Brazílie - Serie AArena MRVData aktuální k 17. října 2026

Atlético Mineiro - Coritiba: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Atlético Mineiro vs Coritiba: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Atlético Mineiro hrají s Coritiba v soutěži Serie A (Brazílie). Zápas je naplánován na 17. října 2026. Stadion: Arena MRV.

Aktuální forma

Atlético Mineiro: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas. Coritiba: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Atlético Mineiro dává 1,37 a inkasuje 1,17 gólů na zápas. Coritiba dává 1,27 a inkasuje 1,60. Průměr ligy: 2,67 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Atlético Mineiro 50 %, Coritiba 53 %. Over 2.5: Atlético Mineiro 50 %, Coritiba 53 %. Liga: BTTS 60 %, Over 2.5 52 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Atlético Mineiro 1,49, Coritiba 1,17. Střely na zápas: Atlético Mineiro 13,7, Coritiba 11,1. Průměrné držení míče: Atlético Mineiro 49 %, Coritiba 40 %.

První a druhý poločas

Atlético Mineiro: vedení v poločase 37 %, góly ve druhém poločase 0,73. Coritiba: vedení v poločase 27 %, góly ve druhém poločase 0,77.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Atlético Mineiro 61-75 (11) a u Coritiba 31-45+ (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Serie A: 2,67 gólů na zápas, BTTS 60 %, Over 2.5 52 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(1.50)
(4.44)
(6.75)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Atlético MineiroCoritiba
1.37Vstřelené góly / zápas1.27
Atlético MineiroCoritiba
1.17Inkasované góly / zápas1.6
Atlético MineiroCoritiba
49%Průměrné držení míče40%
Atlético MineiroCoritiba
4.73Střely na branku / zápas3.33
Atlético MineiroCoritiba

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

13.7Střely na zápas11.13
Atlético MineiroCoritiba
4.73Střely na branku3.33
Atlético MineiroCoritiba
10%Proměňování střel11.4%
Atlético MineiroCoritiba
49%Držení míče40%
Atlético MineiroCoritiba
1.49xG týmu1.17
Atlético MineiroCoritiba
1.61xG soupeře1.92
Atlético MineiroCoritiba

Kvalita střelby

Atlético Mineiro: VyváženýCoritiba: Vyvážený
Atlético MineiroCoritiba
Přesnost (střely na branku)35%30%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.290.38

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Atlético Mineiro je o 450% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2.2 body / zápas - Atlético Mineiro · 0.4 body / zápas - Coritiba

Atlético Mineiro
WDWDW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
43% W27% D30% L
Sezóna (V-R-P)
13-8-9
1.57 body / zápas · rozdíl gólů +6
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
9-5-1
Posledních 5 doma
4-1-0
WWDWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 1.0xG: 1.97xG soupeře: 1.65BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Coritiba
LDLLD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
33% W30% D37% L
Sezóna (V-R-P)
10-9-11
1.30 body / zápas · rozdíl gólů -10
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-3
0.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
5-4-6
Posledních 5 venku
1-2-2
DDWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 3.0xG: 1.29xG soupeře: 2.28BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Atlético Mineiro je o 8% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.37 góly / zápas - Atlético Mineiro · 1.27 góly / zápas - Coritiba

Atlético Mineiro je o 37% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.17 góly / zápas - Atlético Mineiro · 1.6 góly / zápas - Coritiba

Gólový profil týmu Atlético Mineiro: velmi silná

Atlético Mineiro skóruje v 70% zápasů (21 z 30 zápasů), zatímco Coritiba udrží Clean sheet v 20% (6 z 30 zápasů).

Gólový profil týmu Coritiba: velmi silná

Coritiba skóruje v 70% zápasů (21 z 30 zápasů), zatímco Atlético Mineiro udrží Clean sheet v 23% (7 z 30 zápasů).

41Vstřelené góly (sezóna)38
Atlético MineiroCoritiba
35Inkasované góly (sezóna)48
Atlético MineiroCoritiba
2.53Průměr gólů v zápase2.87
Atlético MineiroCoritiba
9Vstřelené góly (posledních 5)5
Atlético MineiroCoritiba
5Inkasované góly (posledních 5)15
Atlético MineiroCoritiba

Jak často skórují alespoň...

70%1 gól70%
Atlético MineiroCoritiba
43%2 góly40%
Atlético MineiroCoritiba
20%3 góly17%
Atlético MineiroCoritiba
3%4 góly0%
Atlético MineiroCoritiba

Jak často inkasují alespoň...

