Malta - Maltese Premier LeaguePodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Zabbar St. Patrick - Sliema Wanderers: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Zabbar St. Patrick protiv Sliema Wanderers: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Zabbar St. Patrick igra protiv Sliema Wanderers u ligi Maltese Premier League (Malta). Utakmica je zakazana za 21. oktobar 2026..

Trenutna forma

Zabbar St. Patrick: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Sliema Wanderers: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Zabbar St. Patrick postiže 1,00 i prima 1,50 golova po utakmici. Sliema Wanderers postiže 1,13 i prima 1,25. Prosek lige: 2,71 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Zabbar St. Patrick 63%, Sliema Wanderers 63%. Over 2.5: Zabbar St. Patrick 50%, Sliema Wanderers 50%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 51%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Zabbar St. Patrick 1,04, Sliema Wanderers 1,30. Šutevi po utakmici: Zabbar St. Patrick 7,4, Sliema Wanderers 9,8. Prosečan posed: Zabbar St. Patrick 50%, Sliema Wanderers 54%.

Prvo i drugo poluvreme

Zabbar St. Patrick: vođstvo na poluvremenu 13%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Sliema Wanderers: vođstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (3) za Zabbar St. Patrick i 16-30 (2) za Sliema Wanderers. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Maltese Premier League: 2,71 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 51%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosek golova 2,00, BTTS 67%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1Postignuti golovi / utakmica1.13
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1.5Primljeni golovi / utakmica1.25
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
50%Prosečan posed54%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
2.88Šutevi u okvir / utakmica3.88
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

7.38Šutevi po utakmici9.75
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
2.88Šutevi u okvir3.88
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13.6%Realizacija šuteva11.5%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
50%Posed54%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1.04xG za1.3
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1.39xG protiv1.1
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Kvalitet šuta

Zabbar St. Patrick: Efikasna realizacijaSliema Wanderers: Uravnotežen
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
Preciznost (šutevi u okvir)39%40%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.350.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sliema Wanderers je 100% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.8 bodovi / utakmica - Zabbar St. Patrick · 1.6 bodovi / utakmica - Sliema Wanderers

Zabbar St. Patrick
LDLLW
Raspodela sezonskih rezultata
25% W25% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-2-4
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-2
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-2
WLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.13xG protivnika: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Sliema Wanderers
WWDDL
Raspodela sezonskih rezultata
38% W25% D38% L
Sezona (P-N-I)
3-2-3
1.38 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-2
Poslednjih 5 u gostima
2-1-2
LWWDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.46xG protivnika: 1.20BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sliema Wanderers je 13% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Zabbar St. Patrick · 1.13 golovi / utakmica - Sliema Wanderers

Sliema Wanderers je 20% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - Zabbar St. Patrick · 1.25 golovi / utakmica - Sliema Wanderers

Napadački profil tima Zabbar St. Patrick: veoma jako

Zabbar St. Patrick postiže gol u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok Sliema Wanderers čuva Clean sheet u 13% (1 od 8 utakmica).

Napadački profil tima Sliema Wanderers: jako

Sliema Wanderers postiže gol u 63% utakmica (5 od 8 utakmica), dok Zabbar St. Patrick čuva Clean sheet u 25% (2 od 8 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)9
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
12Primljeni golovi (sezona)10
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
2.5Prosečno golova na utakmici2.38
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
4Postignuti golovi (poslednjih 5)7
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
7Primljeni golovi (poslednjih 5)5
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Koliko često postižu najmanje...

75%1 gol63%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
25%2 gola38%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0%3 gola13%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0%4 gola0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Koliko često primaju najmanje...

