Erb týmu Rubio Ñú

Rubio Ñú

Division ProfesionalSezona 2026Javier Luis TorrenteData aktuální k 03. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
WDLLW

Rubio Ñú 2026: sezóna v číslech

Profil týmu

Rubio Ñú hraje v soutěži Division Profesional (Paraguay) v sezóně 2026. Další známý zápas: Sportivo Luqueño.

Forma a bilance

Rubio Ñú: 10-9-20, 1,00 bodů na zápas. Posledních pět: WDLLW (1,40 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Rubio Ñú střílí 0,87 a inkasuje 1,41 gólu na zápas. Clean sheets: 26%. Bez vstřeleného gólu: 51%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 33%. Over 2.5: 36%. Over 3.5: 26%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 2,28.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 26% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 18% zápasů. Posledních pět: BTTS 40%, Over 2.5 40%.

Poločasy a minuty

Rubio Ñú střílí 0,36 gólu v prvním poločase a 0,51 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 46-60 (8 gólů).

xG a herní styl

Rubio Ñú vytváří 1,34 xG a povoluje 1,46 xGA na zápas. Střely: celkem 12,4, na branku 3,7. Držení míče: 45%.

Klíčové statistické ukazatele

Rubio Ñú má čisté xG -0,12 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí 0,40. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

1.00Body na zápas
0.87Vstřelené góly / zápas
1.41Inkasované góly / zápas
36%Over 2,5 gólů
33%Oba týmy skórovaly
26%Čistá konta
51%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
26% W23% D51% L
-21
Rozdíl gólů
1.00
PPG (sezona)
1.40
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól49%
2 góly26%
3 góly10%
4 góly3%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól74%
2 góly41%
3 góly13%
4 góly10%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem59%Ligový průměr: 65%
Min. 2 góly před poločasem21%Ligový průměr: 29%
Min. 3 góly před poločasem10%Ligový průměr: 9%
Gól po poločase82%Ligový průměr: 82%
Min. 2 góly po poločase36%Ligový průměr: 40%
Min. 3 góly po poločase18%Ligový průměr: 14%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase10%
BTTS v obou poločasech5%
Skórovali v obou poločasech18%
Min. 3 góly a BTTS26%
Min. 3 góly bez BTTS10%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

15% W49% D36% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

21% W31% D49% L
37
Body v poločase
0.95
PPG (1. poločas)
-7
Rozdíl gólů
36
Body ve 2. poločase
0.92
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem0.36
Inkasovali před poločasem0.54
Skórovali po poločase0.51
Inkasovali po poločase0.87
Čisté konto před poločasem56%
Čisté konto po poločase36%
Bez gólu před poločasem74%
Bez gólu po poločase59%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)1.600.40
Vstřelené góly / zápas0.80.4
Inkasované góly / zápas0.21.0
Průměr gólů v zápase1.01.4
Min. 1 gól60%80%
Min. 2 góly20%40%
Min. 3 góly20%20%
Čistá konta80%20%
Zápasy bez vstřeleného gólu60%60%
Rozdíl gólů+3-3
1. poločas (Posledních 5): 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 0%
2. poločas (Posledních 5): 0% vyhráli - 40% remizují - 60% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Rubio Ñú
ScoredConceded
4
3
0-15
4
10
16-30
6
8
31-45
8
9
46-60
7
10
61-75
5
15
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 46-60 (8 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 76-90 (15). Bilance pozdních gólů (76–90): -10 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Vyvážený
30%
Přesnost střelby
střely na branku
0.11
Kvalita šancí
xG na střelu
0.23
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.12
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.42
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+6.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.47
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.05
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
71%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
115%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.40
Udržení vedení
V poločase vede v 15% zápasů a vyhraje 26%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
173%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
15% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
15%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

