Uruguay - Primera DivisiónEstadio Luis FranziniData aktuální k 01. září 2026

Albion - Progreso: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Albion vs Progreso: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Albion hrají s Progreso v soutěži Primera División (Uruguay). Zápas je naplánován na 5. září 2026. Stadion: Estadio Luis Franzini.

Aktuální forma

Albion: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. Progreso: 1-0-4, 0,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Albion dává 1,35 a inkasuje 1,19 gólů na zápas. Progreso dává 0,73 a inkasuje 1,46. Průměr ligy: 2,35 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Albion 58 %, Progreso 38 %. Over 2.5: Albion 54 %, Progreso 38 %. Liga: BTTS 50 %, Over 2.5 44 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Albion 1,21, Progreso 1,14. Střely na zápas: Albion 9,2, Progreso 8,4. Průměrné držení míče: Albion 53 %, Progreso 47 %.

První a druhý poločas

Albion: vedení v poločase 27 %, góly ve druhém poločase 0,65. Progreso: vedení v poločase 12 %, góly ve druhém poločase 0,42.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Albion 31-45+ (8) a u Progreso 76-90+ (8). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Primera División: 2,35 gólů na zápas, BTTS 50 %, Over 2.5 44 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-1-0. Průměr gólů 3,50, BTTS 100 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1.35Vstřelené góly / zápas0.73
AlbionProgreso
1.19Inkasované góly / zápas1.46
AlbionProgreso
53%Průměrné držení míče47%
AlbionProgreso
4Střely na branku / zápas3.15
AlbionProgreso

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

9.23Střely na zápas8.35
AlbionProgreso
4Střely na branku3.15
AlbionProgreso
14.6%Proměňování střel8.8%
AlbionProgreso
53%Držení míče47%
AlbionProgreso
1.21xG týmu1.14
AlbionProgreso
1.43xG soupeře1.45
AlbionProgreso

Kvalita střelby

Albion: Efektivní zakončeníProgreso: Vyvážený
AlbionProgreso
Přesnost (střely na branku)43%38%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.14
Zakončení (góly na střelu na branku)0.340.23

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Progreso je o 200% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.2 body / zápas - Albion · 0.6 body / zápas - Progreso

Albion
DLLLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
35% W27% R38% P
Sezóna (V-R-P)
9-7-10
1.31 body / zápas · rozdíl gólů +4
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-4
0.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-3-6
Posledních 5 doma
0-2-3
DLLDL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.8xG: 1.16xG soupeře: 1.48BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Progreso
LLLLW
Rozdělení sezónních výsledků
19% W15% R65% P
Sezóna (V-R-P)
5-4-17
0.73 body / zápas · rozdíl gólů -19
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-4
0.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-2-9
Posledních 5 venku
1-0-4
WLLLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.4Inkasované góly: 1.2xG: 1.04xG soupeře: 1.40BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Albion je o 85% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.35 góly / zápas - Albion · 0.73 góly / zápas - Progreso

Albion je o 23% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.19 góly / zápas - Albion · 1.46 góly / zápas - Progreso

Gólový profil týmu Albion: velmi silná

Albion skóruje v 73% zápasů (19 z 26 zápasů), zatímco Progreso udrží Clean sheet v 12% (3 z 26 zápasů).

Gólový profil týmu Progreso: silná

Progreso skóruje v 50% zápasů (13 z 26 zápasů), zatímco Albion udrží Clean sheet v 23% (6 z 26 zápasů).

35Vstřelené góly (sezóna)19
AlbionProgreso
31Inkasované góly (sezóna)38
AlbionProgreso
2.54Průměr gólů v zápase2.19
AlbionProgreso
5Vstřelené góly (posledních 5)2
AlbionProgreso
9Inkasované góly (posledních 5)6
AlbionProgreso

Jak často skórují alespoň...

73%1 gól50%
AlbionProgreso
38%2 góly19%
AlbionProgreso
12%3 góly4%
AlbionProgreso
4%4 góly0%
AlbionProgreso

Jak často inkasují alespoň...

77%1 gól88%
AlbionProgreso
35%2 góly50%
AlbionProgreso
8%3 góly8%
AlbionProgreso
0%4 góly0%
AlbionProgreso

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

31%BTTS v poločase15%
AlbionProgreso
8%BTTS v obou poločasech8%
AlbionProgreso
15%Skórovali v obou poločasech15%
AlbionProgreso

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS35%
AlbionProgreso
4%Min. 3 góly bez BTTS4%
AlbionProgreso
60%BTTS – posledních 520%
AlbionProgreso

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

77%Min. 1 gól před poločasem69%
AlbionProgreso
46%Min. 2 góly před poločasem31%
AlbionProgreso
12%Min. 3 góly před poločasem8%
AlbionProgreso

