Saúdská Arábie - Professional LeagueData aktuální k 17. října 2026

Al Feiha - Al Kholood: statistiky zápasu

Erb týmu Al Feiha
Al Feiha
2 : 2poločas 1:1
Erb týmu Al Kholood
Al Kholood

Al Feiha vs Al Kholood: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Al Feiha hráli s Al Kholood v soutěži Professional League (Saúdská Arábie). Zápas se hrál 3. září 2026. Konečné skóre: 2:2.

Aktuální forma

Al Feiha: 1-1-2, 1,00 bodů na zápas. Al Kholood: 2-2-0, 2,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Al Feiha dává 1,00 a inkasuje 1,75 gólů na zápas. Al Kholood dává 2,00 a inkasuje 1,25. Průměr ligy: 2,89 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Al Feiha 50 %, Al Kholood 100 %. Over 2.5: Al Feiha 75 %, Al Kholood 50 %. Liga: BTTS 53 %, Over 2.5 56 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Al Feiha 1,41, Al Kholood 1,12. Střely na zápas: Al Feiha 12,8, Al Kholood 8,8. Průměrné držení míče: Al Feiha 45 %, Al Kholood 41 %.

První a druhý poločas

Al Feiha: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,75. Al Kholood: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 1,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Al Feiha 31-45+ (1) a u Al Kholood 16-30 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Professional League: 2,89 gólů na zápas, BTTS 53 %, Over 2.5 56 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 3,50, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Al Kholood je na 3. místě a po 4 ligových zápasech zůstává neporažený (2 výhry a 2 remízy), zatímco Al Feiha má bilanci 1-1-2 a je desátá. Hosté jsou také v poslední době výrazně produktivnější: v pěti utkáních vstřelili 13 gólů oproti 6 gólům Al Feihy. Domácí inkasují na vlastním hřišti až 2,5 gólu na zápas a jejich soupeři se v ofenzivě prosadili ve všech venkovních vystoupeních. Al Feiha si na domácím hřišti vytváří o něco více kvalitních šancí, což potvrzuje xG 1,33 oproti hodnotě 1,29 týmu Al Kholood na hřištích soupeřů, její defenziva však soupeřům dovoluje xG na úrovni 1,98. Oba dosavadní venkovní zápasy Al Kholood skončily remízou, takže nerozhodný výsledek zůstává reálným scénářem, lepší aktuální série hostů (3 výhry a 2 remízy v pěti zápasech) však hovoří pro jejich těsné vítězství.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Signál pro sázku BTTS Ano (obě mužstva dají gól) je zřetelný, protože podle aktuálních ligových dat měly Al Feiha i Al Kholood BTTS ve 100 % zápasů a ani jeden z týmů neudržel čisté konto. Al Kholood působí obzvlášť přesvědčivě v posledních pěti utkáních: v průměru vstřelilo 2,6 gólu a BTTS se objevil v 80 % těchto zápasů. Al Feiha v tomto období skórovala pouze 1,2 gólu na zápas, soupeř však protivníkům umožňuje v průměru 1,34 xG, což domácím dává reálnou šanci na gól. Hosté v průměru zaznamenávají 10 střel a 4,5 střely na branku na zápas, zatímco Al Feiha v posledních pěti vystoupeních dovolila soupeřům 2,07 xG a inkasovala 1,4 gólu. Přestože BTTS u Al Feihy v posledních pěti zápasech činí pouhých 40 %, slabá defenzivní odolnost obou týmů a dobrá střelecká forma hostů hovoří ve prospěch scénáře, v němž skórují oba celky.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Al Feiha si dosud v žádném zápase neudržela čisté konto a její průměrné xG proti soupeřům činí 1,57; v posledních pěti utkáních tento ukazatel vzrostl na 2,07. Al Kholood je v dobré ofenzivní formě, když v posledních pěti zápasech skórovala průměrně 2,6 gólu při 1,2 xG vytvořeném na utkání. Oba týmy skórovaly ve 100 % dosavadních zápasů sezony a více než 1,5 gólu padlo rovněž ve 100 % jejich utkání. Posledních pět zápasů obou týmů přineslo over 2,5 v 60 % případů, avšak hranice 1,5 je při predikci 3,00 gólu výrazně bezpečnější. Výhoda proto spočívá v sázce over 1,5, protože i při poklesu efektivity oproti současné formě údaje o obou obranách výrazně podporují alespoň dva góly.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnější signál ukazuje na vedení Al Kholood už v poločase a udržení náskoku až do konce, protože v posledních 5 zápasech vedli hosté po 45 minutách v 60 % utkání, zatímco Al Feiha ve 40 %. Al Kholood v tomto období vstřelilo v průměru 1,6 gólu v prvním poločase a inkasovalo pouze 0,2, zatímco domácí stříleli 0,6 gólu a 0,6 také inkasovali. Forma hostů je výrazně lepší: v posledních 5 vystoupeních zůstávají neporaženi, přičemž 60 % z nich vyhráli, zatímco Al Feiha prohrálo 40 % utkání. Také v celých zápasech Al Kholood vstřelilo průměrně 2,6 gólu a inkasovalo 1,0, zatímco Al Feiha dosahovalo průměru 1,2 vstřeleného a 1,4 inkasovaného gólu. Domácí sice mají na kontě dvě domácí utkání zakončená vítězstvím, tak malý vzorek je však slabším argumentem než aktuální převaha hostů ve výsledcích a hře v prvním poločase.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 1
1. poločas
1 : 1
2. poločas

