Erb týmu Club Brugge

Club Brugge

Pro LeagueSezona 2026/20274. místoData aktuální k 21. září 2026
Forma (poslední zápasy)
WWLWW

Club Brugge 2026/2027: sezóna v číslech

Profil týmu

Club Brugge hraje v soutěži Pro League (Belgie) v sezóně 2026/2027. Pozice v lize: 4. Další známý zápas: KRC Genk.

Forma a bilance

Club Brugge: 5-0-1, 2,50 bodů na zápas. Posledních pět: WWLWW (2,40 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Club Brugge střílí 2,00 a inkasuje 0,50 gólu na zápas. Clean sheets: 67%. Bez vstřeleného gólu: 0%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 33%. Over 2.5: 67%. Over 3.5: 17%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 2,50.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 33% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 50% zápasů. Posledních pět: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Poločasy a minuty

Club Brugge střílí 1,00 gólu v prvním poločase a 1,00 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 31-45 (3 gólů).

xG a herní styl

Club Brugge vytváří 2,00 xG a povoluje 1,26 xGA na zápas. Střely: celkem 17,8, na branku 6,0. Držení míče: 64%.

Klíčové statistické ukazatele

Club Brugge má čisté xG 0,74 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí -0,10. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

2.50Body na zápas15 b.
2.00Vstřelené góly / zápas
0.50Inkasované góly / zápas
67%Over 2,5 gólů
33%Oba týmy skórovaly
67%Čistá konta
0%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
83% W0% D17% L
+9
Rozdíl gólů
2.50
PPG (sezona)
2.40
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól100%
2 góly50%
3 góly50%
4 góly0%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól33%
2 góly17%
3 góly0%
4 góly0%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem100%Ligový průměr: 79%
Min. 2 góly před poločasem33%Ligový průměr: 39%
Min. 3 góly před poločasem0%Ligový průměr: 11%
Gól po poločase67%Ligový průměr: 84%
Min. 2 góly po poločase50%Ligový průměr: 52%
Min. 3 góly po poločase0%Ligový průměr: 16%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase33%
BTTS v obou poločasech0%
Skórovali v obou poločasech50%
Min. 3 góly a BTTS33%
Min. 3 góly bez BTTS33%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

67% W33% D0% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

50% W33% D17% L
14
Body v poločase
2.33
PPG (1. poločas)
+4
Rozdíl gólů
11
Body ve 2. poločase
1.83
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem1
Inkasovali před poločasem0.33
Skórovali po poločase1
Inkasovali po poločase0.17
Čisté konto před poločasem67%
Čisté konto po poločase83%
Bez gólu před poločasem0%
Bez gólu po poločase50%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)2.201.60
Vstřelené góly / zápas1.00.8
Inkasované góly / zápas0.40.2
Průměr gólů v zápase1.41.0
Min. 1 gól100%60%
Min. 2 góly40%40%
Min. 3 góly0%0%
Čistá konta60%80%
Zápasy bez vstřeleného gólu0%60%
Rozdíl gólů+3+3
1. poločas (Posledních 5): 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 40%
2. poločas (Posledních 5): 40% vyhráli - 40% remizují - 20% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Club Brugge
ScoredConceded
1
0
0-15
2
1
16-30
3
1
31-45
2
0
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 31-45 (3 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Dominantní
34%
Přesnost střelby
střely na branku
0.11
Kvalita šancí
xG na střelu
0.33
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.74
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.76
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
0.00
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.76
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
135%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
34%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.10
Udržení vedení
V poločase vede v 67% zápasů a vyhraje 83%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
124%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.2
Pozdní góly
17% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
17%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

6 zápasů
9.0
Získané rohy na zápas
2.7
Rohy soupeřů na zápas
11.7
Celkem rohů na zápas
66.7%
Více než 8,5 rohu
66.7%
Více než 9,5 rohu
66.7%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

6 zápasů
1.8
Karty týmu na zápas
1.8
Karty soupeřů na zápas
3.7
Celkem karet na zápas
33.3%
Over 3.5
33.3%
Over 4.5
16.7%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

0.98
Průměrné PPG soupeřů
12.2
Průměrné umístění soupeřů
Lehčí než průměr

V posledních 6 zápasech týmu Club Brugge získávali soupeři v průměru 0.98 bodu na zápas a zaujímali pozici 12.2 z 18. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Lehčí než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 8
RAAL La Louvière
Club Brugge
Kolo 9
Club Brugge
Sint-Truiden
Kolo 10
Zulte-Waregem
Club Brugge
Kolo 11
Club Brugge
RSC Anderlecht
Kolo 12
KV Mechelen
Club Brugge
Kolo 13
Standard Liège
Club Brugge
Kolo 14
Club Brugge
KVC Westerlo
Kolo 15
Union Saint-Gilloise
Club Brugge
Kolo 16
Club Brugge
Sporting Charleroi

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Club Brugge?

Aktuální forma týmu Club Brugge je WWLWW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 2,50 bodu na zápas.

Na jakém místě je tým Club Brugge v tabulce?

Club Brugge je na 4. místě tabulky Pro League s 15 body.

Kolik gólů dává tým Club Brugge na zápas?

Sezónní bilance týmu Club Brugge činí 2,00 vstřelených a 0,50 inkasovaných gólů na zápas.

Jak často se v zápasech Club Brugge objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 33% zápasů Club Brugge a Over 2.5 nastává v 67%. Tým udrží Clean sheet v 67% zápasů.

S kým bude Club Brugge hrát příště?

Dalším zápasem týmu Club Brugge je Club Brugge vs KRC Genk dne 20. září 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Club Brugge?

NoFluffPicks Stats sdružuje klíčová čísla týmu Club Brugge. Aplikace přidává sázkové analýzy, doporučené tipy a jejich zdůvodnění pro nadcházející zápasy.