Erb týmu Deportes Limache

Deportes Limache

Primera DivisiónSezona 2026Víctor Javier Rivero Faccioli4. místoData aktuální k 07. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
WLDWW
3 zápasů bez porážky

Deportes Limache 2026: sezóna v číslech

Profil týmu

Deportes Limache hraje v soutěži Primera División (Chile) v sezóně 2026. Pozice v lize: 4. Další známý zápas: Universidad Católica.

Forma a bilance

Deportes Limache: 12-4-10, 1,54 bodů na zápas. Posledních pět: WLDWW (2,00 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Deportes Limache střílí 1,85 a inkasuje 1,42 gólu na zápas. Clean sheets: 27%. Bez vstřeleného gólu: 19%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 54%. Over 2.5: 69%. Over 3.5: 50%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 3,27.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 50% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 46% zápasů. Posledních pět: BTTS 20%, Over 2.5 40%.

Poločasy a minuty

Deportes Limache střílí 0,92 gólu v prvním poločase a 0,92 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 0-15 (10 gólů).

xG a herní styl

Deportes Limache vytváří 1,39 xG a povoluje 1,72 xGA na zápas. Střely: celkem 12,1, na branku 4,9. Držení míče: 46%.

Klíčové statistické ukazatele

Deportes Limache má čisté xG -0,33 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí 0,46. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

1.54Body na zápas40 b.
1.85Vstřelené góly / zápas
1.42Inkasované góly / zápas
69%Over 2,5 gólů
54%Oba týmy skórovaly
27%Čistá konta
19%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
46% W15% D38% L
+11
Rozdíl gólů
1.54
PPG (sezona)
2.00
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól81%
2 góly62%
3 góly31%
4 góly8%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól73%
2 góly42%
3 góly23%
4 góly4%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem85%Ligový průměr: 74%
Min. 2 góly před poločasem42%Ligový průměr: 37%
Min. 3 góly před poločasem12%Ligový průměr: 14%
Gól po poločase88%Ligový průměr: 77%
Min. 2 góly po poločase58%Ligový průměr: 43%
Min. 3 góly po poločase27%Ligový průměr: 22%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase19%
BTTS v obou poločasech12%
Skórovali v obou poločasech46%
Min. 3 góly a BTTS50%
Min. 3 góly bez BTTS19%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

46% W35% D19% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

27% W31% D42% L
45
Body v poločase
1.73
PPG (1. poločas)
+12
Rozdíl gólů
29
Body ve 2. poločase
1.12
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem0.92
Inkasovali před poločasem0.46
Skórovali po poločase0.92
Inkasovali po poločase0.96
Čisté konto před poločasem62%
Čisté konto po poločase38%
Bez gólu před poločasem35%
Bez gólu po poločase38%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)2.401.60
Vstřelené góly / zápas0.80.8
Inkasované góly / zápas0.20.4
Průměr gólů v zápase1.01.2
Min. 1 gól100%60%
Min. 2 góly0%40%
Min. 3 góly0%20%
Čistá konta80%80%
Zápasy bez vstřeleného gólu20%40%
Rozdíl gólů+3+2
1. poločas (Posledních 5): 80% vedou - 0% remizují - 20% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 0%
2. poločas (Posledních 5): 40% vyhráli - 40% remizují - 20% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Deportes Limache
ScoredConceded
10
2
0-15
7
4
16-30
7
6
31-45
8
9
46-60
6
5
61-75
10
11
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 0-15 (10 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 76-90 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Protiútoky
40%
Přesnost střelby
střely na branku
0.12
Kvalita šancí
xG na střelu
0.38
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.33
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.76
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-8.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.46
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.30
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
129%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
99%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.46
Udržení vedení
V poločase vede v 46% zápasů a vyhraje 46%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
100%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
21%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

26 zápasů
4.1
Získané rohy na zápas
5.5
Rohy soupeřů na zápas
9.7
Celkem rohů na zápas
65.4%
Více než 8,5 rohu
42.3%
Více než 9,5 rohu
30.8%
Více než 10,5 rohu

Doma

13 zápasů
3.5
Získané rohy na zápas
5.3
Rohy soupeřů na zápas
8.8
Celkem rohů na zápas
53.9%
Více než 8,5 rohu
23.1%
Více než 9,5 rohu
23.1%
Více než 10,5 rohu

Venku

13 zápasů
4.7
Získané rohy na zápas
5.8
Rohy soupeřů na zápas
10.5
Celkem rohů na zápas
76.9%
Více než 8,5 rohu
61.5%
Více než 9,5 rohu
38.5%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

26 zápasů
2.2
Karty týmu na zápas
2.1
Karty soupeřů na zápas
4.3
Celkem karet na zápas
53.9%
Over 3.5
46.1%
Over 4.5
23.1%
Červené karty

Doma

13 zápasů
2.1
Karty týmu na zápas
2.2
Karty soupeřů na zápas
4.2
Celkem karet na zápas
38.5%
Over 3.5
30.8%
Over 4.5
23.1%
Červené karty

Venku

13 zápasů
2.3
Karty týmu na zápas
2.1
Karty soupeřů na zápas
4.4
Celkem karet na zápas
69.2%
Over 3.5
61.5%
Over 4.5
23.1%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.26
Průměrné PPG soupeřů
10.1
Průměrné umístění soupeřů
Lehčí než průměr

V posledních 10 zápasech týmu Deportes Limache získávali soupeři v průměru 1.26 bodu na zápas a zaujímali pozici 10.1 z 16. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Lehčí než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 28
Deportes Limache
La Serena
Kolo 29
Coquimbo Unido
Deportes Limache
Kolo 30
Deportes Limache
Concepción

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Deportes Limache?

Aktuální forma týmu Deportes Limache je WLDWW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 1,54 bodu na zápas.

Na jakém místě je tým Deportes Limache v tabulce?

Deportes Limache je na 4. místě tabulky Primera División s 40 body.

Kolik gólů dává tým Deportes Limache na zápas?

Deportes Limache střílí v průměru 1,85 gólu na zápas a inkasuje 1,42. Tato čísla ukazují útočný výkon a defenzivní bilanci týmu v této sezóně.

Jak často se v zápasech Deportes Limache objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 54% zápasů Deportes Limache a Over 2.5 nastává v 69%. Tým udrží Clean sheet v 27% zápasů.

S kým bude Deportes Limache hrát příště?

Dalším zápasem týmu Deportes Limache je Universidad Católica vs Deportes Limache dne 8. listopadu 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Deportes Limache?

Tato stránka pokrývá formu týmu Deportes Limache, domácí a venkovní bilanci, góly, BTTS a Over/Under. Tipy a kompletní analýzy nadcházejících zápasů jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.