Erb týmu Galatasaray

Galatasaray

Süper LigSezona 2026/2027Okan Buruk1. místoData aktuální k 07. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
LWWWW
Série 4 výher

Galatasaray 2026/2027: sezóna v číslech

Profil týmu

Galatasaray hraje v soutěži Süper Lig (Turecko) v sezóně 2026/2027. Pozice v lize: 1. Další známý zápas: Amed.

Forma a bilance

Galatasaray: 8-1-1, 2,50 bodů na zápas. Posledních pět: LWWWW (2,40 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Galatasaray střílí 2,30 a inkasuje 1,20 gólu na zápas. Clean sheets: 40%. Bez vstřeleného gólu: 10%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 50%. Over 2.5: 80%. Over 3.5: 70%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 3,50.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 50% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 50% zápasů. Posledních pět: BTTS 40%, Over 2.5 80%.

Poločasy a minuty

Galatasaray střílí 1,00 gólu v prvním poločase a 1,30 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 76-90 (6 gólů).

xG a herní styl

Galatasaray vytváří 2,26 xG a povoluje 1,08 xGA na zápas. Střely: celkem 21,8, na branku 7,7. Držení míče: 60%.

Klíčové statistické ukazatele

Galatasaray má čisté xG 1,18 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí -0,10. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

2.50Body na zápas25 b.
2.30Vstřelené góly / zápas
1.20Inkasované góly / zápas
80%Over 2,5 gólů
50%Oba týmy skórovaly
40%Čistá konta
10%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
80% W10% D10% L
+11
Rozdíl gólů
2.50
PPG (sezona)
2.40
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól90%
2 góly70%
3 góly50%
4 góly20%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól60%
2 góly40%
3 góly10%
4 góly10%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem70%Ligový průměr: 78%
Min. 2 góly před poločasem50%Ligový průměr: 34%
Min. 3 góly před poločasem20%Ligový průměr: 14%
Gól po poločase100%Ligový průměr: 83%
Min. 2 góly po poločase50%Ligový průměr: 47%
Min. 3 góly po poločase40%Ligový průměr: 26%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase10%
BTTS v obou poločasech10%
Skórovali v obou poločasech50%
Min. 3 góly a BTTS50%
Min. 3 góly bez BTTS30%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

50% W40% D10% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

60% W20% D20% L
19
Body v poločase
1.90
PPG (1. poločas)
+6
Rozdíl gólů
20
Body ve 2. poločase
2.00
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem1
Inkasovali před poločasem0.4
Skórovali po poločase1.3
Inkasovali po poločase0.8
Čisté konto před poločasem80%
Čisté konto po poločase40%
Bez gólu před poločasem40%
Bez gólu po poločase20%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)2.001.80
Vstřelené góly / zápas1.01.0
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase1.61.6
Min. 1 gól80%100%
Min. 2 góly60%40%
Min. 3 góly20%20%
Čistá konta80%40%
Zápasy bez vstřeleného gólu40%40%
Rozdíl gólů+2+2
1. poločas (Posledních 5): 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 0%
2. poločas (Posledních 5): 60% vyhráli - 0% remizují - 40% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Galatasaray
ScoredConceded
2
1
0-15
4
1
16-30
4
2
31-45
4
1
46-60
3
5
61-75
6
2
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 76-90 (6 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 61-75 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Dominantní
35%
Přesnost střelby
střely na branku
0.10
Kvalita šancí
xG na střelu
0.30
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.18
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.08
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.04
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.12
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
153%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.10
Udržení vedení
V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 80%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
160%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
26% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
26%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

10 zápasů
7.9
Získané rohy na zápas
3.2
Rohy soupeřů na zápas
11.1
Celkem rohů na zápas
70.0%
Více než 8,5 rohu
50.0%
Více než 9,5 rohu
50.0%
Více než 10,5 rohu

Doma

5 zápasů
9.6
Získané rohy na zápas
2.2
Rohy soupeřů na zápas
11.8
Celkem rohů na zápas
80.0%
Více než 8,5 rohu
40.0%
Více než 9,5 rohu
40.0%
Více než 10,5 rohu

Venku

5 zápasů
6.2
Získané rohy na zápas
4.2
Rohy soupeřů na zápas
10.4
Celkem rohů na zápas
60.0%
Více než 8,5 rohu
60.0%
Více než 9,5 rohu
60.0%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

10 zápasů
2.3
Karty týmu na zápas
2.7
Karty soupeřů na zápas
5.0
Celkem karet na zápas
60.0%
Over 3.5
40.0%
Over 4.5
30.0%
Červené karty

Doma

5 zápasů
3.0
Karty týmu na zápas
3.2
Karty soupeřů na zápas
6.2
Celkem karet na zápas
80.0%
Over 3.5
40.0%
Over 4.5
40.0%
Červené karty

Venku

5 zápasů
1.6
Karty týmu na zápas
2.2
Karty soupeřů na zápas
3.8
Celkem karet na zápas
40.0%
Over 3.5
40.0%
Over 4.5
20.0%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.49
Průměrné PPG soupeřů
8.3
Průměrné umístění soupeřů
Průměrná obtížnost

V posledních 10 zápasech týmu Galatasaray získávali soupeři v průměru 1.49 bodu na zápas a zaujímali pozici 8.3 z 18. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Průměrná obtížnost sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 12
Galatasaray
Samsunspor
Kolo 13
Beşiktaş
Galatasaray
Kolo 14
Galatasaray
Rizespor
Kolo 15
Eyüpspor
Galatasaray
Kolo 16
Galatasaray
Alanyaspor
Kolo 17
Gaziantep FK
Galatasaray
Kolo 18
Çorum Belediyespor
Galatasaray
Kolo 19
Galatasaray
BB Erzurumspor
Kolo 20
Göztepe
Galatasaray

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Galatasaray?

Aktuální forma týmu Galatasaray je LWWWW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 2,50 bodu na zápas.

Na jakém místě je tým Galatasaray v tabulce?

Galatasaray je na 1. místě tabulky Süper Lig s 25 body.

Kolik gólů dává tým Galatasaray na zápas?

Galatasaray v průměru vstřelí 2,30 gólu a inkasuje 1,20 na zápas. To nabízí jasný pohled na jeho útok a obranu v této sezóně.

Jak často se v zápasech Galatasaray objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 50% zápasů Galatasaray a Over 2.5 nastává v 80%. Tým udrží Clean sheet v 40% zápasů.

S kým bude Galatasaray hrát příště?

Dalším zápasem týmu Galatasaray je Galatasaray vs Amed dne 7. listopadu 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Galatasaray?

Porovnejte zde sezónní statistiky týmu Galatasaray a poté otevřete aplikaci NoFluffPicks pro tipy, Value Bet a kompletní analýzy zápasů.