Saúdská Arábie - First DivisionData aktuální k 17. října 2026

Al-Saqer - Al Akhdoud: statistiky zápasu

Erb týmu Al-Saqer
Al-Saqer
0 : 0poločas 0:0
Erb týmu Al Akhdoud
Al Akhdoud

Al-Saqer vs Al Akhdoud: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Al-Saqer hráli s Al Akhdoud v soutěži First Division (Saúdská Arábie). Zápas se hrál 31. srpna 2026. Konečné skóre: 0:0.

Aktuální forma

Al-Saqer: 0-2-0, 1,00 bodů na zápas. Al Akhdoud: 1-1-0, 2,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Al-Saqer dává 0,50 a inkasuje 0,50 gólů na zápas. Al Akhdoud dává 1,50 a inkasuje 0,50. Průměr ligy: 2,00 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Al-Saqer 50 %, Al Akhdoud 50 %. Over 2.5: Al-Saqer 0 %, Al Akhdoud 0 %. Liga: BTTS 39 %, Over 2.5 28 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Al-Saqer 1,20, Al Akhdoud 1,84. Střely na zápas: Al-Saqer 12,0, Al Akhdoud 16,0. Průměrné držení míče: Al-Saqer 53 %, Al Akhdoud 48 %.

První a druhý poločas

Al-Saqer: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,50. Al Akhdoud: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 1,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Al-Saqer 76-90+ (1) a u Al Akhdoud 76-90+ (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

First Division: 2,00 gólů na zápas, BTTS 39 %, Over 2.5 28 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Al Akhdoud je na 2. místě, zatímco Al-Saqer je 11. a hosté v posledních pěti zápasech získali 10 bodů díky 3 vítězstvím a jedné remíze. Ofenzivní převaha hostujícího týmu je výrazná: na hřištích soupeřů střílí průměrně 1,5 gólu, vytváří xG na úrovni 1,71 a zaznamenává 5,5 střely na branku, oproti 0 gólům a pouhé 1 střele na branku domácích na vlastním hřišti. Al-Saqer má sice v posledních pěti zápasech bilanci pouze jedné porážky a inkasoval v nich pouhé 3 góly, avšak v jediném domácím utkání neskóroval. Hosté jsou také defenzivně stabilnější, když na hřištích soupeřů inkasují průměrně 0,5 gólu při xGA 1,13, a proto by jejich vyšší kvalita vytvářených šancí měla rozhodnout ve jejich prospěch.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Typ „ne“ je mírně silnější, protože v posledních pěti zápasech se BTTS objevil u obou týmů pouze ve 40 % utkání, což je pod ligovou hodnotou 42 %. Al-Saqer i Al Akhdoud v tomto období inkasovaly v průměru jen 0,6 gólu na zápas, což naznačuje reálnou možnost, že jeden z týmů nedokáže skórovat. Al Akhdoud má také 50% podíl čistých kont v dostupných sezonních datech a inkasuje pouze 0,5 gólu na utkání. Domácí jsou sice ve formě a v posledních pěti zápasech vstřelili průměrně 1,4 gólu, ale jejich xG 1,59 oproti xG proti Al Akhdoud na úrovni 1,38 neposkytuje dostatečnou převahu pro silný tip na góly obou týmů. Hosté si vytvářejí mnoho šancí, v posledních pěti vystoupeních zaznamenali průměrně 1,6 gólu a 1,34 xG, takže pravděpodobnější je výsledek s jejich gólem, ovšem bez záruky, že skóruje také Al-Saqer.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Posledních pět zápasů Al-Saqer přineslo v průměru 2,0 gólu, přičemž tým vstřelil 1,4 a inkasoval pouze 0,6 gólu na zápas. Al Akhdoud ve stejném období zaznamenal průměrně 2,2 gólu na utkání, z toho 1,6 vstřeleného a 0,6 inkasovaného gólu. Pouze 40 % posledních zápasů Al-Saqer a 20 % utkání Al Akhdoud překročilo hranici 2,5 gólu, přičemž obě obrany dohromady inkasovaly v pěti vystoupeních pouhé 3 góly. xG z posledních pěti zápasů naznačuje mírnou tvorbu šancí: 1,59 u domácích a 1,34 u hostů, proto predikce 2,20 gólu nepodporuje scénář se čtyřmi a více góly. Nejsilnější možností je under 3,5, protože by bylo nutné prolomit současnou pevnost obou obran.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství Al Akhdoud po zápase, protože domácí po 45 minutách remizovali v 75 % z posledních pěti utkání a jejich průměr v prvním poločase činí pouhých 0,75 gólu. Al Akhdoud vyhrálo 60 % posledních pěti zápasů, zatímco Al-Saqer zvítězilo ve 40 % z nich, přičemž hosté průměrně vstřelili 1,6 gólu oproti 1,4 na straně domácích. Hosté si vedou obzvlášť dobře po přestávce: v průměru tehdy vstřelí 1,0 gólu, inkasují pouhých 0,2 a druhý poločas vyhráli v 60 % těchto zápasů. Al Akhdoud navíc vytváří průměrně xG 1,71 a zaznamenává 5,5 střely na branku za zápas, což podporuje variantu prolomení vyrovnaného začátku v závěrečné fázi utkání. Konečná remíza zůstává reálnou alternativou, výhoda hostů v posledních výsledcích a po poločase však výrazněji ukazuje na X/2.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

