25% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Yantra 2019
PostigliPrimili
0
1
0-15
2
0
16-30
1
1
31-45
0
2
46-60
1
2
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Sportist Svoge
PostigliPrimili
1
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
1
2
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 76-90 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.13
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.1
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
76%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
38%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-29%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
38%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
13%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Yantra 2019

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.08
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.33
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.37
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.04
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
81%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
122%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Sportist Svoge

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.03
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.03
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.53
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.50
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
61%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
48%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Second League.

Timovi u odnosu na ligu

Yantra 2019LigaSportist Svoge
Prosečno golova na utakmici 2.752.78 1.50
Oba tima su postigla gol 50%50% 25%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 50%45% 25%
Clean sheet 25%26% 50%
Gol pre poluvremena 50%65% 25%
Gol posle poluvremena 100%78% 75%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.78
Prosečan broj golova po utakmici
50%
Oba tima su postigla gol
45%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
26%
Clean sheet
1.55
Domaći golovi / utakmica
1.23
Gostujući golovi / utakmica
+26%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće odbrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
65%
1 gol
35%
2 gola
10%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
53%
2 gola
18%
3 gola
10%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Yantra 2019 2 - 0 - 0 Sportist Svoge. Prosečan broj golova 1.50, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

OFK Yantra 2019 Gabrovo
2 : 0
Sportist Svoge
Sportist Svoge
0 : 1
OFK Yantra 2019 Gabrovo

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Yantra 2019 protiv Sportist Svoge?

Utakmica lige Second League završena je rezultatom Yantra 2019 1:0 Sportist Svoge. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Yantra 2019 i Sportist Svoge?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Yantra 2019 je pobedio 2 puta, Sportist Svoge 0 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,50 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Yantra 2019 protiv Sportist Svoge?

Yantra 2019 prosečno postiže 1,25 golova po utakmici, a Sportist Svoge 0,75. Prosek lige Second League iznosi 2,78 golova, uz Over 2.5 u 45% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Yantra 2019 i 25% utakmica tima Sportist Svoge.

Kakva je trenutna forma timova Yantra 2019 i Sportist Svoge?

U poslednjih pet utakmica, Yantra 2019 ima 2 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,50 bodova po utakmici). Sportist Svoge ima 1 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,25 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Yantra 2019 protiv Sportist Svoge?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.