Botafogo SP - Ceará: statistiky zápasu
Botafogo SP vs Ceará: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Botafogo SP hráli s Ceará v soutěži Serie B (Brazílie). Zápas se hrál 13. října 2026. Stadion: Estádio Santa Cruz. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Botafogo SP: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. Ceará: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Botafogo SP dává 1,13 a inkasuje 1,19 gólů na zápas. Ceará dává 1,09 a inkasuje 1,22. Průměr ligy: 2,35 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Botafogo SP 53 %, Ceará 53 %. Over 2.5: Botafogo SP 44 %, Ceará 38 %. Liga: BTTS 47 %, Over 2.5 43 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Botafogo SP 1,40, Ceará 1,52. Střely na zápas: Botafogo SP 12,8, Ceará 13,8. Průměrné držení míče: Botafogo SP 49 %, Ceará 51 %.
První a druhý poločas
Botafogo SP: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,56. Ceará: vedení v poločase 16 %, góly ve druhém poločase 0,75.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Botafogo SP 31-45+ (9) a u Ceará 76-90+ (11). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie B: 2,35 gólů na zápas, BTTS 47 %, Over 2.5 43 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 1-0-0. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Botafogo SP má v podmínkách tohoto zápasu výraznou výhodu: doma střílí v průměru 1,56 gólu, zatímco Ceará na hřištích soupeřů 0,94. Domácí častěji míří na branku (4,38 oproti 3,75 střele na branku na zápas) a jejich úspěšnost střelby činí 11 %, zatímco u hostů je to 7 %. Ve prospěch Botafogo hovoří také kvalita šancí: jeho domácí xG činí 1,52, kdežto Ceará na hřištích soupeřů dovoluje soupeřům šance s průměrným xG 1,61. Hosté neskórovali v 38 % venkovních zápasů a vyhráli jen 19 % z nich, v posledních pěti utkáních celkově však získali 8 bodů oproti 7 bodům domácích. Mírný náskok Ceará v aktuální formě nevyrovnává rozdíl v produktivitě obou týmů na jejich příslušných hřištích, a proto je nejpravděpodobnějším výsledkem vítězství Botafogo SP.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Botafogo SP má góly na obou stranách v 60 % zápasů, zatímco Ceará v 50 %; obě hodnoty jsou tedy vyšší než ligový průměr 47 %. V posledních pěti utkáních nastal tento scénář v 60 %, respektive 80 % zápasů, což potvrzuje signál vyplývající ze sezonních dat. Domácí dávají v průměru 1,27 gólu a hosté 0,94, Ceará si však vytváří xG 1,38, zatímco Botafogo SP v průměru připouští xG 1,30. Šance domácích na vstřelení gólu podporuje průměrné xG 1,66 ve srovnání s xG 1,61, které připouští Ceará. Rizikem pro tip na BTTS – ano je skutečnost, že Ceará nedalo gól v 38 % zápasů, jeho nedávná střelecká forma – 7 gólů v 5 utkáních – však mírně nahrává scénáři, že skórují oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnějším signálem je méně než 3,5 gólu: až 87 % zápasů každého z týmů skončilo pod touto hranicí. Botafogo SP střílí v průměru 1,27 gólu a Ceará 0,94; zároveň inkasují 1,13, respektive 1,38 gólu, což ukazuje na mírný gólový potenciál. Vyšší xG domácích na úrovni 1,66 a hostů na úrovni 1,38 naznačuje, že šancí může být více, než ukazují samotné výsledky, proto odhaduji celkem 2,52 gólu. Hranice 2,5 je méně jednoznačná, protože byla překonána v 53 % zápasů Botafogo SP, ale pouze v 25 % zápasů Ceará. Navzdory tomuto rozdílu dává shoda obou týmů u hranice 3,5 přednost volbě méně než 3,5 gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je, že Botafogo SP povede v poločase a vyhraje zápas: domácí dávají v prvních poločasech průměrně 0,60 gólu, zatímco Ceará jen 0,13 a v žádném ze zohledněných zápasů v poločase nevedla. V posledních pěti utkáních hosté po 45 minutách čtyřikrát prohrávali, zatímco Botafogo SP dávalo před přestávkou průměrně 1,0 gólu. Ve prospěch udržení náskoku domácích hovoří jejich sezonní výsledky: vyhrávají 47 % zápasů oproti 19 % v případě Ceará a jejich průměrné xG činí 1,66 oproti 1,38 u hostů. Tip však není jistý, protože Ceará v posledních pěti zápasech dávala ve druhém poločase průměrně 1,2 gólu, zatímco Botafogo SP pouze 0,2, takže remíza po předchozím vedení domácích představuje významnou alternativu.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Botafogo SP | Ceará | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 29% | 31% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.31 | 0.25 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Ceará je o 57% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.4 body / zápas - Botafogo SP · 2.2 body / zápas - Ceará
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Botafogo SP skóruje v 66% zápasů (21 z 32 zápasů), zatímco Ceará udrží Clean sheet v 22% (7 z 32 zápasů).
Ceará skóruje v 69% zápasů (22 z 32 zápasů), zatímco Botafogo SP udrží Clean sheet v 19% (6 z 32 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Botafogo SP
Over / Under - Ceará
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Botafogo SP je o 42% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.25 body / zápas - Botafogo SP · 0.88 body / zápas - Ceará
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Botafogo SP — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 31%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Ceará — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 16% zápasů a vyhraje 34%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.20 | 1.20 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.8 | 0.6 |
| 1 gól | 100% | 40% |
| 2 góly | 80% | 20% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 20% | 80% |
| Bez gólu | 20% | 80% |
| Rozdíl gólů | +1 | -1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 3.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 1.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.2 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 1.6 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 góly | 0% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 80% |
| Bez gólu | 100% | 0% |
| Rozdíl gólů | -3 | +6 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (11 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): +5 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Botafogo SP
Ceará
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie B.
Týmy vs. liga
| Botafogo SP | Liga | Ceará | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | • 2.31 | 2.35 | • 2.31 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 53% | 47% | ▲ 53% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | • 44% | 43% | ▼ 38% |
| Clean sheets | ▼ 19% | 30% | ▼ 22% |
| Gól před poločasem | ▼ 59% | 68% | ▼ 66% |
| Gól po poločase | • 75% | 74% | ▲ 78% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Předchozí vzájemný zápas: Botafogo SP 1 - 0 - 0 Ceará. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Botafogo SP vs Ceará?
Zápas Serie B skončil Botafogo SP 1:0 Ceará. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Botafogo SP vs Ceará?
Botafogo SP střílí v průměru 1,13 gólu na zápas a Ceará 1,09. Průměr ligy Serie B činí 2,35 gólu; Over 2.5 se objevuje v 43% utkání. BTTS nastává v 53% zápasů týmu Botafogo SP a v 53% zápasů týmu Ceará.
Jaká je aktuální forma týmů Botafogo SP a Ceará?
V posledních pěti zápasech má Botafogo SP 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). Ceará má 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Botafogo SP vs Ceará?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