62Držení míče (%)38
Al-SaqerAl Akhdoud
22Střely4
Al-SaqerAl Akhdoud
12Střely na branku2
Al-SaqerAl Akhdoud
2.78xG0.74
Al-SaqerAl Akhdoud
4Rohy0
Al-SaqerAl Akhdoud
79Nebezpečné útoky47
Al-SaqerAl Akhdoud
16Fauly9
Al-SaqerAl Akhdoud
1Karty2
Al-SaqerAl Akhdoud

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

0.5Vstřelené góly / zápas1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Inkasované góly / zápas0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
53%Průměrné držení míče48%
Al-SaqerAl Akhdoud
1Střely na branku / zápas6
Al-SaqerAl Akhdoud

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12Střely na zápas16
Al-SaqerAl Akhdoud
1Střely na branku6
Al-SaqerAl Akhdoud
4.2%Proměňování střel9.4%
Al-SaqerAl Akhdoud
53%Držení míče48%
Al-SaqerAl Akhdoud
1.2xG týmu1.84
Al-SaqerAl Akhdoud
1.27xG soupeře1.13
Al-SaqerAl Akhdoud

Kvalita střelby

Al-Saqer: VyváženýAl Akhdoud: Útočný
Al-SaqerAl Akhdoud
Přesnost (střely na branku)8%38%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.100.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.500.25

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Al Akhdoud je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Al-Saqer · 2 body / zápas - Al Akhdoud

Al-Saqer
DD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W100% D0% L
Sezóna (V-R-P)
0-2-0
1.00 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-0
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-1-0
Posledních 5 doma
0-1-0
D
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.5Inkasované góly: 0.5xG: 1.20xG soupeře: 1.27BTTS: 50%Over 2.5: 0%
Al Akhdoud
WD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
50% W50% D0% L
Sezóna (V-R-P)
1-1-0
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +2
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-0
2.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-1-0
Posledních 5 venku
1-1-0
WD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.5Inkasované góly: 0.5xG: 1.84xG soupeře: 1.13BTTS: 50%Over 2.5: 0%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Al Akhdoud je o 200% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.5 góly / zápas - Al-Saqer · 1.5 góly / zápas - Al Akhdoud

Gólový profil týmu Al-Saqer: smíšená

Al-Saqer skóruje v 50% zápasů (1 z 2 zápasů), zatímco Al Akhdoud udrží Clean sheet v 50% (1 z 2 zápasů).

Gólový profil týmu Al Akhdoud: velmi silná

Al Akhdoud skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Al-Saqer udrží Clean sheet v 50% (1 z 2 zápasů).

1Vstřelené góly (sezóna)3
Al-SaqerAl Akhdoud
1Inkasované góly (sezóna)1
Al-SaqerAl Akhdoud
1Průměr gólů v zápase2
Al-SaqerAl Akhdoud
1Vstřelené góly (posledních 5)3
Al-SaqerAl Akhdoud
1Inkasované góly (posledních 5)1
Al-SaqerAl Akhdoud

Jak často skórují alespoň...

50%1 gól100%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%2 góly50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%3 góly0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%4 góly0%
Al-SaqerAl Akhdoud

Jak často inkasují alespoň...

50%1 gól50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%2 góly0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%3 góly0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%4 góly0%
Al-SaqerAl Akhdoud

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%BTTS v obou poločasech0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Skórovali v obou poločasech0%
Al-SaqerAl Akhdoud

BTTS a počet gólů

0%Min. 3 góly a BTTS0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
Al-SaqerAl Akhdoud
50%BTTS – posledních 550%
Al-SaqerAl Akhdoud

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 2 góly před poločasem0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Al-SaqerAl Akhdoud

2. poločas

50%Min. 1 gól po poločase100%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 2 góly po poločase50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 góly po poločase0%
Al-SaqerAl Akhdoud

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Al Akhdoud je o 300% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.5 body / zápas - Al-Saqer · 2 body / zápas - Al Akhdoud

