Paraguay - Division ProfesionalEstadio Monumental Río ParapitíData aktuální k 30. srpna 2026

2 de Mayo - Sportivo Luqueño: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

2 de Mayo vs Sportivo Luqueño: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

2 de Mayo hrají s Sportivo Luqueño v soutěži Division Profesional (Paraguay). Zápas je naplánován na 1. září 2026. Stadion: Estadio Monumental Río Parapití.

Aktuální forma

2 de Mayo: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas. Sportivo Luqueño: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

2 de Mayo dává 0,90 a inkasuje 1,31 gólů na zápas. Sportivo Luqueño dává 1,10 a inkasuje 1,59. Průměr ligy: 2,44 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: 2 de Mayo 45 %, Sportivo Luqueño 62 %. Over 2.5: 2 de Mayo 38 %, Sportivo Luqueño 59 %. Liga: BTTS 52 %, Over 2.5 45 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: 2 de Mayo 1,09, Sportivo Luqueño 1,28. Střely na zápas: 2 de Mayo 10,2, Sportivo Luqueño 11,7. Průměrné držení míče: 2 de Mayo 49 %, Sportivo Luqueño 48 %.

První a druhý poločas

2 de Mayo: vedení v poločase 34 %, góly ve druhém poločase 0,48. Sportivo Luqueño: vedení v poločase 24 %, góly ve druhém poločase 0,48.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u 2 de Mayo 31-45+ (5) a u Sportivo Luqueño 31-45+ (8). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Division Profesional: 2,44 gólů na zápas, BTTS 52 %, Over 2.5 45 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 6 předchozích vzájemných utkání: 3-2-1. Průměr gólů 2,50, BTTS 50 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

2 de MayoSportivo Luqueño
0.9Vstřelené góly / zápas1.1
2 de MayoSportivo Luqueño
1.31Inkasované góly / zápas1.59
2 de MayoSportivo Luqueño
49%Průměrné držení míče48%
2 de MayoSportivo Luqueño
3.07Střely na branku / zápas4.07
2 de MayoSportivo Luqueño

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

10.24Střely na zápas11.69
2 de MayoSportivo Luqueño
3.07Střely na branku4.07
2 de MayoSportivo Luqueño
8.8%Proměňování střel9.4%
2 de MayoSportivo Luqueño
49%Držení míče48%
2 de MayoSportivo Luqueño
1.09xG týmu1.28
2 de MayoSportivo Luqueño
1.36xG soupeře1.52
2 de MayoSportivo Luqueño

Kvalita střelby

2 de Mayo: VyváženýSportivo Luqueño: Vyvážený
2 de MayoSportivo Luqueño
Přesnost (střely na branku)30%35%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.290.27

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

2 de Mayo je o 83% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2.2 body / zápas - 2 de Mayo · 1.2 body / zápas - Sportivo Luqueño

2 de Mayo
DWWDW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
34% W31% R34% P
Sezóna (V-R-P)
10-9-10
1.34 body / zápas · rozdíl gólů -12
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
5-5-5
Posledních 5 doma
3-1-1
LWWWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 0.4xG: 1.07xG soupeře: 1.72BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Sportivo Luqueño
LWLLW
Rozdělení sezónních výsledků
28% W17% R55% P
Sezóna (V-R-P)
8-5-16
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -14
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-3
1.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
4-4-7
Posledních 5 venku
2-1-2
DWLWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.6xG: 1.37xG soupeře: 1.80BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Sportivo Luqueño je o 22% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.9 góly / zápas - 2 de Mayo · 1.1 góly / zápas - Sportivo Luqueño

2 de Mayo je o 21% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.31 góly / zápas - 2 de Mayo · 1.59 góly / zápas - Sportivo Luqueño

Gólový profil týmu 2 de Mayo: velmi silná

2 de Mayo skóruje v 69% zápasů (20 z 29 zápasů), zatímco Sportivo Luqueño udrží Clean sheet v 10% (3 z 29 zápasů).

