Apollon Pontou - Anagennisi Karditsas: statistiky zápasu
Apollon Pontou vs Anagennisi Karditsas: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Apollon Pontou hráli s Anagennisi Karditsas v soutěži Super League 2 (Řecko). Zápas se hrál 27. září 2026. Stadion: Stadio Kalamarias. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Apollon Pontou: 0-1-2, 0,33 bodů na zápas. Anagennisi Karditsas: 0-2-1, 0,67 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Apollon Pontou dává 0,67 a inkasuje 1,33 gólů na zápas. Anagennisi Karditsas dává 0,33 a inkasuje 1,33. Průměr ligy: 2,25 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Apollon Pontou 33 %, Anagennisi Karditsas 33 %. Over 2.5: Apollon Pontou 33 %, Anagennisi Karditsas 33 %. Liga: BTTS 46 %, Over 2.5 42 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Apollon Pontou 1,06, Anagennisi Karditsas 1,37. Střely na zápas: Apollon Pontou 4,7, Anagennisi Karditsas 7,0. Průměrné držení míče: Apollon Pontou 34 %, Anagennisi Karditsas 31 %.
První a druhý poločas
Apollon Pontou: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,33. Anagennisi Karditsas: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,33.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Apollon Pontou 16-30 (1) a u Anagennisi Karditsas 46-60 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Super League 2: 2,25 gólů na zápas, BTTS 46 %, Over 2.5 42 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Apollon Pontou má o něco lepší bilanci z posledních zápasů: v pěti utkáních získal 4 body a vstřelil 5 gólů, zatímco Anagennisi Karditsas nasbírala pouze 2 body a vstřelila 2 branky. Hosté nevyhráli žádný z posledních pěti zápasů, přičemž tři prohráli, a jejich venkovní série zahrnuje remízu a porážku. Obrana Anagennisi inkasuje venku v průměru 2 góly na zápas a dosud ani jednou neudržela čisté konto, což domácím dává reálnou šanci na prolomení střelecké krize. Apollon zároveň vyhrál pouze 1 z posledních 5 utkání, takže nízký bodový zisk obou týmů zvyšuje pravděpodobnost remízy. Mírnou výhodu domácích však podporuje lepší produktivita v posledních zápasech a slabá střelecká forma hostů.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším signálem je velmi omezená produktivita Anagennisi Karditsas: v posledních 5 zápasech střílela v průměru pouze 0,4 gólu a BTTS se u ní objevil ve 40 % utkání. Apollon Pontou ve stejném období inkasoval jen 1,0 gólu na zápas při průměrném xGA 0,99, takže pro hosty bude obtížné pravidelně si vytvářet nebezpečné šance. Domácí mají větší ofenzivní potenciál, v průměru vysílají 15 střel, z toho 5 na branku, oproti 7 a 4 střelám soupeřů, zatímco slabá obrana hostů v poslední době inkasovala 1,8 gólu na utkání. Apollon zároveň zaznamenal BTTS pouze ve 20 % posledních pěti zápasů, zatímco ligový průměr pro tento trh činí 46 %, což dále podporuje scénář, v němž alespoň jeden tým nevstřelí gól. Nejpravděpodobnější je proto varianta BTTS – ne, především kvůli vysokému riziku, že Anagennisi Karditsas nevstřelí gól.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Posledních pět zápasů Apollonu přineslo v průměru 1,0 vstřeleného a inkasovaného gólu na utkání, zatímco Anagennisi skórovala pouze 0,4 gólu na zápas. Domácí si v tomto období vytvářeli šance v hodnotě pouhých 0,77 xG, zatímco jejich soupeři dosáhli 1,01 xG, což ukazuje na prognózu výrazně pod třemi góly. V posledních pěti zápasech obou týmů se utkání s alespoň třemi góly objevila ve 40 % případů, přičemž ligový průměr činí pouze 2,25 gólu. Anagennisi sice v poslední sérii inkasuje 1,8 gólu na zápas, Apollon však v pěti utkáních vstřelil pouze 5 branek, takže je těžké očekávat jednostranný výsledek s více než 3,5 gólu. Nejsilnější volbou je under 3,5, protože očekávaný celkový počet 1,95 gólu poskytuje velkou bezpečnostní rezervu vůči hranici čtyř branek.