Erb týmu Racing

Racing

Primera DivisiónSezona 2026Cristian Rodolfo Chambian AiresData aktuální k 03. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
LLWDW
3 zápasů bez porážky

Racing 2026: sezóna v číslech

Profil týmu

Racing hraje v soutěži Primera División (Uruguay) v sezóně 2026.

Forma a bilance

Racing: 16-12-7, 1,71 bodů na zápas. Posledních pět: LLWDW (1,40 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Racing střílí 1,29 a inkasuje 0,89 gólu na zápas. Clean sheets: 40%. Bez vstřeleného gólu: 26%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 46%. Over 2.5: 34%. Over 3.5: 20%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 2,17.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 29% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 20% zápasů. Posledních pět: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Poločasy a minuty

Racing střílí 0,57 gólu v prvním poločase a 0,71 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 76-90 (11 gólů).

xG a herní styl

Racing vytváří 1,55 xG a povoluje 1,09 xGA na zápas. Střely: celkem 12,3, na branku 4,2. Držení míče: 49%.

Klíčové statistické ukazatele

Racing má čisté xG 0,46 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí -0,31. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

1.71Body na zápas
1.29Vstřelené góly / zápas
0.89Inkasované góly / zápas
34%Over 2,5 gólů
46%Oba týmy skórovaly
40%Čistá konta
26%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
46% W34% D20% L
+14
Rozdíl gólů
1.71
PPG (sezona)
1.40
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól74%
2 góly34%
3 góly17%
4 góly3%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól60%
2 góly20%
3 góly6%
4 góly3%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem63%Ligový průměr: 66%
Min. 2 góly před poločasem26%Ligový průměr: 30%
Min. 3 góly před poločasem11%Ligový průměr: 9%
Gól po poločase60%Ligový průměr: 73%
Min. 2 góly po poločase37%Ligový průměr: 38%
Min. 3 góly po poločase14%Ligový průměr: 14%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase20%
BTTS v obou poločasech6%
Skórovali v obou poločasech20%
Min. 3 góly a BTTS29%
Min. 3 góly bez BTTS6%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

31% W49% D20% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

29% W54% D17% L
50
Body v poločase
1.43
PPG (1. poločas)
+4
Rozdíl gólů
49
Body ve 2. poločase
1.40
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem0.57
Inkasovali před poločasem0.46
Skórovali po poločase0.71
Inkasovali po poločase0.43
Čisté konto před poločasem66%
Čisté konto po poločase66%
Bez gólu před poločasem51%
Bez gólu po poločase54%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)1.001.60
Vstřelené góly / zápas0.61.2
Inkasované góly / zápas0.80.6
Průměr gólů v zápase1.41.8
Min. 1 gól60%80%
Min. 2 góly60%60%
Min. 3 góly20%40%
Čistá konta60%40%
Zápasy bez vstřeleného gólu60%40%
Rozdíl gólů-1+3
1. poločas (Posledních 5): 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 20%
2. poločas (Posledních 5): 40% vyhráli - 40% remizují - 20% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Racing
ScoredConceded
6
4
0-15
8
5
16-30
6
7
31-45
5
3
46-60
9
5
61-75
11
7
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 76-90 (11 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 31-45 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Vyvážený
34%
Přesnost střelby
střely na branku
0.13
Kvalita šancí
xG na střelu
0.31
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.46
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.06
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-11.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.26
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.20
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
108%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
75%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.31
Udržení vedení
V poločase vede v 31% zápasů a vyhraje 46%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
148%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.0
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

35 zápasů
5.4
Získané rohy na zápas
3.5
Rohy soupeřů na zápas
8.9
Celkem rohů na zápas
54.3%
Více než 8,5 rohu
45.7%
Více než 9,5 rohu
37.1%
Více než 10,5 rohu

Doma

18 zápasů
5.3
Získané rohy na zápas
3.4
Rohy soupeřů na zápas
8.7
Celkem rohů na zápas
55.6%
Více než 8,5 rohu
44.4%
Více než 9,5 rohu
38.9%
Více než 10,5 rohu

Venku

17 zápasů
5.6
Získané rohy na zápas
3.5
Rohy soupeřů na zápas
9.1
Celkem rohů na zápas
52.9%
Více než 8,5 rohu
47.1%
Více než 9,5 rohu
35.3%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

35 zápasů
2.7
Karty týmu na zápas
3.2
Karty soupeřů na zápas
5.9
Celkem karet na zápas
82.9%
Over 3.5
80.0%
Over 4.5
8.6%
Červené karty

Doma

18 zápasů
2.6
Karty týmu na zápas
3.2
Karty soupeřů na zápas
5.8
Celkem karet na zápas
77.8%
Over 3.5
77.8%
Over 4.5
16.7%
Červené karty

Venku

17 zápasů
2.9
Karty týmu na zápas
3.2
Karty soupeřů na zápas
6.1
Celkem karet na zápas
88.2%
Over 3.5
82.3%
Over 4.5
0.0%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.28
Průměrné PPG soupeřů
9.3
Průměrné umístění soupeřů
Lehčí než průměr

V posledních 10 zápasech týmu Racing získávali soupeři v průměru 1.28 bodu na zápas a zaujímali pozici 9.3 z 16. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Lehčí než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Racing?

Aktuální forma týmu Racing je LLWDW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 1,71 bodu na zápas.

Kolik gólů dává tým Racing na zápas?

Racing střílí v průměru 1,29 gólu na zápas a inkasuje 0,89. Tato čísla ukazují útočný výkon a defenzivní bilanci týmu v této sezóně.

Jak často se v zápasech Racing objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 46% zápasů Racing a Over 2.5 nastává v 34%. Tým udrží Clean sheet v 40% zápasů.

Kde najdu statistiky a tipy pro Racing?

Tato stránka pokrývá formu týmu Racing, domácí a venkovní bilanci, góly, BTTS a Over/Under. Tipy a kompletní analýzy nadcházejících zápasů jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.