Beerschot-Wilrijk - RFC Liege: statistiky zápasu
Beerschot-Wilrijk vs RFC Liege: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Beerschot-Wilrijk hráli s RFC Liege v soutěži First Division B (Belgie). Zápas se hrál 10. října 2026. Stadion: Olympisch Stadion. Konečné skóre: 5:1.
Aktuální forma
Beerschot-Wilrijk: 4-0-1, 2,40 bodů na zápas. RFC Liege: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Beerschot-Wilrijk dává 2,17 a inkasuje 0,83 gólů na zápas. RFC Liege dává 1,67 a inkasuje 2,17. Průměr ligy: 3,13 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Beerschot-Wilrijk 33 %, RFC Liege 83 %. Over 2.5: Beerschot-Wilrijk 50 %, RFC Liege 83 %. Liga: BTTS 52 %, Over 2.5 63 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Beerschot-Wilrijk 1,63, RFC Liege 1,58. Střely na zápas: Beerschot-Wilrijk 13,8, RFC Liege 14,2. Průměrné držení míče: Beerschot-Wilrijk 51 %, RFC Liege 50 %.
První a druhý poločas
Beerschot-Wilrijk: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 1,33. RFC Liege: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 0,83.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Beerschot-Wilrijk 76-90+ (5) a u RFC Liege 31-45+ (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
First Division B: 3,13 gólů na zápas, BTTS 52 %, Over 2.5 63 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 2-0-0. Průměr gólů 2,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Beerschot-Wilrijk vyhrál posledních pět zápasů a vstřelil v nich 14 gólů, zatímco RFC Liege v tomto období zvítězil pouze jednou a inkasoval 10 branek. Doma domácí vyhráli všechna dosavadní utkání a průměrně v nich vstřelili 3,67 gólu na zápas; hosté venku dávají v průměru 1,33 gólu a inkasují 1,67. Převahu domácích při vytváření šancí potvrzuje průměrné xG 1,89 na domácí půdě oproti 1,42 hostů venku, stejně jako 7 střel na branku na zápas oproti 4,33. Obrana RFC Liege dovoluje venku soupeřům vytvářet šance s průměrným xG 1,85, což při 22% úspěšnosti střel domácích zvyšuje jejich šance na vítězství. Hosté však dokážou soupeřovu branku ohrozit, takže remíza zůstává pravděpodobnější než jejich výhra.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Beerschot-Wilrijk zaznamenává doma BTTS ve 100 % zápasů, zatímco RFC Liege venku v 67 %, což představuje výraznější signál pro góly na obou stranách než ligový průměr 55 %. Domácí dávají doma v průměru 2,0 gólu a vytvářejí si šance v hodnotě 1,73 xG, zatímco hosté venku inkasují 1,67 gólu při 1,85 xGA soupeřů. Také RFC Liege má dobré předpoklady ke vstřelení gólu: venku skóruje v průměru 1,33 gólu a dosahuje 1,42 xG, zatímco Beerschot-Wilrijk doma inkasuje průměrně 2,67 gólu a dosud tam ani jednou neudržel čisté konto. V posledních 5 zápasech skončilo BTTS v 60 % utkání domácích a v 80 % utkání hostů, skutečnost, že RFC Liege nedal gól ve 33 % venkovních zápasů, však nedovoluje považovat tip „ano“ za jistý.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
V posledních 5 zápasech dával Beerschot průměrně 2,8 gólu, zatímco RFC Liège inkasovalo 2,0 gólu, což naznačuje vysoký gólový potenciál domácích. Hosté v tomto období vstřelili průměrně 2,0 gólu, zatímco xG obou týmů činilo 1,85 a 1,61, takže šance na góly se neomezují pouze na jednu stranu. V zápasech domácích, které jsme sledovali, padlo více než 1,5 gólu ve 100 % případů, u zápasů hostů to bylo 67 %; je však třeba mít na paměti, že jde o malé vzorky. Prognóza 3,55 gólu dává sázce na více než 1,5 gólu výraznější výhodu než náročnější hranici 2,5, a proto je právě tato možnost nejbezpečnější volbou.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Remíza po poločase je nejpravděpodobnější, protože Beerschot-Wilrijk měl po 45 minutách nerozhodný stav ve všech 3 dosavadních zápasech ve vzorku a RFC Liège ve 3 z posledních 5 utkání. Ve prospěch pozdějšího vítězství domácích hovoří jejich série 5 výher v posledních 5 zápasech, zatímco hosté vyhráli jen 1 z 5. V tomto období Beerschot-Wilrijk vstřelil průměrně 2,8 gólu na zápas a RFC Liège inkasoval 2,0, což zvyšuje šance domácích na prolomení remízy. Tip X/1 však není jistý: v dosavadním vzorku 3 zápasů domácí nezvítězili, takže vedení už o poločase a jeho udržení až do konce zůstává významnou alternativou.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Beerschot-Wilrijk | RFC Liege | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 42% | 33% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.37 | 0.36 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Beerschot-Wilrijk je o 140% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
