Al Duhail - Al Sailiya: statistiky zápasu
Al Duhail vs Al Sailiya: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Al Duhail hráli s Al Sailiya v soutěži Stars League (Katar). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Stadion: Abdullah bin Nasser bin Khalifa Stadium. Konečné skóre: 2:0.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Oba týmy mají v posledních pěti zápasech velmi podobnou bilanci: Al Duhail vyhrál 2 utkání a 3 prohrál, zatímco Al Sailiya zaznamenala 2 vítězství, remízu a 2 porážky. Hosté v tomto období vstřelili 9 branek, tedy o jednu více než domácí, zároveň však inkasovali až 11 gólů oproti 8 na straně Al Duhail. Průměr 1,8 vstřelené a 2,2 inkasované branky na zápas u Al Sailiya naznačuje otevřená utkání, její defenziva však neposkytuje dostatečnou stabilitu pro výrazné favorizování výhry hostů. Al Duhail rovněž v posledních pěti zápasech inkasuje průměrně 1,6 branky, takže je obtížné očekávat, že domácí udrží čisté konto. Mírně lepší bodový zisk Al Sailiya, který činí 1,4 bodu na zápas oproti 1,2 u Al Duhail, vyvažuje výhodu domácího prostředí na straně domácích a jako nejpravděpodobnější výsledek se jeví remíza.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nedávná forma jednoznačně podporuje góly na obou stranách: Al Sailiya měla BTTS v 100 % posledních 5 zápasů, zatímco Al Duhail v 60 %. Domácí v tomto období stříleli v průměru 1,6 gólu a 1,6 inkasovali, hosté zaznamenali 1,8 branky, ale soupeřům dovolili až 2,2 gólu. Ofenzivní potenciál potvrzuje xG na úrovni 1,51 u Al Duhail a 1,56 u Al Sailiya, přičemž zároveň připouštěné xG bylo vysoké: 1,62 a 1,94. V posledních pěti utkáních Al Duhail vstřelil i inkasoval po 8 gólech, zatímco Al Sailiya skórovala 9krát a 11 branek obdržela, což ukazuje na otevřený zápas s velkou šancí, že se do sítě trefí oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Dostupná forma z posledních pěti zápasů naznačuje otevřené utkání: Al Duhail vstřelil v průměru 1,6 gólu a 1,6 inkasoval, zatímco Al Sailiya skórovala 1,8 gólu a inkasovala dokonce 2,2. Průměrné xG tento obraz potvrzují, neboť činí 1,51 v útoku Al Duhail a 1,56 na straně Al Sailiya, při xGA ve výši 1,62, respektive 1,94. Nejméně tři góly padly v 80 % posledních pěti utkání domácích a ve všech pěti zápasech hostů, přičemž Al Sailiya zaznamenala góly obou týmů ve 100 % těchto utkání. Největší převahu má však sázka na více než 1,5 gólu, protože oba týmy dohromady vykazují očekávaný součet 3,30 gólu a i opatrnější scénář by měl překonat hranici dvou branek.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Al Duhail remizoval o poločase ve 40 % z posledních pěti utkání, zatímco Al Sailiya v tomto období ani jednou po prvním poločase neremizovala, což nahrává vyrovnanému, ale otevřenému začátku. Domácí po přestávce v průměru vstřelili 1,0 gólu a získali 1,4 bodu, zatímco Al Sailiya rovněž skórovala 1,0 gólu, ale inkasovala až 1,2 a získala pouze 0,8 bodu. Obrana hostů je dalším argumentem pro obrat ve vývoji utkání, protože v posledních pěti kolech dovolila soupeřům v průměru 2,2 gólu oproti 1,6 na straně Al Duhail. Oba týmy vstřelily góly po přestávce v každém z posledních pěti zápasů, avšak lepší druhé poločasy domácích ukazují především na variantu remízy o poločase a jejich vítězství na konci.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Al Duhail 1 - 1 - 0 Al Sailiya. Průměr gólů 4.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Al Duhail vs Al Sailiya?
Zápas Stars League skončil Al Duhail 2:0 Al Sailiya. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Al Duhail a Al Sailiya?
V posledních 2 vzájemných zápasech Al Duhail vyhrál 1 utkání, Al Sailiya vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 4,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Al Duhail vs Al Sailiya?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Al Duhail vs Al Sailiya. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


