Severní Irsko - NIFL PremiershipData aktuální k 17. října 2026

Bangor - Dungannon Swifts: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Bangor vs Dungannon Swifts: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Bangor hrají s Dungannon Swifts v soutěži NIFL Premiership (Severní Irsko). Zápas je naplánován na 17. října 2026.

Aktuální forma

Bangor: 1-0-4, 0,60 bodů na zápas. Dungannon Swifts: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Bangor dává 0,91 a inkasuje 2,18 gólů na zápas. Dungannon Swifts dává 1,10 a inkasuje 1,40. Průměr ligy: 2,75 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Bangor 55 %, Dungannon Swifts 30 %. Over 2.5: Bangor 64 %, Dungannon Swifts 30 %. Liga: BTTS 48 %, Over 2.5 52 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Bangor 1,01, Dungannon Swifts 1,51. Střely na zápas: Bangor 7,0, Dungannon Swifts 11,4. Průměrné držení míče: Bangor 45 %, Dungannon Swifts 55 %.

První a druhý poločas

Bangor: vedení v poločase 18 %, góly ve druhém poločase 0,64. Dungannon Swifts: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 0,60.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Bangor 46-60 (3) a u Dungannon Swifts 61-75 (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

NIFL Premiership: 2,75 gólů na zápas, BTTS 48 %, Over 2.5 52 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 2-0-2. Průměr gólů 1,75, BTTS 25 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(3.50)
(3.58)
(1.85)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

BangorDungannon Swifts
0.91Vstřelené góly / zápas1.1
BangorDungannon Swifts
2.18Inkasované góly / zápas1.4
BangorDungannon Swifts
45%Průměrné držení míče55%
BangorDungannon Swifts
2.64Střely na branku / zápas4.7
BangorDungannon Swifts

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

7Střely na zápas11.4
BangorDungannon Swifts
2.64Střely na branku4.7
BangorDungannon Swifts
13%Proměňování střel9.6%
BangorDungannon Swifts
45%Držení míče55%
BangorDungannon Swifts
1.01xG týmu1.51
BangorDungannon Swifts
1.41xG soupeře1.28
BangorDungannon Swifts

Kvalita střelby

Bangor: ProtiútokyDungannon Swifts: Vyvážený
BangorDungannon Swifts
Přesnost (střely na branku)38%41%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.140.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.340.23

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Bangor je o 200% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.6 body / zápas - Bangor · 0.2 body / zápas - Dungannon Swifts

Bangor
LWLLL
Rozdělení sezónních výsledků
9% W18% D73% L
Sezóna (V-R-P)
1-2-8
0.45 body / zápas · rozdíl gólů -14
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-4
0.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-1-3
Posledních 5 doma
1-1-3
LLDWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 2.2xG: 1.01xG soupeře: 1.03BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Dungannon Swifts
LLDLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
40% W10% D50% L
Sezóna (V-R-P)
4-1-5
1.30 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-4
0.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-0-2
Posledních 5 venku
3-0-2
WWWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.6Inkasované góly: 2.2xG: 1.32xG soupeře: 1.16BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Dungannon Swifts je o 21% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.91 góly / zápas - Bangor · 1.1 góly / zápas - Dungannon Swifts

Dungannon Swifts je o 56% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.18 góly / zápas - Bangor · 1.4 góly / zápas - Dungannon Swifts

Gólový profil týmu Bangor: smíšená

Bangor skóruje v 55% zápasů (6 z 11 zápasů), zatímco Dungannon Swifts udrží Clean sheet v 40% (4 z 10 zápasů).

Gólový profil týmu Dungannon Swifts: velmi silná

Dungannon Swifts skóruje v 70% zápasů (7 z 10 zápasů), zatímco Bangor udrží Clean sheet v 0% (0 z 11 zápasů).

10Vstřelené góly (sezóna)11
BangorDungannon Swifts
24Inkasované góly (sezóna)14
BangorDungannon Swifts
3.09Průměr gólů v zápase2.5
BangorDungannon Swifts
7Vstřelené góly (posledních 5)3
BangorDungannon Swifts
11Inkasované góly (posledních 5)11
BangorDungannon Swifts

Jak často skórují alespoň...

55%1 gól70%
BangorDungannon Swifts
27%2 góly40%
BangorDungannon Swifts
9%3 góly0%
BangorDungannon Swifts
0%4 góly0%
BangorDungannon Swifts

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól60%
BangorDungannon Swifts
73%2 góly40%
BangorDungannon Swifts
36%3 góly30%
BangorDungannon Swifts
9%4 góly10%
BangorDungannon Swifts

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

9%BTTS v poločase20%
BangorDungannon Swifts
9%BTTS v obou poločasech10%
BangorDungannon Swifts
18%Skórovali v obou poločasech30%
BangorDungannon Swifts

BTTS a počet gólů

45%Min. 3 góly a BTTS20%
BangorDungannon Swifts
18%Min. 3 góly bez BTTS10%
BangorDungannon Swifts
80%BTTS – posledních 540%
BangorDungannon Swifts

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

82%Min. 1 gól před poločasem70%
BangorDungannon Swifts
36%Min. 2 góly před poločasem20%
BangorDungannon Swifts
18%Min. 3 góly před poločasem10%
BangorDungannon Swifts

