Aston Villa - Brentford: statistiky zápasu
Aston Villa vs Brentford: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Aston Villa hráli s Brentford v soutěži Premier League (Anglie). Zápas se hrál 10. října 2026. Stadion: Villa Park. Konečné skóre: 2:2.
Aktuální forma
Aston Villa: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Brentford: 2-3-0, 1,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Aston Villa dává 0,80 a inkasuje 1,80 gólů na zápas. Brentford dává 2,00 a inkasuje 0,80. Průměr ligy: 2,82 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Aston Villa 40 %, Brentford 60 %. Over 2.5: Aston Villa 60 %, Brentford 60 %. Liga: BTTS 51 %, Over 2.5 53 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Aston Villa 1,04, Brentford 1,71. Střely na zápas: Aston Villa 9,6, Brentford 16,2. Průměrné držení míče: Aston Villa 46 %, Brentford 45 %.
První a druhý poločas
Aston Villa: vedení v poločase 20 %, góly ve druhém poločase 0,60. Brentford: vedení v poločase 40 %, góly ve druhém poločase 1,20.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Aston Villa 61-75 (2) a u Brentford 31-45+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Premier League: 2,82 gólů na zápas, BTTS 51 %, Over 2.5 53 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-0-2. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Brentford je na 4. místě a po pěti zápasech zůstává neporažený, zatímco Aston Villa je patnáctá a v této sezoně už třikrát prohrála. Hosté si venku vytvářejí více šancí: v průměru vysílají na branku 15 střel na zápas, oproti 7 střelám domácích na vlastním hřišti, a jejich xG činí 1,61, zatímco u Villy je to 0,90. To se promítá do průměru 1,5 gólu Brentfordu v zápasech venku, kdežto Villa doma skóruje pouze 0,5 gólu na zápas. Domácí však vyhráli 4 z posledních 5 utkání a vstřelili v nich 13 branek, takže jejich aktuální forma varuje před příliš sebejistým tipem na výhru hostů. Brentford oba dosavadní venkovní zápasy remizoval, proto zůstává remíza reálnou možností, ale převaha hostů v počtu i kvalitě šancí nahrává tipu na jejich vítězství.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
V posledních pěti zápasech padl gól na obou stranách ve 100 % utkání Aston Villy a v 80 % utkání Brentfordu, což je silný signál pro sázku BTTS „Ano“ (oba týmy dají gól). Villa v tomto období vstřelila v průměru 2,6 gólu a 1,6 inkasovala, zatímco Brentford vstřelil 1,8 gólu a 1,0 inkasoval. Šance hostů na vstřelení gólu podporuje jejich průměrné xG ve výši 1,61, zvlášť když soupeři v poslední době dovolovali zakončení s průměrným xG 1,92. Opatrnost je však na místě: Villa udržela doma čisté konto v 67 % zápasů a inkasovala v nich v průměru jen 0,33 gólu. Současná forma obou útoků přesto nahrává tomu, že skórují oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Aston Villa dává doma průměrně 2,33 gólu, zatímco Brentford venku inkasuje 1,50 gólu, což domácím poskytuje solidní základ pro vstřelení branek. Hosté naopak venku dávají průměrně 1,50 gólu, Villa však doma inkasuje pouze 0,33 gólu, proto jejich příspěvek k výsledku hodnotím opatrněji. V posledních pěti zápasech obou týmů padlo v průměru 4,2, respektive 2,8 gólu a alespoň dva góly padly ve všech započítaných domácích zápasech Villy i venkovních zápasech Brentfordu. Při prognóze 3,10 gólu je over 1,5 nejsilnější volbou; over 2,5 má menší výhodu, protože padl v 67 % domácích zápasů Villy a v 50 % venkovních zápasů Brentfordu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství Aston Villy po závěrečném hvizdu: domácí remizovali po 45 minutách ve 2 ze 3 domácích zápasů a Brentford v 1 ze 2 utkání venku. Úvod může být vyrovnaný, protože Villa doma ještě před přestávkou neinkasovala, zatímco Brentford udrželo v prvním poločase čisté konto ve 4 z posledních 5 zápasů. Po přestávce se převaha přesouvá na stranu domácích: doma v této části zápasu skórují v průměru 1,67 gólu, zatímco Brentford venku ve druhém poločase inkasuje průměrně 1,0 gólu. Villa vyhrála 2 ze 3 domácích zápasů a dává v nich průměrně 2,33 gólu, zatímco Brentford oba dosavadní zápasy venku remizovalo, což podporuje scénář, že se o výsledku zápasu rozhodne ve prospěch domácích až po přestávce.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Aston Villa | Brentford | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 25% | 28% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.33 | 0.43 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Brentford je o 125% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.8 body / zápas - Aston Villa · 1.8 body / zápas - Brentford
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Brentford je o 150% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.8 góly / zápas - Aston Villa · 2 góly / zápas - Brentford
Brentford je o 125% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.8 góly / zápas - Aston Villa · 0.8 góly / zápas - Brentford
Aston Villa skóruje v 40% zápasů (2 z 5 zápasů), zatímco Brentford udrží Clean sheet v 40% (2 z 5 zápasů).
Brentford skóruje v 100% zápasů (5 z 5 zápasů), zatímco Aston Villa udrží Clean sheet v 20% (1 z 5 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Aston Villa
Over / Under - Brentford
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Brentford je o 50% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.2 body / zápas - Aston Villa · 1.8 body / zápas - Brentford
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Aston Villa — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 20% zápasů a vyhraje 20%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Brentford — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 40% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.20 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.6 |
| 1 gól | 40% | 60% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 20% | 40% |
| Čisté konto | 80% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -3 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 1.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.2 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.8 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 góly | 40% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 80% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 20% |
| Rozdíl gólů | +3 | +3 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Aston Villa
Brentford
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Premier League.
Týmy vs. liga
| Aston Villa | Liga | Brentford | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.60 | 2.82 | • 2.80 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 40% | 51% | ▲ 60% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 60% | 53% | ▲ 60% |
| Clean sheets | ▼ 20% | 29% | ▲ 40% |
| Gól před poločasem | ▼ 40% | 61% | • 60% |
| Gól po poločase | ▼ 60% | 80% | ▲ 100% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Aston Villa 0 - 0 - 2 Brentford. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Aston Villa vs Brentford?
Zápas Premier League skončil Aston Villa 2:2 Brentford. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Aston Villa a Brentford?
V posledních 2 vzájemných zápasech Aston Villa vyhrál 0 utkání, Brentford vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,00 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Aston Villa vs Brentford?
Aston Villa střílí v průměru 0,80 gólu na zápas a Brentford 2,00. Průměr ligy Premier League činí 2,82 gólu; Over 2.5 se objevuje v 53% utkání. BTTS nastává v 40% zápasů týmu Aston Villa a v 60% zápasů týmu Brentford.
Jaká je aktuální forma týmů Aston Villa a Brentford?
V posledních pěti zápasech má Aston Villa 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Brentford má 2 výher, 3 remíz a 0 porážek (1,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Aston Villa vs Brentford?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