Gólový profil týmu Sportivo Luqueño: silná

Sportivo Luqueño skóruje v 66% zápasů (19 z 29 zápasů), zatímco 2 de Mayo udrží Clean sheet v 34% (10 z 29 zápasů).

26Vstřelené góly (sezóna)32
2 de MayoSportivo Luqueño
38Inkasované góly (sezóna)46
2 de MayoSportivo Luqueño
2.21Průměr gólů v zápase2.69
2 de MayoSportivo Luqueño
5Vstřelené góly (posledních 5)5
2 de MayoSportivo Luqueño
2Inkasované góly (posledních 5)8
2 de MayoSportivo Luqueño

Jak často skórují alespoň...

69%1 gól66%
2 de MayoSportivo Luqueño
21%2 góly41%
2 de MayoSportivo Luqueño
0%3 góly3%
2 de MayoSportivo Luqueño
0%4 góly0%
2 de MayoSportivo Luqueño

Jak často inkasují alespoň...

66%1 gól90%
2 de MayoSportivo Luqueño
31%2 góly48%
2 de MayoSportivo Luqueño
17%3 góly17%
2 de MayoSportivo Luqueño
10%4 góly3%
2 de MayoSportivo Luqueño

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

52%
Ligový průměr

Gólové vzorce

3%BTTS v poločase31%
2 de MayoSportivo Luqueño
0%BTTS v obou poločasech7%
2 de MayoSportivo Luqueño
14%Skórovali v obou poločasech24%
2 de MayoSportivo Luqueño

BTTS a počet gólů

28%Min. 3 góly a BTTS55%
2 de MayoSportivo Luqueño
10%Min. 3 góly bez BTTS3%
2 de MayoSportivo Luqueño
40%BTTS – posledních 540%
2 de MayoSportivo Luqueño

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

69%Min. 1 gól před poločasem69%
2 de MayoSportivo Luqueño
10%Min. 2 góly před poločasem38%
2 de MayoSportivo Luqueño
3%Min. 3 góly před poločasem10%
2 de MayoSportivo Luqueño

2. poločas

83%Min. 1 gól po poločase83%
2 de MayoSportivo Luqueño
34%Min. 2 góly po poločase41%
2 de MayoSportivo Luqueño
14%Min. 3 góly po poločase10%
2 de MayoSportivo Luqueño

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

2 de Mayo je o 8% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.34 body / zápas - 2 de Mayo · 1.24 body / zápas - Sportivo Luqueño

2 de Mayo — stav v poločase
34% vedou31% remizují34% prohrávají
Sportivo Luqueño — stav v poločase
24% vedou52% remizují24% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.34Body na zápas (1. poločas)1.24
2 de MayoSportivo Luqueño
0.41Vstřelené góly (1. poločas)0.62
2 de MayoSportivo Luqueño
0.41Inkasované góly (1. poločas)0.66
2 de MayoSportivo Luqueño
0.83Průměr gólů (1. poločas)1.28
2 de MayoSportivo Luqueño
66%Čisté konto před poločasem48%
2 de MayoSportivo Luqueño
62%Bez gólu před poločasem52%
2 de MayoSportivo Luqueño

Po poločase (2. poločas)

1.21Body na zápas (2. poločas)0.86
2 de MayoSportivo Luqueño
0.48Vstřelené góly (2. poločas)0.48
2 de MayoSportivo Luqueño
0.9Inkasované góly (2. poločas)0.93
2 de MayoSportivo Luqueño
1.38Průměr gólů (2. poločas)1.41
2 de MayoSportivo Luqueño
45%Čisté konto po poločase31%
2 de MayoSportivo Luqueño
55%Bez gólu po poločase59%
2 de MayoSportivo Luqueño

2 de Mayo — výsledky druhých poločasů

31% W28% R41% P
39
Body v poločase
12
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
35
Body ve 2. poločase
-12
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.34
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 34% zápasů a vyhraje 34%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Sportivo Luqueño — výsledky druhých poločasů