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Remíza v poločase je velmi silně podpořena daty: v probíhající sezóně oba týmy po 45 minutách remizovaly ve 100 % svých zápasů a hosté navíc v posledních pěti utkáních ani jednou neodcházeli do šaten s jiným výsledkem. Apollon Pontou má však výraznější ofenzivní potenciál, v průměru vytváří 1,72 xG oproti 1,02 xG týmu Anagennisi a vysílá 15 střel na zápas, zatímco soupeř pouze 7. Největším argumentem pro převzetí iniciativy po přestávce je obrana hostů, která v posledních pěti zápasech inkasovala ve druhých poločasech průměrně 1,6 gólu a v celé venkovní sezóně 2,0 gólu na utkání. Anagennisi v tomto období střílelo pouze 0,4 gólu na zápas a nevyhrálo žádné z posledních pěti utkání, proto je nejpravděpodobnější poklidná remíza v poločase a následné vítězství domácích.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Apollon Pontou | Anagennisi Karditsas | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 28% | 38% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.23 | 0.20 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.50 | 0.12 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Anagennisi Karditsas je o 103% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.33 body / zápas - Apollon Pontou · 0.67 body / zápas - Anagennisi Karditsas
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Apollon Pontou je o 103% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.67 góly / zápas - Apollon Pontou · 0.33 góly / zápas - Anagennisi Karditsas
Apollon Pontou skóruje v 33% zápasů (1 z 3 zápasů), zatímco Anagennisi Karditsas udrží Clean sheet v 33% (1 z 3 zápasů).
Anagennisi Karditsas skóruje v 33% zápasů (1 z 3 zápasů), zatímco Apollon Pontou udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Apollon Pontou
Over / Under - Anagennisi Karditsas
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Anagennisi Karditsas je o 203% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.33 body / zápas - Apollon Pontou · 1 body / zápas - Anagennisi Karditsas
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Apollon Pontou — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Anagennisi Karditsas — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 1.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.33 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.3 | 0.3 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.3 |
| Průměr gólů v zápase | 1.3 | 0.7 |
| 1 gól | 100% | 33% |
| 2 góly | 33% | 33% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 0% | 67% |
| Bez gólu | 67% | 67% |
| Rozdíl gólů | -2 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.67 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.3 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 1.3 |
| Průměr gólů v zápase | 0.0 | 1.7 |
| 1 gól | 0% | 67% |
| 2 góly | 0% | 67% |
| 3 góly | 0% | 33% |
| Čisté konto | 100% | 33% |
| Bez gólu | 100% | 67% |
| Rozdíl gólů | 0 | -3 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 16-30 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 46-60 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Apollon Pontou
Anagennisi Karditsas
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Super League 2.
Týmy vs. liga
| Apollon Pontou | Liga | Anagennisi Karditsas | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.00 | 2.25 | ▼ 1.67 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 33% | 46% | ▼ 33% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 33% | 42% | ▼ 33% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 31% | ▲ 33% |
| Gól před poločasem | ▲ 100% | 63% | ▼ 0% |
| Gól po poločase | ▼ 33% | 67% | • 67% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Ostatní zaznamenaní hráči
Hostující tým
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Apollon Pontou vs Anagennisi Karditsas?
Zápas Super League 2 skončil Apollon Pontou 1:0 Anagennisi Karditsas. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Apollon Pontou vs Anagennisi Karditsas?
Apollon Pontou střílí v průměru 0,67 gólu na zápas a Anagennisi Karditsas 0,33. Průměr ligy Super League 2 činí 2,25 gólu; Over 2.5 se objevuje v 42% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu Apollon Pontou a v 33% zápasů týmu Anagennisi Karditsas.
Jaká je aktuální forma týmů Apollon Pontou a Anagennisi Karditsas?
V posledních pěti zápasech má Apollon Pontou 0 výher, 1 remíz a 2 porážek (0,33 bodu na zápas). Anagennisi Karditsas má 0 výher, 2 remíz a 1 porážek (0,67 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Apollon Pontou vs Anagennisi Karditsas?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