2. poločas

69%Min. 1 gól po poločase77%
AlbionProgreso
27%Min. 2 góly po poločase27%
AlbionProgreso
8%Min. 3 góly po poločase4%
AlbionProgreso

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Albion je o 60% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.23 body / zápas - Albion · 0.77 body / zápas - Progreso

Albion — stav v poločase
27% vedou42% remizují31% prohrávají
Progreso — stav v poločase
12% vedou42% remizují46% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.23Body na zápas (1. poločas)0.77
AlbionProgreso
0.69Vstřelené góly (1. poločas)0.31
AlbionProgreso
0.69Inkasované góly (1. poločas)0.81
AlbionProgreso
1.38Průměr gólů (1. poločas)1.12
AlbionProgreso
46%Čisté konto před poločasem42%
AlbionProgreso
46%Bez gólu před poločasem73%
AlbionProgreso

Po poločase (2. poločas)

1.19Body na zápas (2. poločas)0.96
AlbionProgreso
0.65Vstřelené góly (2. poločas)0.42
AlbionProgreso
0.5Inkasované góly (2. poločas)0.65
AlbionProgreso
1.15Průměr gólů (2. poločas)1.08
AlbionProgreso
54%Čisté konto po poločase42%
AlbionProgreso
65%Bez gólu po poločase62%
AlbionProgreso

Albion — výsledky druhých poločasů

27% W38% R35% P
32
Body v poločase
18
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
31
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.23
PPG před poločasem
Udržení vedení130%

V poločase vede v 27% zápasů a vyhraje 35%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Progreso — výsledky druhých poločasů

19% W38% R42% P
20
Body v poločase
8
Góly v poločase
-13
Rozdíl gólů (1. poločas)
25
Body ve 2. poločase
-6
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.77
PPG před poločasem
Udržení vedení158%

V poločase vede v 12% zápasů a vyhraje 19%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Albion — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.600.80
Vstřelené góly / zápas0.40.6
Inkasované góly / zápas1.00.8
Průměr gólů v zápase1.41.4
1 gól60%100%
2 góly60%40%
3 góly20%0%
Čisté konto40%20%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů-3-1
Poločas: 0% vedou - 60% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 2
Progreso — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.800.80
Vstřelené góly / zápas0.00.4
Inkasované góly / zápas0.21.0
Průměr gólů v zápase0.21.4
1 gól20%100%
2 góly0%40%
3 góly0%0%
Čisté konto80%20%
Bez gólu100%60%
Rozdíl gólů-1-3
Poločas: 0% vedou - 80% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Albion
SkórovalInkasoval
6
4
0-15
4
7
16-30
8
7
31-45
5
2
46-60
5
3
61-75
7
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Progreso
SkórovalInkasoval
4
6
0-15
1
8
16-30
3
7
31-45
2
5
46-60
1
6
61-75
8
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.37
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.4 : 1.0
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
101%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
48%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+48%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
37%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
14%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 7 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Albion

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.22
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.38
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-9.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.14
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.24
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
103%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
114%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-1.11
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.0
Pozdní góly
20% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
20%

Progreso

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.31
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.42
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+3.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.41
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.01
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
70%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
111%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.13
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
42% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 21% padá v úvodních 15 minutách.
42%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera División.

Týmy vs. liga

AlbionLigaProgreso
Průměr gólů v zápase 2.542.35 2.19
Skórovaly oba týmy 58%50% 38%
Min. 3 góly (Over 2,5) 54%44% 38%
Clean sheets 23%29% 12%
Gól před poločasem 77%66% 69%
Gól po poločase 69%72% 77%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.35
Průměr gólů na zápas
50%
Skórovaly oba týmy
44%
Min. 3 góly (Over 2,5)
29%
Clean sheets
1.31
Domácí góly / zápas
1.04
Góly hostů / zápas
+26%
Výhoda domácího útoku
+21%
Výhoda domácí obrany
+8%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
66%
1 gól
31%
2 góly
10%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
34%
2 góly
13%
3 góly
3%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Albion 1 - 1 - 0 Progreso. Průměr gólů 3.50, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Albion a Progreso?

Albion se utká s Progreso dne 5. září 2026 v soutěži Primera División na stadionu Estadio Luis Franzini. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Albion a Progreso?

V posledních 2 vzájemných zápasech Albion vyhrál 1 utkání, Progreso vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,50 gólu a oba týmy skórovaly v 100% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Albion vs Progreso?

Albion střílí v průměru 1,35 gólu na zápas a Progreso 0,73. Průměr ligy Primera División činí 2,35 gólu; Over 2.5 se objevuje v 44% utkání. BTTS nastává v 58% zápasů týmu Albion a v 38% zápasů týmu Progreso.

Jaká je aktuální forma týmů Albion a Progreso?

V posledních pěti zápasech má Albion 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). Progreso má 1 výher, 0 remíz a 4 porážek (0,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Albion vs Progreso?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.