Poljska - 3 Liga Group 3Podaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Zagłębie Lubin II - Raków Częstochowa II: statistika utakmice

Zagłębie Lubin II protiv Raków Częstochowa II: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Zagłębie Lubin II je igrao protiv Raków Częstochowa II u ligi 3 Liga Group 3 (Poljska). Utakmica je odigrana 16. avgust 2026.. Konačan rezultat: 2:2.

Trenutna forma

Zagłębie Lubin II: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici. Raków Częstochowa II: 0-0-2, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Zagłębie Lubin II postiže 1,50 i prima 1,00 golova po utakmici. Raków Częstochowa II postiže 2,00 i prima 3,00. Prosek lige: 3,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Zagłębie Lubin II 50%, Raków Częstochowa II 50%. Over 2.5: Zagłębie Lubin II 50%, Raków Częstochowa II 50%. Nivo lige: BTTS 64%, Over 2.5 52%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Zagłębie Lubin II 1,95, Raków Częstochowa II 1,47. Šutevi po utakmici: Zagłębie Lubin II 8,0, Raków Częstochowa II 13,0. Prosečan posed: Zagłębie Lubin II 24%, Raków Częstochowa II 52%.

Prvo i drugo poluvreme

Zagłębie Lubin II: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Raków Częstochowa II: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (1) za Zagłębie Lubin II i 16-30 (1) za Raków Częstochowa II. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

3 Liga Group 3: 3,00 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 52%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Zagłębie Lubin II ima jasnu prednost domaćeg terena: pobedilo je u jedinom dosadašnjem meču kod kuće, sačuvalo mrežu netaknutom i dozvolilo protivniku xG od 1,26. Raków Częstochowa II izgubio je oba gostovanja, primivši u proseku čak 5 golova po utakmici, dok su njegovi protivnici stvarali prilike vredne prosečno 2,24 xG. Domaćin kod kuće generiše 1,95 xG i upućuje prosečno 17 šuteva, dok gosti na strani imaju 1,38 xG i 11 pokušaja. Raków ostaje opasan, jer je u poslednjih pet utakmica postigao 16 golova i ostvario 3 pobede, ali niz od dva uzastopna poraza i veoma slaba odbrana na gostovanjima idu u prilog Zagłębieju. Najverovatnija je pobeda domaćina, iako efikasnost gostiju umanjuje sigurnost ove prognoze.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal u prilog tržištu BTTS, odnosno opciji „oba tima daju gol“, pruža trenutna forma: Zagłębie II je imalo golove oba tima u 80% poslednjih 5 utakmica, a Raków II u 60%, uz prosek od 1,6 i 3,2 postignuta gola. Obe odbrane redovno dopuštaju protivnicima prilike, primajući u ovom nizu u proseku 1,8, odnosno 1,6 golova po utakmici. Ofanzivni potencijal potvrđuje i xG iz poslednjih pet nastupa: 1,47 domaćina i 1,74 gostiju, dok oba tima protivnicima dozvoljavaju oko 1,31–1,32 xG. Raków II prema sezonskim podacima postiže u proseku 4,0 gola, ali prima 5,0, a njegovih 100% utakmica sa BTTS dodatno ukazuje na otvoren scenario. Iako Zagłębie II nije postigao gol u dostupnom sezonskom uzorku, njegovih 8 pogodaka u poslednjih 5 utakmica i izostanak sačuvanih mreža na obe strane idu u prilog golu domaćina.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