Al-Saqer — stav v poločase
0% vedou50% remizují50% prohrávají
Al Akhdoud — stav v poločase
50% vedou50% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.5Body na zápas (1. poločas)2
Al-SaqerAl Akhdoud
0Vstřelené góly (1. poločas)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Inkasované góly (1. poločas)0
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Průměr gólů (1. poločas)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
50%Čisté konto před poločasem100%
Al-SaqerAl Akhdoud
100%Bez gólu před poločasem50%
Al-SaqerAl Akhdoud

Po poločase (2. poločas)

2Body na zápas (2. poločas)1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Vstřelené góly (2. poločas)1
Al-SaqerAl Akhdoud
0Inkasované góly (2. poločas)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Průměr gólů (2. poločas)1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
100%Čisté konto po poločase50%
Al-SaqerAl Akhdoud
50%Bez gólu po poločase50%
Al-SaqerAl Akhdoud

Al-Saqer — výsledky druhých poločasů

50% W50% D0% L
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
4
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.50
PPG před poločasem
Obrana po poločase-0.5

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Al Akhdoud — výsledky druhých poločasů

50% W0% D50% L
4
Body v poločase
1
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
3
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.00
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Al-Saqer — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.502.00
Vstřelené góly / zápas0.00.5
Inkasované góly / zápas0.50.0
Průměr gólů v zápase0.50.5
1 gól50%50%
2 góly0%0%
3 góly0%0%
Čisté konto50%100%
Bez gólu100%50%
Rozdíl gólů-1+1
Poločas: 0% vedou - 50% remizují - 50% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 50% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
Al Akhdoud — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.001.50
Vstřelené góly / zápas0.51.0
Inkasované góly / zápas0.00.5
Průměr gólů v zápase0.51.5
1 gól50%100%
2 góly0%50%
3 góly0%0%
Čisté konto100%50%
Bez gólu50%50%
Rozdíl gólů+1+1
Poločas: 50% vedou - 50% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 0% remizují - 50% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Al-Saqer
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Al Akhdoud
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
2
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

1.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.5 : 1.0
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
75%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
50%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Al-Saqer

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.07
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.07
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.70
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.77
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
60%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
43%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
100% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
100%

Al Akhdoud

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.71
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.29
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.34
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.63
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
128%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
60%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
67% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
67%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy First Division.

Týmy vs. liga

Al-SaqerLigaAl Akhdoud
Průměr gólů v zápase▼ 1.002.00• 2.00
Skórovaly oba týmy▲ 50%39%▲ 50%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 0%28%▼ 0%
Clean sheets▲ 50%42%▲ 50%
Gól před poločasem▼ 50%56%▼ 50%
Gól po poločase▼ 50%72%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.00
Průměr gólů na zápas
39%
Skórovaly oba týmy
28%
Min. 3 góly (Over 2,5)
42%
Clean sheets
0.83
Domácí góly / zápas
1.17
Góly hostů / zápas
+-29%
Výhoda domácího útoku
+-41%
Výhoda domácí obrany
+-17%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
56%
1 gól
28%
2 góly
0%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
22%
2 góly
11%
3 góly
6%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Al AkhdoudČervená kartaSaud Salem
  2. Al AkhdoudStřídáníPřišel: Nawaf Al-HawsawiOdešel: Ali Al Amri
  3. Al-SaqerŽlutá kartaJasin Assehnoun
  4. Al AkhdoudStřídáníPřišel: Balla SangareOdešel: Rui Pedro da Silva e Sousa
  5. Al AkhdoudStřídáníPřišel: Ahmed Ali MajrashiOdešel: Jae Dambelley Sidibeh
  6. Al AkhdoudStřídáníPřišel: Mohammed Naif Saleh Al JahifOdešel: Khaled Sulaiman A. Al-Lazam
  7. Al-SaqerStřídáníPřišel: Turki Abdul Aziz Al ShaifanOdešel: Emmanuel Mnawa Kpatai

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Al-Saqer vs Al Akhdoud?

Zápas First Division skončil Al-Saqer 0:0 Al Akhdoud. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Al-Saqer vs Al Akhdoud?

Al-Saqer střílí v průměru 0,50 gólu na zápas a Al Akhdoud 1,50. Průměr ligy First Division činí 2,00 gólu; Over 2.5 se objevuje v 28% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Al-Saqer a v 50% zápasů týmu Al Akhdoud.

Jaká je aktuální forma týmů Al-Saqer a Al Akhdoud?

V posledních pěti zápasech má Al-Saqer 0 výher, 2 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas). Al Akhdoud má 1 výher, 1 remíz a 0 porážek (2,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Al-Saqer vs Al Akhdoud?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Al-Saqer vs Al Akhdoud. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.