75%1 gol88%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
50%2 gola38%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%3 gola0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%4 gola0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

56%
Prosek lige

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu13%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0%BTTS u oba poluvremena0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%Postigli gol u oba poluvremena38%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS50%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
60%BTTS – poslednjih 580%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

75%Najmanje 1 gol pre poluvremena75%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
50%Najmanje 2 gola pre poluvremena25%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

2. poluvreme

88%Najmanje 1 gol posle poluvremena75%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
13%Najmanje 3 gola posle poluvremena13%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sliema Wanderers je 70% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.88 bodovi / utakmica - Zabbar St. Patrick · 1.5 bodovi / utakmica - Sliema Wanderers

Zabbar St. Patrick — stanje na poluvremenu
13% vodi50% nerešeno38% gubi
Sliema Wanderers — stanje na poluvremenu
38% vodi38% nerešeno25% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.88Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.5
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.63
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0.88Primljeni golovi (1. poluvreme)0.38
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1.38Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
25%Clean sheet pre poluvremena63%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
63%Bez gola pre poluvremena50%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.63Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.63
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0.5Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
0.63Primljeni golovi (2. poluvreme)0.88
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
1.13Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.38
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
63%Clean sheet posle poluvremena25%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers
50%Bez gola posle poluvremena50%
Zabbar St. PatrickSliema Wanderers

Zabbar St. Patrick — rezultati drugog poluvremena

50% W13% D38% L
7
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.88
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti192%

Vodi na poluvremenu u 13% utakmica i pobeđuje u 25%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Sliema Wanderers — rezultati drugog poluvremena

0% W63% D38% L
12
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Zabbar St. Patrick — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.4
Primljeni golovi / utakmica1.00.4
Prosečno golova na utakmici1.40.8
1 gol80%80%
2 gola60%0%
3 gola0%0%
Clean sheet20%60%
Bez gola60%60%
Gol-razlika-30
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Sliema Wanderers — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.800.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.8
Prosečno golova na utakmici1.01.4
1 gol60%60%
2 gola40%60%
3 gola0%20%
Clean sheet80%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+3-1
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 80% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Zabbar St. Patrick
PostigliPrimili
0
2
0-15
3
2
16-30
1
3
31-45
1
0
46-60
1
2
61-75
2
3
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

Sliema Wanderers
PostigliPrimili
1
1
0-15
2
1
16-30
2
1
31-45
1
3
46-60
2
2
61-75
1
2
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 46-60 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.44
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.1 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
90%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
63%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-18%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
47%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Zabbar St. Patrick

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.35
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.15
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.04
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
78%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
106%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.20
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Sliema Wanderers

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.32
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.17
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.15
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
80%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
97%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.22
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
11% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
11%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Maltese Premier League.

Timovi u odnosu na ligu

Zabbar St. PatrickLigaSliema Wanderers
Prosečno golova na utakmici▼ 2.502.71▼ 2.38
Oba tima su postigla gol▲ 63%56%▲ 63%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)• 50%51%• 50%
Clean sheet• 25%24%▼ 13%
Gol pre poluvremena▼ 75%78%▼ 75%
Gol posle poluvremena• 88%87%▼ 75%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.71
Prosečan broj golova po utakmici
56%
Oba tima su postigla gol
51%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.29
Domaći golovi / utakmica
1.42
Gostujući golovi / utakmica
+-9%
Prednost domaćeg napada
+-10%
Prednost domaće odbrane
+0%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
36%
2 gola
7%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
87%
1 gol
40%
2 gola
18%
3 gola
2%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (3): Zabbar St. Patrick 0 - 1 - 2 Sliema Wanderers. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 67% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju Zabbar St. Patrick i Sliema Wanderers?

Zabbar St. Patrick igra protiv Sliema Wanderers 21. oktobar 2026. u ligi Maltese Premier League. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Zabbar St. Patrick i Sliema Wanderers?

U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Zabbar St. Patrick je pobedio 0 puta, Sliema Wanderers 2 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 67% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Zabbar St. Patrick protiv Sliema Wanderers?

Zabbar St. Patrick prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Sliema Wanderers 1,13. Prosek lige Maltese Premier League iznosi 2,71 golova, uz Over 2.5 u 51% utakmica. BTTS se javlja u 63% utakmica tima Zabbar St. Patrick i 63% utakmica tima Sliema Wanderers.

Kakva je trenutna forma timova Zabbar St. Patrick i Sliema Wanderers?

U poslednjih pet utakmica, Zabbar St. Patrick ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Sliema Wanderers ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Zabbar St. Patrick protiv Sliema Wanderers?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.