U poslednjih pet utakmica Zagłębie Lubin II je u proseku postizao 1.6 gola i primao 1.8, što ukupno daje 3.4 gola po meču. Raków Częstochowa II beležio je još veći tempo: 3.2 postignuta i 1.6 primljenih golova, odnosno u proseku 4.8 golova po utakmici. Granica 2.5 je bila premašena u 80% poslednjih pet utakmica oba tima, dok su domaćin i gost ostvarivali 1.47 odnosno 1.74 xG. Odbrana Rakowa je u proseku dozvoljavala 1.32 xG, dok je Zagłębie dozvoljavalo 1.31 xG, pa bi obe strane trebalo da stvore dovoljno prilika za najmanje dva gola. Najjači izbor ostaje više od 1.5, jer čak i uz smanjenu efikasnost profil poslednjih rezultata i ukupna prognoza od 3.15 golova jasno podržavaju premašivanje ove granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Raków II ima izrazito bolji učinak u prvom poluvremenu u poslednjih pet utakmica: postizao je u proseku 1,5 golova pre pauze i primao samo 0,5, dok je Zagłębie II postizalo 0,25 golova, a protivnicima dozvoljavalo 1,0. Gosti su vodili na poluvremenu u 50% tih utakmica, dok domaćini nijednom nisu otišli na pauzu s prednošću, što najviše podržava varijantu da Raków vodi posle 45 minuta. U svih poslednjih pet utakmica Raków II je postizao u proseku 3,2 gola, naspram 1,6 Zagłębiea II, i pobedio u 60% mečeva, dok su domaćini zabeležili 40% pobeda. Zagłębie ima argument za drugo poluvreme, pošto ga je dobijalo u 75% utakmica i imalo gol-razliku 1,25 prema 0,75, ali bi Rakówova odbrana trebalo da bude dovoljna za očuvanje povoljnog rezultata. Zato je i dalje najverovatniji scenario u kojem gosti preuzimaju vođstvo pre pauze i do kraja potvrđuju pobedu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

57Posed (%)43
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
22Šutevi15
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
8Šutevi u okvir3
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2.22xG1.44
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
6Korneri4
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
39Opasni napadi40
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
-1Prekršaji-1
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
-1Kartoni-1
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1.5Postignuti golovi / utakmica2
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1Primljeni golovi / utakmica3
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
24%Prosečan posed52%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2Šutevi u okvir / utakmica4
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8Šutevi po utakmici13
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2Šutevi u okvir4
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
18.8%Realizacija šuteva15.4%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
24%Posed52%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1.95xG za1.47
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1.26xG protiv1.69
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Kvalitet šuta

Zagłębie Lubin II: KontranapadačkiRaków Częstochowa II: Efikasna realizacija
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
Preciznost (šutevi u okvir)25%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.240.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.750.50

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Zagłębie Lubin II
WD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-0
W
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.5Primljeni golovi: 1.0xG: 1.95xG protivnika: 1.26BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Raków Częstochowa II
LL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-2
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-2
0.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 3.0xG: 1.47xG protivnika: 1.69BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Raków Częstochowa II je 33% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - Zagłębie Lubin II · 2 golovi / utakmica - Raków Częstochowa II

Zagłębie Lubin II je 200% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Zagłębie Lubin II · 3 golovi / utakmica - Raków Częstochowa II

Napadački profil tima Zagłębie Lubin II: veoma jako

Zagłębie Lubin II postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Raków Częstochowa II čuva Clean sheet u 0% (0 od 2 utakmica).

Napadački profil tima Raków Częstochowa II: neujednačeno

Raków Częstochowa II postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Zagłębie Lubin II čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)4
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2Primljeni golovi (sezona)6
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2.5Prosečno golova na utakmici5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
3Postignuti golovi (poslednjih 5)4
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
2Primljeni golovi (poslednjih 5)6
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%2 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%3 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%4 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Koliko često primaju najmanje...