Statistiky zápasu

39Držení míče (%)61
Al FeihaAl Kholood
10Střely16
Al FeihaAl Kholood
4Střely na branku4
Al FeihaAl Kholood
1.11xG1.71
Al FeihaAl Kholood
3Rohy7
Al FeihaAl Kholood
27Nebezpečné útoky58
Al FeihaAl Kholood
12Fauly5
Al FeihaAl Kholood
0Karty2
Al FeihaAl Kholood

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1Vstřelené góly / zápas2
Al FeihaAl Kholood
1.75Inkasované góly / zápas1.25
Al FeihaAl Kholood
45%Průměrné držení míče41%
Al FeihaAl Kholood
4.75Střely na branku / zápas4.5
Al FeihaAl Kholood

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.75Střely na zápas8.75
Al FeihaAl Kholood
4.75Střely na branku4.5
Al FeihaAl Kholood
7.8%Proměňování střel22.9%
Al FeihaAl Kholood
45%Držení míče41%
Al FeihaAl Kholood
1.41xG týmu1.12
Al FeihaAl Kholood
2.07xG soupeře1.52
Al FeihaAl Kholood

Kvalita střelby

Al Feiha: VyváženýAl Kholood: Protiútoky
Al FeihaAl Kholood
Přesnost (střely na branku)37%51%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.210.44

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Al Kholood je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Al Feiha · 2 body / zápas - Al Kholood

Al Feiha
LLDW
Rozdělení sezónních výsledků
25% W25% D50% L
Sezóna (V-R-P)
1-1-2
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-2
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-0-1
Posledních 5 doma
1-0-1
LW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.8xG: 1.41xG soupeře: 2.07BTTS: 50%Over 2.5: 75%
Al Kholood
DWDW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
50% W50% D0% L
Sezóna (V-R-P)
2-2-0
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +3
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-0
2.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-2-0
Posledních 5 venku
0-2-0
DD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 1.3xG: 1.12xG soupeře: 1.52BTTS: 100%Over 2.5: 50%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Al Kholood je o 100% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - Al Feiha · 2 góly / zápas - Al Kholood

Al Kholood je o 40% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.75 góly / zápas - Al Feiha · 1.25 góly / zápas - Al Kholood

Gólový profil týmu Al Feiha: velmi silná

Al Feiha skóruje v 50% zápasů (2 z 4 zápasů), zatímco Al Kholood udrží Clean sheet v 0% (0 z 4 zápasů).

Gólový profil týmu Al Kholood: velmi silná

Al Kholood skóruje v 100% zápasů (4 z 4 zápasů), zatímco Al Feiha udrží Clean sheet v 25% (1 z 4 zápasů).

4Vstřelené góly (sezóna)8
Al FeihaAl Kholood
7Inkasované góly (sezóna)5
Al FeihaAl Kholood
2.75Průměr gólů v zápase3.25
Al FeihaAl Kholood
4Vstřelené góly (posledních 5)8
Al FeihaAl Kholood
7Inkasované góly (posledních 5)5
Al FeihaAl Kholood

Jak často skórují alespoň...

50%1 gól100%
Al FeihaAl Kholood
25%2 góly50%
Al FeihaAl Kholood
25%3 góly50%
Al FeihaAl Kholood
0%4 góly0%
Al FeihaAl Kholood

Jak často inkasují alespoň...

75%1 gól100%
Al FeihaAl Kholood
75%2 góly25%
Al FeihaAl Kholood
25%3 góly0%
Al FeihaAl Kholood
0%4 góly0%
Al FeihaAl Kholood

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase0%
Al FeihaAl Kholood
0%BTTS v obou poločasech0%
Al FeihaAl Kholood
25%Skórovali v obou poločasech25%
Al FeihaAl Kholood

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS50%
Al FeihaAl Kholood
25%Min. 3 góly bez BTTS0%
Al FeihaAl Kholood
50%BTTS – posledních 5100%
Al FeihaAl Kholood

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

75%Min. 1 gól před poločasem75%
Al FeihaAl Kholood
25%Min. 2 góly před poločasem25%
Al FeihaAl Kholood
0%Min. 3 góly před poločasem25%
Al FeihaAl Kholood

2. poločas

75%Min. 1 gól po poločase100%
Al FeihaAl Kholood
50%Min. 2 góly po poločase75%
Al FeihaAl Kholood
25%Min. 3 góly po poločase25%
Al FeihaAl Kholood

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Al Kholood je o 75% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1 body / zápas - Al Feiha · 1.75 body / zápas - Al Kholood