25Franco Nicolás FraguedaBrankář26 Starty0 Góly1Tomás Ezequiel CanteroBrankář5 Starty0 Góly32Lautaro MaldonadoBrankář4 Starty0 Góly22Carlos Maria Servín CaballeroBrankář2 Starty0 Góly3Javier Alexandro Vallejos FleitasObránce33 Starty3 Góly31Brian Rolando BlasiObránce30 Starty2 GólyVíctor Ramón CabañasObránce22 Starty0 Góly36Carlos Rubén Giménez CazalObránce32 Starty2 Góly2Rodi David FerreiraObránce25 Starty0 Góly5Pedro Esteban Álvarez BenitezObránce23 Starty0 GólyRodrigo Alborno OrtegaObránce12 Starty0 Góly14Mariano Darío RamosObránce12 Starty0 GólyJorge Daniel González VázquezObránce9 Starty0 Góly24Lucas De Jesús Gómez PeraltaObránce9 Starty0 Góly8Juan Rodrigo Rojas OvelarZáložník36 Starty0 Góly26Fernando Martínez RojasZáložník20 Starty1 GólyWilliam Gabriel Mendieta PintosZáložník27 Starty4 GólyMarcelo AcostaZáložník21 Starty3 GólyCristian David Núñez MoralesZáložník14 Starty0 Góly35Lucas Daniel Montiel RodríguezZáložník19 Starty1 GólyTobías LeivaZáložník10 Starty0 Góly32Jose Martin Hosue Diaz LopezZáložník9 Starty0 GólyOctavio Anibal Alfonso DureZáložník12 Starty0 Góly38Gustavo ManzurZáložník12 Starty0 GólyElias SarquisZáložník8 Starty0 GólyAlan Fabricio Ledesma VelázquezZáložník7 Starty0 Góly23Sebastian Emanuel Ruiz Diaz FerreiraZáložník8 Starty0 Góly32Jorge Ezequiel CardozoZáložník3 Starty0 GólySteven Osmar Pérez YegrosÚtočník37 Starty8 GólyRodrigo Ruiz DíazÚtočník32 Starty4 GólyElías Ezequiel Alfonso ArandaÚtočník29 Starty2 GólySergio FretesÚtočník27 Starty2 GólyMauricio RoldánÚtočník17 Starty2 Góly11Juan José Giménez DelgadoÚtočník12 Starty0 GólyAaron PáezÚtočník19 Starty0 GólyAnderson Ramón Legüizamón AquinoÚtočník15 Starty1 Góly9Pedro Federico Báez BenítezÚtočník5 Starty1 Góly17Kevin Raul Paredes FriedenlibÚtočník6 Starty1 Góly18César Rodrigo Villagra OlmedoÚtočník8 Starty0 Góly30Mauricio De Carvalho GonzálezÚtočník3 Starty0 Góly32Maximiliano GarroneLeft Back9 Starty0 Góly

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

39 zápasů
4.1
Získané rohy na zápas
4.7
Rohy soupeřů na zápas
8.8
Celkem rohů na zápas
41.0%
Více než 8,5 rohu
38.5%
Více než 9,5 rohu
28.2%
Více než 10,5 rohu

Doma

19 zápasů
4.1
Získané rohy na zápas
4.7
Rohy soupeřů na zápas
8.8
Celkem rohů na zápas
42.1%
Více než 8,5 rohu
36.8%
Více než 9,5 rohu
21.1%
Více než 10,5 rohu

Venku

20 zápasů
4.2
Získané rohy na zápas
4.6
Rohy soupeřů na zápas
8.8
Celkem rohů na zápas
40.0%
Více než 8,5 rohu
40.0%
Více než 9,5 rohu
35.0%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

39 zápasů
2.5
Karty týmu na zápas
2.0
Karty soupeřů na zápas
4.5
Celkem karet na zápas
61.5%
Over 3.5
43.6%
Over 4.5
23.1%
Červené karty

Doma

19 zápasů
2.7
Karty týmu na zápas
2.2
Karty soupeřů na zápas
4.9
Celkem karet na zápas
73.7%
Over 3.5
52.6%
Over 4.5
31.6%
Červené karty

Venku

20 zápasů
2.3
Karty týmu na zápas
1.8
Karty soupeřů na zápas
4.0
Celkem karet na zápas
50.0%
Over 3.5
35.0%
Over 4.5
15.0%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.45
Průměrné PPG soupeřů
5.7
Průměrné umístění soupeřů
Těžší než průměr

V posledních 10 zápasech týmu Rubio Ñú získávali soupeři v průměru 1.45 bodu na zápas a zaujímali pozici 5.7 z 12. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Těžší než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 19
Sportivo San Lorenzo
Rubio Ñú
Kolo 20
Rubio Ñú
Libertad
Kolo 21
Nacional Asunción
Rubio Ñú
Kolo 22
Rubio Ñú
Cerro Porteño

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Rubio Ñú?

Aktuální forma týmu Rubio Ñú je WDLLW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 1,00 bodu na zápas.

Kolik gólů dává tým Rubio Ñú na zápas?

Rubio Ñú střílí v průměru 0,87 gólu na zápas a inkasuje 1,41. Tato čísla ukazují útočný výkon a defenzivní bilanci týmu v této sezóně.

Jak často se v zápasech Rubio Ñú objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 33% zápasů Rubio Ñú a Over 2.5 nastává v 36%. Tým udrží Clean sheet v 26% zápasů.

S kým bude Rubio Ñú hrát příště?

Dalším zápasem týmu Rubio Ñú je Rubio Ñú vs Sportivo Luqueño dne 5. listopadu 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Rubio Ñú?

Tato stránka pokrývá formu týmu Rubio Ñú, domácí a venkovní bilanci, góly, BTTS a Over/Under. Tipy a kompletní analýzy nadcházejících zápasů jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.