17% W34% R48% P
36
Body v poločase
18
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
25
Body ve 2. poločase
-13
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.24
PPG před poločasem
Udržení vedení117%

V poločase vede v 24% zápasů a vyhraje 28%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

2 de Mayo — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.40
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.00.4
Průměr gólů v zápase0.60.8
1 gól40%80%
2 góly20%0%
3 góly0%0%
Čisté konto100%60%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+30
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3
Sportivo Luqueño — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.400.80
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.80.8
Průměr gólů v zápase1.41.2
1 gól100%100%
2 góly40%20%
3 góly0%0%
Čisté konto40%20%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů-1-2
Poločas: 40% vedou - 20% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

2 de Mayo
SkórovalInkasoval
4
5
0-15
3
2
16-30
5
5
31-45
4
4
46-60
5
10
61-75
5
12
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (12). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.

Sportivo Luqueño
SkórovalInkasoval
5
5
0-15
5
6
16-30
8
8
31-45
6
13
46-60
4
6
61-75
4
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.45
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
54%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+2%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
46%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
11%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 9 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

2 de Mayo

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.27
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.14
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+11.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.19
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.05
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
65%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
125%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.86
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
19% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 15% padá v úvodních 15 minutách.
19%

Sportivo Luqueño

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.24
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.25
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.18
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.07
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
105%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
114%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.20
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.1
Pozdní góly
13% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 16% padá v úvodních 15 minutách.
13%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Profesional.

Týmy vs. liga

2 de MayoLigaSportivo Luqueño
Průměr gólů v zápase 2.212.44 2.69
Skórovaly oba týmy 45%52% 62%
Min. 3 góly (Over 2,5) 38%45% 59%
Clean sheets 34%28% 10%
Gól před poločasem 69%63% 69%
Gól po poločase 83%80% 83%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.44
Průměr gólů na zápas
52%
Skórovaly oba týmy
45%
Min. 3 góly (Over 2,5)
28%
Clean sheets
1.39
Domácí góly / zápas
1.05
Góly hostů / zápas
+32%
Výhoda domácího útoku
+24%
Výhoda domácí obrany
+16%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
63%
1 gól
26%
2 góly
9%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
80%
1 gól
43%
2 góly
16%
3 góly
4%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (6): 2 de Mayo 3 - 2 - 1 Sportivo Luqueño. Průměr gólů 2.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

Sportivo Luqueño
0 : 2
2 de Mayo
2 de Mayo
1 : 2
Sportivo Luqueño
Club Sportivo Luqueño
0 : 3
Club 2 de Mayo
Club 2 de Mayo
3 : 2
Club Sportivo Luqueño
Club 2 de Mayo
1 : 1
Club Sportivo Luqueño
Club Sportivo Luqueño
0 : 0
Club 2 de Mayo

FAQ

Kdy hrají 2 de Mayo a Sportivo Luqueño?

2 de Mayo se utká s Sportivo Luqueño dne 1. září 2026 v soutěži Division Profesional na stadionu Estadio Monumental Río Parapití. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů 2 de Mayo a Sportivo Luqueño?

V posledních 6 vzájemných zápasech 2 de Mayo vyhrál 3 utkání, Sportivo Luqueño vyhrál 1 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem 2 de Mayo vs Sportivo Luqueño?

2 de Mayo střílí v průměru 0,90 gólu na zápas a Sportivo Luqueño 1,10. Průměr ligy Division Profesional činí 2,44 gólu; Over 2.5 se objevuje v 45% utkání. BTTS nastává v 45% zápasů týmu 2 de Mayo a v 62% zápasů týmu Sportivo Luqueño.

Jaká je aktuální forma týmů 2 de Mayo a Sportivo Luqueño?

V posledních pěti zápasech má 2 de Mayo 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas). Sportivo Luqueño má 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu 2 de Mayo vs Sportivo Luqueño?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.