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase80%
BangorDungannon Swifts
55%Min. 2 góly po poločase40%
BangorDungannon Swifts
18%Min. 3 góly po poločase20%
BangorDungannon Swifts

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Dungannon Swifts je o 78% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.73 body / zápas - Bangor · 1.3 body / zápas - Dungannon Swifts

Bangor — stav v poločase
18% vedou18% remizují64% prohrávají
Dungannon Swifts — stav v poločase
30% vedou40% remizují30% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.73Body na zápas (1. poločas)1.3
BangorDungannon Swifts
0.27Vstřelené góly (1. poločas)0.5
BangorDungannon Swifts
1.09Inkasované góly (1. poločas)0.6
BangorDungannon Swifts
1.36Průměr gólů (1. poločas)1.1
BangorDungannon Swifts
36%Čisté konto před poločasem60%
BangorDungannon Swifts
73%Bez gólu před poločasem50%
BangorDungannon Swifts

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)1.2
BangorDungannon Swifts
0.64Vstřelené góly (2. poločas)0.6
BangorDungannon Swifts
1.09Inkasované góly (2. poločas)0.8
BangorDungannon Swifts
1.73Průměr gólů (2. poločas)1.4
BangorDungannon Swifts
18%Čisté konto po poločase50%
BangorDungannon Swifts
55%Bez gólu po poločase50%
BangorDungannon Swifts

Bangor — výsledky druhých poločasů

27% W18% D55% L
8
Body v poločase
3
Góly v poločase
-9
Rozdíl gólů (1. poločas)
11
Body ve 2. poločase
-5
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.73
PPG před poločasem
Udržení vedení50%

V poločase vede v 18% zápasů a vyhraje 9%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Dungannon Swifts — výsledky druhých poločasů

30% W30% D40% L
13
Body v poločase
5
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
12
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.30
PPG před poločasem
Udržení vedení133%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Bangor — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.801.60
Vstřelené góly / zápas0.41.0
Inkasované góly / zápas1.21.0
Průměr gólů v zápase1.62.0
1 gól80%100%
2 góly40%80%
3 góly40%20%
Čisté konto40%20%
Bez gólu60%20%
Rozdíl gólů-40
Poločas: 20% vedou - 20% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2
Dungannon Swifts — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.600.40
Vstřelené góly / zápas0.40.2
Inkasované góly / zápas1.01.2
Průměr gólů v zápase1.41.4
1 gól60%80%
2 góly40%40%
3 góly20%20%
Čisté konto40%20%
Bez gólu60%80%
Rozdíl gólů-3-5
Poločas: 0% vedou - 60% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 40% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Bangor
SkórovalInkasoval
1
5
0-15
1
4
16-30
1
3
31-45
3
2
46-60
2
4
61-75
2
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

Dungannon Swifts
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
1
2
16-30
1
3
31-45
0
1
46-60
4
2
61-75
2
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.79
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.6
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
102%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
43%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-37%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
39%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
14%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 7 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Bangor

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.40
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.87
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.10
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.77
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
67%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
156%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.15
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
20% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
20%

Dungannon Swifts

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.23
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.53
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.41
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.12
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
79%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
104%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-1.10
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
18% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 27% padá v úvodních 15 minutách.
18%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy NIFL Premiership.

Týmy vs. liga

BangorLigaDungannon Swifts
Průměr gólů v zápase▲ 3.092.75▼ 2.50
Skórovaly oba týmy▲ 55%48%▼ 30%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 64%52%▼ 30%
Clean sheets▼ 0%28%▲ 40%
Gól před poločasem▲ 82%70%• 70%
Gól po poločase▲ 100%84%▼ 80%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.75
Průměr gólů na zápas
48%
Skórovaly oba týmy
52%
Min. 3 góly (Over 2,5)
28%
Clean sheets
1.35
Domácí góly / zápas
1.40
Góly hostů / zápas
+-4%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+5%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
70%
1 gól
33%
2 góly
13%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
84%
1 gól
52%
2 góly
16%
3 góly
2%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (4): Bangor 2 - 0 - 2 Dungannon Swifts. Průměr gólů 1.75, oba týmy skórovaly v 25% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Bangor a Dungannon Swifts?

Bangor se utká s Dungannon Swifts dne 17. října 2026 v soutěži NIFL Premiership. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Bangor a Dungannon Swifts?

V posledních 4 vzájemných zápasech Bangor vyhrál 2 utkání, Dungannon Swifts vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,75 gólu a oba týmy skórovaly v 25% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Bangor vs Dungannon Swifts?

Bangor střílí v průměru 0,91 gólu na zápas a Dungannon Swifts 1,10. Průměr ligy NIFL Premiership činí 2,75 gólu; Over 2.5 se objevuje v 52% utkání. BTTS nastává v 55% zápasů týmu Bangor a v 30% zápasů týmu Dungannon Swifts.

Jaká je aktuální forma týmů Bangor a Dungannon Swifts?

V posledních pěti zápasech má Bangor 1 výher, 0 remíz a 4 porážek (0,60 bodu na zápas). Dungannon Swifts má 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Bangor vs Dungannon Swifts?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.