2.4 body / zápas - Beerschot-Wilrijk · 1 body / zápas - RFC Liege
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Beerschot-Wilrijk je o 30% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
2.17 góly / zápas - Beerschot-Wilrijk · 1.67 góly / zápas - RFC Liege
Beerschot-Wilrijk je o 161% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
0.83 góly / zápas - Beerschot-Wilrijk · 2.17 góly / zápas - RFC Liege
Beerschot-Wilrijk skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco RFC Liege udrží Clean sheet v 17% (1 z 6 zápasů).
RFC Liege skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Beerschot-Wilrijk udrží Clean sheet v 50% (3 z 6 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Beerschot-Wilrijk
Over / Under - RFC Liege
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Beerschot-Wilrijk je o 56% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.83 body / zápas - Beerschot-Wilrijk · 1.17 body / zápas - RFC Liege
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Beerschot-Wilrijk — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 83%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
RFC Liege — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 17%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.60 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 40% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | +2 | +2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.20 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 1.2 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 2.2 | 1.8 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 80% | 60% |
| 3 góly | 40% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 20% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | -1 | -1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +3 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Beerschot-Wilrijk
RFC Liege
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy First Division B.
Týmy vs. liga
| Beerschot-Wilrijk | Liga | RFC Liege | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 3.00 | 3.13 | ▲ 3.83 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 33% | 52% | ▲ 83% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 50% | 63% | ▲ 83% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 25% | ▼ 17% |
| Gól před poločasem | ▲ 83% | 76% | ▼ 67% |
| Gól po poločase | ▼ 83% | 89% | ▼ 83% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Beerschot-Wilrijk 2 - 0 - 0 RFC Liege. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Beerschot-Wilrijk vs RFC Liege?
Zápas First Division B skončil Beerschot-Wilrijk 5:1 RFC Liege. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Beerschot-Wilrijk a RFC Liege?
V posledních 2 vzájemných zápasech Beerschot-Wilrijk vyhrál 2 utkání, RFC Liege vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Beerschot-Wilrijk vs RFC Liege?
Beerschot-Wilrijk střílí v průměru 2,17 gólu na zápas a RFC Liege 1,67. Průměr ligy First Division B činí 3,13 gólu; Over 2.5 se objevuje v 63% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu Beerschot-Wilrijk a v 83% zápasů týmu RFC Liege.
Jaká je aktuální forma týmů Beerschot-Wilrijk a RFC Liege?
V posledních pěti zápasech má Beerschot-Wilrijk 4 výher, 0 remíz a 1 porážek (2,40 bodu na zápas). RFC Liege má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Beerschot-Wilrijk vs RFC Liege?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Beerschot-Wilrijk vs RFC Liege. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