Al Feiha — stav v poločase
25% vedou25% remizují50% prohrávají
Al Kholood — stav v poločase
50% vedou25% remizují25% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1Body na zápas (1. poločas)1.75
Al FeihaAl Kholood
0.25Vstřelené góly (1. poločas)1
Al FeihaAl Kholood
0.75Inkasované góly (1. poločas)0.25
Al FeihaAl Kholood
1Průměr gólů (1. poločas)1.25
Al FeihaAl Kholood
50%Čisté konto před poločasem75%
Al FeihaAl Kholood
75%Bez gólu před poločasem50%
Al FeihaAl Kholood

Po poločase (2. poločas)

1.25Body na zápas (2. poločas)1.75
Al FeihaAl Kholood
0.75Vstřelené góly (2. poločas)1
Al FeihaAl Kholood
1Inkasované góly (2. poločas)1
Al FeihaAl Kholood
1.75Průměr gólů (2. poločas)2
Al FeihaAl Kholood
50%Čisté konto po poločase25%
Al FeihaAl Kholood
50%Bez gólu po poločase25%
Al FeihaAl Kholood

Al Feiha — výsledky druhých poločasů

25% W50% D25% L
4
Body v poločase
1
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 25%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Al Kholood — výsledky druhých poločasů

50% W25% D25% L
7
Body v poločase
4
Góly v poločase
+3
Rozdíl gólů (1. poločas)
7
Body ve 2. poločase
0
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.75
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.8

Po poločase inkasuje o 0.8 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Al Feiha — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.25
Vstřelené góly / zápas0.30.8
Inkasované góly / zápas0.81.0
Průměr gólů v zápase1.01.8
1 gól75%75%
2 góly25%50%
3 góly0%25%
Čisté konto50%50%
Bez gólu75%50%
Rozdíl gólů-2-1
Poločas: 25% vedou - 25% remizují - 50% prohrávají
2. poločas: 25% výhry - 50% remizují - 25% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1
Al Kholood — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.751.75
Vstřelené góly / zápas1.01.0
Inkasované góly / zápas0.31.0
Průměr gólů v zápase1.32.0
1 gól75%100%
2 góly25%75%
3 góly25%25%
Čisté konto75%25%
Bez gólu50%25%
Rozdíl gólů+30
Poločas: 50% vedou - 25% remizují - 25% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 25% remizují - 25% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 4

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Al Feiha
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
1
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
1
0
61-75
1
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 76-90 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

Al Kholood
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
2
0
16-30
2
1
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
2
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.00
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.1 : 1.9
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
104%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
75%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+17%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
50%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Al Feiha

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.66
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.09
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.41
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.32
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
70%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
119%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Al Kholood

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.40
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.15
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.88
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.27
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
136%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
88%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
25%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Professional League.

Týmy vs. liga

Al FeihaLigaAl Kholood
Průměr gólů v zápase▼ 2.752.89▲ 3.25
Skórovaly oba týmy▼ 50%53%▲ 100%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 75%56%▼ 50%
Clean sheets▼ 25%29%▼ 0%
Gól před poločasem• 75%75%• 75%
Gól po poločase▲ 75%72%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.89
Průměr gólů na zápas
53%
Skórovaly oba týmy
56%
Min. 3 góly (Over 2,5)
29%
Clean sheets
1.42
Domácí góly / zápas
1.47
Góly hostů / zápas
+-3%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+0%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
75%
1 gól
50%
2 góly
17%
3 góly
6%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
44%
2 góly
14%
3 góly
6%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Al FeihaStřídáníPřišel: Rayan bin Enad Al MutairiOdešel: Nawaf Al-Harthi
  2. Al KholoodŽlutá kartaMansour Camara
  3. Al KholoodStřídáníPřišel: Muhammad Hussein Sawan SamiliOdešel: Iker Kortajarena Canellada
  4. Al KholoodStřídáníPřišel: Abdulrahman AldawsariOdešel: Coba Gomes da Costa
  5. Al KholoodŽlutá kartaJulien Domingues
  6. Al KholoodGólJulien DominguesAsistence: Mansour Camara
  7. Al KholoodStřídáníPřišel: Yazan MadaniOdešel: Mansour Camara

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Al Feiha 0 - 1 - 1 Al Kholood. Průměr gólů 3.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Al Feiha vs Al Kholood?

Zápas Professional League skončil Al Feiha 2:2 Al Kholood. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Al Feiha a Al Kholood?

V posledních 2 vzájemných zápasech Al Feiha vyhrál 0 utkání, Al Kholood vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Al Feiha vs Al Kholood?

Al Feiha střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Al Kholood 2,00. Průměr ligy Professional League činí 2,89 gólu; Over 2.5 se objevuje v 56% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Al Feiha a v 100% zápasů týmu Al Kholood.

Jaká je aktuální forma týmů Al Feiha a Al Kholood?

V posledních pěti zápasech má Al Feiha 1 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Al Kholood má 2 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Al Feiha vs Al Kholood?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.