50%1 gol100%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%2 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%3 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%4 gola50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

64%
Prosek lige

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%BTTS u oba poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%Postigli gol u oba poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%BTTS – poslednjih 550%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%Najmanje 2 gola pre poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%Najmanje 3 gola pre poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Zagłębie Lubin II — stanje na poluvremenu
0% vodi50% nerešeno50% gubi
Raków Częstochowa II — stanje na poluvremenu
0% vodi50% nerešeno50% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.5Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1Primljeni golovi (1. poluvreme)1
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1.5Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%Clean sheet pre poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
50%Bez gola pre poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Posle poluvremena (2. poluvreme)

3Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1Postignuti golovi (2. poluvreme)1.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0Primljeni golovi (2. poluvreme)2
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)3.5
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
100%Clean sheet posle poluvremena0%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II
0%Bez gola posle poluvremena50%
Zagłębie Lubin IIRaków Częstochowa II

Zagłębie Lubin II — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.50
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-1.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Raków Częstochowa II — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.50
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+1.0

Prima 1.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Zagłębie Lubin II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.503.00
Postignuti golovi / utakmica0.51.0
Primljeni golovi / utakmica1.00.0
Prosečno golova na utakmici1.51.0
1 gol50%100%
2 gola50%0%
3 gola50%0%
Clean sheet50%100%
Bez gola50%0%
Gol-razlika-1+2
Poluvreme: 0% vodi - 50% nerešeno - 50% gubi
2. poluvreme: 100% pobeda - 0% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Raków Częstochowa II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.500.50
Postignuti golovi / utakmica0.51.5
Primljeni golovi / utakmica1.02.0
Prosečno golova na utakmici1.53.5
1 gol50%100%
2 gola50%50%
3 gola50%50%
Clean sheet50%0%
Bez gola50%50%
Gol-razlika-1-1
Poluvreme: 0% vodi - 50% nerešeno - 50% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 50% nerešeno - 50% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Zagłębie Lubin II
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Raków Częstochowa II
PostigliPrimili
0
2
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
1
1
61-75
1
1
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.75
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
2.3 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
125%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
50%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Zagłębie Lubin II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.69
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.19
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.45
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.26
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
78%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
93%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.5
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Raków Częstochowa II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.22
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.78
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.53
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-1.31
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
185%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
156%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 3 Liga Group 3.

Timovi u odnosu na ligu

Zagłębie Lubin IILigaRaków Częstochowa II
Prosečno golova na utakmici▼ 2.503.00▲ 5.00
Oba tima su postigla gol▼ 50%64%▼ 50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 50%52%▼ 50%
Clean sheet▲ 50%20%▼ 0%
Gol pre poluvremena▼ 50%52%▼ 50%
Gol posle poluvremena▲ 100%84%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.00
Prosečan broj golova po utakmici
64%
Oba tima su postigla gol
52%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheet
1.92
Domaći golovi / utakmica
1.08
Gostujući golovi / utakmica
+78%
Prednost domaćeg napada
+44%
Prednost domaće odbrane
+44%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
52%
1 gol
24%
2 gola
8%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
84%
1 gol
52%
2 gola
24%
3 gola
16%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Ostali zabeleženi igrači

—Seweryn Marek⚽ 1
—Szymon Lyczko⚽ 1

Gostujući tim

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Zagłębie Lubin IIGolSeweryn Marek
  2. Zagłębie Lubin IIGolSzymon Lyczko

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Zagłębie Lubin II protiv Raków Częstochowa II?

Utakmica lige 3 Liga Group 3 završena je rezultatom Zagłębie Lubin II 2:2 Raków Częstochowa II. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Zagłębie Lubin II protiv Raków Częstochowa II?

Zagłębie Lubin II prosečno postiže 1,50 golova po utakmici, a Raków Częstochowa II 2,00. Prosek lige 3 Liga Group 3 iznosi 3,00 golova, uz Over 2.5 u 52% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Zagłębie Lubin II i 50% utakmica tima Raków Częstochowa II.

Kakva je trenutna forma timova Zagłębie Lubin II i Raków Częstochowa II?

U poslednjih pet utakmica, Zagłębie Lubin II ima 1 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici). Raków Częstochowa II ima 0 pobeda, 0 remija i 2 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Zagłębie Lubin II protiv Raków Częstochowa II?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.