77%1 gól80%
Atlético MineiroCoritiba
30%2 góly43%
Atlético MineiroCoritiba
7%3 góly23%
Atlético MineiroCoritiba
3%4 góly10%
Atlético MineiroCoritiba

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

60%
Ligový průměr

Gólové vzorce

17%BTTS v poločase17%
Atlético MineiroCoritiba
10%BTTS v obou poločasech7%
Atlético MineiroCoritiba
30%Skórovali v obou poločasech30%
Atlético MineiroCoritiba

BTTS a počet gólů

40%Min. 3 góly a BTTS40%
Atlético MineiroCoritiba
10%Min. 3 góly bez BTTS13%
Atlético MineiroCoritiba
80%BTTS – posledních 560%
Atlético MineiroCoritiba

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

70%Min. 1 gól před poločasem73%
Atlético MineiroCoritiba
27%Min. 2 góly před poločasem27%
Atlético MineiroCoritiba
10%Min. 3 góly před poločasem10%
Atlético MineiroCoritiba

2. poločas

80%Min. 1 gól po poločase83%
Atlético MineiroCoritiba
43%Min. 2 góly po poločase50%
Atlético MineiroCoritiba
17%Min. 3 góly po poločase30%
Atlético MineiroCoritiba

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Atlético Mineiro je o 31% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.53 body / zápas - Atlético Mineiro · 1.17 body / zápas - Coritiba

Atlético Mineiro — stav v poločase
37% vedou43% remizují20% prohrávají
Coritiba — stav v poločase
27% vedou37% remizují37% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.53Body na zápas (1. poločas)1.17
Atlético MineiroCoritiba
0.63Vstřelené góly (1. poločas)0.5
Atlético MineiroCoritiba
0.43Inkasované góly (1. poločas)0.6
Atlético MineiroCoritiba
1.07Průměr gólů (1. poločas)1.1
Atlético MineiroCoritiba
63%Čisté konto před poločasem53%
Atlético MineiroCoritiba
50%Bez gólu před poločasem57%
Atlético MineiroCoritiba

Po poločase (2. poločas)

1.2Body na zápas (2. poločas)1.23
Atlético MineiroCoritiba
0.73Vstřelené góly (2. poločas)0.77
Atlético MineiroCoritiba
0.73Inkasované góly (2. poločas)1
Atlético MineiroCoritiba
1.47Průměr gólů (2. poločas)1.77
Atlético MineiroCoritiba
37%Čisté konto po poločase37%
Atlético MineiroCoritiba
50%Bez gólu po poločase43%
Atlético MineiroCoritiba

Atlético Mineiro — výsledky druhých poločasů

27% W40% D33% L
46
Body v poločase
19
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
36
Body ve 2. poločase
0
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.53
PPG před poločasem
Udržení vedení116%

V poločase vede v 37% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Coritiba — výsledky druhých poločasů

30% W33% D37% L
35
Body v poločase
15
Góly v poločase
-3
Rozdíl gólů (1. poločas)
37
Body ve 2. poločase
-7
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.17
PPG před poločasem
Udržení vedení122%

V poločase vede v 27% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Atlético Mineiro — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.202.20
Vstřelené góly / zápas0.41.4
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase0.82.0
1 gól60%80%
2 góly20%60%
3 góly0%40%
Čisté konto60%40%
Bez gólu60%20%
Rozdíl gólů0+4
Poločas: 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 40% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2
Coritiba — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.400.80
Vstřelené góly / zápas0.40.6
Inkasované góly / zápas1.21.8
Průměr gólů v zápase1.62.4
1 gól80%80%
2 góly60%80%
3 góly20%80%
Čisté konto20%20%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů-4-6
Poločas: 0% vedou - 40% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Atlético Mineiro
SkórovalInkasoval
3
4
0-15
9
3
16-30
7
6
31-45
2
3
46-60
11
7
61-75
9
12
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (11 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (12). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.

Coritiba
SkórovalInkasoval
2
4
0-15
4
9
16-30
9
5
31-45
8
7
46-60
7
13
61-75
8
10
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.71
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 1.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
101%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
52%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-26%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
49%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
9%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 11 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Atlético Mineiro

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.12
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.32
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.12
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.44
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
89%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
104%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.63
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
22% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 7% padá v úvodních 15 minutách.
22%

Coritiba

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.75
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.42
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+4.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.10
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.32
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
112%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
104%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.90
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 5% padá v úvodních 15 minutách.
21%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie A.

Týmy vs. liga

Atlético MineiroLigaCoritiba
Průměr gólů v zápase▼ 2.532.67▲ 2.87
Skórovaly oba týmy▼ 50%60%▼ 53%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 50%52%• 53%
Clean sheets• 23%23%▼ 20%
Gól před poločasem▼ 70%75%▼ 73%
Gól po poločase• 80%79%▲ 83%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.67
Průměr gólů na zápas
60%
Skórovaly oba týmy
52%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
1.54
Domácí góly / zápas
1.13
Góly hostů / zápas
+36%
Výhoda domácího útoku
+27%
Výhoda domácí obrany
+24%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
75%
1 gól
34%
2 góly
9%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
79%
1 gól
45%
2 góly
18%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Atlético Mineiro 0 - 0 - 1 Coritiba. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Atlético Mineiro a Coritiba?

Atlético Mineiro se utká s Coritiba dne 17. října 2026 v soutěži Serie A na stadionu Arena MRV. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Atlético Mineiro vs Coritiba?

Atlético Mineiro střílí v průměru 1,37 gólu na zápas a Coritiba 1,27. Průměr ligy Serie A činí 2,67 gólu; Over 2.5 se objevuje v 52% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Atlético Mineiro a v 53% zápasů týmu Coritiba.

Jaká je aktuální forma týmů Atlético Mineiro a Coritiba?

V posledních pěti zápasech má Atlético Mineiro 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas). Coritiba má 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Atlético Mineiro vs Coritiba?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Atlético Mineiro vs Coritiba. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.